Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

κορίτσια μου καλημερα!

τι κανετε?

αγγελική το μεταπτυχιακό είναι" ενα σχολειο για όλους:ψυχοπαιδαγωγικές συνιστωσες της πολυπολιτισμικότητας"- πολυ ωραιο και ευκολο αλλα εγω δε μαζευομαι να διαβασω!

λυπαμαι για την κοπελα που εχασε το μωρακι-ειδικα σε τοσο μεγαλη εβδομαδα!

για το δευτερο το σκεφτομαι αλλα το φοβαμαι πολυ!σας εχω πει - οχι τοσο την κουραση που θα ακολουθησει αλλα την περιοδο της εγκυμοσυνης που θα πρεπει να εχω και το γιωργο - και εαν εχω παλι συσπασεις?βοηθεια βεβαια εχω πολυ- το εχω ξαναπει αλλα το ξερετε καλα αν ειναι η μαμα μπορστα ολα απο τη μαμα τα θελουν!θα δουμε!

χθες ειπα δε θα του δωσω γαλα το βραδυ!μας ακουσε ολη η γειτονια-επι 10 λεπτα εκλαιγε!τον ρωταω:γαλα θελεις? ναιιιιιιιιιι! απανταει - περιμενε να φερω! λεω! - αμεσως σταματησε το κλαμα ξαπλωσε και περιμενε μεχρι να το ζεστανω ξαπλωμενος - το ηπιε και κοιμηθηκε μεχρι το πρωι!τι να κανω λοιπον?μου φιανεται ποου αργα τωρα για να το ξεμαθει!

στις λεξουλες ειμαστε πισω!λεει καινουργιες καθε μερα αλλα πολυ ευκολες!π.χ. τι ωρα είναι? μία?

τι χρωμα ειναι το ασχημοπαπο? γκι (γκρι) - η αδερφή μου (θεια ντίνα) ντια κτλ

στη baby pareoula που πηγαμε χθες υπηρχαν παιδια που μιλουσαν κανονικα οπως η αναστασια μας αλλωστε! π.χ. μαμα κοκκινες μπογιες τελω κτλ

φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Χαρούλα μου...Ακου "μαμα κόκκινες μπογιες τελω!!"Χαχαχα..

Πόσα θέλουν να μας τρελλάνουν??Παιδιά θαύματα μου φαίνονται εμένα αυτά... :))

Καλημέρα κ σε όόόόόόλα τα υπόλοιπα κοριτσάκιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι μου κανετε;;;;

ολες καλα!!!

Μιλησα χτες με την Καρολ που χαθηκε αυτες τις μερες..

καλα εκτος απο το κρυολογημα και τις αμυγδαλες...χτες ειχε ατυχημα με το αμαξη και ταρακουνηθηκε αρκετα με αποτελεσμα να φοραει κολλαρο..

αυτο το κοριτσι καποιος το μουντζωσε δε συζητω!!!

Συμπεθερα τι κανεις;;;

πως κοιμηθηκε η Ολινα σημερα;;;

εμενα καλα κοιμηθηκε..εγω δεν κοιμηθηκα γιατι ολη νυχτα πηγαινα και τον σκεπαζα..αλλα ξυπνησε κατα τις 5 και αρχησε παλη τα γνωστα του..

ρε παιδι ατι νευρα εχει νυχτιατηκα...

καθοταν στην κουνια και εκλεγε νευριασμενα..οχι εκλεγε...γκρινιαζε πιο πολυ..απααππαπαπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Σορυ ξεχασα!!

Αγγελικη μου Χρονια πολλα!!!!

με υγεια...λιγοτρες σκανταλιες απο τον Τζεισον..πολλες επιτυχιες στον Επαγγελματικο και προσωπικο τομεα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωω,ναιαιαιαιιαιαιι!!!!!!!!!!!!

Αγγελική μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif]

Γερή κ ευτυχισμένη σου εύχομαι να είσαι ολόψυχα κοριτσάκι μου!!Οτι επιθυμείς!!

Συμπεθερούλα κ το Ολινάκι ήταν ψιλοανήσυχο χθες βράδυ..

Τα μεγάλα πνεύματα συναντηθηκαν πάλι..χιχιχι!!!Τελικά τις προάλλες που

εβηχε,εφταιγε ο καινούριος μας υπνόσακος...Της πηρα εναν premaman τελειο,ανοιξιάτικο..

Αλλα ήταν φλις κ όπως καταλαβαίνεις κ εσύ που ξέρεις απο χνούδια..την μπούκωσε!

Γμτ..Τζάμπα τα 40 euros!

Η Καρολίνα χτύπησε πολυ ρε?Περαστικά να της πεις..Αχ,θέλει πολύ προσοχή,ιδίως εκεί

στην Αθηνα μόνο που βλέπω πώς οδηγούν αγχώνομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε συ την καημενη...ασε...

χαλια ακουγοταν..

δεν ξερω αν θα προλαβω να την ξαναπαρω τηλ. θα περιμενω να μπει στο μαμι να πας πιο αναλυτικα τα νεα της γιατι δεν ειχα χρονο να μιλησουμε.

Καταλαβα...αυτοι οι υπνοσακοι...

παλη καλα που καταλαβες την αιτια,

εχω πρεπει να ραψω παπλοματοθηκες για τις καινουριες κουβερτες που θα βαλλω στο κρεβατι του, και να παρω μια κανονικη μονη πικε για την ανοιξη..

ασε αυτα τα χνουδια κανουν μεγαλη ζημια..αφου λεω να του παρω βαμβακερο χαλι στο νεο δοματιο και οχι παλη υποαλλεργικο γιατι και αυτο οσο ναν ναι βγαζει χνουδια που και που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Τι μου κανετε??Ξυπνησε η κοτουλα μου απο τις 8 παλι κ τωρα ξαναπεσε για νανι!!!

