Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα ομορφιές μουουουου!!!!!

Χθες κοιμηθηκαμε τέλεια,αλλα σήμερα ο καιρός είναι χάλια γμτ,βρέχει κ εχει

ομίχλη..ευτυχως δεν έπεσε η θερμοκρασια!Τουλαχιστον να μην κρυώνουμε..

Στελλίτσα μου γλυκιά δεν είναι απίστευτο ρε συ?Για πότε θα μεγαλώσουν τα

μωρά μας κ θα αφηγούμαστε ιστορίες απείρου καλλους με απορίες κ μαργαριτάρια τους,

χαμπάρι δε θα πάρουμε!!!!Σας φιλώ αγάπες μου!

Φανούλι μου μη μου στεναχωριέσαι μάτια μου,τι θα γίνει,στο χέρι τους είναι???Θα σκάσουν

τα άτιμα κ θα χει μια υπέέέροχη κ τετραγερη οδοντοστοιχεία το καμάρι μας!!!!

Αφού ξέρεις,πάνω που ετοιμάζεσαι να πάρεις πιο δραστικά μέτρα,τσουπ,κάνει την

εμφάνιση του κ ενα δοντάκι!!!!!

Συμπεθερούλα μου τι κάνετε,τι νέα?Ετοιμο το δωματιο του γαμπρούλη μου??

Το Ολινάκι κοιμάται ακόμη,παρόλο που έχει πάει 10.30!!!!Πάω ν ανοίξω την πόρτα της να

μ ακούει,να σηκώνεται σιγά σιγα,να ξεκινήσω κ εγω τα βδομαδιάτικά μου!!!

Πολλά πολλά φιλάκια σε όλεεεες ανεξαιρέτως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα συμπεθερα!!!

τι καλα που κοιμαται το Ολινακη....

ο δικο ςμου ξυπνησε απο τα αγρια χαραματα...ασε...

Το δοματιο ετοιμο, εμεινε μονο να μεταφερουμε το φωτιστικο και να διαλεξω κουρτινα- προς το παρον εχουμε τα παλια στρορακια...

Αχ νυσταζω...δεν μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα'μαι κ εγω :D !!!!!Μπονζουρ!!!

Αχ το παιδι μου εχει καταπιει ξυπνητηρι....καθε μερα τον τελευταιο καιρο,8 νταν :!: ειναι ξυπνια (-| !!!

Φανουλα μου πως ειστε σημερα??

Μωρε μη σκας με τα δοντια!!!Τα εχουμε πει!!!Φαφουτα δε θα μεινει :lol::lol: !!!Μια χαρα ωραια κ γερα δοντακια θα εχει κ ας ερθουν αργα ,δε πειραζει!!!Κ μεις στα 8 εχουμε μεινει ακομα!

Αληθεια πως αντεχει απο το πρωι τοσες ωρες ξυπνια??Ντουρασελ :lol::lol: !!!!Εμενα ειναι καρατσεκαρισμενο...ο,τι ωρα κ αν ξυπνησει το πρωι,οσες ωρες κ αν εχει κοιμηθει το βραδυ...το πρωι που θα ξυπνησει αντεχει μαξιμουμ ενα 3ωρο μεχρι να ξανακοιμηθει!Χθες κ σημερα ξυπνησε 8(κ μοιμοταν απο τις 8 το βραδυ,γεματο 12ωρο)κ στις 10 ξανακοιμαται για κανα 2ωρακι,σερνοταν λεμε =)) !!!!Βεβαια μετα ξανακοιμαται μια κ καλη το βραδυ στις 8! Αλλες φορες ξυπναει 9 κ κοιμαται κατα τις 12.

Καλα ειδα φωτο της μικρης στο φεις κ τρελλαθηκα!!!!!!!Ειναι απιθανη :x !!Δε τις ειχα δει!!

Χρυσα μου τι κανετε???Πιο ηρεμα σημερα?Thanks για τηνπληροφορια για το γαλα ;) !!

Ντινακι μου καλημερα!!!!Που ξενυχταγε η τσουπρα σου χθες κ κοιμαται ακομα ;)):lol: !!Αχ υπναραδικο κ το Ολινακι σου :) !!!!Εχει πολυ καιρο να ξυπνησει εμενα τετοια ωρα...παλιοτερα συνεβαινε συχνα!

Μεγαλωνουν τοσο γρηγορα...χθες το μεσημερι που πηγα να τη σηκωσω απο την κουνια μου εκανε ναζακια,χοροπηδαγε,επεφτε,ειχε βγαλει κ τον υπνοσακο κ ηταν με τα μπουτακια εξω κ την κοιταγα κ μου φαινοταν ολοκληρο παιδακι :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?χθες δεν εγραψα κνω γενικη το σπιτι με δοσεις χθες ξεσκονισα καθαρισα μπαλκονια παραθυρα γλαστρες σημερα θα κανω σιδερο και απο αυριο κρυσταλλιερες ντουλαπια κουρτινες να βαψουμε το δωματιο του μικρου και παει λεγοντας θα καθεται και ο αντρας μου να τα τελειωσω το σαβ/κο.

