Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ 4 ΜΗΝΩΝ. ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΘΗΛΑΣΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΒΓΑΖΕΙ ΓΟΥΛΙΕΣ. ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΠΟΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ. Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΚΛΙΣΗ. ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H ANAKΛΗΣΗ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 40 ΜΟΙΡΕΣ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΠΟ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΣΗ. ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΛΙΓΕΣ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΟΜΩΣ Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΠΙΟ ΔΙΕΞΟΔΙΚΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΑΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΩς ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΔΙΚΑ ΓΑΛΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΟΠΩς ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΠΑΡΕ ΚΑΙΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΕΓΩ ΣΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κ απο εμένα!!

Είχαμε κ εμείς το ίδιο θέμα με τη μικρη μου,απλά δε διευκρίνησες αν θηλάζεις

ή αν πίνει ξένο γάλα..

Εμείς,μετα απο πολλά προβλήματα με τον θηλασμό,όταν σταματησα,συνεχίσαμε

με αντιαναγωγικό γάλα,ακριβως για να μην εχουμε το φοβο οτι θα βγαλει τόσο πολύ..

Επίσης μέχρι 3 μηνών,την είχαμε στην καλαθούνα στο δωμάτιό μας κ είχαμε ολόκληρη

την καλαθούνα με κλίση 30 μοιρών(αυτό το καταφέραμε βάζοντας ένα μαξιλάρι

κάτω απο το πάνω μέρος της καλαθούνας) κ πάντα την είχα γυρισμένη στο πλάι,

ετσι ωστε κ να έβγαζε να μην είχε θεμα εισρόφησης...

Όταν την πήγα στο κρεβατι της είχε ήδη στρωσει το θεμα με το αντιαναγωγικό,δεν εβγαζε

τόσο πολύ,απλά κ πάλι την είχα στο νου μου να ειναι γυρισμένη στο πλάι κ όχι ανάσκελα

ή μπρούμυτα!

Υπάρχουν στην αγορά ειδικά μαξιλάρια όμως,που είναι γι αυτό το σκοπό!!Ρίξε μια ματιά

σε καταστηματα με bebe ειδη!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εμενα η μικρη μου εβγαζε γουλιτσες μετα το θηλασμο,αλλες φορες πιο πολυ αλλες πιο λιγο...

ο γατρος μουχε πει να μην ανησυχω και οτι ειναι γαλατακι που ηπιε παραπανω και δεν το χρειαζεται και το αποβαλλει..μου χε πει να σηκωσω το λικνο της και να τη βαζω να κοιμαται ανασκελα με το κεφαλακι της ειτε δεξια η αριστερα,που ουτως η αλλιως ετσι το εβαζε απο μονη της..κατω απο το λικνο στο προσκεφαλο ειχαμε βαλει δυο τομους εγκυκλοπαιδειας και ηταν οκ!οσο για τη σταση υπνου μου χε πει πως ο ασφαλεστερος τροπος ειναι ανασκελα και με ανακλιση..

να χαιρεσαι το παιδακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ. ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ. ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΤΥΛΙΓΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΝΑΚΛΙΣΗ. ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΔΩΜΕΝ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...