Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

Γωγω μου να προσεχεις τον εαυτο σου οσο μπορεις. Να φανεις δυνατη!!!

Ανδρια μου αυριο ειναι μια μερα που ο παππους μου ο αγαπημενος ο Αλεξανδρος ειχε τα γενεθλια του. Ηταν πολυ καλος παππους και η γιαγια μου και τους ευχαριστω γτ σε αυτους χρωσταω την ομορφη παιδικη μου ηλικια γεματη με πολλες αναμνησεις, κατι που δεν μπορω να προσφερω στα παιδια μου. Συγνωμη αλλα ηθελα να τα μοιραστω με καποιον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Gewrgianna mou edw eimaste gia na leme oti mas provlimatizei, oti mas pona..Eimaste k stis xares k stis lipes mas..Kala ekanes k to evgales apo mesa sou..

Oso pernane ta xronia ta paidia mas, ta eggonia mas k.o.k 8a zoune se pio xalia sin8ikes apo emas..O kosmos alla3e den einai agnos opws palia, to simferon k i kakia epikratei pia..I agapi k i triferotita pou 8a tous dwsoume exoun perissoteri a3ia apo otidipote allo k apoti katalava apo to Alexandrako sou idi tou dida3es ta kalitera, einai poli kalo paidaki k me a3ies..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου συλληπητηρια...εφυγε ξεκουραστηκε ο ανθρωπος ταλαιπωριοταν κ αυτος...ειναι λιγο δυσκολη η κατασταση τωρα...ευχομε ο ερχομος της μπεμπας να φερει τεραστεια χαρα σε ολους κ να απαλυνει λιγο τον πονο..

εμεις πηραμε φαγητο απο την λεσχη σημερα,ψητα της ωρας πεντανοστιμα κ πολυ οικονομικα :lol::lol::lol:

γιωργο μου τωρα θα εχει ερθει κ το κρεββατακι βαλε το να το δωωωωω!!!!επιτελους ετοιμα ολα!!!κ τωρα περιμενετε τον μικρο γλυκο χρυσοβαλαντη :x:x:x

γεωργιαννα μου σε νοιωθω απολυτο το ιδιο νοιωθω κ εγω για την γιαγιακα μου τα πιο υπεροχα χρονια της ζωης μου...μακαρι κ τα παιδακια μας να νοιωσουν ετσι κ να εχουν τετοιες ομορφες αναμνησεις οπως εμεις :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρησα απο τη βολτα!!! Ποπο ουρτουκευω καθε μερα...πηγα σε ενα μαγαζι με ειδη κομμωτηριου κ αισθητικης....παρασυρθηκα κ κοιταγα τις βαφες....μολις γεννησω υα κανω τα μαλλια μου βιολε!!! Θελω κοκκινες μαλλουρες λεμεεεεεεεεεε!!!

Αγορασα κ μια σουπερ τσάντα!! Τι αλλο? Περπατησα κ κανα 2 χιλιομετρα...δεν βρξλα μπιτζαμες κ νυχτικακι...μονο ενα βρηκα αλα ηταν κιτρινο κ διαφανες κ ενα αλλο κοκκινο σατεν με φτερα..για γενα θα παμε οχι για βιζιτα :lol::lol::lol:

Γωγω μου συλληπητηρια ..να ζησετε να τον θυμοσαστε :) Ειναι δυσκολο καταλαβαινω κ κριμα που δεν προλαβε να δει το εγγονακι του αλλα εσυ πρεπει να φανεις δυνατη για τον αντρουλη σου :)

Γεωργιαννα μου εδω ειμαστε να μας τα λες.... εγω κοριτσια δε θυμαμε γιαγια...ειχαν φυγει ολοι απο νωρις..ομως ευχομαι τα δικα μου τα παιδια να περασουν ομορφες στιγμες με τους παπουδςε τους αλλα και εμεις σαν γονεις να ειμασςτε καλοι οπως κ οι δικοι μας!!

Σουλα ριξε κ απο δω κανα κοψιδι....εμεις νυστευουμε το κρεας κ ετσι σημρεα θα φαω τονο κ μακαρονια κ μαγινεζα κ καλαμπονι..ξερω δε κανει ο τονος αλλα μια φορα τι πειραζει ε?!¨!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια για τα καλα σας λογια. Ολοι μας θα γινουμε καλοι γονεις!! το πιστευω αυτο γτ κανουμε απο τωρα τα αδυνατα δυνατα οταν γεννηθουν θα κανουμε περισσοτερα.

