Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΟΧΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΙ.

ΛΟΙΠΝ ΓΚΑΛΟΠ ΠΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΞΥΠΝΑΝΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΣΠΟΡΙΑ ΣΑΣ?ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΤΑ ΤΑΙΖΕΤΕ ΒΡΑΔΥ?

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καμια δεν ειναι εδω :evil::evil: anyway θα το ξεπερασω :lol::lol:

Καταρχην Κατερινακι,τι κανει η Καθολικουλα :?::?: ελπιζω καλυτερα μωρε η ζουζουνιτσα :( σου εδωσε αλλο αποσυμφορητικο τελικα :?: ο δικος μου παντως σε αντιστοιχες περιπτωσεις δινει σταγονες tobrex 1σταγ/3 φορες/ημερα,ειναι πολυ αποτελεσματικο :roll::roll: ρωτα το αν θες :!:

2ον/συμπεθερα δεν απαντω στο γκαλοπ αφου ουτε ξυπναει ,ουτε την ταιζω :lol::lol::lol:

Ας σας πω τα νεα της ημερας τωρα :!: ξυπναω το πρωι και παω να βγαλω γαλα...τζιφος :o:o εκανα 30min για να βγαλω 150ml :evil::evil: αυτο δεν το ειχα προβλεψει,αφου δεν θηλαζει τοσο νωρις,τι να αντλησω :?::?: αγχωθηκα κιολας τεσπα 150 αφησα και τους ειπα αν χρειαστει να βγαλουν απο την καταψυξη :evil::evil: αγχωθηκα παντως :o:o:o

Η μικρη ξυπνησε 8.15 τσακισε ολο το γαλα :o:o:o (αλλες φορες με το ζορι επινε 120),μετα κοιμηθηκε,εφαγε τα φρουτα στις 11.00 τα τσακισε και αυτα :lol::lol: μετα πηγε βολτα με τον παππου και μετα κοιμηθηκε παλι :o καλοπερασε γενικως,μονο σε εμενα κανει τη δυσκολη :lol::lol::lol: μετα γυρισα και εγω,,,ξερετε τι εκανε :?::?::?: με εφτυσε μπρρρρρρ-μπρρρρρρ-μπρρρρρ κανονικα :o:o:o και δεν ερχοτανε :(:( μετα απο 10min ηλθε και ολο παραπονα :(:( μετα απο τη στεναχωρια της τσακισε και τα λαχανικα και θηλασε και 10min :lol::lol: ευτυχως αντλησα απο το αλλο στηθος 180ml :D:D:D και μετα κοιμηθηκαμε ολοι αγκαλιτσα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε οτι αφορα την επιστροφη στη δουλεια,ολος παραδοξως το κλιμα ηταν πολυ καλο :o:o:o αλλαξαν αρκετοι ειδικευομενοι και το κλιμα ειναι καλυτερο :roll::roll: θα δειξει :?

Η εκπληξη ομως ηταν ο διευθυντης μου :!::!: μου ειπε οτι με συγχαιρει που θηλαζω ακομα και φυσικα δεν θα μπαινω στις στεφανιογραφιες που εχει ακτινοβολια :o με ρωτησε αν εχω πλεονεκτηματα σε οτι αφορα το ωραριο και αδραξα την ευκαιρι να τον ενημερωσω οτι δικαιουμαι να κανω λιγοτερς εφημεριες και συμφωνησε και σε αυτο :shock::shock: κραταω τις επιφυλαξεις μου :? θα δειξει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ;;ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ...

ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΑΚΕΦΙΕΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ... :(:(:(:(

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρασκευη απογευμα που να το εχω??? :shock::shock::P αλλα δεν θελω να ερθω στο γραφειο καθολου το σαββατοκυριακο και την δευτερα εχω κανονισει μια προσημειωση και μου εχουν βγει τα ματια :shock::shock: απο τα συνορα του οικοπεδου!!!!

εσυ τι κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΛΗΝΥΧΤΟΥΔΙΑ ΜΑΡΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΓΚΑΛΟΠ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ???. :twisted::twisted::twisted: ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΦΙΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ.

ΚΟΥΚΙΔΑ ΕΣΕΝΑ ΠΟΤΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΟΤΕ ΤΡΩΕΙ ΓΙΑ ΛΕΓΕ ΣΤΟ ΓΚΑΛΟΠ ΜΟΥ...

ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΜΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια μπήκα και εγώ.Καλά έφαγα όλο το μεσημέρι μου να σας διαβάσω και μετά ήμουν πολύ κουρασμένη για να απαντήσω :lol::lol::lol::lol:

Αν συνεχίσετε έτσι λυπάμαι αλλά θα αναγκαστώ να αποχωρήσω και να βρω φιλες σε άλλο θεματάκι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια,τι κάνετε;Εμείς τώρα γυρίσαμε από τον παιδίατρο :shock::shock::shock::shock: Παιδιά,μιλάμε για τρελλό κόσμο.Γυρίσαμε,τα έκανα κατευθείαν μπανιο,γάλα και νάνι.Η Στέλλα έπεσε ξερή.Δε με φώναξε ούτε μία φορά η ψυχούλα μου.Το ζουζουνίκο μου είναι 69 πόντους και 8200 :D:D:D:D Σωστός κορίτσαρος.Πάλι πήγα στα τζάμπο να αλλάξουμε ένα δώρο του ανηψιού.

Χαρουλίτα,καλά τα νέα από τη δουλειά ε;Μπράβο!Είναι πολύ σημαντικό όταν υπάρχει κατανόηση :):):) Είδες που και η μπεμπούλα ήταν μια χαρά;Άδικα ανησυχούσες. ;)

Ρουλάκι,έχεις και εσύ τρέξιμο ε;Όλοι στον αγώνα.

Μαγδούλα μου,φιλάκια πολλά!Κι εμένα απόψε προβλέπω ότι η μικρή θα είναι ανήσυχη λόγω εμβολίου.Και πριν πας για ύπνο μην ξεχάσεις να διαβάσεις.Μη σε πιάσω πάλι αδιάβαστη στον ύπνο σου :lol::lol::lol:

Βικουλίνι,τι έγινε κοριτσάρα μου;;;

Σταυρούλα,κι εσύ θα μας το κάνεις αυτό :((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα μου εμενα το μπουμπουκι μου βρηκε να παρει και απο τους δυο που ειμαστε υπναραδες και απο σαραντα ημερων κοιμαται ολο το βραδυ, βεβαια πινει ξενο γαλα, οποτε λενε οτι χορταινει περισσοτερο. τωρα τρωει γαλα στις 8.30, μετα 12, μετα 3.30, μετα 7 και μετα 10.30 και πάλι το πρωι. Στο τελευταιο γευμα τον ξυπναω γιατι γενικα τον αφηνα οποτε ηθελε εκεινος αλλα ετρωγε 4 γευματα και η παιδιατρος μου ειπε να τον ξυπναω το βραδυ. την δευτερα εχουμε παιδιατρο και θα μου πει και για κρεμουλα!καθισματακι αγορασαμε και κουταλακια του τα δινω απο τωρα να αρχιζει να παιζει και να εξοικιωνεται!!θελω να δω τι θα κανει!!!του εχω δωσει μεχρι τωρα να γλυψει μπανανα, μηλο, αχλαδι και λεμονι και μια σταλιτσα παγωτο βανιλια!!!στο παγωτο ξετρελλαθηκε, λεω ενταξει δικο μου παιδι!!!μονο παγωτα ετρωγα μικρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,ναι εμένα Μαγδούλα τρώει το τελευταίο γάλα 9:30 με 10 παρά και μετά μπορεί να ξυπνήσει κατά τις 4:30,αλλά έχει ξυπνήσει και στις 6.

Ρουλάκι,δεν είμαι εγώ.Αλλά είμαι δασκάλα λάτιν,μάλλον ήμουν πριν κάνω παιδιά,και χόρευα κι εγώ κάπως έτσι :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety μην μας εγκαταλείπεις!!! :D:D ενταξει ειμαστε πολυλογουδες, δηλαδη εγω, με αφησατε μονη μου σημερα!!! :P:P:oops::oops: φαντασου να συναντηθουμε και για καφε!!!!θα πρεπει να εχουμε διπλα μας κουβαδες με νερο για να βουταμε τις γλωσσες μας, οπως λενε και στη Σκύρο!!! :P:P αληθεια να κανονισουμε βρε κοριτσακια να συναντηθουμε, εγω ανεβαινω συχνα αθηνα!

foufou δεν ειναι αργα να ξαναρχισεις!!!εμενα επρεπε να δεις οταν αποπειραθηκα να μαθω latin, που πήγαιναν ολοι????απο την άλλη εγω!!!εδω θα μου πεις με εδιωξαν απο το μπαλετο ως ατσουμπαλη!!!ακομα το εχω αυτο, ολο τακουνια αλλαζω στα παπουτσια μου!!! :P:P:P