Χαχα Ντινακι ειναι να μη με πιασει η ορεξη κ να εχω κ χρονο...ειμαι κρυφο-πολυλογου :P:P !!!

Καλε τη αρνηση ειναι αυτη που εχει το Ολινακι αμα την ακους να λεει καμια λεξη :shock::shock: ????Ακου να σε δερνει καθεφορα =))=)) !!!!Δεν υπαρχει!!!

Εμεις βασικα προοδο στη συνεννενοηση κανουμε κ οχι τοσο στις λεξεις!Αν προσεξατε οδιαλογος μας ηταν κατα βαση μονολεκτικος :lol: !!

Συνεννοουμαστε ομως πολυ καλα ;) !Πχ δε τρωει!Κ της λεω "ελα φαε γρηγορα για να παμε βολτα (ή στις κουνιες ή στη γιαγια)"!Κ εκεινη μου λεει "Nαι" κ τρωει κ μολις τελειωσει μου λεει "Tα!!!"(ή γιαγια,αναλογως τι εχω υποσχεθει) κ παντα το τηρω ;) !

Απο λεξεις παντως τα ιδια πανω κατω,δεν επαναλαμβανει τιποτα...το καινουριο μας ειναι το πλανο(αεροπλανο)!Ειμαστε κοντα στο Τατόι κ ολη μερα παιρνανε εκπαιδευτικα αεροπλανα κ μου λεει "Ακου(πιανει κ το αυτακι :lol: )!!!!!!Πλανο"!!Τρελλαινεται να τα βλεπει στον ουρανο!!!

Καλεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!Συμπεθερα εχεις γενεθλια??????????Αναλαμπη μου ηρθε!!!Το ειδα το πρωι στο φεις!!Σωστα???

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!Υγεια κ ευτυχια!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif]

Να σε χαιρονται κοριτσακι μου οσοι σε αγαπουν κ αγαπας!!!!Πανω απ'ολα ο γαμπρουλης μου :-p

Ευχομαι συντομα με μια καλη δουλεια!!!!Δημιουργικη κ κερδοφορα ;);) !!!Ολα για καποιο σκοπο γινονται!!!

Καλα φοβερη η ιδεα με τις ψαροκροκετες!!Πως τις εκανες??

Νινινα μου τα περισσοτερα παιδακια τοσο ζωηρα ειναι...!!Παντα κατι θα μας ξεφυγει,μη στεναχωριεσαι!!!Δεν ειμαστε υπερανθρωποι!Το μυαλουδακι τους ολο διαολιες κ τα απαγορευμενα σκεφτεται!!

Ολα καλα :)

Δωρουλα μου τι κανετε???

Εγω εχω αρχισει λιγο να το σκεφτομαι το 2ο :roll: ..δε ξερω...

Προσπαθω να σκεφτω σιγα σιγα την Αφροδιτη σα μεγαλη αδερφουλα ...κ λιγο μεγαλυτερη τη φανταζομαι!

Παντως χαιρομαι πολυ που ως ωρας εχω απολαυσει την καθε της στιγμη!!!Αποκλειστικα...μοναδικα..ξεχωριστα..!

Θα δουμε,ελπιζω κ ευχομαι οι επιθυμιες μου να συμπιψουν με του Θεου!!

Χαρουλα μου καλη μερα!!!

Πολυ ενδιαφερον κ ωραιο ακουγεται το μεταπτυχιακο σου!!!Αντε βρες κ εσυ ορεξη κ χρονο να ξεμπερδευεις!!Μια αποφαση ειναι!

Καλεμια χαρα τα πατε με την ομιλια!!Εμενα χρωματα κ ονοματα ουτε γι'αστειο!!!Ειδικα αυτα τα ονοματα πλυση εγκεφαλου της τα εχω κανει!Αυτη τιποτα!!Μονο Γιαννη λεει,που ειναι ο Ξαδερφος της!Κανενα αλλο!

"Πως τον λενε τον μπαμπα?"

"Μπαμπα!" #-o:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα υποβολη χωρις να διαβασω τις νεες απαντησεις σας!!!

Κ ηθελα να ρωτησω που χαθηκε η Καρολ!!Περαστικα μωρε Καρολινακι μου!!!!Κανε κανα ευχελαιο...ολα στραβα κ αναποδα σου ερχονται τελευταια :? !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.....χρονια πολλα Αγγελικουλα να τα εκατοστησεις κ του χρονου με μια κορη... :x

κοριτσια τι επαθε η συμπεθερουλα μου; οποια μιλησει μαζι της να της δωσει την αγαπη μας κ πολλες ευχες για περαστικα..... :x

Κωνσταντινα ωστε σε δερνει κιολας η Ολινα;....αχ τι μας περιμενει κοριτσια....εγω πριν λιγο εγραφα ηρθε τραβηξε το ποντικι κ τα εσβησε ολα... :o κ τωρα ειναι διπλα κ γκρινιαζει.....

Στελλα εσενα παλι καλα ξυπναει 8 εμενα φωναζει απο τις 7 καθε μερα, κ κοιμαται στις 11 περιπου, κ στι διαρκεια της μερας μια φορα το μεσημερι μετα το φαγητο του... :)

Χρυσα καλα βρε κοπελα μου σου περνει το φαγητο κ δε λες τιποτε;..αλλα θα μου πεις αν η αλλη δεν εχει μυαλο αφου ξερει οτι εισαι εγκυος..... ;)

αα για τις χθεσινες αυπνιες κ ο δικος μου ξυπνησε κατα τις 12 κ ηθελε αγκαλια κανενα μισαωρο, κ μετα υπνο ξανα......σας αφηνω παω να μαγειρεψω, μακαροναδα με μανιταρια.........μακια πολλα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα αληθεια σημερα ηρθε παλι?Αμα ξαναρθει πες οτι δε θα σου φτασει κ πρεπει να τρως συγκεκριμενη ποσοτητα λογω διατροφης για τη εγκυμοσυνη!

