Μετάβαση σε περιεχόμενο

για τριτη φορα γονεις


Recommended Posts

Γλυκες μου φιλεναδες καλησπερα σας,

Αν και γραμμενη στο φορουν απο το 2009 υπαρχουν περίοδοι οπου δεν μπαινω καθολου, φετος ο μεγαλος μου παει πρωτη δημοτικου και πρεπει να ειμαι συνεχεια απο πανω του! η κορη μου ενα μιση ετους μεγαλωνει και εκεινη σιγα σιγα και οπως καταλαβαινεται οι υποχρεωσεις δεν ειναι λιγες :)

Στο νου μας ειχαμε οτι θελαμε να αποκτησουμε και ενα τριτο παιδακι, για αυτο και το επιδιωξαμε, ειμαι αισίως στην 8η εβδομαδα κατα τα λεγομενα του γιατρου μου και κατενθουσιασμενη :D τοσο εγω οσο και ο αντρουλης μου :D

ευχαριστουμε τον Θεο που μας εκανε αυτο το δωρο, και θα αξιωθω να νιωσω για τριτη φορα ολη αυτη την μαγεια!

Ευχομαι και σε εσας Ο,ΤΙ καλυτερο μεσα απο την καρδια μου!Στις εγκυουλες με το καλο να ελευθερωθουν και να φερουν υγιέστατα παιδακια στον κοσμο! Στις μανουλες να τους ζησουν και να τα καμαρωσουν οπως επιθυμουν, να ειναι παντα γερα! Και οσο για τις κοπελες που προσπαθουν να κανουν υπομονη και να εχουνε πιστη γιατι σιγουρα και εκεινες θα γινουν καποια στιγμη μανουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό να υποδεχτείτε το τρίτο μέλος της οικογένειας...Μια ήρεμη εγκυμοσύνη σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με μια καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι και να χαιρεσαι τα δυο παιδακια. Πολυ χαιρομαι που υπαρχουν ακομοι γονεις που σκεφτονται 3ο παιδι, παρ'ολο την κριση και την απαραδεκτη κυβερνηση που δεν βοηθαει.

Συγχαρητηρια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!!!!!!!!με το καλο να αποκτησεις κ το τριτο σου παιδακι κ να χαιρεσαι κ τα αλλα δυο σου παιδακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να εχεις μια τελειομηνη κ ομορφη εγκυμοσυνη!!!!!!!

κ εγω ειμαι εγκυος στο τριτο μου παιδακι!!!!!!βεβαια δεν το επιδιωξαμε ηρθε ετσι αναπαντεχα.η αληθεια ειναι οτι επαθα ενα σοκ οταν το εμαθα, αλλα τι να κανουμε...αφου ηρθε,θελησε κ το εστειλε ο θεος , καλοδεχουμενο ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα με το καλό να έρθει και αυτό το μωράκι στην οικογένεια σου.

Να έχεται πάντα υγεία , και όλα τα άλλα γίνονται.

Να χαίρεσαι και τα άλλα δυό παιδάκια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ευχηθω και εγω γλυκια μου με το καλο το μωρακι σας, το 3Ο ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙ :D

γερο να γεννηθει και δυνατο, με το καλο και με εναν πονο

καλως ηρθες στο club των πολυτεκνων :D χεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marie να χαιρεσαι τα παιδακια σου και με το καλο να ερθει το νεο μελος,βλεπω τα παιδια σου εχουν τις ιδιες ηλικιες περιπου με τα δυο απο τα δικα μου,ο πρωτος μου παει 1η δημοτικου και ο τριτος μου ειναι 14μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες παρα πολυ

και εσεις να χαιρεστε τα παιδακια σας :D

και με καλο οσες περιμενετε!

ΗΛΙΑΝΝΑ ειμαστε πολυ κοντα στις ημερομηνιες ;)

ΚΑ1 ναι οντως, εμενα η μικρη μου ειναι 18 μηνων :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...