καταλλα καλα μαλωνουμε τον μικρο γιατι ολο πειραζει ολο ανακατευει τα κλασσικα...

αχ για τον υπνο εχω και εγω ενα θεμα απο τοτε που τον εβαλα στο κρεββατι το κανονικο τη μια μερα με ξυπναει 9 τη μια 8 παρα με 8 τον παιρνω χουζουρευουμε καμια ωρα στο κρεββατι η μαλλον ερχεται να με ξυπνησει και εγωτου λεω λιγο ακομα νανι κωνσταντινε...κοιμαμαι και αργα παντα 1 με 1 και κατι....

φανη μου μην σκας για τα δοντακια θα τα βγαλει που θα παει μην ξεχνας οτι υστερει εκει αλλα ποσα αλλα σου κανει που δεν ειναι της ηλικιας της ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου τι καλα που τελειωνετε με το δωματιο!!Αντε με το καλο ολα!!Ποσο πολυ μου αρεσουν αυτες οι ετοιμασιες!!!!

Σε κανα μηνα θα γεννησει κ η γυναικα του κουμπαρου κ νονου μας κ ειμαι ενθουσιασμενη!!!!Θα κανει μια μικρη φιλεναδα για την Αφροδιτη :) !!!

Ιφιγενεια μου χαρας το κουραγιο σου κοριτσακι μου τετοιες δουλειτσες με την κοιλια!!!

Να κανεις διαλλειματα κ να ξεκουραζεσαι,να βοηθαει και ο καλος σου οσο μπορει!

Αχ εμενα ΠΟΤΕ δε χουζουρευει στο κρεβατι μας οσες φορες την εχω παρει :( !!!!Τρελλαινεται για το κρεβατι μας ..αλλα να παιζει!!!Μας παιρνει απο το χερι για να παμε στον υπνοδωματιο μας να παιξει στο κρεβατι μας κ αμα δε τη παμε σκουζει!!!!Δε ξερω πω το εχει δει κ της αρεσει τοσο!Ο αντρας μου λεει οτι το βλεπει σαν αεροδρομιο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι στελλιτσ αμου ευτυχως το δοματιο Νο 1 τελειωσε....τωρα εμεινε το δοματιο Νο 2 για το νινι..αυτο αργει ακομα...δεν βιαζομαι..

αμα σημερα ερθει νωρις ο καλο ςμου θα περασει το φωτιστικο και θα μπορεσω να σας βαλλω φωτο.

Ιφηγενενια πουλακι μου κανεις βαριες δουλιες για τον μηνα που εισαι..

φροντηζε τουλαχιστων αν μη κουραζεσε πολυ και να κανεις συχνα διαλειμματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax κοριτσια μου δεν εχω βοηθεια μια που ειμαι μονη και ετσι πρεπει να γινουν οι δουλειες αυτες πριν το πασχα γιατι μετα και να θελω δεν θα μπορω λογο κοιλιας...αν και στον κωνσταντινο μια μερα πριν μπω στο μηνα μου κρυσταλλιερες καθαριζα...μετα ηρθε η μαμα μου...χθες οντως κουραστηκα οταν ξαπλωσα πονουσε λιγο η μεση μου και η ουριτσα μου.μην νομιζετε και εμενα το κρεββατι το εχει ερωτα να κανει τρελλες απλα τα πρωινα κανουμε και καμια αγκαλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H Νικολ τιποτα σοβαρο δεν εχει, η Ζαχα δυστυχως εχασε το ενα απο τα διδυμα, ειχε ιστοριες η καημενουλα γι'αυτο χαθηκε.

Φανταζομαι οτι και τωρα δεν ειναι και πολυ καλα αν και κανα δυο μινηματ απου εγραψε προσπαθουσε να μη φαινετε οτι δεν ειναι καλα.

Αφιστε το κρεβατι..ο δικος μας το λατρευει...

του αρεσει να χωροπιδαει πανω και να σκαρφαλωνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναρθα!!Κοιμαται ακομα...

Χρυσα σοβαρα??Δεν ηξερα για τη ζαχα οτι εχασε το 1 νινακι :cry::cry: !!!!Ελπιζω να μη την εχει παρει απο κατω...

Ιφ μου πολλα διαλλειματακια ;);) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μπηκα λιγο στο θεμα σας να δω(καλοκαιρινα μωρακια 2011)...καλε ποια ειναι αυτη η κάρια που σου τρωει το φαγητο :lol::lol::lol::lol: ??????!!!Εγκυο γυναικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι στελιτσα διστυχως...

