Μετάβαση σε περιεχόμενο

TEST ΠΟΤΕ???


jolie

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες.

Θα ήθελα να ρωτήσσω κάτι: Όταν μια γυναίκα - οπως εγώ- δεν έχει σταθερό κύκλο αλλά κυμαίνεται απο 30 μέχρι 40 ημέρες, πότε μπορεί να κάνει τεστ εγκυμοσύνης? Πρέπει να εξαντλήσω τα περιθώρια και να περιμένω να περάσουν 40 ημέρες απο την τελευταία περίοδο ή μπορώ να κάνω απο την 30η μέρα και μετά για να δείξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JOLIE,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΣΟΥ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ PREDICTOR,ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JOLIE,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΣΟΥ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ PREDICTOR,ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ 23Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΣΤΗ 30Η ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ..ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕ 30 ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΘΥΣΤΕΡΗΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ 23Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΣΤΗ 30Η ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ..ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕ 30 ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΘΥΣΤΕΡΗΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον να τις εξαντλησεις πρεπει....:kiss:

ιφιγενεια εμαθα τα ευχαριστα.....μπραβο κοριτσι μου....με το καλο,καλη εγκυμοσυνη!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον να τις εξαντλησεις πρεπει....:kiss:

ιφιγενεια εμαθα τα ευχαριστα.....μπραβο κοριτσι μου....με το καλο,καλη εγκυμοσυνη!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω...Πρέπει να περιμένω τόσο?Φτού!Έχει κάνει καμιά σας αυτό το τεστ που δέιχνει λέει 5 μέρες μετά τη σύλληψη?

Ιφι, με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω...Πρέπει να περιμένω τόσο?Φτού!Έχει κάνει καμιά σας αυτό το τεστ που δέιχνει λέει 5 μέρες μετά τη σύλληψη?

Ιφι, με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...