Νινινα μου καλημερα :x !!!

Ειναι σπιτι δλδ η Καρολ,δε πηγε δουλεια ε?

Αχ επικινδυνες αποστολες ειναι η οδηγηση στην Αθηνα :? !!

Περαστικα Καρολ μου :YMHUG::-* !!Βαλε ματακι καλε κ εσυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι σημερα δεν ηρθε στο γραφειο!!!

Παιδια γεννικα ειναι πολυ εκνευριστικο ατομο...

Αληθεια σας λεω, δενε χω προβλημα να μοιραζομαι το φαγητο μου παντα φερω παραπανω..αλαλ αυτο το με το ετσι θελλω με εκνευριζει...

και ειδικα αμα δεν εχεις τετοια σχεση με τοςυ αλλους

Τωρα να εχετε και να σου λεει συνεχεια τι νοστημο εχεις εκει;;;;

παιρνω λιγο ε;;;

ε καπου κατανταει εκνευριστικο

αμα θελλω στην τελικη...θα σε κερασω η ιδια

Αφιστε που συνεχεια ερχετε και μου λεει διαφορα για τον ευατο της για τα παιδια της...βρε κοπελα μου δεν ειμαστε φιλες, δεν κανουμε παρεα..ουτε εσυ με ενδιαφερεις ουτε ο αντρας σου

Ενταξη...δεν εχεις φιλες το καταλαβαινω....να κανεις....εγω εδω δουλευω δεν εχω διαθεση για intimate συζητησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη γλιτωσες σημερα!!!

Ax βρε Χρυσουλινι μου κακο μπελα βρηκες!!Αυτα τα ατομα ειναι εκνευριστικα κ δυσκολα τα ξεφορτωνεσαι!

Ειμαι σιγουρη οτι κ εσυ παρα εισαι καλη κ ευγενικη!!Κ εγω το εχω αυτο πολλες φορες κ καταπιεζομαι για να μη θιξω/στεναχωρησω τον αλλο :oops: ..

Αλλα αμα γινεται καθημερινο συστημα κ μαλιστα στη δουλεια ,ειναι πολυ κουραστικο!

Κοψ'της λιγο λιγο τον αερα κ το πολυ θαρρος!Λεγε οτι δεν εχεις χρονο να την ακουσεις τωρα,πνιγεσαι στη δουλεια ή εισαι κακοδιαθετη απο της αναγουλες της εγκυμοσυνης κτλ κ δε μπορεις να την παρακολουθησεις...πες οτι δε σου φτανει κ το φαγητο κ πρεπει να φας συγκεκριμενη ποσοτητα εγκυος γυναικα!!!!Μπας κ πιασει το υπονοουμενο δλδ :lol: !!Ευγενικα,αλλα με τη συχνοτητα των αρνησεων κατι μπορει να καταλαβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα

καταρχην χρονια πολλα αγγελικη να τα εκατοστησεις να εισαι γερη να σαι χαιρονται οι αντρες σου και οτι καλυτερο επιθυμεις γρηγορα να το βρεις....

πες σεσ τη καρολινα περαστικα αχ αυτα τα ατυχηματα γαμωτο...

μιλατε για υπνο σημερα μου ξυπνησε ο μικρος 6,30 7 παρα και τσουπ ηρθε στο κρεββατι μου τον πηγαμε στο δικο του παλι ηρθε και κοιμηθηκε κανα 2ωρο μαζι μου γαμωτο πρεπει να το κοψουμε αυτο το συνηθειο απο τοτε που τον εβαλα σε κανονικο κρεββατι τσουπ ερχεται να χουζουρεψει μια με δυο ωρες μερα παρα μερα...καταλλα ησυχα ελπιζω σημερα να ειναι ησυχος ο μικρος να δουμε ερχεται σαβ/κο και εχουμε πολλες δουλειες ελπιζω να τις τελειωσουμε τις περισσοτερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραα!!!!

Χρονια πολλα Αγγελικουλα μας!!!!!!!!!

Να τα εκατοστησεις! Να εισαι γερη και παντα ευτυχισμενη!

Ειμαι να εκραγω...... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ...

Το ξερω σας εχω κλονισει, αλλα σημερα ηταν το αποκορυφωμα στη δουλεια..

Δεν ειμαι καλα. Τα νευρα μου δλδ.

Μιλησα με την ταμεια και της ειπα να κανει κατι να παρουμε τα χρηματα!

Ξερετε τι απαντηση πηρα?

.... Δηλωσε παραιτηση κοριτσι μου αν δε σ'αρεσει..! καλυτερα για μας...!! :evil::shock::shock:

Ξερετε τι απαντηση πηρε?

.... Σ' εκεινη την πολυθρονα που καθεσαι, και καλως εχεις βολευτει και καθεσαι, σε εβαλαν για να εξυπηρετεις τον κοσμο και να μιλας ομορφα. Οχι να μου λες τι θα κανω, και δε σου πεφτει και λογος.

Οι αλλες που ηταν μαζι μου εμειναν μ@λ@κες.. :shock:

Α! Και της λεω δωσε μου ενα τηλ. απο καποιον αρμοδιο να μιλησω να βγαλω ακρη.

Τωρα θα μου το δωσεις! Δε θα φυγω απο δω αλλιως.

Και γυριζει και μου απανταει!

...Θες να μας εκθεσεις κι απο πανω?

ΠΕΡΙΜΕΝΩ τις λεω! Μη με αναγκασεις να μιλησω ασχημα. :evil:

Θα μπορουσατε να ειχατε παρει ενα τηλ. τοσους μηνες!

Με τα πολλα με τα λιγα, μου εδωσε το τηλ. απο το Υπ. Εσωτερικων.

