Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

Kαλημερούδιααααααααααααααααααααα!!!!!!

Τι κάνετε κούκλες???

Στελλούνι πού χάθηκες αγάπη μου???

Φανούλα μου τελείωσες με τη φασίνα??Καλα κ εσυ σαν εμένα παστροθοδώρα είναι

να μη σε πιάσει η λόξα,πες μου οτι στο τέλος του σφουγγαρίσματος πέφτεις

κ κατω να τσεκάρεις κ τις γωνίες σαν μια τρελλάρα φίλη σου(δραμινή,χιχιχι),να

τρελλαθώ!!!

Ιφι μου τα δόντια σ αυτη την ηλικία είναι εντελως εύπλαστα...Αν δεν είναι στο

dna του να έχει στραβά δόντια,κ στα 4 να κόψει την πιπίλα(που λέει ο λόγος..) τα δοντάκια

θα επανέλθουν στην μορφή που ούτως ή άλλως ήταν να έχουν!!!

Αννούλα μου γλυκιά κ εγώ τη μέθοδο του κοψίματος της πιπίλας θα εφαρμόσω,αλλα

περιμένω να βγάλει κ τον 4ο κυνόδοντα!!!!Τα φιλάκια μου!

Νινίνα μου πολλέέέές βολτίτσες κάνατε!!!!Τέλεια!!!Ο Παναγιωτούλης θα έπεσε ξερός

φαντάζομαι!!!!!

Συμπεθερούλα μου πού είσαι εσύ?Πήγες γιατρό??Όλα καλά???

Αντζι κουκουουουουου-τζααααααα!!!!!Πού μας κρύβεσαι πάλι???

Καρολινα καλημέέέρααα!!!!Πώς είστε σήμερα?Κοιμήθηκε καλά το Λυδιάκι?

Μαράκι μου κ εσύ εξαφανίστηκες ξανά!Τι κάνει ο Γιωργάκης??Τον απόλαυσα στις φωτο σου...

Ζαιράκιιιιιιι????Καλε έχεις κ εδώ ενα θεματακιιι!!!!Δε πιστευω να γράφεις μόνο σε άλλα... :(

Το Ολινάκι μου κοιμήθηκε πολύ καλά,ξύπνησε 10 παρα τέταρτο κ σε λίγο θα ετοιμάσω τα πραγματάκια της κ θα την πάω για το γνωστό,παρασκευιατικο baby parking!!!

Προς το παρών έχει ένα πιάτο κ ένα κουτάλι κ τρώει..(αφού πρώτα φυσήξει το κουτάλι

μην καεί...) =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Tώρα πήρε 4 κολιέ μου(ιει έι),τα εχει φορέσει όλα κ κυκλοφορεί στο σπιτι...

Φοβάμαι μη την πάρουν προς τα μπροστά....Χαχαχαχχαχαα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσια μου!!!

Η μικρή κοιμάται κ εγώ έκανα beaute (νύχια,φρύδια,μουστάκια..) κ σε λίγο θα αρχίσω

να ετοιμάζομαι για τη δουλειά!

]/quote]

καλημερα και καλο μηνααααααααααααααααααα σε όλες παρουσες και μη!!!!!!!!!!!!!

γεια σου ρε κωνσταντινα με τα μουστακια σου... :lol::lol::lol: πολυ γελασα ....καλε γατα εισαι????????????? :D:D:D εχεις πλακα....

σημερα το παπι ξυπνησε 8.15....αχ κοβει τον υπνο σιγα σιγα....

συμπεθερουλα μουυυ...στελλιτσα μου...φανουλι μου...δωριτσα ..χρυσουλι...αγγελικουλα...παλι χαθηκες?και σε ολες τις υπολοιπες...φιλουνιαααααααα

χθες ακουστε πως πηγε η μερα μου...

ειχα ορθοδοντικο στις 5...ημουν εγγλεζα στο ραντεβου μου... η ωρα περναγε ..περναγε ..και εγω διαβαζα περιοδικα...εβλεπα τηλ...εστελνα μηνυματα...κοιταζα το ρολοι και ολο ελεγα αντε τωρα θα μπω.... ηρθαν καποιοι πιασαμε κουβεντα και διακωμωδουσα την αργοπορια... γιατι αλλιως θα βγαζα νευρα... και τι ωρα ρε κοριτσια με πηρε????????????????

7 παρα τεταρτο.....!!!!!!!!!!!! ελεοςςςςςςςςς

μπαινω και του λεω...καλησπερα δεν λεω τα χω παιξει...γιατι ρε συ τοοοοοοοοοοση ωρα ? και μου λεει λες να παιζα ταβλι?????? και του κανω εγω..'όχι δεν ειπα αυτο...αλλα και εγω τα παιξα....αφου στην κυρια που ταν εξω..της ειπα ...ναι εχω ενα παιδακι και όπως περναει η ωρα με βλεπω να βγω γκαστρωμενη.... που λενε ..αντε με γκαστρωσες....

τεσπα φευγοντας του κανω...λεφτα δεν εχω να σου δωσω την αλλη φορα...συνηθως ετσι το κανω...μια δινω μια δεν δινω.. .αλλα του λεω... και να χα τοσο τσαντισμενη που μαι δεν σου δινω.... το πα αστειευομενη και γελαγα...αλλα μεσ αμου εβραζαααααααααααα το μπασματι... οκ πηγα και πηρα το δωρακι της γωγουλας μας και κατι στο παπι μου...φτανω στον μανβη στην περιοχη μου και του λεω...πες μου ότι δεν εχεις γαλα.... ειχε τελειωσει της μικρης ...και μου λεει..ναι δεν εχω γαλα... γκρρρρρρρρρρρρρρ και τι ωρα ηταν 9 παρα τεταρτο ..τρεχω σουπερ ....και ισα που προλαβα....

εφτασα σπιτι 9 κ....

πτωμαααααααααααα

και το παπι ισα που του δωσα το γαλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nτινακι...!!! Μου φτιαχνεις τη μερα....!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Οχι δεν πεφτω κατω να δω αν εμειναν σκονες στις γωνιες.. :oops::oops::oops: αλλα σφουγγαριζω 3-4 φορες μαζεμενες... :oops::oops::oops::oops: μεχρι να φυγει και το παραμικρο... Ανωμαλια... :oops::oops::oops::oops::oops::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Επιασα κρεβατοκαμαρα τωρα!

