Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011... Η τελική αναμέτρηση2!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα Κατερινακι!!!Χαιρομαι που ειστε καλα κ μεγαλωνετε!!Σημερα γενναει το γλειφιτζουρακι?Πω πω!Πως περασε ο καιρος??Να της πανε ολα καλα και να κρατησει τις τσαχπινογαργαλιαρες της αγκαλιτσα!!!Και φυσικα να εχει καλη λοχεια!!!!Συγκινηθηκα τωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πωπωπω πως περασε ετσι ο καιρος κ γενναει :?::?: κοριτσακια δεν εχει?με το καλο η κοπελα κ συντομα να κρατησει τα μωρακια στην αγκαλια της.τελικα ο καιρος στους αλλους μας φαινεται οτι περναει γρηγορα,σε εμας γιατι αργει? :):)

γιεληζ κ μαρακι ειπαμε οτι τα ασχημα περασαν κ κοιταμε παντα μπροστα....θετικη σκεψη!!!θα περασουν γρηγορα αυτες οι μερες....κ εμεις εδω θα ειμαστε να τα λεμε...θα πιασουμε τις συνταγες για να ξεχνιεσται :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε συ Σοφία πολύ γρήγορα πέρασε ο καιρός... σαν χθές μου φαίνεται που είχε ανακοινώσει την εγκυμοσύνη της!!! θυμάμαι χαρές και πανηγύρια!!! και σήμερα γέννησε!! Πώ πώ!!!

Μιχαέλα όλο τις συνταγές πιάνουμε και έτσι όπως πάμε θα φτάσουμε τα 150 κιλά!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμας ενω μας το επιτρεπει το σεξ εγω φοβαμε και καθε φορα που γινεται ειμαι μεσα στο φοβο. ολο σιγα σιγα λεω :lol::lol::lol:

Εγω το νιωθω τωρα το μωρακι μου οταν ειμαι ξαπλωμενη. βαζω το χερι του αντρα μου στην κοιλια και το νιωθει και αυτος. και προχτες με κλωτσουσε και εβλεπα την κοιλια που εβγαινε εξογκωματακι. Οταν με κλωτσαει μενω εντελως ακινητη για να μην σταματησει. Ειδικα απο την Παρασκευη το νιωθω συνεχεια. Οπως ξαναειπα ειναι λιγο συμφεροντολογος, μολις αγοραζουμε κατι γι αυτον δινει το παρον του :lol::lol::lol:

Τωρα το μαθαμε το κολπο :lol::lol::lol:

Σοφια μπραβο, τελειες οι κορουλες σας!!!!

φαγητο εχω μοσχαρακι στην γαστρα με πατατες, καροτα και μανιταρια!!! Και καμια σαλατουλα και ειμαστε κομπλε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Κατερινάκι!!! Τι κάνεις?

Εμένα με κλωτσάει πιο πολύ όταν κάθομαι..μάλλον του αρέσει αυτή η στάση. :lol:

Μιχαέλα μου όπως τα λες είναι..ολα καλά θα πάνε...

Το γλειφιντζουράκι μάλλον θα γέννησε ήδη και θα κρατά τις κουκλίτσες της αγκαλιά..Για τους άλλους περνάει ο καιρός, για εμάς όμως όχι!!!!

Κι εγώ είμαι μεταξύ μακαρονια ή πατατοσαλάτα με αυγο!!! Δεν έχω αποφασίσει ακόμα!!! Βασικά προσπαθώ να τρωω κάτι ελαφρυ ΄και εύκολο το μεσημέρι γιατί το βράδυ μαγειρεύω κανονικά για τον αντρούλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω λεω να βαλω κεφτεδακια με πατατουλες στο φουρνο οταν παω σπιτι.το χρυσο μου θα φαει στην μαμα του οποτε θα εχω για το βραδυ κ για αυριο.εγω δεν εχω πολυ ορεξη σημερα για φαγητο,μαλλον με κανενα γιαουρτακι θα την βγαλω.ο αντρας μου εδω κ 1,5 μηνα που εκοψε το καπνισμα δεν τον προλαβαινω στο φαι,οταν ειναι στο σπιτι ολο ψαχουλευει για να φαει...εγω που ειμαι εγκυος τοσες λιγουρες δεν εχω :lol::lol: μεχρι να γεννησω του λεω θα εχεις μεγαλυτερη κοιλια απο μενα...μεταξυ μας...ηδη εχει κανει μεγαλυτερη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pws pernaei o kairos...ante me to kalo kai h lollipop kai kalh loxeia na exei...