Δεν ειμαι σε θεση να γνωριζω πως ειναι αλλα απο τι στιγμη που εχει τουλαχιστων το ενα ειναι φανταζομαι λιγο καλυτερα

χαχαχαχ..ειανι μια συναδελφος/..πολυ εκνευριστικη...συνεχεια γυρναει στο γραφειο μου σαν καρχαριας γυρω απο ναυαγο και μη τολμισω να εμφανισω κατι..τσουπ το τρωει...

προσφατα εμφανισε λατρεια στα κορν φλεικσ μου....τα νευρα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..ειανι μια συναδελφος/..πολυ εκνευριστικη...συνεχεια γυρναει στο γραφειο μου σαν καρχαριας γυρω απο ναυαγο και μη τολμισω να εμφανισω κατι..τσουπ το τρωει...

προσφατα εμφανισε λατρεια στα κορν φλεικσ μου....τα νευρα μου!!!!

=))=))=))

Καλα δε ντρεπεται λιγο η λαιμαργη να τρωει το φαι σου που εισαι κ εγκυος??!!

Κοιτα μπελα που βρηκες...!!!!Να μη μπορεις να φας σαν ανθρωπος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και εγω αυτο ελπιζω πως απο δω και περα ολα θα πανε καλα με το αλλο αντρακι της!!!

ασε μπελας δε λες τιποτα

εχω ενα κομματι μηλοπητα της πεθερας ποπυ δε μου κανει κεφι να φαω και δεν την εμφανιζω γιατι θα μου τη φαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη δλδ δε φερνει τιποτα δικο της να φαει??Τα δικα σου περιμενει η αναισθητη???

Αχ παω γιατι ξυπνησε!!Αλλη ωρα θα σου γραψω καμια ιδεα μηπως την φεφορτωθεις!!!Μακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα

τι κάνετε?το έχει η μέρα-ούτε και εμέις κοιμηθήκαμε καλα΄-εκλαιγε μεσα στον υπνο του-τις περισσοτερς φορές ουτε σηκώθηκα αλλά μου τον χάλασε τον υπνο μου!

εσεις καλά?

οι εγκυούλες?

καμιά ακόμα δεν το σκέφτεται κορίτσια το δευτερο?

εγω το σκεφτομαι αλλα στη σκέψη μενω!

προσπαθω να γραψω και τις εργασίες του μεταπτυχιακου αλλα βαριέμαι παρα πολυ!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τα νευρα μου δενξερω οπως ειπα και τις προηγουμενες μερες ο κωνσταντινος παλευει να μας σπασει τα νευρα και σημερα παλι βαρεθηκα παο το πρωι να τον φωναζω η γιατι θα κανει ζημιες η θα ανακατευει ολο το σπιτι η θα ερχεται μεσα στα ποδια μου..δεν μπορω κοριτσια θελω να εχω μιση με μια ωρα την ημερα ηρεμια στο σπιτι και δεν υπαρχει μονο οταν κοιμαται δεν καθεται να παιξει λιγο μονος του....αχ θα περασει αυτη η φαση αλλα μας στανει στο αμην...πριν το φωναξα για τα καλα τον μαλωσα κιολας πονεσε ο λαιμος απο τιςε φωνες και τα μαλωμτα βλεπετε 3 μερες μα ςεχει τεντωσει...

η ζαχαρενια ποσο ηταν και το εχασε το ενα πως εγινε?ειναι δυσκολα μια φιλη μου ειχε διδιυμα και το εχασε το ενα αλλα πολυ γρηγορα γυρω στις 8 εβδομαδες και τωρα εχει ενα κοριτσακι αγκαλια..θελει να προσεχει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε? Εμεις μια χαρα! χθες δεν ημουνα και τοσο στα χαι μου μια και ολη τη μερα γυριζα και παρακαλαγα διαφορους απιθανους για δουλεια... Νευρα, νευρα νευρα κι εγω χθες... ασορτι με την Κωνσταντινα και τη Φανη...

Μεσα στουε επομενους 3-4 μηνες θα ανοιξει παρατημα το χαμογελο του παιδιου στο Μεσολογγι και θεωρω οτι ειναι σουπερ ευκαιρια για μενα να με παρουν να κανω οτιδηποτε ακομα και σαν βοηθητικο προσωπικο, παρτ ταιμ, οτιδηποτε... Αλλα ειναι δυσκολο! Ποτε προλαβαν και τα εταξαν ολα σε αλλους? Στις 11 Μαρτιου εκλεισε η συμφωνια... Ειναι κριμα... ουτε επισημες αιτησεις για προσωπικο δεν εχουν γινει ακομα και μεχρι τοτε σιγουρα θα τα εχω καταφερει και με την ισοτιμια του πτυχιου και με την αδεια ασκησεως επαγγελματος... Τελοσπαντων!