Πηρα, το σηκωσε μια ευγενικοτατη κυρια, της λεω το και το συμβαινει, και μου λεει να παρω σε μια εβδομαδα να μου πει σιγουρα ποτε θα στειλουν τα χρηματα..

Ειχαν καποια προβληματα και καθυστερισαν...

Αχ! Τα νευρα μου δεν ειναι καλα... Ουτε αυτην την πολυπιστεψα.. Μου ειπε μια μπουρδα για να με ξαποστειλει και να κλεισω το τηλ.

Απαραδεκτο Ελληνικο κρατος!

Τι ζητατε ρε ψηφους? Για να καλυψετε τα τομαρια σας κι ο κοσμος να χοροπηδαει..?

Τα' χω παρει... Πολυ ασχημα ομως...

Καρολινακι περιμενουμε νεα σου κοριτσαρα μου.

Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο.

Στελλιτσα μου τι καλο που ειναι το παιδακι σου... :P

Της αρεσει να κοιταει τον ουρανο ε? Και το "πλανο" πολυ πετυχημενο... :lol:

Να της δωσεις πολλα πολλα φιλακια!

Ντινακι μου γλυκο μια απαισια νυχτα περασαμε κι εμεις χθες..

Η μικρη γυρναγε μες στο κρεβατι καμια ωρα, κι εγω πανω απ' το κεφαλι της να προσκυναω... :cry:

Τελικα ξαπλωσα μαζι της κατα τις 2 τα ξημερωματα, και 6 και 20 ξυπνησαμε για πρωινο..

Ε! Τετοια νυστα δε την παλευω αλλο φετος...

Πως την κανεις κουμαντο και την βαζεις στον υπνοσακο....? ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!

Εμεις ποτε μα ποτε δεν το επιχειρησαμε!

Απο την αρχη βασικα δεν ειχα αγορασει.

Και μονο στην ιδεα παθαινω..

Α!! Και κοιμομαστε και οι δυο ξυπολιτες ΠΑΝΤΑ!!! Δε τις αγαπαμε τις καλτσες!!

Ο μπαμπας... δε της βγαζει ΠΟΤΕ! Κρυουλιαης!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινακι μου τα φιλια μας κοριτσαρα μου!

Χρυσα την καλησπερα μου!

Καλα, ολα τα λεφτα η συναδελφος... :lol::lol::lol: Κανει οικονομια... :lol::lol::lol:

Ελεος ρε παιδια! Λιγος σεβασμος δεν υπαρχει. :evil:

Ιφιγενεια καλες δουλιτσες!!

...Σας ειπα που η Αναστασια με φωναζει μονο ΜΑΝΟΥΛΑ...? :x:x:x:x:x:x:x

Τον Β, μπαμπαμπιλη, την μαμα μου- γιαγια μου, και τον μπαμπα μου -παππουκα... 8-}8-}

Αχ! Βρε κοριτσια πρεπει να την ακουσεται τη φαφουτα, τη γλωσσα εχει ανοιξει...

Μου φαινεται τοσο παραξενο.. Σαν χθες θυμαμαι που γεννηθηκε η σκατου.. και τωρα μιλαει κι ολας..

Σας ζαλισα το ξερω.. και δε ξερω και ποσα ορθογραφικα λαθη εχω κανει απο τη βιασυνη μου.. :lol:

Θελω να απλωσω ρουχα πριν ξυπνησει η μικρη.

Θα παμε και στην εκκλησια το απογευμα.. αλλα αργουτσικα.. μονο για ενα κερακι..

Καλο απογευμα σε ολες.!

Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσες μου ευχαριστω όλες σας για τις ευχες και τα λογακια σας!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-* ειστε πολυ γλυκιες ολες!!!!!!!!!!

δοξω τω θεω ειμαι καλυτερα σημερα..χθες ποναγα παρα πολυ και φοραγα κολαρο..αλλα σημερα το ρυζακι :lol::lol: ειναι καλα...απλα θα το ξαναπω ..αγιο ειχα....πρεπει να φωναξω κανα παπα... :roll::roll:

καποιος με εχιε μουτζωσει ρε αγαπες ...φοβαμαι παντως τον παλιοπροισταμενο μου..το τι κραξιμο θα φαγα για τις 3 μερες ασθενειας που πηρα..το τι θα μνου σουρε ο παλιοκατινος...τον ξερω καλα..τους θαβει όοοοοοολους μπροστα μου... :twisted::twisted::twisted: οποτε και εμενα απο πίσω μου... :(:( ελπίζω ολα καλα απο δω και περα να μου πανε...

χρυσα μουυυυυυυυυυυυυυυ σ αγαπω πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!!σε ευχαριστω για το ενδιαφερον κοριτσακι μου γλυκο... :-*:-*:-*:-*

ευχαριστω και το στελλουνι μας...την συμπεθερουλα μου,την φανουλα μου.την κωνσταντινα ,την ιφιγενεια...συγνωμη να ξεχασα καμμια...

αγγελικουλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑ κοριτσαρα μας..να σε χαιρομαστε...να βρεις μια καλη δουλιτσα που να σε γεμιζει και να καμαρωνεις τον ιασωνακο μια ζωη!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα βιαστικά για ένα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Αγγελικούλα μας και θα σχολιάσω το βράδυ ή αύριο.....

Φιλάκια σε όλες σας!!!!!!!!

Αγγελική μου πάντα χαρούμενη,υγιής και ευτυχισμένη να εισαι!!!!!!

Να σε χαίρονται οι άντρες σου!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=rEc8rGonrQw&feature=fvwrel

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααα κοριτσια..................ειστε καλα;;;

καρολ μου, πολλα πολλα περαστικουλια μα τι ηταν κ αυτο βρε κοριτσακι;;;μικρο το κακο παντως αφου εισαι εσυ καλα ολα τ αλλα θα τα κανονισεις μη στενοχωριεσαι..