koritsia egw lew na kanw mpiftekakia me kokkini saltsa kai makaronia...exthes efaga to vradu ligo vareia kai simera lew na faw mono makaronia...gt vlepw me peirazei ligo to varu fagito!!!!!!!!!

exoume trelo kruo entometaksi....pwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!thelw na erthei h anoiksh!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια τα φαγητα σας!!! Μια χαρουλα. Λεω για αυριο να φτιαξω ψαροσουπα που την σηκωνει και ο καιρος.

Ελπιζω να εχουνε παει ολα καλα με την λολλιποπ.

Κι εγω θελω να ανοιξει ο καιρος, βαρεθηκα συνεχεια βροχη και κρυο. θα αλλαξει και η ψυχολογια μας.

Περιμενω να πληρωθω εντωμεταξυ γιατι θελω να αγορασω ενα ζευγαρι παπουτσια χαμηλα και μια τσαντα που εβαλα στο ματι :):):) αλλά δεν ξερω ποτε θα μας πληρωσουν :?:?

τρωω και το κολατσιο μου, φρουτακια (αυτα με μαραναν) χτες που εφαγα 1 κιτκατ, 1 παγωτο σνικερσ, 1 κομματι σοκολατοπιτα και δεν θυμαμε τι αλλο δεν το σκεφτομουνα οτι αυριο εχω ζυγισμα :lol::lol::lol: τωρα με πηρε ο πονος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου. Τι κάνετε;;;

Μαράκι μπορείς να έρχεσαι κανονικά στις διαλέξεις του Μακαρίου, δεν υπάρχει έλεγχος απλά σημειώνεις σ ένα βιβλίο όνομα και εβδομάδα που είσαι και επάγγελμα νομίζω. Αυτά.

Μαρουλίτα μου συγχαρητήρια, πολύ καλά αποτελέσματα.

Εγώ σήμερα έκλεισα τις 26 εβδομάδες και έχω πέσει κάτω απ τις 100 μέρες.:ymparty::ymparty::ymparty: Είμαι πολύ happy :D:D:D

Όσο για το σεξ, δεν είμαστε φίλοι εδώ και πολλούς μήνες, ενώ δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα (κτύπα ξύλο) και έχουμε το οκκκ απ το γιατρό απ τη στιγμή που κλείσαμε τους 3 μήνες και θέλουμε και οι δύο δεν μας βγαίνει, φοβόμαστε σε τραγικό βαθμό θα έλεγα :lol::lol::lol: Να μην σας πω πόσες φορές βάλαμε μπρός και μετά το αφήναμε.

Αύριο έχω και την εξέταση ζαχάρου.

Σκεφτόμαστε και μεις για φύλαξη ομφάλιου λώρου, δεν μπορώ να εκφέρω άποψη γιατί δεν το έχω ψάξει πολυ. Θα μάθω όμως. Πάντως σε ιδιωτική τράπεζα στην Κύπρο θέλεις 2.000 ευρώ.

φιλιά πολλά, καλό μεσημερι. Το μενού έχει όσπρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μέχρι πρίν μερικές εβδομάδες η κοιλιά του άντρα μου ήταν μεγαλύτερη απο τη δική μου... αλλά τώρα.. τον έχω ξεπεράσει κατα πολύ!!! :lol::lol::lol::lol:

maroulita και εγώ θέλω να έρθει η άνοιξη για να μην ντύνομαι και σαν το κρεμμύδι κάθε πρωί!!! :lol::lol::lol:

Μάχη τώρα είναι αργά !!! θα ανέβεις πάνω στη ζυγαριά και θα υποστείς τις συνέπειες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γειά σου Chrystalleni!! Εσύ έπεσες κάτω απο τις 100!!! Άντε τώρα και κάτω απο τις 50 με το καλό!!! Και εμείς ακολουθούμε!!! Με το καλό η εξέταση αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εδώ φυσάει πάρα πάρα πολύ!!!

