Μετάβαση σε περιεχόμενο

sos pote na kano test???


vanessaki

Recommended Posts

για τα τέστ φαρμακείου περίμενε να έχεις τουλάχιστον μια μέρα καθυστέρηση.Νωρίτερα δεν είναι αξιόπιτσα κ ας λένε μερικά οτι σου δείχνουν απο την 5η μέρα σύλληψης.Μπορεί να είσαι κ να βγεί αρνητικό ή το αντίθετο,οπότε ποιός ο λόγος να μπείς σε αυτη τη διαδικασία;Την έχουμε "πατήσει" οι περισσότερες γι'αυτό στο λέω. Σου προτείνω μια χοριακή την ημέρα που θα περίμενες περίοδο ή άν ξέρεις ακριβώς την ημέρα της ωορηξίας σου τότε 14 μέρες μετά την ωορηξία.Καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν σε καταλαβαίνω λέει..άπειρες φορές έχω βρεθεί στη θέση σου!Τελικά κατάλαβα οτι το καλύτερο είναι να περιμένω τη χοριακή!Δε σε "γελάει" ποτέ! Κάνε λίγο υπομονή κουκλίτσα μου κ εύχομαι το αποτέλεσμα να σε δικαιώσει! Πότε περιμένεις περίοδο κανονικά; Το παιδάκι μου είναι καθ'οδόν!Σε 2 μήνες πρώτα ο Θεός έρχεται το αγοράκι μου!! κ στα δικά σου πολύ πολύ σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vanessaki , καλό θα ήταν να κάνεις το τεστάκι σου τη μέρα που περιμένεις περίοδο, δλδ 7/3 ή μια μέρα πιο πριν. εγώ είχα κάνει το self clear κ δεν έπεσε έξω! εύχομαι να είσαι εγκυούλα, εφόσον το επιθυμείς τόσο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΜΕΤΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Ναι, γέννησα, λίγο νωρίτερα βέβαια απ'ό,τι περιμεναμε, αλλά όλα καλά! Σύντομα να έχεις το σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...