Αγγελικη μου........Πολλες ευχες για ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ & ΚΑΛΑ......παντα ευτυχισμενη κ οτι καλυτερο ευχομαι ολοψυχα!!!!!

κ σενα ο Ιασονακος ειναι μετρημενος στις κουβεντες ε;;;;ας ελπισουμε να τα πουνε μαζεμενα...οπως λεν παντως ανυπομονω ν αρχισει να λεει διαφορα..

Κωνσταντινουλα, κ μενα τα ιδια οσα κ να του πω τα καταλαβαιενι με τρομερη ακριβεια κ απο πολυ μικροτερος αλλα μαλλον ειναι η ανυπομονησια μου ν αρχισει να μιλα κανονικα...αυτες τις μερες εμαθε να λεει φως γιατι ως τωρα το ελεγε "οκα".... κ κολλησε η βελονα...

Φανουλα......αν ειναι δυνατον!!!!!!Μα πως να μην σπασουν τα νευρα σου,παντως πολυ καλα εκανες κ τους πηρες τηλ,ευχομαι συντομα να στειλουν τους μισθους σου...

ΚΑλα η μικρη ολα τα λεφτα.............γλωσσοδιαρροια κανονικη..μηπως να φερω τον δικο μου να κανουν λιγες μερες παρεα μπας κ λυθει κ η δικη του γλωσσα;;;;;

Ιφι, αυτα με τον υπνο δυστυχως τα χουμε κ μεις...τις πρωινες ωρες ξυπνα κ αν δεν τον παρω γινεται χαμος,μολις τον βαζω στο κρεβατι μας ηρεμει κ κοιμαται....Αμαν ρε κοριτσια, τι συνηθεια κ αυτη σκεφτομαι πως να του το κοψω κ δεν ξερω πως......Δεν θελω να τραβηξει 4 'η 5 χρονια οπως ακουω για αλλα παιδακια..

Σας καληνυχτω κουκλιτσες καλο βραδυ να εχετε....κ να υπεροχο Σαββατοκυριακοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας!!! Να ειστε κι εσεις καλα να εχετε παντα υγεια και να χαιρεστε τις οικογενειες σας!

Η αληθεια ειναι οτι δεν ηταν μια καλη μερα για μενα η χθεσινη... Δεν γιορτασα, δεν υπηρχε τουρτα, κερακια, δωρα... λόγω των οικονομικων και αλλων δυσκολων συνθηκων και ειχα κι ενα απιστευτο πονοκεφαλο απο το μεσημερι και μετα που δεν περνουσε με τιποτα. Δοκιμασα τα παντα... 3 διαφορετκα κλασικα παυσιπονα, ενα πιο δυνατο που επαιρνα παλια για τις ιμηκρανιες, μισο ηρεμιστικο, παραδοσιακα γιατροσοφια με αιθεριο ελαιο λεβαντας, χλιαρο μπανιο... τιποτα! Περασε ως δια μαγειας μετα λιγο μετα τσα μεσανυχτα...

Τελοσπαντων, σημερα ειναι μια καινουρια μερα πολυ καλυτερη για τη διαθεση μου και ας ειναι η πρωτη μερα των 34ων μου χρονων... Εχει κι ενω καιρο ωραιο... χαλια με βροχη και συννεφια...

Το βραδυ θα παμε σε κατι φιλους που εχουν και 2 παιδακια και προβλεπεται μεγαλη λυσσα του Ιασωνα και ξενυχι μεχρι τις 12 οπωσδηποτε...

Παω τωρα να φτιαξω μηλοπιτακια να τους παω δωρακι... Φανη, με τη ζυμη για τα πιτακια θα τα φτιαξω... εχεις δοκιμασει ποτε να τα γεμισεις με γλυκια γεμιση? Αναρρωτιεμαι πως θα βγουν... Θα τα κανω στρογγυλα και θα βαλω λιγη μαυρη ζαχαρη απο πανω για ντεκορ...

Πολλα φιλια σε ολες και ευχαριστω που με θυμηθηκατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινα, τα διαβασα τα νεα σου! Περαστικα κοριτσακι μου!!!

Μαζι με εσενα ειχε αγιο και ο αδερφος μου... τρακαρατε την ιδια μερα! Αυτος μαλιστα δεν επαθε τιποτα απολυτως... μονο το αυτοκινητο εκανε μανταρα!

Πολλα φιλια στην ομορφη μικρουλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

Αχ απολαυσαμε τον πρωινο ηλιο :D:D !!Θα χαλασει λενε ο καιρος..

Κατεβηκαμε στον κηπο κ ειχε ερθει και ο ξαδερφος της μικρης κ λυσσαξανε :lol::lol: !!!

Σα γουρανακι εγινε με τα χωματα κ τις λασπες!!Μου'ρθε να τη χωσω κ αυτη στο πλυντηριο μαζι με τα ρουχα της :lol::lol: !!!Παιξανε,τρεξανε,φαγανε τις τουμπες τους :lol: ,ποτισανε,μαδησανε τα λουλουδια,περπατησαμε στην γειτονια,καναμε κ μια σταση σε κατι μικρες κουνιες εδω πιο κατω...κ τωρα ακομα κανει νανι!!

Το απογευμα μαλλον θα παμε να δουμε τη μαμα μου λιγο!

Φανουλα μου τι να πω ρε γμτ πια...πολυ καλα τους τα ειπες!!!!Μακαρι ναγινει κατι κ να μην ειναι λογια του αερα αυτα που σου ειπε αυτη στο τηλ!Τουαχιστον ξεσπασες αλλα μακαρι ναβγει επιτελους ενα αποτελεσμα!!!

Τοση ανευθυνοτητα,ανοργανωσια κ αναισθησια ειναι απιστευτη πια ασε αυτη τη χωρα..σε ρωτανε τι πορους εχεις κ πως τα βγαζεις περα???Εσενα κ ολους,γενικα μιλαω!