Μα ποσα πραγματα εχει εδω μεσα? Παντου τα ποδια μου εχω χτυπησει.. κι' αυτα τα δωματια.. χαθηκε να τα κανουν λιγο πιο μεγαλα? Και τα επιπλα ειναι ογκωδη που να παρει..

Θα τελειωσω κι αυτο το δωματιο σημερα και απο αυριο σαλοκουζινα με ολα τα σχετικα.

Βαριεμαι τα φωτιστικα, την κρυσταλιερα, το τραβηγμα ψυγειου-καναπε κτλ... :twisted::evil: ...

Σε 2-3 μερες θα καθομαι στα καθαρουλικα ομως.. :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα ομορφες!!!!

Εδω ειμαι Ντινακι μου :x !!!Που να παω :P ??!!

Αδιαθετησα χθες κ καπως ειμαι :?:? ...ειναι κ τα νευρα μου πολυ ευαισθητα :roll: ..δεν ειναι οι καλες μου μερες αυτες!!Φταιει η περιοδος..!Εχει κ παλιοκαιρο X( !!!Ανοιξη σου λεει μετα...

Α!!Καλο μηνα :):) !!!Δε πιστευω να σας γελασε κανεις σημερα Πρωταπριλια??

Sorry αλλα δε πολυειμαι σε φαση σχολιασμου.. :oops::oops: !!Εχω παθει κ μπλακ αουτ :?

Κατι λετε για γιο γιο κ πιπιλες...

Ντινακι δε το ειχα σκεφτει αυτο για τα δοντια κ τις πιπιλες(παρηγορια)...δικιο εχεις!!!Μου αλλαξες το προγραμμα,δε θα την κοψουμε ακομα ;) !!!Εχουμε μονο 8 δοντια ακομα,οποτε εχουμε μελλον...θα δοκιμασω ισως καπια μεσημερια να δω πως θα παει!Ετσι κ αλλιως μονο για νανι την εχει καμια αλλη ωρα!

Τωρα για το γιογιο...λεω αυτο το μηνα να παω να παρω κ να αρχισουμε δοκιμες κ εκπαιδευση εντατικη μολις ζεστανει ο καιρος λιγο!

Καλα Φανη οντως κωμικοτραγικο αυτο με τα κακα κ το χαλι :?:lol::lol::lol: !!!!Υπομονη βρε αγαπουλα!!!Μεσα στο προγραμμα ειναι κ αυτα :? ..ειστε ομως σε τοοοοοσοκαλο δρομο!!!Σε λιγο θα ξεμπερδεψετε τελειως ;);)

Καροοοοοολλλλ!!!!!Καλα τι ηταν αυτο που επαθες με το παπι :o:o !!!!Φανταζομαι ταραχη!!!!Ευτυχως ολα καλα!!!!Αχ θελει πολυ προσοχη!!!!Κ μενα εχει μανια ναμε κλεινει εξω στο μπαλκονι,εξω απο το μπανιο...

Νινινα μου ξεσαλωσε ο Παναγιωτης στον κηπο!!!

Ειδες μωρε,μεγαλωνουν τα παιδια μας...περ[αταμε χερακι χερακι πια :x

Ιφ υπομονη με την πιπιλα!!!Μωρε κ εγω λεω σιγα σιγα...τι να την κοψει σημερα τι σε ενα μηνα πιο σταδιακα?Οτι εγινε με τα δοντια εγινε,ποση ζημια θα γινει για 1 μηνα ακομα :roll: ??

Μια σκεψη κανω :oops: !Καλη επιτυχια :D

Αννουλα μου σουζα σε εχει ο μικρος :lol::lol: !!!

Συμπεθερα γουερ αρ γιου????

Φανη συνελθε!!!!Ακου 4 φορες σφουγγαρισμα :lol::lol: !!!Μεχρι το βραδυ στην κρεβατοκαμαρα θα εισαι :lol::lol: !!!!

Αχ Καρολ κ μενα μου τη δινει να περιμενω!!!Κ μαλιστα τοση ωρα κ χωρις μια ενημερωση!!

Οκ μη με πιστευετε...τελικα κατι σχολιασα :lol::lol::lol: !!!!!!!

Σας φιλω για την ωρα ολες μια μια :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα ομορφες!!!!

Οκ μη με πιστευετε...τελικα κατι σχολιασα :lol::lol::lol: !!!!!!!

Σας φιλω για την ωρα ολες μια μια :-*:-*

εισαι θεαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: στελλουνι μου γλυκοοοοοοοοοοοο....μακια στην ομορφη μας αφροδιτουλα...αααααααααααα θα βαλω φωτο στο φεις....του παπιου... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε βρε κοριτσια? Ολα καλα?

Ναι ξερω χαθηκα και παλι και ειμαι αδικαιολογητη αλλα αυτα που επρεπε να γραψω για τη δουλεια και ειχα παρατημενα λογω της αρρωστιας του Ιασωνα ηταν παρα πολλα τελικα. Τα παρεδωσα χθες και ησυχασα για λιγες μερες...

Προσπαθω να βρω και καποια αλλη να κανει αιτηση για να δουλεψω με το ονομα της και σαν απογραφεας μπας και βγει κανενα 500ευρω εξτρα για να καλυψω εστω τα εξοδα του δικηγορου και του δικαστικου επιμελητη για την ιστορια με την εξωση απο το διαμερισμα... Τι μπλεξιμο παλι κι αυτο... ελεγα πως με τα χρηματα αυτα θα μπορουσα να κανω τιποτα για τον εαυτο μου κανενα σεμιναριο, κανενανα beaute... τελοσπαντων, θα στρωσει το οικονομικο, που θα παει?

Διαβαζα λιγα απο τα νεα σας...