Ειρηνη αυτο το κοκκινο επρεπε να το παρεις, αυτα τα φτερα ειναι οτι πρεπει για την γεννα!!! ταιριαζει και με την περιοδο!! χα χα

και εγω θα βαλω καρβουνα να ψησω στο τζακι μπριζολες και λιγο κοτοπουλο(θα μου μεινει για αυριο). Ναι καλα καταλαβατε εγω θα ψησω ο ανδρας μου δεν ανακατευεται με την φωτια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσεχε μη ζεστανεις την κοιλια σου....

επρεπε να το παρω...η μανταμ μποβαρι στο μαιευτηριο σας μονο για 3 παραστασεις!!! Ελεος..κ επεμενε οτι ειναι οτι καλυτερο για τ μαιευτηριο..

Μετα η κιτρινη πιτζαμα που της ειπα οτι θα φαινετε το βραδκι μου κ αν λερωθω κανει ΜΠΑΜ ειπε : " ελα τωρα θα φορας σερβιετακι...κ μαζι θα παρεις κ αυτο τ ουπεροχο ρομπακι ( 30 ευρω - γιαγιαδε!!) ... θεε μο9υ ειμαι περιεργη!??!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακι εγω πηγα στο παζαρι την τριτη κ πηρα μια τελεια νυχτικια βαμβακερη κ πολυ γλυκεια μονο 15 ευρουλακια...

κ εγω νομιζω πως αυτη η κοκκινη με τα φτερα θα ηταν πολυ σπεσιαλ για την περισταση...σαν την μανταμ σουσου θα ησουνα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γεια σου ρε γεωργιαννα ψηστη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Ειρηνη ξερει τι της γινετε της πωλητριας;;; Μ'αρεσει που επεμενε!!!

Γλιτωσα για σημερα το ψησιμο ομως αυριο το μεσιμερι πρεπει!! μου αρεσει να τρωω ψητα!

Δεν καθομαι ποτε κοντα στην φωτια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι.

Γωγώ συλλυπητήρια κορίτσι μου...τι να πω...είναι πολύ άσχημο να χάνεις κάποιον άνθρωπο...προσπαθήστε να κάνετε κουράγιο για το καλό του μωρού και πάνω από όλα προσπάθησε να ΜΗΝ στενοχωριέσαι εσύ....

εμένα κορίτσια η ψυχολογία μου είναι έτσι και έτσι και οι ορμόνες με έχουν τρελάνει...μια γελάω, μια κλαίω από συγκίνηση με το παραμικρό...

εχω και μεγάλη αγωνία & φόβο για την ...μεγάλη μέρα και για το πότε θα αποφασίσει να βγει η μπέμπα μου...

ΤΗν Πέμπτη πήγα στο Ιασώ για καρδιοτοκογράφο και το αποτέλεσμα ήταν πάρα πολύ καλό και ο γιατρός μου είπε ότι θα μου δώσει μέχρι και 1 εβδομάδα παράταση εαν δεν γεννήσω....πάει θα τρελαθώ.... :?:?:D:D:D

εσείς από ψυχολογία πώς πάτε??

Η Μαριτίνα λέτε να γέννησε? Ε λογικά εάν πέρασε η πητ της θα πήγε με πρόκληση...

είναι πάντως και κάπως ψυχοφθόρο να μην ξέρεις την ημερομηνία που θα γεννήσεις και με το παραμικρό πονάκι να λες: βρε μήπως ήρθε η ώρα?

δεν είναι ότι βιάζομαι απλώς θα ήθελα μέχρι την τελευταία ημερομηνία που μου έχει δώσει ο γιατρός να γεννήσω....δεν θα αντέξω να πάω παραπάνω...θα αντέξω δηλαδή αλλά θα κουραστώ πάρα πάρα πολυ...

α και επίσης το μωρό κουνιέται υπερβολικά πολύ σημερα και με πονάει και με τρομάζει...η κοιλιά μου είναι σαν φουρτουνιασμένη θάλασσα...εσάς πώς είναι οι κολίτσες??

πολλά πολλά φιλάκια και θα τα πούμε και πάλι!!!

Υπογραφή: μια ταλαιπωρημένη έγκυος............. :?:?:?:?:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα μου ειναι λογικα ολα αυτα που γραφεις. Και να νιωθεις οτι βιαζεσαι δεν ειναι κατι κακο το παιδ σου θελεις να παρεις αγκαλια!!! Ειναι τρελο να σε αφησει αλλη μια εβδομαδα. Ολες ειμαστε κουρασμενες απο την αναμονη και ειδικα τον τελευταιο μηνα που βαραινουμε περισσοτερο. Σου ευχομαι να μην χρειαστει να περιμενεις αλλο.