Η Ατατινα σου ειναι μια γλυκα :x !!!

Καρολ μου κ παλι περαστικα!!!!Βαλε ενα ματακι,αναψε κ ενα κερακι κ ολα καλα!!!!

Αλλα χωρις ζωνη :oX([-x ??????Ξυλο θες!!!!Τωρα εγινε μαθημα!!Να προσεχεις :YMHUG::-* !!!

Αγγελικουλα μου πολυχρονη κ παλι!!!!Μωρε ενα κερακι επρεπε να το σβησεις,ετσι για το καλο!!!Τα καλυτερα σου ευχομαι κ παλι!Αυτη να ειναι η χρονια σου :):) !!!Καλα να περασετε εσημερα!!!

Ζουζουνες σας φιλω ολες μια μια ξεχωριστα!!!Καλο Σ/Κ :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπεεεερα!!!

Στελλιτσα μου δοξα το θεο τιποτα δε μας λειπει, ο Β κανει και δουλειες εκτος δημου τα απογευματα, αλλα με τρωει το αδικο τοσο καιρο. Γιατι ξυπναω απ' τις 6:30 καθε πρωι και ειμαι στο ποστο μου στις 7 νταν? Γιατι ετσι μου καπνισε ενα ωραιο πρωι να αφησω το παιδι στη γιαγια και να σηκωθω να φυγω? Κανεις δε δουλευει χωρις "μαλλι".. Εχω ξενερωσει απιστευτα.

Η μανουλα σου μενει μακρυα σας?

Παντως ειναι οτι καλυτερο για τα παιδια, τα χωματα, λουλουδια, λασπες, πετρες... κι ας πρεπει να πλυνεις μετα τα παντα! Αυτα ειναι παιχνιδια και διασκεδαση.. οχι οι χαζοτηλεορασεις και τα κομπιουτερς.. Ανυπομονω να ανοιξει λιγο ο καιρος, να βγαλω σαλονακι στην αυλη με ομπρελιτσα και να απολαμβανω ηλιο και καφε με την μικρη!

Ο παππους της εταξε και κουνια!! :D:D:D:D

Αγγελικη, σε κανω το πολυ 31... Αληθεια σου λεω.. (οχι δε θελω κερασμα.. :lol::lol: )!!! :D

Για τα πιτακια μου ρωτας... οχι δε τα εχω κανει ποτε γλυκα..

Μονο τυρι, σπανακι, πρασο, και μπερδεμενα λαχανικα (καροτο-πιπεριες-πρασο-πατατα) τα εχω κανει. Μια χαρα θα βγουν νομιζω! Να μας πεις ενυπωσεις..!

Δωρουλα μου που χαθηκες παλι εσυ κοριτσαρα μου?

Κι εσεις προβληματα με τον υπνο διαβαζω.. μια απ' τα ιδια ολες...

Δεν ξερω πως θα κοπει αυτο το πραγμα.. ειλικρινα με εχει κουρασει κι εμενα.

Αλλα απ' την αλλη δε μπορω να την αφησω να κλαιει και να τσιριζει, γιατι φοβαμαι πιο πολυ μη χτυπησει κανενα κεφαλι μες στο κρεβατι απ' τα νευρα της και εχουμε ιστοριες..

.. Εμεις το πρωι βγηκαμε βολτα με τη μικρη. Πηγαμε για καφε και ψωνια στο σουπερ μαρκετ.

Ηταν καλη σε γενικες γραμμες! ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗΝ ΤΗΣ ΣΟΚΛΑΤΑ!!!!!! :D:D:shock::shock:

Ειμαι γουρουνα το ξερω! Ηθελα να δω πως θα αντιδρασει!! Ενθουσιασμο και χαρες να δειτε!

Τι "κοκολατα" ηταν αυτη!!! Οταν γυρισαμε σπιτι ηθελε κοκολατα παλι :shock::shock::shock: αλλα της ειπα οτι θα πονεσει η κοιλιτσα και θα παμε στο γιατρο να την κανει "τσιμ".. :lol::lol::lol:

Χθες πηγαμε στην εκκλησια παλι. Ε δε μπορω να σας περιγραψω..

Ειχε πανω απο 10 παιδακια και τα 3-4 της ηλικιας της.

Ολα ηταν στην αγκαλια της μαμας, και λιγο μονο γκρινιαζαν και μολις τα αφηναν, εκαναν ενα βημα και γυρνουσαν πισω.

Ε! Η Αναστασια δε μασαει απ' αυτα.. Ετρεχε και οσο ακουγε τα παπουτσια της να κανουν θορυβο μες στην ησυχια, τοσο πιο πολυ τα χτυπαγε, και φωναζε "αααα-ααααα" για να κανει αντιλαλο!!! :shock:

Πηγαινε μπροστα στις καρεκλες και αναλογα με τι εβλεπε ελεγε...

-νινι..γειαααα

-κοπελα.. γειααααα

-παιδακι...γειαααα

-μπαμπο...γειαααα

-γιαγια...γειαααα

-παππου...γειαααα

και ολους ηθελε να τους φιλαει... βρηκε και την κουνιαδα μου και να φωναζει "Ντανταντα" (Αλεξανδρα) τοσο δυνατα που ο παπας σταματησε για μερικα δευτερολεπτα να ψελνει... :shock::shock::shock: Την αρπαξα και εφυγα... εκλαιαγε πολυ, της εδωσε και δυο στον κωλο και στανιαρα.. Τοσο να μη καταλαβαινει αυτο το παιδι? Γιατι ολα τα παιδια με κατι ξεγελιουνται εκτος απ' την δικια μου?