Καρολινακι, τι φρικη ηταν αυτη που εφαγες? Κλειδωμενη η μικρη μεσα στο σπιτι και η μανα σου απ' εξω? Ευτυχως που εληξε γρηγορα και χωρις ατυχηματα και ιδιαιτερες στενοχωριες και κλαμματα της μικρης! Εντωμεταξυ χθες το μεσημερι ειδα περιπου ενα σχετικο ονειρο οτι ο Ιασωνας ηταν κλειδωμενος μονος του στο σπιτι απο λαθος και εγω ημουνα καπου μακρια και ηθελα να γυρισω με το αυτοκινητο σπιτι και δεν μπορουσα γιατι το αυτοκινητο δεν μπορουσα να το ελεγξω και πηγαινε απο μονο του προς αλλη κατευθυνση απο εκει που ηθελα να παω εγω. Ξυπνησα με ταχυκαρδια και μουσκεμα στον ιδρωτα...

Ιφιγενεια, δυσκολη η φαση με το κοψιμο της πιπιλας ε? Πρεπει να το ξεκινησω κι εγω σιγα-σιγα... Τελειωσαμε με τα δοντια αλλα ο παιδοοδοντιατρος που ρωτησα λεει μεχρι 3ων ετων δεν διμιουργειται ορθοδοντικο προβλημα με την πιπιλα. Ομως και ο Ιασωνας μονο στον υπνο τη θελει και μολις ξυπναει μου τις δινει. Θα δω ποτε θα κανω την κινηση... Για το καψιμο της πανας θα κανω μια αποπειρα κατα τον Ιουλιο... ισως... θα δουμε. Εμενα με καιει το θεμα της ομιλιας και αυτο θελω να παλεψουμε πρωτα απο ολα... Μαλλον απο Σεπτεμβριο ή και νωριτερα αν τον δεχτουνε στο κεντρο που ειχα κανει την πρακτικη μου θα ξεκινησουμε λογοθεραπεια. Ολο και κατι λεει βεβαια αλλα οταν ξεκιναει να πει κατι καινουριο κοβει τα μισα απο τα παλια... δεν κανουμε προοδο ετσι...

Ο Ιασωνας εχει ξεκινησει ενα καινουριο κολπο... πριν κανει οποιαδηποτε σκανταλια τον πιανουν τα γελια... καθεται ας πουμε ησυχος και παιζει τουβλακια και ξαφνικα ξεραινεται στο γελιο, η επομενη κινηση ειναι να ορμησει να μου αρπαξει τα γιαλια, ή να βουτηξει τι ποτηρι με το νερο και να το αδειασει πανω του... Μας προειδοποιει παντως, δεν μπορω να πω! Κανει κι αλλες εξυπναδες... τι να πρωτο θυμηθω...

Πριν λιγες μερες ετρωγε ψωμι και τυρι (γενικα προσπαθω να τον πεισω οτι το φαγητο πρεπει να μενει μεσα στο πιατο και μπαινει μονο μεσα στο στομα) τελειωσε λοιπον και μουγκριζε να βγαλω το δισκο για να κατεβει απο την καρεκλα. Τα χερια μου ηταν βρεγμενα οποτε του λεω περιμενε λιγο κι ερχομαι. Μεχρι να παω (30 δευτερολεπτα) γυρισε το πιατο του αναποδα με τα ψιχουλα να καταληγουν τα μισα πανω στο δισκο και τα μισα στο πατωμα... Αρχιζω εγω το μαλωμα... "να μαζεψεις ολα τα ψιχουλα να τα βαλεις μεσα στο πιατο, εκει ειναι η θεση τους" μαζευω αυτα που ειχαν πεσει στο πατωμα και του δινω το ποτηρι να πιει νερο... Πινοντας πεφτουν 3 σταγονες πανω στο δισκο, και λεγοντας "κοιτα" προσπαθουσε να μαζεψει τις σταγονες του νερου με τα χερια να τις ξαναβαλει μεσα στο ποτηρι και γελαγε το τερας... μαλλον με το υφος μου!

Φανη, πως της ηρθε της Αναστασιας οτι δεν θελει πανα και θελει μονο βρακακι υφασματινο? το ειδε καπου, σε καμια ξαδερφουλα της ή εσυ προσπαθησες να της κοψεις τις πανες νωριτερα? Οπως και να εχει ολες θα τα περασουμε τα ατυχηματα... το καλοκαιρι ειναι βολικοτερα βεβαια αυτα αλλα κι εγω πολυ τη σκεφτομαι αυτη τη φαση... ως γνωστο ουτε κι εγω εχω υπομονη... Παντως αφου αρχισατε, θα ξεμπερδεψετε και νωριτερα... και θα σταματησουν και οι βρωμιες στο πατωμα και στους καναπεδες νωριτερα... Κανε ενα κουραγιο και προσπαθησε να μην τη μαλωνεις γι αυτο, οχι τιποτα αλλο... μην το παρει παραξενα/αναποδα και καθυστερησει ακομα περισσοτερο να ξεμεπερδευει με αυτο το θεμα.

Συμπεθερουλα μου εδω ειμαι οπως βλεπεις... εσυ? νευρακια? περιοδος? Εγω οτι καθαρισα... Σημερα το απογευμα ο Ιασωνας θα παει στη μανα μου και εγω λεω να παω για κανενα καφεδακι να ξελαμπικαρει και λιγο το κεφαλι μου γιατι ολο προβληματα και διαφορα στεναχωρα σκεφτομαι και δεν δουλευει το μυαλο οπως πρεπει... καθαρα... για να βρω τις λυσεις! Πολλα - πολλα φιλακια στο Αφροδιτακι!!!

Χρυσα μου εσυ τι κανεις? Ειχες ραντεβου στο γιατρο σημερα ή δεν καταλαβα καλα? Καπου διαβασα για το Χριστοφορο στο παρτι... γιατι το λες χαλβα το παιδι? Δηλαδη αμα τα ρημαζε ολα και χτυπαγε αλλα παιδια θα ηταν καλυτερα? Ενταξει τα αλλα παιδακια ηταν λιγο μεγαλυτερα και τον δουλεψανε λιγο... μηπως δεν ειχε και το χρονο να εξοικειωθει? Και ο Ιασωνας μερικες φορες οταν παμε σε καινουριο χωρο με καινουρια ατομα ενα 2ωρακι εξοικειωση το χρειαζεται... μετα αρχιζουν οι απαιτησεις, οι γκρινιες και οι καταστροφες... ευτυχως που δεν ειναι βιαιος... αλλιως δεν θα πηγαιναμε πουθενα. Γραψε μας τα νεα απο τον γιατρο...