Μαχη μου κι εμένα μου έλειψαν πολύ τα ψώνια...

Σκέφτομαι κι εγώ το βράδυ να κάνω φιλέτο ψάρι στο φούρνο με πατατούλες, καρότα και σέλινο...Α΄λλά πρέπει να στείλω τον άντρα μου να φέρει καρότα...αλλά Τετάρτη σήμερα, δεν νομίζω να προλάβει. Ξεχάστηκα να του το πω πιο νωρίς..Αλλιώς θα του κάνω ραβιόλες..Δεν ξέρω αν τις έχετε στην Ελλάδα..Ειναι ζυμαρικό γεμιστό με τυρί.

Επιτέλους ήρθε και ο τεχνικός, από τις 11 τον περίμενα!! Τώρα βρήκε που αρχισα να πεινάω!!!

Χρυσταλλένη μου ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Μπράβο...έσπασες το κατοστάρι που λένε κι οι φαντάροι!!! Με το καλό η εξέταση αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια τα φαγητα σας κοριτσακια!!Αλλα μια ψαροσουπα κι εγω ευχαριστως θα την τσακιζα,αν κ δε συνηθιζουμε οικογενειακως να φτιαχνουμε!!

Ομφαλιο αιμα κι εμεις θα κρατησουμε σε δημοσια τραπεζα ομως,οχι μονο γιατι ειναι δωρεαν αλλα γιατι ετσι γινεσαι και ληπτης εφ'ορου ζωης.Σε ιδιωτικη εκτος του οτι πληρωνεις καθε χρονο,μονο μεχρι 5 ή 10 χρονια τα κρατανε,και τα 10 που λεω πολλα ειναι.

Καλε σας ειπα?Πηραμε κι εμεις το καροτσι για τις μπουμπουκες μας!Τελικα αυτο που λεγαμε αρχικα,το twin techno της maclaren. Τελειο ειναι!!

Χρυσταλλενη με το καλο η εξεταση αυριο!Αντε και στις 50!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλενη αντε με το καλο, εισαι σε διψηφιο. Σε λιγες μερες κι εγω. Αντε ανυπομωνω!!!

Γιελιζ θα τις υποστο τις συνεπειες αυριο......ελπιζω να μην εχω βαλει πανω απο 1 κιλο απο την προηγουμενη φορα, αντε 1,5....

Ααα και ελπιζω αυριο ο κυριος να μας κανει την τιμη να δουμε και το προσωπακι του γιατι δεν μου εβγαλε τρισδιαστατη φωτο στο β επιπεδου αφου δεν γυριζε με τιποτα και μου την χρωσταει ο ντοκτορ ;);)

Μαρακι κι εγω τωρα θελω να ψωνισω, θελω και κομμωτηριο γιατι το μαλλι ειναι χαλια, λεω απο ρουχα βεβαια να μην πολυψωνισω γιατι θα πανε χαμενα, ετσι λιγα για να βγαλω την εγκυμοσυνη. παπουτσια θελω οπωσδηποτε γιατι με τις μποτες ολη μερα, βαρεθηκα, θα παρω σνικερακια να τα φοραω ευκολα με ολα τα ρουχα.

Σοφία με γεια το καροτσι!!!! τι χρωμα το πηρατε τελικά? Αυτό που μας ελεγες με τα 250 ή αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι κοριτσια,παιζει ρολο ο πλακουντας.Μια φιλη μου ειχε χαμηλα τον πλακουντα και αναγκαστικα εκανε καισαρικη.Δεν πρεπει να βγει ο πλακουντας πριν το μωρο.

Μαρουλιτα μπραβο!τελεια νεα!

Ηρθε η πολυθρονα μας.Ειναι τελεια!Πολυ αναπαυτικη!Θα ριξουμε τρελες ξαπλες με το μπεμπουλινο εκει!Βαζεις και το σκαμπω στα ποδια και γινεται σαν κρεεβατι!

Εβαλα κοτοπουλακι με πατατες στον φουρνο.Εσεις τι τρωτε σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι με γεια το καρότσι σας!!

Μάχη μου κι εγώ δεν είναι΄ότι θέλω να πάρω κάτι συγκεκριμένο αλλά μου έλειψαν οι βόλτες στα μαγαζιά!