Ουφ! Παω να σιδερωσω.. εχω και πονοκεφαλο, αυριο περιμενουμε τη θεια μου και πρεπει αν εχω το σπιτι σε μια ανθρωπινη κατασταση... :lol:

Καλο Σ/Κ σε ολες κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουπερ βγηκαν και τα μηλοπιτακια αν και πειραξα λιγο τη ζυμη (δεν εβαλα αλατι αλλα μια κοφτη κουταλια της σουπας ζαχαρη και μπολικη κανελα και ελαχιστο γαρυφαλο τριμμενο). Τελικα αυτη η ζυμη δεν σε προδιδει ευκολα!!!

Στη γεμιση εβαλα 2 μεγαλα μηλα τριμμενα στον χοντρο τριφτη και λιγη μαυρη ζαχαρη και σταφιδες και καρυδι τριμενο πολυ ψιλο στο μπλεντερ.

Πριν τα ψησω τα αλειψα με ζουμακι που ειχαν βγαλει τα μηλα και λιγη μαυρη ζαχαρη.

Απαιχτα!!! μοσχοβολησε ολο το σπιτι και απο γευση γιαμμιιι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέραααα κ απο μέναααα!!!

Τι κανετε κοριτσάρες???

Εγώ απο τις δουλειές στο σπίτι,μαγαζι,έξω,ξανα σπίτι,ξανα μαγαζί κ το βραδάκι θα βγούμε

πάλι βολτίτσα με κάτι φίλους που έχουμε να βγούμε καιρό...

Το μονο κακό είναι οτι σήμερα δεν είδα καθόλου το μωρό μου κ τώρα μου ρχεται να βάλω

τα κλάμματα...Μου λείπει τόόόσο πολύ!Οι ώρες στο σπίτι χωρίς την φωνούλα κ την

παρουσία της δεν περνάνε με τίποτα όμως!!! :(:(

Αντζι μου,χθες ήταν η μέρα σου μωρε...Κ την πέρασες έτσι??Φτιάξε ενα ωραίο

φαγητάκι για αύριο,κάνε κ μια πρόχειρη τουρτίτσα κ πάρε ενα κεράκι να το σβήσετε μαζί

με τον μπουμπούκο σου,πολύ θα το χαρεί!Καλε πολύ τα λιγουρευτηκα τα πιτακια σου..

γιαμ γιαμ..κ εχω κ μια λύσσα για γλυκό,άλλο πράγμα!!!!

Φανούλα μου καλά της είπες της κ@@ιολας!!!!!!!!!!!Επειδη εχουν μια θέση μερικά άτομα

θεωρούν οτι όλοι εμείς είμαστε κατώτεροι κ μπορούν να μας μιλάνε κ όπως γουσταρουν μη χ@σω!

ΠΟλλά μπράβο για την ετοιμολογία σου πάντως!!!!Δυστυχως αυτο το προτέρημα εγώ δεν το χω..

όλα μου ρχονται πάντα όταν είναι πια αργά...

Η Αναστασία εχει τρελό γέλιο όμως..???Κ βλέπω οτι παρα τα καμώματά της επιμένεις να την

πας εκκλησία,ε?Κ πάντα φεύγετε...δαρμένες... :)) Τι πλάκα έχετε!!!!!

Πάντως αυτά τα παιδάκια που κάθονται στην αγκαλιά των γονιων τους,αλήθεια πολύ εντύπωση

μου κάνουν..Κ σκέφτομαι ή οτι κάτι κάνω λάθος εγω ή αυτοί!!!Να επιλέξω το δεύτερο?? ;))

Στελλίτσα μου θα το φχαριστήθηκε η ψυχούλα της Αφροδιτούλας μας τόσο παιχνίδι ε???Θα συμφωνήσω με τη Φανούλα οτι δεν υπάρχει καλύτερο παιχνίδι απο αυτό!!!!!!Κ εγώ μισώ και την

τηλεόραση κ όλα τα αυτοματοποιημένα παιχνίδια...Πόσες φορές θα ζήσουν την παιδική τους

ηλικία τα μανάρια μας??Τουλάχιστον,ας την απολαύσουν!!!!Πόσο θέλω κ εγώ ένα σπίτι

με δική μας αυλή..... :ymdaydream:

Δωρούλα μου,όντως,πολύ κακιά συνήθεια αυτή με το κρεβατι σας..Αν κ τελικά έχω

καταλήξει στο οτι τα αγόρια υιοθετούν πιο εύκολα τετοιου είδους κακές συνηθειες..Η Ολίνα

κοιμόταν μαζί μου για τουλάχιστον 20 μέρες οταν είχε την βρογχίτιδα,αλλα τελικά μετά,το

μόνο θέμα που είχε ήταν οτι με ήθελε μες στο δωμάτιο της μέχρι να κοιμηθεί..Σιγά σιγα βεβαια

επανήλθε ξανα κ τωρα κοιμαται ολομόναχη..Ανεξάρτητο καρκινάκι παιδί μου!!!

Καρολ,εγώ δε διάβασα πώς έγινε κ χτυπησες,αλλα απ οτι εγραψε η Στελλίτσα δε φορούσες ζωνη??Ποτέ ξανα!Σκεψου μόνο τη μικρή σου που σε εχει ανάγκη γερη κ δυνατη!

Α..κ ασε τον προιστάμενο να θάβει κ να λεει..Αυτες τις μερες επρεπε να μεινεις σπιτι .-

Αγάπες μου,να εχετε ενα όμορφο Σαββατόβραδο!!!Φιλάκια πολλά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα ομορφες :) !!!

Τι κανετε??Εδω σημερα ειναι πολυ μουντος ο καιρος...βαριεμαι πολυυυυυυυυ...