Αληθεια μηπως ξερεις τι εγινε με την sauropiguinos, γιατι εφυγε? Ηταν καποτε συμπεθερουλα μου... μετα χαθηκαμε, αλλα καλο παιδι... αναρρωτιεμαι...

Στελνω σε ολες πολλα-πολλα φιλακια! Θα ξαναμπω το βραδυ να σχολιασω τα υπολοιπα και να γραψω και οτι αλλο μου ερθει... εχω λυσαξει στην πεινα τωρα και πρεπει να προλαβω να φαω πριν ξυπνησει το τερας... εκοψα και το καπνισμα και τη βγαζω με κατι φαρμακευτικες νικοτινες και πολυ μασα... αμα δεν φτασω τα 200 κιλα δεν προκειται να σταματησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα κ καλο μηνα κοριτσια..... :)

Αγγελικουλα τι γλυκας που ειναι ο Ιασωνας εδω;εχω την εντυπωση πως ομορφυνε κι'αλλο ;)

Καρολινακι ειδα τις φωτο σας στο fb καλα εκει που ειναι σοβαρη πεθενω..... :lol::x:x

Στελλα πηγες να μας την κανεις τη φαρσουλα σημερα;, κακο κοριτσι.....χιχι μακια πολλα στην Αφροδιτη μας... :x η αληθεια ειναι πως ο μικρος δε δινει παντα το χερακι, αλλα εγω επιμενω κ του λεω αλιως σπιτι .........δε γινεται διαφορετικα..... ;) για τα σαλιγκαρια δεν τα κοιταζε με τρομο καθε αλλο στο τσακ ηταν να τα παρει ενα,ενα, κ να τα σκορπισει στο σαλονι, απλα οταν εχω τη μηχανη κ βγαζω φωτο τρελενεται κ θελει να την αρπαξει..... ;) το καινουργιο μας κατορθωμα μαλον ξεχασα να το πω..ανεβενει στη μεγαλη γυριστη πολυθρονα του μπαμπα του κ ορθιος πια πληκτρολογει στο κομπιουτερ του μπαμπα.....αα κ για τα dvd που λεει η Κωνσταντινα εμας πριν καιρο κρατουσε ενα σταχερια κ γυριζε στο σπιτι,ενοειτε πως μετα δεν επεζε κανενα, κ καπως ετσι χαλασε ενα που του εβαζα να ηρεμησει με τη μπεμπε λιλη κ τα ζουζουνια....κ μετα εκλεγε..... ;)

Φανη εγω ειπα θα ξεκινησω δουλιες εσυ το κανες.....αλλα ο καιρος δε βοηθουσε κ καθολου, κ ετσι παμε απο δευτερα σιγουρα τωρα πια..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα θα μπω βιαστηκα και θα σχολιασω αυριο μονο θα πω θεικες οι φωτο του ισαωνα παλι το παιδι αλλαξε καθε φωτο και διαφοερτικο ειναι

λοιπον κοριτσια χθες κοιμηθηκε τελικα αμεσως μονο μια φορα σηκωθηκε και αυτο ητα και σημερα παλι μετα απο μιση ωρα που τον εβαζα στο κρεββατι οχι με πιεση αλλα λαου λαου παλι κοιμηθηκε χωρις καμια δυσκολια 4μερα χωρις πιπιλα και πιστευω πως ναι την κοψαμε τελειως...που και που κατα την διαρκει ατης ημερα μπορει να πει πιπιλα και του λεω παει κι τερμα...τελεια ειμαι χαρουμενη..μετα το πασχα πρωτα ο θοες εντατικα τουαλετα θα ερθει και το αλλο μωρακι και θα πρεπει να ξεμπρδεψω και με αυτο και αφου ρχισε να μου τα λεει ακομα καλυτερα...

οσο για τα δοντια και εγω αυτο ξερω αν ειναι στο dna να στραβωσουν θα γινει εγω εκοψα 2,5 την πιπιλα και ολα καλα τι να πω τωρα αλλα λενε αλλα ουτως η αλλως ειχα σκοπο γιατι φανταζεστε να εχω το μωρο και τον κωνσταντινο να αραποαζει τιςι πιπιλες?τοτες ηταν που δεν θα τις εκοβε για αυτο πρεπει οτι κανω και στο παμπερς μεχρι το καλοκαιρι γιατι μετα δυσκολα με τη μπεμα λογο αντιδρασης φοβαμαι..τελοπσαντων φιλια σε ολες αυριο παλι...ξεχασα καλο μηνα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααα κουκλιτσες κ καλο σας μηνα.....

Μα τι παλιοκαιρος...Α Ι Σ Χ Ο Σ.......ξεχασαμε τον ηλιο πια φτανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ιφι, μπαραβο η αποτοξινωση πετυχε......τελεια....παλι καλα λιγες μερες ηταν η ταλαιπωρια σου κ η δικη του......Εγω σημερα αγορασα αλλες 2 γιατι τις κοβει κ ορκιστηκα οτι θα ναι οι τελευταιες,πρεπει να κανω το βημα αν κ αυτο με τον υπνο πολυ με φοβιζει...Να σαι ρωτησει το βραδυ ξυπνουσε κ την ζητουσε;;

Κατερινα, ειδα τις φωτο με τα σαλιγκαρια,ορμηξε πανω τους ο Παναγιωτης;;Φαινεται παντως να εντυωσιαστηκε!!!!!

Αννα, αυτο το κολπο με το κοψιμο της πιπιλας το ακουσα κα απο παιδιατρο οτι ειναι αποτελεσματικο,σκεφτομουν να το εφαρμοσω αλλα ο δικος μου παιρνει σιλικονης κ φοβαμαι μη κοπει κ καταπιει κανενα κομματι,θα ρωτησω κ τον παιδιατρο...

