Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο3!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κουκου!Να'μαι κι εγώ!!!!!!! :D:D:D:D

Γαμώτο,μπήκα και δεν είναι η Χαρουλίτα να της πω ¨καλή αρχή".Ρε κοριτσάκι,εσύ δεν έλεγες ότι μεταδίδουμε τη στεναχώρια μας και τη νευρικότητά μας στα παιδιά.Σκέψου τη Δημητρούλα.Βρε παιδάκι μου,δεν πας στον πόλεμο.Η πρώτη μέρα είναι δύσκολη,μετά θα σου έρχεται καλύτερα :):):):):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Ελα ρε Ρουλάκι,και λέω κι εγώ ποιος μου έκανε αίτημα φιλίας.Λες κανένας θαυμαστής :lol::lol::lol::lol: Τι λέω η μάνα :?::?::?::?::?: Κουκλίτσα κι εσύ.Εγώ Ρουλάκι δε βάζω φωτογραφίες,γιατί μετά θα έχεις και πιο πολύ δουλειά,θα μου ζητήσει ο άντρας μου διαζύγιο και θα σε χρειαστώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εκτός από αυτό μωρέ,φοβάμαι στο ίντερνετ να βάζω φωτογραφίες,με όλα αυτά που ακούμε καθημερινά :roll::roll::roll: Εσύ πού μένεις;;;

Ελενάκι,δε σε ρώτησε κανένας το πρόγραμμα του μπέμπη.Εντάξει;Αντε τώρα,αλλά ξέρω γιατί μας το λες.Ζηλεύεις που το δικό μου παιδί ξυπνάει μια φορά μες στη νύχτα και το χαίρομαι πιο πολύ. :lol::lol::lol::lol::lol: Ενώ εσένα δεν ξυπνάει καθόλου.Ζήλειααααααααα :lol::lol::lol:

Μαγδούλα,τέλειο ζευγαράκι :D:D:D Μοντέλο μου εσύ!

Αχ,Κατερινάκι μου γλυκό.Δυστυχώς αυτά είναι μες στο πρόγραμμα.Έχουμε ακόμα δρόμο.Υπομονή κοριτσάκι μου,κάποια στιγμή θα ηρεμήσει το μουσουδάκι κι εύχομαι αυτή η στιγμή να έρθει γρήγορα. :)

Φωτεινούλα;;;;;;;;;;Όλα καλά;;;;;;;;;;;

Εμείς κορίτσια πήγαμε στα τζάμπο.Φύγαμε όμως νωρίς το απόγευμα και δεν ήταν ώρα ακόμα η μπέμπα να φαει την κρέμα της.Της είχα αγοράσει 2 γιαουρτάκια φαρίν λακτέ και τα πήρα μαζί.Δίπλα από τα τζάμπο έχει γκουντις και θα πηγαίναμε μετά.ΤΗς έδωσα το 1 και ξετρελλάθηκε.Μούγκριζε μετά γιατί ήθελε κι άλλο. :lol::lol::lol:

Α,Βικουλίνι!Εγώ της δίνω γάλα μετά το φαΐ,απλά φροντίζω να έχει περάσει καμιά ώρα για να μην της πέσει βαρύ ;) Λειτουργεί και σαν υπνωτικό :lol::lol::lol:

Α, το μεσημέρι πήγα να μπω και ξύπναγε η μπέμπα κι έκλαιγε.Της έδινα την πιπίλα μετά πάλι τα ίδια.Έτρεχα σαν το Βέγγο για να μην ξυπνήσει και η Στέλλα.Ε,τελικά κοιμήθηκε.

Εγώ ειχα μπει σε 3 νομίζω δε θυμάμαι :roll: Η μία έχει να κάνει με κατασκευές.Η άλλη συγχωνεύτηκε ή κάτι τέτοιο.Πάντως εχθές στο προφίλ μου έγραφε 3 ομάδες σήμερα γράφει 1 :-s:-s:-s Αλλά δεν μπαίνω καθόλου.Μάλλον θα ξεγραφτώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou μου κι εμενα ο αντρας μου δεν τρελλαινεται με φωτο στο internet αλλα λεω δεν βαριεσαι να δω και να με δουν οι νεες μου φιλες!!!οποτε για να σε δουμε πρεπει να κανονισουμε συναντηση!Τρίπολη μενω και δεν θελω να ακουω για διαζυγια!!!Δεν μπορεις να φανταστεις τι γινεται καθε παρασκευη που εχουμε εδω δικαστηριο, πως τσακωνονται ανθρωποι που καποτε ηταν ερωτευμενοι...

φωτεινουλα δεν ξερω τι ειναι οι ομαδες, εδω δεν μπορουσα να συνδεθω δεν βλεπεις???