Το αγορι μου πηγε για σκι στον Παρνασσο με ενα φιλο του...εγω δεν ειχα ορεξη να παω γιατι δε θα ηταν κ καμια απο τις κοπελες κ ειπα να αφησω τα 2 αγορια να το ευχαριστηθουν χωρις να εχουν εμενα την ασχετη να με μαζευουν :P !!!Φαγωθηκε ο καλος μου να παω κ εγω,δεν ηθελε να με αφησει...του ειπα δε πειραζει,δε παει κ συχνα μονος του πουθενα,μπορει να παμε τα 2 μας την αλλη Κυριακη ;) !!

Τι αλλα ??Για πειτε που εχω ορεξη κ χρονο :D !!

Φανουλα μου το ξερω οτι τα βγαζετε περα μια χαρα κ οτι η δουλεια αυτη ειναι ενα εξτρα χαρτζιλικι ;) ..γενικα αναφερομαι ,για την αδιαφορια των εκαστοτε υπευθυνων κ του κρατους(κ των ιδιωτων βεβαια!)...ειναι ανθρωποι κ οικογενειες που ενα τετοιο εισοδημα μπορει να τους ειναι βασικο κ απαραιτητο... δεν ενδιαφερονται πως τα βγαζει περα ο καθενας..!!!

Ο αδερφος μου στην προηγουμενη εταιρεια που δουλευε(ναυτιλιακη)ηταν 6 μηνες(μπορει κ παραπανω)απληρωτος(+απληρωτες υπερωριες κ δωρα)...εχει φυγει απο εκει τωρα πια κ δεν εχει παρει τιποτα...ουτε τα χρωστουμενα ,ουτε την αποζημιωση που του οφειλαν!Κ ο εφοπλιστης μια χαρα περιουσια εχει(απλα δεν εχει τιποτα στο ονομα του ;) )κ ας χρωσταει κ στους πεθαμενους,που λενε!Ζει στη βιλαρα του στην Ελβετια με ολη την οικογενεια,εδω κ 1 χρονο,γιατι εδω τον κυνηγανε!Μπαχαλο ειμαστε!

Τουλαχιστον ο αδερφος μου βρηκε δουλεια..αν κ με πολυ λιγοτερα βεβαια!

Τεσπα..αλλαγη θεματος!!

Χθες τελικα πηγαμε με τη μικρη στη μαμα μου κ πηγαμε κ βολτουλα οι 3 μας!Ωραια περασαμε!

Χωρις κινηση κ βρισκοντας αμεσως να παρκαρω(οπως χθες),κανω ενα μισαωρακι!Οταν εχει κινηση κ κυριως οταν δε βρισκω να παρκαρω κανω κ 1-1:30 ωρα :? ...χιλιομετρικη αποσταση τιποτα!Αλλα εδω ειναι Αθηνα X( !!Μια φορα εψαχνα 45λεπτα να παρκαρω :o ,μου ηρθε να σηκωθω να φυγω!!!Η μαμα μου μενει κεντρο κ ειναι λιγο δραμα κατασταση..

Καλα βρε Φανουλι ,μου φαινεται σε τρωει ο ποπός σου κ εσενα με την εκκλησια :lol::lol: !!!!Αφου ξερεις τι γινεται καθε φορα που θα πατε,εσυ εκει :lol::lol: !!!

Παντως βρε παιδι μου πολυ θελω να γνωρισω αυτα τα παιδακια που καθονται στην αγκαλια της μαμας τους κ αν ειναι κατω ειναι διπλα τους :shock::shock: !!!Δεν υπαρχει!Που ζω??

Εμεις τα εχουμε πει...ειδικα αν ειμαστε εξω,αγκαλια δε καθεται ΟΥΤΕ γι'αστειο!Εδω τωρα πια παμε Σ.Μαρκετ κ με το ζορι μπαινει στο καροτσι του σουπερ που παλια καθοταν ανετα!

Ντινακι μου!!!!Τι κανετε???Πως τα περασατε???Βγηκατε???Για πεεεες :P:P !!!

Αχ κ εγω ετσι ειμαι οταν λειπει η μικρη απο το σπιτι... :cry: !!!Οταν την εχω,λεω αντε να παει λιγο στη μαμα μου να κανω καμια δουλεια με ησυχια,να χαλαρωσω λιγο να ξελαμπικαρει το μυαλο μου...κ οταν λειπει δε ξερω τελικα τι να κανω :roll: !!Τελειως αδειο το σπιτι!!!

Αχ χθες πραγματικα το ευχαριστηθηκε το πουλακι μου,ειχε ηλιο ,ηταν και ο ξαδερφουλης της...τελεια!!

Μη φανταστεις οτι εχουμε κανα μεγαλο κηπο κ ιδιαιτερα λειτουργικο...παντως τη δουλεια του την κανει :lol: !!!Ειναι κ η περιοχη με αρκετο πρασινο κ λιγο εξοχικα,μια χαρα!Το ονειρο μου ηταν κ ειναι ενα μιιιιιικροοοοοο σπιτακι με ενα τερααααααααστιο κηπο!!!!Αααααχχχ... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Δε συγκρινεται με τιποτα το παιχνιδι αυτο με τα της σημερινης εποχης!!Δε θελω να μαθει η μικρη με τηλεορασεις,κομπιουτερ ,video-games κτλ...το λεω συνεχεια στον αντρα μου!

Εχω ευχαριστηθει τοσο πολυ την παιδικη μου ηλικια...με παιδια,παιχνιδια εξω,ποδηλατο,βολτες...εχω υπεροχες αναμνησεις!!!!Μακαρι να αποκτησει κ το Αφροδιτακι μου τετοιες!!!!

Οι υπολοιπες τι κανετε??Πως ειστε??Καρολ πως εισαι??Πολυ καλυτερα ελπιζω ε?

Η Μυρτω χαθηκε ε?

Συμπεθερα,Νινινα,Χρυσα,Δωρα,Ζαιρα,Μαρακι,Χαρουλα,Ιφ....πολλα φιλια σε ολες :-*:-* !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...