Ο γιατρος τι σου ειπε εχει κατεβει; Η κοπελα που μενεις απο πανω μου μετα που μπηκε στον μηνα της αρχισε να περπαταει χιλιομετρα,γεννησε 15 μερες νωριτερα. και εγω αυτο ευχομαι μολις μπω στον μηνα μου να αρχισω το περπατημα. Καλα ειναι Κριακι με το Ταυρακι δεν θα τα παμε καλα!!! χα χα

Οι Αφροδιτες που χαθηκαν;

Γιουλη χαιρομαι που βγηκε ωραιο το φαγητο, ειχα παει να παρω γλυκα. Βλεπεις δεν μπορω να τρεξω τον ανδρα μου αλλα με τρεχει αυτος τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα λιγα τα λογια για τα ταυρακια :lol::lol::lol::lol::lol:

κλωτσαει παρα πολυ !!!

ακομαδεν εχω αγορασει τιποτα ...μονο ζιπουνακια και φορμακια .....ολο λεω αργοτερα ...

εμενα δεν με πειραζει η ταυρακι η διδυμακι ...καλο αστρολογικο χαρτη να εχει και οτι θελει ας ειναι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Γεωργιάννα πάντα λες ωραία και καθησυχαστικά λόγια!!!

ο γιατρός λέει ότι το μωρό δεν πιέζεται και επομένως μπορούμε να περιμένουμε....γενικά είναι πολύ υπερ της ...'φυσιολογικής' εξέλιξης των πραγματων και δεν θέλει να πιέσει τα πράγματα...τι να πω...ίσως και να έχει δίκιο...

Γεωργιάννα & Αφροδίτη, εσείς που έχετε και άλλο παιδάκι, θυμάστε εάν προς το τέλος τα μωράκια ήταν πολύ ζωηρά? Γεννήσατε με πρόκληση ή έσπασαν τα νερά/άρχισαν οι πόνοι?

εγώ έιμαι κριός στο ζώδιο και την επόμενη Παρασκευή έχω γεννέθλια (στις 25) και ελπίζω να γεννήσω τοτε :lol::lol::lol: πάει, την έβαψε ο άντρας μου με 2 γυναίκες και κριούς :lol::lol::lol: δεν ξέρω τι εμπειρίες έχετε και γενικά δεν πολυ-πιστεύω στα ζώδια αλλά έτσι για να έχουμε να λέμε, θεωρώ ότι είμαστε πολύ πεισματάρες....σε ...εκνευριστικο βαθμό...

Γεωργιάννα θα έρθει η μαμά σου από την Αμερική όταν γεννήσεις? ΑΛήθεια, που μένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi den einai zoira pro to telos logou xorou ...prepei omos na exoun 10 kiniseis mesa se mia mera .

oxi kanonikotata gennisa me piasane oi ponoi kai argotera sto nosokomeio mou spasane ta nera .

Afrodith σε ευχαριστώ :D Εμένα είναι πάρα πάρα πολυ ζωηρό και νοιώθω ότι θα βγει από τα πλευρά...βέβαια από ότι εχω διαβάσει κάθε περιπτωση είναι διαφορετική...

εσύ είχες τον ιδανικό συνδυασμό...σε έπιασαν οι πόνοι και μετά έσπασαν τα νερά οπότε είχε περιθώριο το μωράκι να κατέβει...έτσι δεν είναι?? σε ποιο νοσοκομείο γέννησες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sto attiko .

ekei mou spasane ta nera ....

ta nera mporei na spasoun h sth arxh h sthn diarkeia h pros to telos .an den spasoun mexri kapoia diastoli sou ta spane gia na genniseis pio grigora .

prepei na metras kounimata giati oso paei tha steneuete kai den tha mporei kai etsi tha diapistoneis oti ola einai kala .

egw den eixa niosei kapoia stigmh gia mish mera kai piga sto nosokomeio kai me balane ston kardiotokografw gia 40 lepta na doue oti ola einai kala.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sto attiko .

ekei mou spasane ta nera ....

ta nera mporei na spasoun h sth arxh h sthn diarkeia h pros to telos .an den spasoun mexri kapoia diastoli sou ta spane gia na genniseis pio grigora .

prepei na metras kounimata giati oso paei tha steneuete kai den tha mporei kai etsi tha diapistoneis oti ola einai kala .

egw den eixa niosei kapoia stigmh gia mish mera kai piga sto nosokomeio kai me balane ston kardiotokografw gia 40 lepta na doue oti ola einai kala.

