Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011... Η τελική αναμέτρηση2!!!!!


Recommended Posts

αυτο το ντοκυμαντερ πρεπει να το δω οπωςδηποτε. Οι γιατροι προτεινουν τις ιδιωτικες γιατι παιρνουν ποσοστα.... θελει πολυ ψαξιμο ρε παιδια. Και αυτο που λεει η μπεμπουλινο....ουφ....μπερδεμα

μαρακι εμενα δεν ειναι οτι εχει απλα το τηλ του, την πρωτη φορα που πηγαμε πηρε 5-6 καρτες, 1 στο σπιτι, 1 στη δουλεια, 1 στο αυτοκινητο, 1 στο τσαντακι του, γενικα να εχει παντα μαζι του. Εγω απλά εχω αποθηκευμενα τα τηλ στο κινητο μου....συγκριση γυναικειας και αντρικης λογικης :lol::lol::lol:

Μαρουλιτα πολυ καλα τα αποτελεσματα. Μπραβο!!! με το καλο το β επιπεδου τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όντως πολύ καλή ιδέα!!! Μαράκι θα σε έχω υπόψιν!!! :lol::lol::lol::lol:

Εμένα ο άντρας μου δεν κάνει τέτοια!! :lol::lol::lol: Όποτε πάμε λέει ότι είμαι πολύ καλή έγκυος και δεν γκρινιάζω καθόλου κτλ!! :lol::lol::lol: Το μόνο που κάνει είναι όταν είναι να κλείσουμε το επόμενο ραντεβού να ζητάει απο την κοπέλα να μας βάλει όσο πιο σύντομα γίνεται!! :lol::lol::lol::lol:

maroulita μπράβο!! Πολύ καλά τα νέα σας!!! Άντε με το καλό η Β' επιπέδου τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια τώρα που είπε η maroulita για τη θέση του πλακούντα.... εσάς ποιά είναι η θέση του πλακούντα σας? Και τι ρόλο παίζει η θέση? Εμένα είναι άνω εμπρόσθιος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw rwtisa kai o dikos sou kalh thesh exei...to koitane auto gia na doune an uparxei pithanotita rikshs...etsi mou eipe emena..!!!!!!!!!!!!

koritsia euxaristw polu...makari se oles mas tis eksetaseis na pane ola toso kala!!!!!!!!!!!!!

me piran kai aima....na mhn agxwnomai,e?

aaaaaaaaa.............oson afora to fulo....den mas ekane thn timh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοριτσια για το μονο πραγμα που παραπονιεται καθε φορα που παμε ειναι ενα...το sex!!!!ρεζιλι με κανει καθε φορα :lol::lol: στην αρχη δεν μιλαει...μολις τελειωσουμε με το υπερυχο κ ολα ειναι καλα κ μιλαμε για τα σχετικα κ τα επομενα....τσουπ πεταγεται κ αρχιζει να παραπονιεται...εχω κ το γιατρο μου να με κολαει οτι δεν τον προσεχω αρκετα.την πρωτη φορα που πηγαμε μας ειχε πει οτι δυο φορες την εβδομαδα ειναι καλα(αν κ την προυγουμενη δεν μας ειχε βαλει περιορισμους).την τελευταια φορα που πηγαμε του εκανε παραπονο κ του ειπε οτι επρεπε να μας πει πεντε για να ειμαστε στις δυο μεσα :lol::lol: ρεζιλι σας λεω....η αληθεια ειναι οτι δεν εχω πολυ ορεξη ρε κοριτσια αλλα τι να κανουμε πρεπει να τ :lol: ους προσεχουμε κι αυτους!!!εγω ακομα δεν ξερω πως ειναι ο πλακουντας γιεληζ,μονο για την μητρα μου ξερω οτι εχει οπισθια κληση,εχει καμια σχεση αυτο?θα τον ρωτησω οταν παω.αληθεια τι ρολο παιζει?