Αγγελικη, πως εισαι;;;Πολυ αλλαξε ο Ιασωνας,τι κολλημα κ αυτο με τα γυαλια πριν μια εβδομαδα αλλαξα σκελετο τ αλλα καταστραφηκαν.....

Αυτο με την ομιλια σου το ειπε ο παιδιατρος να το εφαρμοσεις;;;;Δλδ ποσες λεξεις λεει τωρα;;;

Εμενα αρχισε εδω κ λιγες μερες κ λεει 3 με 4 καινουργιες καθε μερα αλλα οχι ακομη προτασεις...

Καρολ, σου τεντωσε τα νευρα ο ορθοδοντικος ε;;;;;Ακου επαιζα ταβλι....αλλα κ συ μπραβο δεν του τη χαρισες......ΚΑλα η παπενια ολα τα λεφτα...τι ποζες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παω να φτιαξω ενα σουφλεδακι σοκολατενιο που μερες το λιγουρευομαι.....

Να εχετε ενα υπεροχοοοοοοοοοοο Σαββατοκυριακοοοοοοοοοοοοοοοοοο.....ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου.....

τι κανετε????????????

καιρο εχουμε να τα πουμε... σας διαβαζα αλλα ουτε κουραγιο ουτε χρονος για κους κους

ΝΕΑ: δΟΥΛΕΙΆ ΤΕΛΟς [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

του χρονου πάλι χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

και τωρα νεφτι στον ποπο και τρεχαλα........ειμαστς ηδη στον 8ο.δεν προλαβαινωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

1 καταρχας καθαρισμα σπιτιου - γενική πιο γενική δε γίνεται.....εχω ξεκινησει ηδη...να μπουμε σε ταξη γιατι αυτο δεν ηταν σπίτι, ηταν μπ@#$%%λο

2 δεν εχω φτιαξει ακομα το δωματιο των παιδιων

3 ψωνια για καποια μικροπραγματακια που μας λειπουν.....

το παιδακι μου ειαι καταχαρουμενο που ξυπναει και βλεπει τη μαμα το πρωι.

3-4 μερες ειμαι σπιτι και βλεπω ηδη αλλαγη στη ψυχολογια, δεν γκρινιαζει, κοιμαται οπως πρεπςει και σε αλλα πολλα......

οι εργαζομενες μαμαδεσ πληρους απασχολησης πως με καταλαβαινουν......

νιωθβω 100κιλα λιγοτερο.

τωρα για ταθεματακια μας

απο δευτεραψ ξεκινα η εκπαιδευση τουαλετας για μας...

πιπιλα δεν την κοβω ακομη.........εχουμε δοντακια να βγουν...και επειδη βαζου,με μονο σιλικονη το βοηθανε οταν ποναει...

η τελευταια επισκεψη στη παιδιατρο εδειξε 14+ κιλα και 90 π.

και παπουτσι νο 24......

αυτα εν περιληψη και επιγρμματικα

μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι μου κανετε?εμεις ησυχα με χαλια καιρο να πω την αλθεια βρεχει 3 μερες χυνεχεια χαλια μπηκε ο απριλης...

τωρα για την πιπιλα απο την πρωτη στιγμη δεν ξυπνησε για να την ψαξει την πιπιλα το μονο μας προβλημα ηταν και ψιλοειναι πως θα μας παρει ο υπνος μετα ολα καλα...

ζαιρα μου εγω την εκανα την γενικη μου κανονικοτατα παλευα 2 βδομαδες με τον αντρα μου αλλα ολα οκ μονο κουρτινες μου εμειναν εκανα και τα καλοκαιρινα του κωνσταντινου τωρα μετα το πασχα θα αρχισω και της μπεμπας σφου σε κανα 15μερο θα φυγουμε για πασχα και θα ερθουμε κατα τις 4 μαιου....οποτε τοτε ψιλα πραγμτα να εχω απο δουλειες...

αλλο καλα ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα μανουλες!!!Τι μου κανετε??Πως τα περασατε??

Αχ εγω δε ξερω...φταει η περιοδος μου..??Οκαιρος..?Ειναι κανας Ερμης αναδρομος...???Δε ξερω..

Δεν ειμαι καλα αυτη τη βδομαδα..τα νευρα μου δλδ!Ολα μου φταινε κ με το παραμικρο αρπαζομαι :? !Ολο στο αγορακι μου ξεσπαω :roll: ...σκ@τ@ τα εχω κανει αυτες τις μερες ,απ΄το πουθενα!

Τεσπα...κατα τ'αλλα καλα!

Σημερα πηγαμε στο νονο κ η Αφροδιτη λυσσαξε!!!!!Εχει μια τεραστια εκταση με σκυλια,γατια,κοτουλες,αρνακια...δε μπορω να σας περιγραψω τον ενθουσιασμο κ τη λυσσα της!Απο το μεσημερι ημασταν κ γυρισαμε πρι νλιγο..σηκωτη με κλαμματα την πηραμε!Δεν ηθελε να φυγει με τιποτα!

Ζαιρακι στον 8ο :shock::shock::shock: ????/Καλε πωςπερναει ο καιρος :o ????Με το καλο κοριτσαρα μου :D:D !!!!Αντε ξεμπερδεψες κ με τη δουλεια,τελεια ;);) !!!

Ιφ μου τι καλα που τα πατε μετο θεμα της πιπιλας :ymapplause: !!!!Δε περιμενα οτι θα ηταν τοσο ευκολο ομολογω!Μπραβο σας!!!!Εχεις δικιο μωρε ,το ειχα ξεχασει οτι κ λογω του μπεμπε που ερχεται καλυτερα να την εχει κοψει ο μεγαλος ;) !

Χαχα Νινινα μου,καλε δεν ηταν πρωταπριλιατικο!!!Πραγματικα,τυχαιο ;) !

Γενναιος ο Παναγιωτης!!Αληθεια νομιζα οτι ηταν σα τρομαγμενος στη φωτομε τα σαλιγκαρια αλλα εκανα λαθος ;) !Φιλια πολλα!!