ναι ναι απο ότι γνωρίζω το καλύτερο είναι να ξεκινήσεις με πόνους και όχι με σπασιμο νερών για να έχει χρόνο το μωράκι να κατέβει...αλλά οκ αυτά δεν είναι απόλυτα....

σε ποια εβδομάδα δεν το είχες νοιώσει το μωράκι?

αχ άντε να γεννήσουμε να ηρεμήσουμε (λέμε τώρα :lol::lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια.Σας ευχαριστω για την συμπαρασταση σας.Ειλικρινα λυπαμαι που αναφερω τετοιου ειδους καταστασεις ειδικα εδω μεσα που βρισκεσται κ εσεις σε ευαλωτη κατασταση...

Παντως επειδη εχτες ξεφυγα απο την διατροφη κτλ λογο οτι δεν ετρωγα τις ωρες που επρεπε ,λιγο κ η στεναχωρια,ανεβηκα το ζαχαρο 128....ειπα λοιπον ,δεν το κουναω ρουπι απο το σπιτι να ελεγχω τα παντα.

Γεωργιαννα μου sorry για εχτες αλλα ηταν η ωρα που μπηκε σπιτι ο αντρας μου κ προσπα8ουσα να τον χαλαρωσω για να κοιμη8ει λιγο,εχει 3 γυναικες τωρα να στηριξει κ καταλαβαινεις....

Κοιμη8ηκε εφαγε κ πηγε στην μανουλα του παλι,του ειπα να ειναι μαζι της συνεχεια κ να κοιμη8ει εκει αν κοιμη8ουν anyway...ετσι κ αλλιως 2 στενα ειμαστε οτι ειναι τον περνω τηλ.

Αυτα προς το παρον τα λεμε μετα που 8α ξυπνησετε....φιλια πολλα!!!

Ηρεμη ειμαι ενταξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και μια καλη Κυριακη για ολες!!

GeoV να ειστε καλα παντα να τον θυμοσαστε. Ετσι ειναι τα πραγματα, ανθρωποι μας φευγουν αλλα η Φυση φροντιζει να μη μας αφηνει μονους. Ερχονται νεα πλασματακια. :)

Εγω την αρπαξα λιγο, ειναι βουλωμενη η μυτη μου και εχω και ελαφρυ πονολαιμο. Σημερα δε νομιζω να παμε καπου, η μερα ειναι και λιγο μουντη. Πηρα απο την Ευτοκια ενα βιβλιο δανεικο του Μισελ Ονταν και διαβαζω: "Η γεννα στο δρομο της Φυσης". Πολυ χρησιμα οσα λεει. Σπουδαιος γιατρος. Και απλος ανθρωπος.

Σαμανθα μου εισαι τυχερη που εχεις εναν τετοιο γιατρο. Το ιδανικο ειναι η μπεμπα να ερθει οταν εκεινη το αποφασισει, θα σας κανει εκπληξη!! :D Με το καλο κουκλιτσα! Αντρια εχεις γενεθλια ειδα σημερα! Να τα εκατοστησεις, μια καλη γεννα να εχεις! :)

Στελνω τα φιλια μου και στις υπολοιπες κοπελες, Χοανιτα, Σουλα, Ελενα, Joanaki, Μαριτινα, Samarcande, Jule, Γεωργιαννα, Ειρηνη, Στεισυ, Αφρο24, Αfrodite, AFRODITH, Samos :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

Αυπνιεςσημερα.... ξυπνησα το βραδυ με εναν πολυ εντονο πονο αριστερα κατω...εντερο? ποιος ξερει!! μετα ποναγε υο πιπι μου πολυ..σαν να το παραγυμνασα ενα πραγμα....οι μυες μου δηλαδη!! Με τα πολλα σηκωθηλα δεν ειχε νοημα να ταλαιπωρομε στο κρεββάτι!

Εδω ο καιρος επισης μουντος....κριμα κ ηθελα περπατημα στν παραλια! τελοσπαντων δεν βαριεσαι!!

Σαμανθα θα γεννησεςι παιδι μου μη βιαζεσαι..μεσα δε θα μεινει :lol::lol: τωρα την εχεις μεσα κ ηρεμη....αμα βγει θα εχεις θεμα :lol::lol:

Αντριανακι....ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!! Να τα χιλιασεις κ οτι επιθυμεις ;) του χρονου να σας σβηνει τα κερακια η βικτώρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

Χρονια Πολλα Ανδρια!!!! Ευχομαι οτι καλυτερο στην ζωη σου να σου συμβει και μια μεγαλη αγκαλια απο την Βικτωρια οταν γεννηθει.