μαρουλιτα ολα καλα με την αυχενικη σου...παει το ενα ζορι...αντε με το καλο κ η β επιπεδου.μας βλεπω μαζι να την κανουμε γυρω στις πρωτες μερες του μαιου απο οτι υπολογισα την 22η εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά είσαι, εμένα είναι πρόσθιος και κάτω :D

Ναι ε? Εμένα στις αρχές όταν μου είπε ότι θα ανέβει και άλλο ψηλά είχα αγχωθεί που θα μετακινείται!! θεωρούσα ότι έπρεπε να κάθεται κολλημένος σε ένα μέρος!! :lol::lol::lol::lol: για να μην γίνει καμιά αποκόλληση.... :roll::roll::roll::roll:

Maroulita δεν πειράζει θα δείτε το φύλο την επόμενη φορά!!

Μιχαέλα και εσύ τι τον αφήνεις παραπονεμένο??? :lol::lol::lol: Εμείς μετά την αποκολλησούλα ούτε καν το συζητάμε... φοβάται πολύ ο δικός μου... οπότε κάνουμε υπομονή!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κίσκα μου τέλεια τα νέα σας...Και τα αποτελέσματα σου μια χαρά! Οσο για το φύλο την επόμενη φορά..φτάνει που όλα είναι μια χαρά..

Μάχη μάλλον μοιάζουν οι άντρες μας!!! Κι εμένα πήρε καρτούλες κι έχει μια στο πορτοφόλι και μια στο αμάξι!!! Κι όπως λεει η Γιελιζ πιέζει τον γιατρό να κλείσει συντομα το επόμενο ραντεβού. Ασε που το παραμικρό που του αναφέρω στο σπίτι, π.χ οτι πονάω κάπου...οταν πάμε τα λέει όλα!!! Γι'αυτο τώρα προσέχω τι του λέω!! :lol::lol::lol:

Για τον πλακούντα ούτε εγώ εχω ιδέα!! Δεν μου είπε κάτι..θα το βάλω στη λίστα μου με τις απορίες για την Δευτέρα χαχα :lol::lol:

Σεξ?????? Τι είναι αυτό???? :lol::lol::oops::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari sisaki mou na mas pane ola kala kai ekei!!!!!!!!!!!!! egw argisa na paw ligo gia auxeniki gt ithela apogeuma logw tou magaziou mas...kai den evriska rantevou!!!!!!!!!! pisteuw sthn b epipedou na paw fusiologika kai egw ekei kapou to upologizw arxes maiou!!!!!!!!!!!exoume akoma!!!!!eseis sisaki eidate fulo?

oson afora to sex....koritsia emeis eimaste etsi ki etsi o antras mou fovatai...egw twra mporw na pw oti exw oreksh....kala einai mwre!!!!!!!!!!!!!!ola ginontai ama theloume....kai exoun kai autoi katanohsh..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο...όσες νιώσατε το μωρό σας, ο άντρας σας το νιώθει αν πιάνει την κοιλιά? Και αν ναι σε ποιά εβδομάδα το πρωτοένιωσε?

Εμένα τις τελευταίες μέρες με έχει ταράξει στις κλωτσιές (και τώρα με κλωτσάει) αλλά θέλω και ο αντρούλης μου να το νιώσει....

Μαράκι στην Β επιπέδου θα σου γράψει και τη θέση του πλακούντα μαζί με όλες τις μετρήσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρουλιτα μου ουτε εμεις το ειδαμε το νινι.ελπιζω τωρα στις 22 που θα παμε να δουμε κατι.οσο για το θεματακι εγω παλι δεν εχω καθολου ορεξη.κ στην μικρη μου δεν ειχα κ ημουν πολυ χειροτερη.τωρα κατι κανω αλλα δεν μπορω να πω οτι το ευχαριστιεμαι.τι να κανουμε θα περασει κ αυτο...

