Μετάβαση σε περιεχόμενο

egkios k ego!!!!


Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!11ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ??ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΛΗΨΗ??

ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΛΕ Η ΧΩΡΙΚΗ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΚΟΜΑ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ.ΤΑ ΛΕΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσακι μου μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολα να πανε καλα κ να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη με το μωρακι σου αγκαλια κουκλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ παλι συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσσακι μου με το καλο κοριτσαρα μου!!!!ευχομαι να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!οσο για την χοριακη ειναι νωρις ακομα γι αυτο ειναι μικρη!!!θα ανεβει πολυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο vanessaki μου ,συγχαρητήρια.σου έγραψα και στο άλλο ποστ.Περίμενε καμία εβδομάδα γιατί με τόση μικρή χοριακή δεν φαίνεται τίποτα στον υπέρηχο και μετά πήγαινε στο γιατρό να σου γράψει και ότι εξετάσεις χρειάζονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσσακι μου σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!!!!!!!συμφωνω με τα κοριτσια,παρε τηλ τον γιατρο σου να τον ενημερωσεις κ εκεινος θα σε καθοδηγησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια κ καλη ξεκουραση!!!!!!!!!

καλο βραδυ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia, gia oses ta gnorizete kalitera, ti exetaseis tha kano stin proti episkepsi????kai kati akoma: pos metrame poson evdomadon eimaste???metrame apo tin imera tis teleftaias periodou i apo tin oorixia????k an d ti xero akrivos???? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρια βανεσακι να εχεις μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη κ ενα υγειεστατο μωρακι!!!!!

στον γιατρο μπορεις να πας κ τωρα δεν θα δεις τιποτα στον υπερηχο,απλα αν θες πανε να σου δωσει γενικα οδηγιες κ θα σου πει αυτος ποτε να ξαναπας :P

θυμαμαι εγω εκανα τεστ στις 5 μερες καθυστερισης κ πηγα αμεσως γιατρο,ειδαμε μονο τον σακο που ειχε αρχισει να δημιουργητε :D

ο γιατρος θα σου πει ποσων εβδομαδων εισαι αναλογα με τον κυκλο σου κ θα σου δωσει πητ :D βεβαια η πητ σου αργοτερα που θα κανεις αυχενικη κ β επιπεδου μπορει να αλλαξει :D

οι πρωτες εξετασεις ειναι πολλες κ ειναι η πιο χαρουμενες εξετασεις :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...