κοριτσακια μου γλυκα πρεπει να σας αφησω, σε λιγο θα ταισω τον μπεμπακο μου και μετα νανι!!θα τα πουμε αυριο το πρωι!!Α foufou μου το δικο μας προγραμμα ειναι 8.30 π.μ., 12 μ.μ., 15.30 μ.μ, 19.00 μ.μ. και 22.30 μ.μ. και μετα παλι το πρωι!!!Την Δευτερα θα ερθει η παιδιατρος και θα μου γραψει προγραμμα στερεων, του παρηγγειλα κι ενα καρεκλακι φαγητου και διαφορες αλλες μπουρδιτσες!!Καποτε ολα μας τα λεφτα πηγαιναν σε ταξιδια και τωρα ολα στον μπεμπη και μου αρεσει πολυ!!!Αν κι ενα ταξιδακι αφου χρονισει επιβαλλεται!!!Φιλιά πολλά και να εχετε μια καλη και ησυχη νυχτα, ειδικα η κατερινουλα και η magykal που τα μωρουλια τους ειναι αρρωστουλικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Ρούλα. Διόρθωσα και τη λίστα, από stacey σε κουκιδιτσα!

Πάω και εγώ. μπας και προλάβω να κοιμηθώ πριν ξυπνήσει το πουλάκι μου.

Τα λέμε αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ;;;;;;;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!!!ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ....ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙΣ...

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ...ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΕ ΜΗ ΤΟΥ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΟ...

ΤΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;

ΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;ΠΑΩ ΝΑ ΣΕΚΑΝΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ;; :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ...ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΡΩΤΑ Κ ΜΑΣ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΤΗ ΦΡΙΚΗ ΠΕΡΝΑΣ...Κ ΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΕ ΑΡΩΣΤΗΣΕΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ... :?

ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ...ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Κ ΕΣΥ!!!!

ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ Θ Ε Ε Σ ΤΕΛΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);););););););););););););) ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ :lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol: ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ Ε;;;;;;;;;;;;;;;ΠΛΑΚΙΤΣΑ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανούλες..δεν ειχα δει οτι ανοιξε νουμερο 3 και εγραψα και στο 2...έχω πολυ καιρο να μπω εξαιτιας του οτι ημουν στο κρεβατι λογω μιας μικρης αποκολλησης που ομως μεγαλωσε και το μωρακι μου δεν δυστυχως αντεξε.χθές πέμπτη 10/03/2011 μπηκα για αποξεση.Ειναι τραγικο...πριν 3 μερες ο γιατρος με διαβεβαιωνε οτι ολα ειναι μια χαρα κ το μωρακι υγιεστατο και μετα ηρθε το τιποτα..ειμαι ρακος ...ευχομαι να νη ξανασυμβει ποτε κ σε καμια κοπελα.δεν εχω διαβασει τα νεα σας ομως ειμαι ειμαι σιγουρη οτι ειστε ολες με τα ζουζουνια σας καλα!!Καθολικη μου βλεπω τη φωτογραφια σου και μου φτιαχνεις τη διαθεση τωρα που γραφω.εισαι μια κουκλαρα!!!φτου φτου!!!το κοριτσάκι μου ειναι πολυ καλα και αυτο ειναι το μονο που μετραει απο δω κ περα..αδερφακια ειμαι σιγουρη οτι στο μελλον θα αποκτησουμε πολλα!!!σας φιλω και παλι καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μπελλα μου.Λυπαμαι πολυ για οτι σου συνεβη :(:(:( Προσπαθησε σιγα-σιγα να παρεις τα πανω σου και να βλεπεις τα ματακια της μπεμπας σου και να αντλεις απο εκεινη.Σου στελνω πολλα φιλακια και οποτε θελεις να μπαινεις να τα λεμε :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BELLA μου πολύ λυπαμαι γι' αυτο που σου συνέβει.Προσπάθησε να κοιτάς την κορούλα σου και σύντομα θα ερθει και το αδερφάκι της!!!

Βικουλινι και ολα τα κοριτσια σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια, τελικά είμαστε ολες ομορφομαμαδες!!Είχε δικιο τελικα μια φιλη της μαμας μου που μου ελεγε οταν γεννας ξαναγεννιεσαι!!!

Πολλα φιλιά και θα τα ξαναπουμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;ΕΓΩ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ..ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ :?

ΜΠΕΛΑ ΛΥΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ...ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ....ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ..ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Κ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!!!!Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑΡΘΕΙ ΚΙΑΛΛΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΙΧΑΣΜΕΝΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ....ΤΕΛΕΥΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ :?

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΞΟΥΛΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ...

ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά στη μπουμπου!!!Εγω στο γραφείο, εκανα κατι εξωτερικές δουλιτσες με το ποδηλατο και τωρα μου φαινεται οτι εχω κι εγω μυξουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΡΟΥΛΑΚΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΥΩΣΕΙΣ!

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΡΕΞΙΜΟ Ε;;;;;;ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΑΓΧΟΣ...Κ ΕΓΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΕ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ!ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO θεες μου!!!!ΨΩΝΑΡΕΣ :-p:-p:-p

Γυρισα και σας διαβασα μην μεινω ματαξεταστεα :o:o ευχαριστω ολες για τις ευχες :) θα σας γραψω νεα αναλυτικα το απογευμα γιατι νυσταζω (-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|

Εχω μονο να καταγγειλω την γκαντεμω την Τασω,καθως ξεκλεψα λιγο χρονο το πρωι και λεω....ωρα για μαμμυ,παω να μπω τζιφος :o:o:o μου λεει ο συναδελφος "εχει χαλασει ο υπολογιστης εδω και ενα μηνα και δεν προβλεπεται να μας τον φτιαξουν" :shock::shock::shock::((:((:((:((:((:((:((:(( ΠΑΛΙΟΓΚΑΝΤΕΜΩ!!!!!

Κατα τ,αλλα BELLA μου χαιρομαι που εισαι παλι κοντα μας αλλα δεν εχω λογια να σου πω για αυτο που σου συνεβει :(:(:(:( λυπαμαι πολυ ειλικρινα :(:(:( παρε δυναμη απο το μωρο σου και συντομα ο θεος θα σας χαρισει και αλλα παιδακια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Συμπεθερα δεν το εννουσαμε βρε :lol::lol::lol: απλα το παιζουμε θυμωμενες ;;);;);;);;);;);;);;);;)

Ρουλακι η μια φωτο σου ειναι απο τη Ναυπακτο ε :?: και καποιες δικες μου απο εκει ειναι :lol::lol: εχεις υφο δικηγορινας ομως ε :?: τουπε αγαπη μου ;) κουκλα και εσυ ;) ειναι και η συννυφαδα μου δικηγορος :roll: Αθηνα τελειωσες :?: μηπως την ξερεις :roll::roll:

Φιλια σε ολες :!: θα μπω το απογευμα,γιατι αν γυρισει ο αντρας μου και με δει στο μαμμυ :o:o:o~x(~x(~x(~x(~x( [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] ημουν σαφης νομιζω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλιτα η πρωτη ημερα επιστροφης στη δουλεια απο οτι βλεπω πηγε καλα!!!η μπουμπου πως ειναι?ειμαι σιγουρη οτι την επνιξες στα φιλιά οταν γυρισες!

ναι μια φωτογραφια ειναι απο την ναυπακτο, θα βάλω κι αλλες απο το σπιτι!πως την λενε την συννυφαδα σου μηπως την ξερω αν κι εγω πηρα μεταγραφη απο ιταλια και ειμασταν πιο πολυ τα παιδια που ηρθαμε μαζι!ασε που δεν πολυπαταγα κιολας!!!εκτος κι αν ηταν σε καμια απο τις διπλα καφετεριες οποτε σιγουρα θα την ξερω :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΩΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΟΡΦΟΠΑΡΕΑ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥΗΔΕΖΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΑΖΙΑΡΙΚΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΓΛΥΚΙΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΣΟΦΙΣΤΙΚΕ ΡΟΥΛΑΚΙ ΜΕΤΑΛΑΚΙ Ο ΜΙΤΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΙΑ ΑΛΛΗ ΕΙΔΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ.ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΑΤΕ.ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΙΚΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΛΙΩΣΕΙ.

ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΑ ΤΕΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΡΘΕΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΨΥΧΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΟΜΑΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ Κ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΠΗΓΑ Κ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΞΟΔΕΨΑ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΧΑΖΟΜΑΡΙΤΣΕΣ.

ΡΟΥΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΜΗΝ ΚΡΥΩΣΕΣ ΟΙΚΟΛΟΓΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΝΥΦΑΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ?

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΤΟΥΙΤΑΚΟ Κ ΕΓΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΕΓΓΟ ΤΡΕΧΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΩΡΕ ΠΑΛΙ ΦΥΛΛΑΔΙΑ?

ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΣΟ ΛΕΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ?ΕΜΕΝΑ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ Κ ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΞΕΝΟ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΩΡΕ ΛΕΣ????

ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΒΥΖΑΚΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΚΟ ΕΣΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΠΟΤΕ ΔΙΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...