γιεληζ μου ο αντρας μου ειχα φτασει στον 7ο για να καταλαβει τις κινησεις...πριν τιποτα.καλα στον 7ο εβλεπες κ τις κλωτσιες απο τον καναπε χωρις να βαλεις χερι πανω γιατι βγαινανε καρουμπαλακια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρα τη Δευτέρα θα μου πει για τον πλακούντα! Γιελιζ μου αν βάλει το χέρι στην κοιλιά κάποια στιγμή θα το νιώσει. Εγώ πάντως παρατήρησα ότι κάθε φορά που βάζω το χέρι μου σταματά!! Με δουλεύει! Αλλά αν επιμείνω και το αφήσω αρκετή ώρα το νιώθω. Εσένα που είναι και πιο μεγάλο σίγουρα θα το νιώσει.

Οσο για το σεξ από διάθεση αλλο τίποτα αλλά έχουμε απαγορευτικό από την αρχή λόγω τραχήλου!!! Αφού κυνηγώ τον άντρα μου για ένα χάδι :lol::lol::lol::oops::oops:

Με πήρε τώρα η μαμά μου και λέει ότι στο χωριο χιονίζει!!! Τι ωραία!!! Θέλω κι εγώ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!Τι κανετε?

Μαρουλιτα τελεια τα νεα σου,οσο για το φυλο δε πεειραζει,την επομενη φορα,αλλωστε ειναι κ λιγο νωρις ακομη!Με το καλο κ η β'επιπεδου τωρα!

Αφησατε το φαγητο και πιασατε το σεξ?Εμεις τζιφος,δεν του βγαινει του καλου μου εν αντιθεση με μενα που μου παραβγαινει θα ελεγα :oops::oops::oops::oops::oops: Μαλλον φοβαται μη προκαλεσει ψυχολογικα τραυματα στις κορες του!!!Παντως για τον γιατρο που λετε,εγω παντα(εκτος την αυχενικη)πηγαινω μονη μου.Ειναι τετοια τα ωραρια του αντρα μου που δεν βολευει,αν και θα ηθελα να πηγαινουμε μαζι αλλα τωρα πια συνηθισα!!

Τα δικα μας νεα τωρα...Πηγα κ εγω γιατρο σημερα επιτελους :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ολα τελεια μου ειπε,οι κοριτσαρες μου μεγαλωσαν πολυ πολυ(για την ακριβεια θηριες μου ειπε οτι ειναι) και να παω παλι σε ενα μηνα.Τη Δευτερα θα παω κ για αιματολογικες να δω τι γινεται με την αναιμια μου...Αυταααααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πώ στον 7ο???

Θα φρικάρει ο δικός μου αν φτάσουμε στον 7ο για να το νιώσει... κάθε μέρα με ρωτάει αν κουνιέται το μωρό και καθόμαστε με το χέρι στην κοιλιά μπάς και καταλάβει τίποτα... χθές είχε βάλει το μάγουλο πάνω στην κοιλιά μου και μιλούσε στο μωρό και του έλεγε " Έλα μωράκι μου δώσε μια κλωτσιά στον μπαμπά!! " :shock::shock::shock:

Γειά σου Σοφία μου!! Μπράβο τις κούκλες σου που μεγάλωσαν!!!! Φτου φτου!!! Άντε και να είναι όλα καλά και με τις αιματολογικές!!!

Εγώ ακόμα δεν πήγα!!! :roll::roll::roll::roll: έκανε πολύ κρύο αυτές τις μέρες και δεν ήθελα να τρέχω πρωί πρωί (πρίν έρθω στη δουλειά) με τόσο κρύο+αέρα.. θα τις κάνω μόλις σταματήσει να φυσάει τόσο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia egw den to exw niwsei akoma...exw kati gargalita leei o giatros einai ta prwta fterougismata...

alla simvainei to eksis periergo...otan exw ponakia kai polla travigmata vazei o antras mou to xeri tou panw sthn koilia mou kai kata periergo tropo mou stamatane...exw pathei plaka me auth thn fash!!!!!!!!!

ton koroideuw kai tou lew....exeis perierges dunameis gt eisai paidi tou 1983..xxaxaxaxaxaxa exoume polu geloio!!!!afou sas lew vazei to xeri kai iremo kai koimamai...exthes kiolas epeidi apo ton dromo kai tis lakouves eixa kati ponakia...evale xeri kai ola ok...xixixixixixi!!!!!!!!!!!!!!twra na doume an tha katalavainei meta kai tis klotsies...:P

Kai emeis panta ston giatro pame mazi....kai mono autos kanei erwtiseis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου τι κάνεις? Μεγάλωσαν οι κοριτσάρες ε?? Μια χαρά τα νέα σας!! Με το καλό και οι αιματολογικές!!