Τα νευρα μου με αυτό το πλυντήριο!! Δεν φτιάχτηκε πάλι!!! Θα έρθει λέει αυριο ή μεθαύριο να φέρει κι αλλο ενα εξάρτημα κι αν δεν φτιαχτεί θα μου φέρουν καινούριο πλυντήριο.Τουλαχιστον δουλεύει ένα προγραμμα και μπορώ να πλύνω λίγα ρούχα! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι καλά τόσες μέρες πηγαινοέρχεται αυτός και δεν κάνει τίποτα? Κουβαλάει εξαρτήματα πάνω κάτω? Τελικά είναι πολύ σπαστικοί ρε παιδί μου!!!

beboulino καλορίζικη η πολυθρόνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως τα λες Γιελιζ!! Σπαστικοι!! Να δουμε τι θα γίνει!

Εγώ τελικά έβαλα πατατούλα να βράσει και αυγό και θα τα κάνω σαλάτα.

Με εχει πιάσει ένας πόνος κοντά στον αφαλό αριστερα...σαν τσούξιμο...το έχω ξαναπάθει. Ξέρει καμιά τι είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα με ποναει λιγο η κοιλια μου χαμηλα σημερα...Φοβαμαι...Λετε να ειναι καμια αποκολληση; :roll: Μαγειρευω αυτες τις μερες.Πρωτα δεν εκανα τιποτα...Μαρακι μηπως απλα μεγαλωνει η κοιλιτσα σου;

Σοφακι μεγεια και καλες βολτες με το καροτσι!Μαχη καλη επιτυχια για αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μάλλον μεγαλώνει η κοιλιά... αλλά ρώτα και τον γιατρό σου όταν ξαναπάς για σίγουρα..

beboulino επειδή έχω πάθει αποκόλληση μπορώ να σου πώ ότι δεν είχα νιώσει καθόλου πόνο... τουλάχιστον όχι τις μέρες που είδα αίμα...αλλά επειδή το αίμα ήταν παλιό όπως μου είπε ο γιατρός (γιατί ήταν καφέ) λογικά είχε γίνει πιο πρίν... αλλά ούτε τότε θυμάμαι να είχα κάποια ενόχληση...και εσένα μπορεί απλά να μεγαλώνει η κοιλιά σου η να πιέζεται το έντερο και να σε πονάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλινο με γεια η πολυθρονα. κι εμεις θελουμε μια για το σπιτι αλλα το αναβαλουμε συνεχως ;);)

Μαρακι γενικά υπαρχουν ενοχλησεις, λογω του οτι μεγαλωνει και η μητρα και η κοιλια. Δεν θα ειναι τιποτα αλλα αν εχεις αγχος παρε καλυτερα τον γιατρο να σε καθυσηχασει.

Ευχαριστω και για τις ευχες. Ισως αυριο ειναι η μοναδικη φορα που δεν εχω τοσο αγχος για τον γιατρο, μαλλον επειδη εχω κανει ηδη το β'επιπεδου και ηταν ολα καλα, και επειδη νιωθω το μωρακι μου αυτες τις μερες, ειμαι καπως πιο ησυχη και ηρεμη. Ο γιατρος μου ειχε πει απο την αυχενικη βεβαια οτι κατα 99% θα ειναι ολα καλα, και στο β'επιπεδου μου ειπε οτι ηταν σιγουρος οτι ολα θα ηταν καλά γιατι απο την προηγουμενη φορα ειχαμε δει τα παντα και ηταν καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις εφαγα τον ντακο μου!!!!Τελειο ηταν το ευχαριστηθηκα!!!!!!!!!!

Σοφιτσα καλοριζικο το καροτσακι !!!!!!!!!!!!

Καλορυζικη και η πολυθρονα Beboylino!!!!!!!!!!Καλες ξαπλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maraki ειναι πολυ σπαστικοι οντως!!!!!!

Τα πονακια και τα τσιμπηματακια ειναι φυσιολογικα..ανοιγουμε, μεγαλωνει το μπεμπε ,σπρωχνει...

Καλη φωτο αυριο Μαχη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κρυσταλλενη τωρα που εχει διψηφιο θα περασει ο καιρος που δεν θα το καταλαβεις!!!!Αντε να περασει για σενα να περασει κ για μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...