Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το τελευταίο 3 μηνο μεγαλώνει μόνο στα 7-8 χιλιοστά το μήνα.πριν ενα μήνα είχαμε 40,7.

Ο γιατρός λεει οτι είναι στα κατωτερα φυσιολογικά όρια.Λεει οτι δεν ανησυχούμε αν μεγαλώνει εστω και ενα χιλιοστό το μήνα.Απλά λέει οτι θα έχει μικρό κεφαλάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δε μου αρέσει ο όρος κατώτερο φυσιολογικό όριο.Και αν σταματήσει να μεγαλώνει πρέπει να κάνουμε εγχείρηση..μπρρρρρ ουτε να το σκεφτώ δε θέλω.Θα δω την Παρασκευη τι εξέλιξη έχουμε..

Ας τα αφήσουμε αυτά.ο άντρας σου θα έρθει το ΣΚ φουφούκα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι πάντως άδικα.Απλά να παρακολουθείτε την εξέλιξη.Όχι ρε γαμώτο!Δε θα έρθει.Αν τα καταφέρει θα έρθει 25η Μαρτίου,αλλιώς το επόμενο δηλαδή 1 Απριλίου,που έχει γενέθλια και το Στελλάκι μου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκπαιδευτικός και αυτός?Αντε μακάρι να σας έρθουν όπως σας βολεύει.Θεσσαλονίκη θα έχεις τη Χαρά!! :D:D:D:D:D:D

Χαρουλίτα όταν θα κατέβω Θεσσαλονίκη να κανονίσουμε να βρεθούμε.Εχουμε άλλες απο Β Ελλάδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκα,τι βλεπω ερχεσαι Θεσ/νικη :?::shock::shock::shock::shock::shock: ελα-ελα :ymapplause::ymapplause: \:D/ \:D/ αντε βρε να σε δω και τι στον κοσμο :!:

Σταυρουλα,εννοειται,οποτα κατεβεις να τα πουμε ;)

Εχω χασει τι Βικουλινακι ρε κοριτσια :!: μου λειψε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Χαρουλίτα!Τον ρώτησα πριν πώς θα βάλω φώτο και περιττό να σας πω τι έγινε!!!! :cry::cry::cry:

Το Βικουλινάκι πάλι σήμερα δεν ήταν στα καλά της :?:roll::roll:

Σταυρουλίτσα,είναι νηπιαγωγός.Σε φώτισα πάλι ε;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε-καλε δεν με βλεπετε :?: εδω ειμαι :-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Η Τασω θα εχει αφησει κλασσικα τον υπολογιστη ανοιχτο ή θα κατεβαζει ο ανδρας της ταινιες :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Σταυρουλα τι διαβαζω :?::?: θα την κανεις για αλλου :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αναγκαστική αποχώρηση.Πάλι η μπέμπα κλαίει.Είναι πολύ ανήσυχη απόψε ρε γαμώτο.Ελπίζω να μην κρατήσει για πολύ :(:(:( Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νηπιαγωγος ειναι ο αντρας σου :?: ανδρας νηπιαγωγος :o μπραβο :o:o πρεπει να ειναι πολυ γλυκος ανθρωπος :D:D:D ο δικος μου του ειπα οτι εχουμε αυριο να παμε σε παιδικο παρτυ και επαθε φρικη,οχι να δουλευει με τοσα παιδια :lol::lol::lol:

Σταυρουλα δεν θυμαμαι περιμετρο κεφαλης :oops::oops::oops:

Την δευτερα παλι δουλευω :D:D αυτη την εβδομαδα δεν εχω εφημερειες :D:D:D:D

Καληνυχτα Φουφουκα,ελπιζω να εισαστε ηρεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα σορρυ :( πρεπει να βγω γιατι θα χωρισω αλλιως :lol::lol: ελπιζω να τα ξαναπουμε το Σ/Κ :!:

Ρουλα σορρυ για πριν αλλα με ειχαν ζαλισει μπαμπας και κορη :!: με διεκδικουσαν :!: μετα μπανιο-μαμα-νανι :!: εμπλεξα :lol::lol::lol: σορρυ :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα φουφούκα.Ευχομαι το βράδυ να είναι ήσυχο...

Χαρά αν συνεχίσετε να μιλάτε τόσο θα αναγκαστω να υποχωρήσω.... :lol::lol::lol::lol:

Πλάκα πλάκα γιοα αυτό δεν έφυγαν οι άλλες κοπέλες? :-?:-?

Δεν σας αφήνω εσας.Ειστε το παρεάκι μου ασχετα αν δε μπαίνω κάθε μέρα. ;)

Καληνύχτα Χαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;

ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΒΡΑΔΙΑ ΠΑΛΙ...ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΚΛΕΓΕ Η ΜΑΡΙΣΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ...Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 ΗΘΕΛΕ ΓΑΛΑ :twisted: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ Η ΑΠΟΝΗ ΜΑΝΑ ΤΟΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΑ Κ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑ 7 ΠΑΡΑ 20..

ΜΑ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ Κ ΚΛΑΙΝΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ....Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙΤΗ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΕΚΕΙ....

ΕΣΕΙΣ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΒΡΑΔΙΑ;;;;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ;;;;;;ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΜΜΥ...ΡΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ... :lol::lol:

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΤΡΟ;;;;;;; :roll::roll: ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ;;; :roll::roll::roll:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ;;;

ΜΑΓΔΟΥΛΑ;;

ΜΙΤΣΙ;;;;

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΝΑΩ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εμείς μέχρι τις 12 ήμασταν λίγο ανήσυχες.Τη σήκωσα λίγο αγκαλίτσα και ρεύτηκε.Μήπως έφταιγε αυτό;Μετά ξαναξύπνησε,της έβαλα πιπίλα και γκρίνιαζε πάλι.Έτσι κράτησα χρονόμετρο μέχρι τα 11 λεπτά και στα 9 κοιμήθηκε.Μετά ξύπνησε κανα 2 φορές για πιπίλα και για γάλα στις 6:15 :shock::shock::shock: Τέλειο μπορώ να πω!!! :D:D

Σταυρουλίτσα,δεν είναι ο άντρας μου νηπιαγωγός,αλλά η φίλη μου από τη Φλώρινα που σου έλεγα :lol::lol::lol::lol::lol: Συνεννόηση σαρδέλα ε; :lol::lol::lol::lol::lol: Ναι,γι'αυτό φύγανε οι άλλες κοπέλες.Επειδή γεμίζαμε σελίδες.Έτσι Σταυρουλίτσα,εμείς είμαστε πιστές ;)

Χαρουλίτα,ζεις ή σε σκότωσε ο άντρας σου :?::?::?::lol::lol::lol:

Βικουλίνι μου,αρρώστησε το Μαρισάκι;Περαστικά κοριτσάκι μου!Πρέπει να κάνουμε λίγη υπομονή μέχρι να περάσουν οι κ@@@οιώσεις. :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...