Θέλω κι εγώ να περάσουν οι μέρες...βασικά θέλω να κάνω ένα βήμα και να είμαι στις 24-25 εβδομάδες...θα νιώθω μεγαλύτερη ασφάλεια νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιεληζ μου εγω πρωτοενιωσα τις μικρες μου γυρω στη 19η εβδομαδα και ο αντρας μου μετα απο 2 εβδομαδες.Κ στο εξης τις νιωθει κι αυτος συνεχεια!!Για να καταλαβεις το βραδυ αν ακουμπαω με τη κοιλια μου τη μεση-πλατη του οταν κοιμομαστε(ξερετε σταση υπνου πολυθρονα) τις νιωθει πολυ εντονα που κλωτσανε!!

μαρουλιτα ο αντρας σου εχει μαγικα χερια!! :lol::lol:

Α!!!και οι πλακουντες μας ειναι εμπροσθιος στη μια και οπισθιος στην αλλη.

Μαρακι μου καλημερα!!!Κι εγω ετσι ενιωθα,να φτασω στις 24,βαση κ των αρχικων στοχων που μου ειχε βαλει ο γιατρος μου(ο εξωσωματικος).Επομενος οι 28 και ο μεγαλος μας στοχος ειναι οι 32 μου ειχε πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου τι κάνεις? Μεγάλωσαν οι κοριτσάρες ε?? Μια χαρά τα νέα σας!! Με το καλό και οι αιματολογικές!!

Θέλω κι εγώ να περάσουν οι μέρες...βασικά θέλω να κάνω ένα βήμα και να είμαι στις 24-25 εβδομάδες...θα νιώθω μεγαλύτερη ασφάλεια νομίζω!

Αχ Μαράκι νάξερες πώς σε νιώθω!!!!! Απο χθές που έκλεισα την 23η εβδ. το μόνο που σκέφτομαι είναι αυτό!!! Να πάω κατευθείαν στις 25-26 εβδ. αυτές οι 2 εβδομάδες μου φαινεται θα είναι οι πιο δύσκολες!!

Σοφία και εγώ τα δίδυμα κάπου στις 19 εβδομάδες τα είχα νιώσει και στις 21εβδ κάναμε ακριβώς το ίδιο με τον άντρα μου και τον χτυπούσαν στη πλάτη ή κ@λ@ :lol::lol: πολύ γέλιο!! Αλλά αυτό ίσως επειδή είναι ένα δεν το ένιωσε ακόμα ο καημένος... και ανυπομονεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου εμένα η 21η μέχρι 23η θα είναι βάσανο αλλά θετική σκέψη!!

Σοφάκι μου μια χαρά θα είστε και θα ξεπεράσετε και τις 32...θα δεις!

Για πείτε...τι καλό θα φάτε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα γκαστρουλες!!!!!Τι κανετε πολυλογουδες???Εμεις ειμαστε καλα κ μεγαλωνουμε!!!!!!!

Πως περασατε???Πολυ φαι ε???κ γω!!!Εσκασα η γουρουνα!!!!!!!!

Γι αυτο σημερα το μενου εχει ντακο κ τιποτα αλλο !!!!!!!!!

