Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kon μου λυπάμαι πολύ κοπέλα μου..

μην το βάζεις κάτω όμως, θα έρθει και η δική σου σειρά να γίνεις μανούλα!! :YMHUG::YMHUG:

Σία έντερο ακούω ; ωχ θα μας ταράξεις :lol::lol::lol::lol::lol:

περπάτα πάνω κάτω γιατί αν μαζευτούν..... [smilie=pottytrain5.gif]

θεός φυλάξει!! δεν ξέρω αν επιζήσουμε όλες [smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=tard.gif][smilie=tard.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυυυυ..λιλ μου αδιαθετησες κουκλιτσα η εχουμε καθυστερηση; :P

Αστα αδιαθετησα παλι αααααααααχ....Σημερα πηγα να κανω τις ορμονολογικες εξετασεις και το απογευμα πηγα στον ουρολογο με τον καλο μου. Εσυ πως εισαι?

Kon μου καλα λες ,χαλαρωσε τωρα για να εισαι δυνατη αργοτερα,μην απογοητευεσαι θα τα καταφερετε!Φιλακια

Σια ολα ενταξει? Με τρομαζει η Merenta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κον μου λυπαμαι που δεν προχωρησε καλα για να κανατε και την εμβρυομεταφορα αλλα μην το βαζεις κατω.ολα για καποιο λογο γινονται ;) οταν νιωσεις ψυχολογικα καλα ξεκινησε παλι για νεες προσπαθειες και θα φτασεις στον στοχο σου να εισαι σιγουρη :):) ευχομαι τα καλυτερα.

σια μου ετσι να ξεκουραζεσαι φιλεναδα τα εμβρυακια σου προσπαθουν να γατζωθουν τωρα οποτε χαλαρααααα :-B:-B αχ πολυ αγωνια θα εχουμε σε λιγες μερες παλι με ολες σας :-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!!Εδω ειμαι καλε...εκανα διαλειμμα απο το εντερο της Σιας :-s αν και αλλη εδω μεσα εχει ζορι και το κρυβει :-w ...αλλα οι μυρωδιες προδιδουν!!! =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!!Εδω ειμαι καλε...εκανα διαλειμμα απο το εντερο της Σιας :-s αν και αλλη εδω μεσα εχει ζορι και το κρυβει :-w ...αλλα οι μυρωδιες προδιδουν!!! =p~

ωχ για κάποιον χτύπα η καμπάνα.. :-?:-?

σφυρίζω τώρα εγώ.... δεν ξέρω τίποτα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες...τι ακουω εντερακια;μυρωδιες;χαμος θα γινει παλι; :lol::lol: καλυτερα ειμαστε σημερα ολες;λιλ μη στενοχωριεσαι που ηρθε η ατιμη..θα ρθει η μερα που δεν θα ρθει και θα ρθει το μπεμπακι...ροουζ εσυ σε τι μερα εισαι;μερεντα μην κρυβεσαι....αναστασια ξεκινατε οπου ναναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kon λυπαμαι κι εγω πολυ... σου ευχομαι με τη σειρα μου καλη δυναμη.. να συνελθετε και να προσπαθησετε ξανα!

Lil κουραγιο κι εσυ... ας συνεχισουμε τις θετικες σκεψεις και θα τα καταφερουμε ολες ειμαι σιγουρη!!

σε ολα τα κοριτσια καλη τυχη... εγω προσπαθω να μην σκεφτομαι πολυ :roll: γιατι αυτη η αναμονη μου την εχει δωσει!! φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααα!!!!!Cuando μετραω ακομα ημερουλες...αν και καναμε στις 2 γονιμες αλλα δεν περιμενω πολλα γιατι ακομα φτιαχνει το σπερμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πρεπει να ειμαστε πολυυυυυυυυυ κωλόφαρδοι αυτη τη φορα τι να πω!!!

αυτή η κωλοφαρδία ρε παιδάκι μου......

να είχαμε και εμείς λίγη ρε κορίτσια ε ;

Αναστασία αν πέτυχε θέλω την συνταγή κωλοφαρδίας... :lol::lol::lol:

twiggy υπομονή, θα περάσουν οι μέρες ;)

cuandaki πότε δεν περιμένεις εσύ ;

Σίαααααα [smilie=love7.gif]

rose25 για μένα είναι η καμπάνα ;))

α τίποτα δεν έγινε... να, για εντερα λέμε για αέρια λέμε... ξέρεις :lol::lol::lol::lol:

πολλά φιλιά σε όλες κορίτσια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νιωθω τιποτα...νομιζα οτι ειχε περασει και πολυς καιρος..το χα ξεχασει..χαχα...αλλα αυτη τη βδομαδα το κανα...τελος παντων...το στηθος ποναει αλλα και την αλλη φορα πονουσε..γενικα δεν μου δινω σημασια..αληθεια..οσο μπορω τουλαχιστον..απλα εχω αρχισει να προετοιμαζομαι για την επομενη..δεν εχω σκοπο να συρθω στα πατωματα..χαχα..οποτε με προετοιμαζω..εχω παραγγειλει βιταμινουλες..εχουμε προγραμματισει ημερομηνιες γιατι εχουμε να κανουμε κι ενα ταξιδι και δεν σκεφτομαστε..χαχα..κι ο θεος βοηθος..πρεπει να κατεβω ελλαδα απριλη και θα με χαροποιουσε ιδιαιτερα να κατεβω με τετοια νεα..αλλα ο,τι γινει...τι να πω..ειναι και πολυ νωρις για συμπτωματα..δεν βλεπεις ;θελω μια βδομαδα και 4 μερες..στις 29 θα ειναι 15η μερα απο την σπερματεγχυση ουουουου!!!!!!!!!!!εχω ακομα...μερεντουλα εχω μελλον..ελπιζω κι εγω σε μια κωλοφαρδια.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ έτσι μπήκα να πω μια καλησπέρα, γιατί είδα ονόματα που μοιράστηκα την ίδια λίστα και δυστυχώς δεν βρήκα το τότε θέμα. Καλές προσπάθειες κοπέλες, ελπίζω η άνοιξη να σας φέρει λίγη από την τύχη που φέρατε κι εσείς σε εμένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!cuando mou bravo sou pou skeftesai etsi!!!!se thaymazw k thelw na sou moiasw ;) egw an den petyxw k afti ti fora skeftomai na ta paratisw!!!k pws tha to pw ston antra mou de kserw....

cuandaki mou eisai poly glykia kopela k efxomai na pas stin ellada me mpolika k efxarista nea!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!cuando mou bravo sou pou skeftesai etsi!!!!se thaymazw k thelw na sou moiasw ;) egw an den petyxw k afti ti fora skeftomai na ta paratisw!!!k pws tha to pw ston antra mou de kserw....

cuandaki mou eisai poly glykia kopela k efxomai na pas stin ellada me mpolika k efxarista nea!!!

α κούκλα δεν θέλω τέτοια..

άκου να τα παρατήσεις !! μην το ξαναπείς αυτό !!

θα συνεχίσουμε έως ότου τα καταφέρουμε [smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dyskola anebainei re koritsia afti i atimi i psychologia :twisted::twisted: to palebw oso mporw alla den ta exw kataferei akoma... :?:?:? sas exw paradeigma omws!!!oles eiste epimones,ypomonetikes k dynates!!!pairnw poly kouragio apo afti tin omorfi parea :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...