Γωγω μου δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη αυτες τις μερες ειναι πολυ δυσκολες για ολους σας. Οποτε θες μιλαμε. Να προσεχεις λιγο με το σακχαρο.

Ηλιοδωρα μου κρεβατακι, τσαγακι και προσοχη να μην γινεις χειροτερα. Περαστικα σου.

Σαμανθα μου η μαμακα μου δεν θα ερθει τωρα, δεν εχω αναγκη εχω την πεθερα εαν χρειαστει. Η μαμα μου θα ερθει για την βαπτιση το καλοκαιρι ή το Σεπτεμβρη.

Αγαπη μου εχω τον καλυτερο βοηθο τον Αλεξανδρο ολοι οι αλλοι ειναι περιττοι!!!! :lol::lol:

Η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη, εμενα μου σπασανε τα νερα οταν ημουνα στο μαιευτηριο, 1-2 ωρες πριν γεννησω μονα τους. Ειχα πονους απο το πρωι και πηγα το βραδακι για να γεννησω. Καλος ο γιατρος σου που σε αφηνει φυσιολογικα ειναι οτι καλυτερο. Νεα Φιλαδελφεια μενω.

Σημερα ερχεται ο μπεμπης της γειτονισσας μου σπιτι, για να δουμε ειναι ησυχος ή θα εχουμε ομορφη φασαρια. Το δωματιο του ειναι πανω απο το σαλονι μας. Θα εχει πλακα θα κλαιει ο δικος της και μετα θα αρχισει ο δικος μου. Εχει πλακα την αλλη εβδομαδα που θα ερθει ο πατριος μου απο Αμερικη για λιγες μερες να βγει και ο μπομπιρας επειδη θα ακουει το κλαμα.

Ειρηνη το εντερακι σου ηταν το πιο πιθανον. Ετσι με ποναει και εμενα οταν με πιανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες!!!

αντρια μου χρονια πολλα καλα κ ευτυχησμενα!!!!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=love7.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

σαμανθακι που θα παει θα βγει η μπεμπα θα βαρεθει καποια στιγμη κ μετα θα λες αχ καλα ησουν μεσα :lol::lol::lol::lol::lol: περα απο την πλακα οντως ειναι πολυ κουραστικο εδω εμεις εχουμε σκασει φανταζομε εσυ...ευχομε να βγει πολυ γρηγορα η μικρη σου :x

η μαριτινα σιγουρα εχει γεννηση εχει πολλες μερες που χαθηκε...

γωγακι εδω ειμαστε ολες για να στηριζουμε η μια την αλλη κ στα καλα κ στα δυσκολα μην νοιωθεις καθολου ασχημα!!!!

ηλιοδωρα μου περαστηκα σου!!!να προσεχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsares mou sas euxaristw para ma para poli gia tis euxoules sas k antapodidw :) ..Axx k tou xronou me tin zouzouna mou :D..Na eisaste oles panta kala k eutixismenes me tis oikogeneies sas..

Na exoume oles ena wraio k me kanena pono ante me ena pono toketo (leme twra :lol: ) k na paroume gera ta 8aumata mas agkalia..Axxx poso akomi? :?:(

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria μου, χροόνια σου πολλά! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη με τον αντρούλη σου και τη μπεμπούλα!!

Γωγώ, τι να πω? Δύσκολες καταστάσεις.. Εμείς είμαστε εδώ για να ακούμε η μία την άλλη. Πρέπει να τα λέμε μεταξύ μας! Να προσέχεις τον εαυτό σου!

Σαμάνθα, ελπίζω να αποφασίσει μόνη της να βγει η μπεμπούλα και γρήγορα! Όσες πήγαν με πρόκληση ταλαιπωρήθηκαν.Εγώ τώρα που είμαι στην 33η εβδ. της λέω "κάτσε μέσα μπεμπούλα!"γτ δε θέλω να γίνει κανένα ξαφνικό στον 8ο, αλλά μόλις μπω στο μήνα μου θα της λέω "άντε βγες να σε δούμε!". Αν και νομίζω ότι εμείς οι πρωτότοκες θα φάμε όλο το μήνα!!!

Ηλιοδώρα, περαστικά σου! Κάτσε μέσα να ξεκουραστείς μια και η μέρα είναι για χουζούρι σήμερα!

Ειρήνη, κι εγώ νομίζω ότι ήταν το έντερο σου. Το έχω πάθει κι εγώ!

Φιλάκια στις υπόλοιπες της παρέας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...