Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

τζανολινο μου την αλλη φορα 15η μερα το απογευμα αρχισαν τα μπεζ τα οποια τη 16η μερα γινανε καφε κλπ :? ...σημερα ειμαι 16η μερα απο τη σπερματεγχυση και ευτυχως τιποτα ακομη :roll: ...το στηθος ποναει ακομη..αλλα πονακια και τετοια τιποτα....εσενα τα πονακια ειναι καλα στη φαση που εισαι..γιατι οχι;μην παραδινεις τα οπλα εχεις πολλες μερες μπροστα σου...οχι παρα πολλες αλλα αν εχεις πονακια τωρα μπορει να εμφυτευονται τα ζουζουνια και μετα θα αρχισουν τα συμπτωματα τωρα μην ψαχνεις :P

αναστασια καλα λες...ασε τωρα...να χουμε αλλα αγχη μετα το θετικο τεστ;αραγε ανεβαινει η χοριακη;αραγε θα μεινει;αραγε;καλα ειμαστε κι ετσι...οχι οχι δεν το κανω...γιατι κι αμα το κανω και βγει αρνητικο και η ακατανομαστη δεν ερχεται τοτε τι;νεο αγχος...μακαρι να μπορουσα να παω για χοριακη...αλλα και παλι κατα την παρασκευη θα πηγαινα...μικι εσυ αν μπορεις να κανεις κανε..τουλαχιστον να μην αγχωνεσαι..αν θες..αλλιως περιμενε εδω μαζι μας...εγω αναστασια εχω το τελευταιο μου τεστ!!!!!!!χομετεστ...ευχομαι να ναι το τυχερο... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΤΕ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ.....ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΟ ΤΣΟΥΛΟΥΦΙ ΟΛΕΣ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλα θα μας πάνε κατ'ευχήν καοριτσάκια μου...:)......απειροελάχιστη υπομονή χρειάζεται....::).......το μόνο που με στενοχωρεί είναι ότι αύριο θα διακοπεί η τηλεφωνική μας γραμμή λόγω μεταφοράς και δεν θα έχω ιντερνετ...:((.......δεν θα μπορώ να σας γράφω για 20 μερούλες και είμαι θλιμμένη....πρέπει να βρω έναν τρόπο να επικοινωνώ μαζί σας κοριτσάκια μου....και αυτοί από τον ΟΤΕ τώρα έπρεπε να μας το κόψουν???..... :x:x .....τέλος πάντων...κάτι θα κάνω για να μην χάσω την επαφή μας...:)....σας φιλώ όλες...:)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO MOY!!! ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!!!! ΜΗΝ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΟΙ!!!!! ΝΑ ΣΕ ΦΥΣΙΞΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ !!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντεμουλα δεν εχω πονους...χχαχαχαχα :lol::lol: ...γενικα ουτε στην περιοδο ποναω οποτε δεν ξερω...το στηθος μονο ποναει....μακαρι να ναι για καλο...ξερω γω σπερματεγχυση εκανα δεν θα πρεπε να ρθει;

μικι;πως θα μαθουμε οτι εισαι εγκυος; :shock: ...να βρεις ιντερνετ..αντε...θα σκασουμε.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se antameipse o theos kali mou....na eiste geroi k dynatoi k oi 2!!!!alitheia se pia bdomada eisai??yperixo ekanes??

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!! 1 ΜΕ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 5-6 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ :D:D:D ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ... ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ 2100! ΘΑ ΜΕ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντεμουλα δεν εχω πονους...χχαχαχαχα :lol::lol: ...γενικα ουτε στην περιοδο ποναω οποτε δεν ξερω...το στηθος μονο ποναει....μακαρι να ναι για καλο...ξερω γω σπερματεγχυση εκανα δεν θα πρεπε να ρθει;

μικι;πως θα μαθουμε οτι εισαι εγκυος; :shock: ...να βρεις ιντερνετ..αντε...θα σκασουμε.. :lol:

ΝΑΙ,ΑΥΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΗΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Η ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΣ ΗΡ8Ε ΤΗΝ 15 ΜΕΡΑ... ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!! ΑΧ!!!!! ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!! ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑ ΞΑΝΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΓΩ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΦΟΡΟΥΣΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑ... ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΝΟΥΣΕ ΝΟΡΜΑΛ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ....ΟΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΗΤΑΝ... ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕΕΕΕ!!!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o;;);;):-B μου δινεις κουραγιο η αληθεια ειναι...γενικα εγω εχω σταθερο κυκλο...και το μονο που εχω τωρα σαν παραδειγμα ειναι η προηγουμενη σπερματεγχυση που μου ηρθε τη 15η μερα το απογευμα...και δεν πονουσε το στηθος...δεν ξερω τι να σκεφτω...φοβαμαι μην αργει και φταιει τιποτα αλλο που δεν το ειχα υπολογισει... :roll:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoula ti wraia pou ta les!!!!opote mporeis k pernas apo ta limeria mas na fysas.... ;););)

cuandoooo......de thelw na ginomai apaititiki alla........ABRIO NA KANEIS GRIGORA TESTAKI!!!!myrizomai egymosini.....lypisoume k mena pou tha kserostaliazw edw sta ksena @-)@-)@-):-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss oxi oxi....de to diapragmatebomai to pragma [-x[-x[-x mi tzampa mou milas sou lew :-@:-@:-@ tha kaneis abrio ena wraiotato thetiko testaki k tha mpeis AMESWS na mas peis!!!!

y.g xwris na thelw na se piesw etsi??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o;;);;):-B μου δινεις κουραγιο η αληθεια ειναι...γενικα εγω εχω σταθερο κυκλο...και το μονο που εχω τωρα σαν παραδειγμα ειναι η προηγουμενη σπερματεγχυση που μου ηρθε τη 15η μερα το απογευμα...και δεν πονουσε το στηθος...δεν ξερω τι να σκεφτω...φοβαμαι μην αργει και φταιει τιποτα αλλο που δεν το ειχα υπολογισει... :roll:

ΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣ!ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΕΧΩ..... ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΕΡΧΕΣΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif] ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΦΥΣΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια το αποφασισαμε με τον καλο μου...το τεστ θα το κανουμε παρασκευη πρωι..γιατι ολο και κατι μπορει να συμβαινει και η χαζη να μην ερχεται ετσι για να μας τη σπασει.... :?:? δεν ξερω...ασε αν ειναι να φανει και στο τεστ γιατι αυτα τα χοουμτεστ δεν δειχνουν και πολυ αμεσως..μια φιλη με 200 χοριακη της εβγαλε ενα αχνο θετικο που ισα ισα που φαινοταν...τζανολινο θα κανω υπομονη γιατι μου φαινεται απιστευτο το ενδεχομενο της εγκυμοσυνης...λετε τελικα να ειχε δικιο ο χοντρογιατρος που μας εξετασε στην αρχη και ειχε πει με αυτα τα στοιχεια,σε μια δυο σπερματεγχυσεις θα εχουμε αποτελεσμα..

ντεμουλα φυσα φυσα....μακαρι να σαι τοσο γουρλιδικη...οσο βραδιαζει αγχωνομαι ειναι η αληθεια...παω να μαγειρεψω να ξεχαστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!

cuando KAI anastasia ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑΑΑΑΑ.ΓΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΕΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ....

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ 2 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ. ΠΑΝΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΑ (ΑΦΟΥ ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.... ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΟ ΜΟΥ!!!!) ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΣΤΗΘΟΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΜΑΣΧΑΛΗΣ, ΠΟΛΥ. ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..... ΠΕΡΙΜΕΝΩ..... ΠΕΡΙΜΕΝΩ..... ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χ+μ ελα να γινουμε τριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι να μη σου ρθει ουτε εσενα...!!!!!!!!!!!και θετικο τεστακι βεβαιως βεβαιως....και ελπιζω μικι κι εσυ να εμφανιστεις να μας πεις τα ευχαριστα μην μας αφησεις στην αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα έκατσα απο το πρωί (-|(-|

Αναστασία και κουάντο προς το παρών όλα πάνε καλά,

εύχομαι να πάνε έτσι, όλα καλά !! ;);)

Σία μου :YMHUG::YMHUG::x:x

φιλιά σε όλες σας :x:x:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΙΑΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.

ΛΕΣ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΑΥΜΑ; ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ!!!!!!

ΕΣΥ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...