Δωρουλα μου κ εδω παλιοκαιρος κ τα νευρα μου ακομα χειροτερα X(X( !!!!Που ειναι ο ηλιος?????Πηγε να βγει το πρωι αλλα ξανακρυφτηκε...

Συμπεθερουλα μου τι απιθανο φατσονι ειναι ο γαμπρος μου?????Τρελλαινομαι :x:x

Τον φανταζομαι κ με αυτο το απιθανο σκανταλιαρικο υφος που περιγραφεις...υπεροχος!!!

Αχ ευχομαι να πανε ολα καλα με τη δουλεια κ να βγει κατιτις παραπανω...!!!!!

Οι υπολοιπες αγαπες που ειστε???

Παω να κανω κανα μπανακι μπας κ συνελθω επιτελους :roll: ...

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέραααα κ απο μένααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πώς είστε κορίτσια μου?

Πώς περάσατε????

Καρολίνα καθόλου μη γελάς,καλε σου λέω εχω θέμα με τις τρίχες,πέρα απ τα φρύδια

κ τα μαλλιά μου δεν έχω πουθενά αλλού λέμεεε!!! :)) Κ να σου πω,πιο πολύ νευριάζω με

τα μουστάκια(ναι,ναι,της γάτας.. ;)) ) κ με τα χέρια μου,γιατι είναι ξανθές,δε φαίνονται,

πρέπει να περιμένω περισσότερο για να τις αποτριχωσω (για να πυκνωσουν) κ δε

μ αρεσει καθόλου η αίσθηση της τρίχας στην αφή...Οκ,είμαι παραξενη,το παραδέχομαι! ;)

Στελλίτσα μου γλυκιά κ αγαπημένη κ εγω ετσι ακριβως είμαι οταν περιμένω περίοδο ή οταν

νιώθω οτι έχω παρακλειστεί στο σπίτι..Όλα μου φταίνε κ φυσικά που αλλού θα ξεσπάσω,

στον αντρούλη μου... Ίσως γιατι ξέρουμε πόσο μας αγαπανε κ όπως κ να χει με μια αγκαλίτσα

κ μια γλυκιά κουβέντα θα ξεχάσουν τα πάντα!Βλακεία μας βεβαια,δε φταίνε αυτοι αν εμεις

εχουμε τις μαύρες μας,αλλα... =(( Αυτό που εγώ κάνω τελευταια οταν νιώθω οτι ερχεται...

μπόρα,λέω στον Κ να μη δωσει σημασία σε ότι μ@@ακια κ αν πω,οτι δεν ειμαι στα καλά μου

αλλα θα μου περάσει..Γιατι να ους πληγώνουμε χωρίς λόγο??

Αντζι μου πολύ αστείο μου φάνηκε το σκηνικό με τις σκανδαλιές κ το...προειδοποιητικό γέλιο!!!!Καλά,οι φωτο τέλειες,τρελό φατσόνι ο Jason!!! B-)

Νινίνα μου όλο καινούρια κατορθώματα είναι κ ο Παναγιωτούλης ε???Καλά,το κόλημμα που

εχουν με το πληκτρολόγιο των υπολογιστων,απλά δεν υπάρχει!!!

Ιφι μου συγχαρητήρια για την πιπίλα...Αντε,όταν ερθει η ωρα κ στα δικά μας!!

Δωρούλα μου σήμερα η μέρα ήτανε υπέροχη,δε μπορεις να πεις!!!Φυσούσε λιγάκι βέβαια αλλα

ο ήλιος τέλειοοοοοοοςςς!!! [smilie=icon_king.gif]

Ζαιράκι μου πολύ χαίρομαι που επιτελους σταμάτησες κοριτσάκι μου!!Πραγματικά το

πιστευω οτι τα παιδάκια με μαμα..πλήρους απασχόλησης είναι πιο ηρεμα κ μπαίνουν πιο

εύκολα σε πρόγραμμα,δεν το συζητω!!!Καλό κουράγιο με τις δουλίτσες σου τωρα..Κ μη

τα κάνεις όλα μαζεμένα κ μας γεννήσεις πριν την ωρα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς περάσαμε τέλεια σήμερα,πήγαμε με την μικρή στον μπαμπά μου,

ο οποίος ήταν στο κτήμα μας -βάζει οπωροφόρα δέντρα,λαχανικά,ελιές κ αμπέλι-

κ έτρεχε σαν παλαβή,φορούσε τα rayban μου,έπαιξε με τα λουλουδάκια κ "οδήγησε"

το τρακτέρ του παππού(καλά,περιττό να σας πω οτι δεν ήθελε να κατεβει το αγοροκόριτσο,

τραβούσε κ χειρόφρενο,γύριζε το τιμόνι κ πατούσε κόρνα!!!)..

Μετα πηγαμε στη μαμα μου,φάγαμε,κοιμηθήκαμε κ όταν ξυπνήσαμε ήρθαμε Δράμα,

πήγαμε στην κεντρική πλατεία κ κυνηγούσε τα περιστέρια!!!!!!!ΠΟλύ γελιο!!! :)) Εβγαλα

φωτο με το κινητό μου,αν μπορέσω θα σας βάλω να δείτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!!!

Τι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Κυριακη η σημερινη..!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Ζαιρα καλη ξεκουραση(?) τωρα!!!

Να χαρεις τις τελευταιες μερες της εγκυμοσυνης σου με τον γιοκα σου!

Σε λιγο καιρο ερχεται και το δευτερο αντρακι σου.. Τι ευτυχια..! :D Ποοοοσο χαιρομαι! Μπραβο!

Να ξεκινησεις εκπαιδευση γιογιο και σου ευχομαι να ξεμπερδευεις γρηγορα με τον μικρο, ωστε να μην εχεις δυο κ@λακους να καθαριζεις... :lol::lol:

Ντινακι μου... τι καλα που περαστε κι εσεις! Η μικρη ειναι παιδι της φυσης μαλλον και δεν το εχεις καταλαβει ακομη... Καλε αυτη θα μαθει πιο γρηγορα απο μενα να οδηγαει.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Φανταζομαι πως θα ειχε πολυ κοσμο σημερα στη Δραμα... Μα με τετοιο καιρο ποιος καθεται μεσα?