Για να δω τα θεματα που διαβασα..Λοιπον περι θηλασμου..οταν ημουν πιο μικρη κ δεν φανταζομουν οτι θα περασω τοσα για να μεινω κ γω εγκυος κ να ζησω αυτο το θαυμα ελεγα πως δεν θα θηλασω...για το στηθος...μπουρδες!!Τωρα θελω να θηλασω..δεν ξερω για ποσο..οσο μπορεσω ομως θα θηλασω...επισης δεν ξερω αν θα κανω αποκλειστικο θηλασμο..λεω πως θα του δινω και ξενο μετα απο καποιο διαστημα γιαι θα θελω να βγω κ λιγο εξω...ακομη δεν το χω αποφασισει...εχω χρονο ακομη...

Περι κλωτσιας...εμας κλωτσησε στις 17+2 δηλ τοτε το καταλαβαμε...την επομενη το ενιωσε κ ο αντρας μου...χτες δε με φιλαγε στην κοιλια κ ελεγε στο μικρουλη δωσεκ ενα φιλακι στον μπαμπα και κοριτσια κλωτση σιγανα..του ξαναδινει πιο δυνατο και του ξαναλεει ελα πιο δυνατο φιλι στον μπαμπα κ κλωτσησε πιο δυνατα!!!!Ε παθαμε πλακα!!!!!!!!Τωρα ακουει ???συμπτωση? δεν ξερω...

Περι κλινικης κ τοκετου..στο Λητω που θα γεννησω εγω με καισαρικη το τρικλινο ειναι 1700 μαζι με επισκληρηδιο κ εξετασεις..τον γιατρο θ ατον ρωτησω την επομενη φορα που θα παω...

Κ ασχετο..χτες πηγα στο βρεοκαταστημα Λητω ναπαρω ηθελα ενα κολαν εγκυμοσυνης...φρικαρα 60 ευρω ενα κολαν!!!Ε δεν το πηρα τελικα...πανακριβα ολα ρε κοριτσια...

Εχουμε κ νεα νυφη σημερα στη λιστα ε??Αντε να ρθουν κ αλλες να μην χρειαστει να ψαχνουμε!!!!

Σημερ γενναει κ η ΛΟλλιποπ!!!!να της ευχηθουμε λοιπον να εχει μια πολυ καλη γεννα με τα μωρακια της γερα στην αγκαλια και μια παρα πολυ καλη λοχεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι ελεγα δε θα μιλησουμε για φαγητο?

Αρνακι εκανε η μαμα μου και θα κανω κ μια σαλατα για το μεγαλο μου μωρο κι εγω θα φαω σαλατιτσα αναμικτη με μαρουλι,ντοματα κρεμμυδι και ανθοτυρο που πηρα και τρελαινομαι και τη λιμπιζομαι!!!Ελεγα να κανω φακες αλλα σημερα εχω ορεξη για ελαφρυ γευμα.Το στομαχι μου βρε κοριτσια με το που τρωω λιγο κατευθειαν με ενοχλει.Βαρυστομαχιαζω με το παραμικρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου εμένα η 21η μέχρι 23η θα είναι βάσανο αλλά θετική σκέψη!!

Σοφάκι μου μια χαρά θα είστε και θα ξεπεράσετε και τις 32...θα δεις!

Για πείτε...τι καλό θα φάτε σήμερα?

Εμένα η 23η μέχρι 25η!! Άντε να περάσουν να ησυχάσουμε!! Συμφωνώ!! θετική σκέψη πάνω απόλα!!

Εγώ θα φάω μακαρόνια με κιμά!! πέρασαν αρκετές μέρες απο την τελευταία φορά και μου έλειψαν!!! :lol::lol::lol::lol: αυτή τη φορά θα κάνω βίδες...

Γειά σου Κατερινάκι!!!! Ποδοσφαιριστής θα βγεί ο δικός σου με τόσες κλωτσιές!! ! :lol::lol::lol:

Ναι έχεις δίκιο σήμερα γεννάει (μάλλον θα έχει ήδη γεννήσει) η Lollipop!!! Θα έμπαινε στις 7 το πρωί στην κλινική... μέχρι τώρα θα έχει τελειώσει...Μακάρι να πήγαν όλα ΤΕΛΕΙΑ και να κρατάει τις μπουμπούδες της στην αγκαλιά της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...