κι επειδη μπορω να μιλαω ωρες σας αφηνω στην ησυχια σας και παω στα αντρακια μου!!!!καληνυχτααααα!!!!!! :P:P:P και ονειρα γλυκα και απονήρευτα!!!γιατι για πονηρα πραγματα ουτε χρονος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπέλλα λυπάμαι για όλο αυτό που πέρασες.Υπομονη κούκλα μου και σύντομα θα αποκτήσεις και άλλο παιδάκι. :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Κατερίνα για ακόμα μία αφορά περαστικά στην Καθολικούλα σου.

Μαγδα είσαι πολύ κουκλα.Καλά όλα τα μοντέλα εδώ μαζευτήκαμε? :lol::lol::lol:

Ο γιος σου πως είναι?Ελπίζω καλύτερα!!! :-*:-* Για το γκάλοπ σημείωσε οτι η δικιά μου μετα που σαράντησε δε ξυπνάει το βράδυ...Εμ τι θέλεις και ρωτάς ....

Ρούλα σε έκανα φίλη.Στην αρχή σκέφτηκα ποια είναι πάλι τούτη και ετοιμάστηκα να κάνω απόρριψη :oops::oops:

Χαρά πως πέρασες στη δουλειά?Φαντάζομαι πόσο σου έλειψε η μικρή σου.Εγώ όταν σκέφτομαι εκείνη την ημέρα ακόμα δακρύζω.Ενω είχα κανονίσει τα ραντεβού στο γραφείο μου πιο χαλαρά με πήραν ξαφνικά αναπληρωτρια χωρίς να το περιμένω καθόλου.Τη μία μέρα με πήραν τηλέφωνο την άλλη πήγα να δουλέψω.Και το μωρό ούτε 2 μηνών.μιλάμε για πολύυυυυ κλαμα.

Ελενα μπράβο ρε συ τι καλό πρόγραμμα έχει ο Ορεστάκος μας..Αυτό θα πει να έχει άντρα στρατιωτικό!! :lol::lol:

Φουφού η χορεύτρια στη φωτογραφία είσαι εσύ???? :shock::shock::shock::o:o:o:o:lol::lol:

Βικάκι τον τελευταίο καιρό σε ακούω πολύ καλά.Τι τους θες τους ψυχολόγους κάτσε στο μαμυ να σου φτιάξει η διάθεση ;););)

φωτεινή μιτσι φιλάκια πολλά.

:-\ :-\ Ξεχασα καμία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μου,Ρουλάκι το ξέρω.Θα ξαναάρχιζα,αλλά και η δική μου η δασκάλα είναι έγκυος τώρα :P:P:P που είναι και η καλύτερή μου φίλη. :D:D:D Καλή ξεκούραση κοριτσάκι!

Πάντως το θέμα της συνάντησης ήθελα να το θίξω.Γιατί δε συναντιόμαστε κάποια στιγμή;;;

Αχ,ναι ΜΠελλακι μου γλυκό σου εύχομαι καλή δύναμη.Μάζεψε δυνάμεις για το επόμενο μωράκι που θα ερθει και θα είναι όλα μια χαρά :D:D:D

Σταυρουλίτσα,δεν είμαι εγώ.Αυτή είναι παχιά σε σχέση με εμένα.Ιδίως πριν μείνω έγκυος. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι σε ματιαξα.Γιατι κορίτσι μου είσαι έτσι?εγινε κάτι? :(

Φουφου βαλτή είσαι?ήσουν πιο αδύνατη??? :shock::shock::shock::shock::shock:

Παω να ανοίξω ένα λαγούμι να κρυφτώ.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι κυρά μου να μη βάλεις!!!αν είσαι πιο αδύνατη να μας λείπει το βύσσινο νυχτιάτικα.

Θέλω να κοιμηθώ το βράδυ χωρίς τύψεις :lol::lol:

Ρε Φωτεινή που είσαι για συμπαράσταση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφούκα μια χαρά η κόρη σου.Και εγώ εχω την άλλη Παρασκευή παιδίατρο.Θα κάνουμε διπλό εμβόλιο :twisted::twisted::twisted:

Να ρωτησω κάτι κορίτσια?Περίμετρο κεφαλής πόσο έχουν τα δικά σας?γιατί εμείς εκεί έχουμε ένα μικρό πρόβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...