Στελλιτσα μου γλυκια..Εεεεελα... Μη μου χαλιεσαι για τιποτα.. Και μη τα βαζεις με το αγορι σου... (κοιτα τι σου λεω τωρα... λες κι εγω δεν το κανω... :lol::lol::lol::lol: )

Η ομορφη φανταζομαι ενθουσιασμο....!! :mrgreen::mrgreen: Το πουλακι μου.... :D

Ιφιγενεια ειλικρινα ... χιλια μπραβο και στους 2 σας που καταφερατε να κοψετε την πιπιλα..

Εμενα μου ειναι αδυνατον να το καταφερω.. Δεν εχω χρονο και υπομονη για επιπλεον ξυπνηματα και τσιριδες μες στα ξημερωματα..Το παλιοξυπνητηρι χτυπαει στις 6:30 καθε πρωι και νομιζω πως θα τα καταφερω μονο αν ειμαι σπιτι μαζι της μερα-νυχτα... Κοντευει ο Αυγουστος... Να σταματησω την δουλεια να βαλουμε τη ζωη μας σε μια ταξη. Κλονισμο εχω παθει...

Εμεις κοριτσια σημερα πηγαμε στο ζωολογικο κηπο (Σειχ Σου) και περασατε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η μικρη εχασε το νου της!!!

Φωναζε τις παπιες "ελα-ελα μπανιο"..!! :lol::lol::lol: Και χτυπουσε παλαμακια!

Μετα φτασαμε στη σπηλια της αρκουδας και φωναζε "Ελα ακουντα".. "μαμα μέτα"... Ηθελε να την βαλω μεσα το μεζεδακι μου... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τοσο ομορφα ειχα πολυ καιρο να περασω.. Εβγαλα και φωτο με το κιν. θα προσπαθησω να τις βαλω στο f/b να τις δειτε! Καλα μιλαμε εχω παχυνει τοοοοοοοοοοοοσο πολυ... Απο τις φωτογραφιες το καταλαβαινω καλυτερα.. :D Αλλα ειμαι γουρουνα... Ολη μερα τρωω (και χωρις να πειναω)... :lol::lol::lol::lol::lol:

Η Αναστασια δεν ξερω τι επαθε... Εκανε 6 φορες κακα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: (πανω της) σημερα.. και τα ελεγε αφου τα ειχε κανει... :shock::shock::shock::shock::shock:

Καλα δε με σοκαρει αυτο... απλα με παραξενεψε το ...6 φορες... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Της εδωσα κεικ με σοκολατα χθες... Μηπως την πειραξε αυτο... Δεν ξερω...

Σας ζαλισα με της σκατουλες της σκατουλας μου.... :lol::lol: Παω να κανω ενα ντουζακι και να αραξω λιγο στο pc.....

Καλο βραδυ σε ολες!!

Φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Ντινακι....... απο καιρο θελω να στο πω!!!!

Αγοραζουμε παααααααααααααρα πολλα ιδια πραγματα-ρουχα για τις μικρες!!!

Εχουμε ΚΑΙ το ιδιο μπουφαν...!! Εγω της το πηρα σε ροζ...!!! :lol::lol:

Eιναι απο τα benetton και η επενδυση απο μεσα εχει καρδουλες!! (εεε...?)

Και κατι φουστανακια alouette βρεφικα παλι ιδια...!! χαχχαχα!!!

(ενα ασπρο-μωβ σεραφαν ... μα που το θυμηθηκα.. :lol:, ενα ασπρο ή ροζ με βολανακια που εγραφε love μπροστα με παγιετουλες και αλλα που τωρα μου διαφευγουν..)

Μη πω για την προικα τους....!!! Κλεβεις τις ιδεες μου...!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες μου................

Μεταμεσονυχτια κ γω....καλα διαβαζε ενα βιβλιο θεϊκο κ εχω υπεραπορροφηθει....ολη την ημερα το μυαλο μου εκει ειναι....εχω φαει ασχημο κολλημα....της Λενας Μαντα ειναι οποια διαβαζει σιγουρα θα ξερει καποιο απο τα βιβλια της......

Κατα τ αλλα κ μενα Στελλιτσα μου τα νευρα δεν ειναι κ πολυ καλα αυτες τις μερες....μια ο καιρος που ειναι αθλιος, μια οι δοιλειες που θελω να κανω κ δεν μπορω, μια η γενικη κατασταση των ειδησεων μ εχουνριξει πολυυυυυυυ ψυχολογικακ δεν μ αρεσει καθολου αυτο...

Κ ναι Κωνσταντινα μου γλυκεια εχεις δικιο, δεν πρεπειωνα στενοχωρουμε τους αντρουληδες μας φτανειοσα εχουν στο κεφαλι τους κ αυτοι...Αυτο παντως με την προειδοποιηση το βρισκω πολυ καλη ιδεα....

Ζαϊρα αντε με το καλο στο σπιτακι σου κ καλη ευκολια στις δουλιτσες κ στις ετοιμασιες για τον μπεμπουλη.....

Φανη, 6 φορες!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μα τι επαθε ;;;;;μηπως ειχε καιρο να κανει;;;;;ΠΑντως αν δεν ηταν διαρροια μη σ ανυσηχει μαλλον τρωει πολυ κ πρπει να βγουν...χχιχιχιχι

Παντως να σας πω κ τα δικα μας, πολυ χαιρομαι που ο μικρος μου καθε μερα λεει κ καινουργιες λεξεις, καλα λεν οτι αν αργησουν να μιλησουν τα λενε μαζεμενα....δεν το πιστευα αλλα μαλλον ετσι ειναι...ξαφνικα απο κει που ελεγε εντελως τα βασικα μεταμορφωθηκε σε ΠΑΠΑΓΑΛΑΚι κ συνεχεια λεει οτι ακουει κ δεν τα ξεχνα, ελπιζω να μην το σταματησει βεβαια.....

Σας φιλω κ ονειρα γλυκα σε οοοοοοοοοοοοολες.....

ΠΟΙα ξερει που εξαφανιστηκε η Χρυσα;;;;;ειναι καλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλή εβδομάδα σε

όλεεεεεςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x

Σήμερα το Ολινάκι αν κ κοιμήθηκε σχετικά αργά για τα δεδομένα της,ξύπνησε νωρίς..

Βρε γιατι,βρε γιατι..κ πώς κ δεν ξανακοιμάται???Εμμμ πως να κοιμηθεί που είχε ξεχειλίσει

το πάμπερ κ ήταν το ενα μπατζάκι της πιτζάμας κ ο υπνόσακος μούσκεμα???Αυτό δε

ξέρω πώς το κατάφερε...Μιλάμε για έναν τόνο τσίσα!!!! :-o

Τώρα γραφει Ολίνα.. :))

Φανούλα μου ή έχουμε το ίδιο γούστο ή τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται!!!! :YMHUG:

Κ τώρα που μου το γραψες κ εγώ εχω παρατηρήσει πως το Αναστασάκι μου φοράει πολλά ίδια

ρουχαλάκια με το Ολινάκι,λες όταν βρεθούμε να τα χουμε διδυμάκια????Χιχιχιχι.. :D

Το μπουφανάκι ναι,αυτό είναι κ εννοείται οτι της το πήρα 3-4 χρονων μπας κ μας καλύψει

κ του χρόνου!Κ είπα να αποφυγω το λατρεμένο ροζ..κ πήρα μωβ!!!!Τρελά ουδετερο,τι να σου πω..!

Κ πες μου οτι δεν οδηγεις να σε δειρωωω!!!

Δωρούλα μου όμορφη καλε ναι,εσυ τι νόμιζες,δε θα μιλήσει ο μικρούλης σου,είναι

δυνατόν??Νομίζω πως εφόσον μας εκπλήσσουν με τα εξυπνα καμωματάκια τους,είναι το τελευταίο

πράγμα που πρέπει να μας ανησυχεί..!Τα φιλάκια μου κ στους 2 σας.. :-*

Συμπεθεραααα πού χάθηκεεεεςςς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

τι κανετε;;;;

Εγω καλα..

ειχαμε καποιες ιστοριες αλλα ολα ΟΚ

καναμε 2 φορες Β επιπεδου, ...πηγαμε παιδοκαρδιολογο....ειχα την απιστευτη δουλεια στο γραφειο...

απο σημερα..και κυριως απο αυριο...θα ειμαι πιο χαλαρη ευτυχως!!!!

εσεις ολα καλα;;;

διαβαζα τα νεα σας..αλλα τωρα δεν θυμαμαι τιποτα να σχολιασω αληθεια λεω,....

ο εγκεφαλος μου ακομα δεν εχει παει σε νορμαλ λειτουργεια...

Ζαιρακη τι τελει απου τελος η δουλεια..γιουπιιι...ηρεμα με τις δουλιες ε;;;;;;;

Αυτα τα ολιγα..

θα σα ςγραψω πιο αναλυτικα τα νεακια μας λιγο πιο μετα

Φιλακια σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!!!Καλη βδομαδα!!!!Αντε να δουμε... :P

Αχ αφηστε τα... χαλια ειμαι οταν ξεσπαω στο αγορι μου...κ χωρις να φταιει!!!

Το τι σφαλιαρες θελω αυτες τις μερες δε μπορω να σας περιγραψω...τεσπα!Λεω να προσπαθησω να κανω καινουρια αρχη σημερα :) !

Ντινακι μου κ μενα μια φορα το επαθε αυτο η μικρη...ξυπνησε στις 7 :shock::shock: κ εκλαιγε κ εγω της εδινα την πιπιλα κ της ελεγα νανι :oops: κ αυτη ειχε βρεξει ρουχα,υπνοσακο,σεντονια... :o !!!!!Που βρεθηκαν τοσα τσισα :shock: ?????

Το κολλημα με τις τριχες το εχω κ εγω!!!Θελω να ειμαι σα μωρακι :D !!!Δε τις μπορω καθολου!!

Αν μπορουσα θα εκανα λειζερ...στα χερια κανω χαλαουα!Στο μουστακι(της γατας :lol: )εκανα βλακεια...χνουδι ειχα μονο,ουτε που φαινοταν..κ εβαλα μια κρεμα κ τωρα θελει συνεχεια :?:( !

Ααααα!!!Κ εχω να σας πω οτι εχουμε Κ ΕΜΕΙΣ το ιδιο μπουφαν :lol::lol: !!!!!!!!Σε φουξια!!!Εσας φουξια ειναι ή μωβ?Μ'αρεσει η Benetton,ειδικα το πολυ μπεμπε!Ειναι κ οινομικη!

Φανη 6 φορες :shock::shock: ???Το κεικ να την πειραξε??Περιεργο!Τι ειχες βαλει μεσα :lol::P ?Θα ετυχε μωρε!

Χαχα το φανταζομαι το μεζεδακι σου που ηθελε να μπει μεσα στην αρκουδα για πρωινο :lol::lol: !!!Κ εμεις εχουμε προγραμμα να παμε μια Κυριακη στο Αττικο παρκο(με τα ζωα),ειναι τελειο!!!Θα τρελλαθει η μικρη!!

Χρυσουλινι μου γιατι εκανες 2 φορες β επιπεδου??Ολα καλα??Να μην αγχωνεσαι κ να μην κουραζεσαι μωρε οσο μπορεις!!Υπομονη..

Δωρουλα μου ναι!Σημερα βγηκε ο ηλιος!!!Αλλα εγω κατι συννεφα στο βαθος τα βλεπω..ελπιζω να μη μου ξανακρυφτει..γιατι ειπαμε...δεν ειμαι καλα :lol::lol: !!!

Τι ωραια που αρχιζει κ λεει λογακια το ζουζουνι σου!!Εμεις παμε με ρυθμους χελωνας ακομα μου φαινεται :roll: !

Η Αφροδιτη ειναι διπλα μου κ τσιμπαει μονη της με το πιρουνι σπανακοπιτα κ τρωει χωρις να της πεφτει κ χωρις να με ενοχλει :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...