Ο Ιασωνας ειναι μια χαρα... εχει συννεφια και ψιλοβροχο απο χθες το μεσημερι οποτε οι λυσσες του γινονται μεσα. Βρηκα και το μπελα μου σημερα με τα Ζουζουνια που του εγραψα σε 1 DVD ολα μαζι τα χρωματα, τους αριθμους και τα σχηματα... Εντυπωσιαστηκε με τη σφαιρα και ηθελε ολο να το γυρναμε να παιζει αυτο και κανενα αλλο και δεν ηταν στην αρχη κεφαλαιου για να το γυριζει μονος του οποτε καθε 2-3 λεπτα ερχονταν γκρινιαζοντας στην κουζινα να με τραβαει να παω να το ξαναβαλω. Εφτιαχνα ψαροκροκετες που ευτυχως μου εκανε τη χαρη και τις ρημαξε για μεσημεριανο και πολυ χαρηκα. Τις εφτιαχνα και ημουνα μεσα στο αγχος μηπως μπαινω σε τζαμπα κοπο και θα ηταν καλυτερα να του φτιαξω την κλασικη ψαροσουπα αλλα ευτυχως κατενθουσιαστηκε και εφαγε ενα σωρο με τα χερια και σαν ψαρι πιο πολυ απο ποτε με αυτον τροπο!

Χθες εγινε και ενα θαυμα και περασαμε 1 ολοκληρη ωρα μεσα στην ηρεμια... Βρηκε ενα παιχνιδι που ειχε μωρο μεσα στην κουνια με φωτακια με σχηματα και σχεδια που στο σκοταδι φαινονται στον τοιχο ή στο ταβανι. Καναμε λοιπον συσκοτιση και αυτος εριχνε τα φωτακια στον τοιχο και εκανε σκιες και κουναγε το παιχνιδι μπρος - πισω, δεξια - αριστερα ωστε να μεγαλωνουν, να μικραινουν και να παραμορφωνονται... 1 ωρα παναγια εκατσε κι εγω ξαπλα στον καναπε να ηρεμησω απο τον πονοκεφαλο.

Συμπεθερα μου εγινε και η Αφροδιτη σουπερ επικοινωνιακη! Μια χαρα συννενοηστε και συμφωνω κι εγω με τη Φανη δεν ειναι απλη προοδος αυτη... ειναι πολυ μεγαλη!!! Ο Ιασωνας παλι ουτε κατα διανοια τετοια πραγματα! Απο τη μια χαιρομαι που τα παιδακια σας προχωρανε ετσι καλα με το θεμα της λεκτικης επικοινωνιας απο την αλλη με ξαναπιανει το αγχος ποτε-ποτε και η ανυπομονησια ποτε θα συνενοουμαστε κι εμεις με λεξουλες... Οχι οτι δεν συννενοουμαστε αλλα μεχρι ποτε θα ερμηνευω μουγκρισματα? Ακομα εχει μεινει σε πολυ λιγες λεξουλες που καταλαβαινουν ολοι αρκετουτσικα που τα καταλαβαινω μονο εγω και τα μεταφραζω στους αλλους και απειρα ακαταλαβιστικα...

Χρυσα, απιθανη ειναι η συναδελφος σου! Σου τρωει τα κολατσια σου ενω εισαι εγκυος? Δεν ειμαστε καλα... αναισθητη ειναι? Αν ημουνα εγω στη θεση σου θα ειχα φαει ειρωνια και μπηχτες που θα ηταν ολες δικιες της!!!

Στενοχωρηθηκα για τη Ζαχαρενια... δυσκολο αυτο που της ετυχε και σκληρο! Εχω καιρο να την πετυχω και να "μιλησουμε" αλλα παντα μου ηταν πολυ συμπαθης αυτη η κοπελα, με τα αστεια της και την πλακα... Ελπιζω να το ξεπερασει γρηγορα και να μπορει να χαιρεται και παλι εστω για το ενα μωρακι που περιμενει!!!

Ιφιγενεια, μην παρα-πιεζεσαι για τις δουλειες! Προσεχε βρε κοριτσι μου εχεις και το μικρο ταρζαν ολη τη μερα στο κυνηγι και τις δουλειες της καθημερινοτητας και κανεις και γενικη για το Πασχα... Να σκεφτεσαι και τη μπεμπουλα σου και να ξεκουραζεσαι λιγακι βρε!

Χαρουλα, το σκεφτομαι το δευτερο αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να κανω κατι αλλο εκτος απο σκεψεις μεχρι να πανε καλυτερα τα οικονομικα μας και να εξασφαλισω προσωπικο εισοδημα ικανοποιητικο γιατι και στη σχεση με τον αντρα μου δεν μπορω να πω οτι ειμαστε στα καλυτερα μας και δεν ξερω τι μου ξημερωνει... Παντως οσο περναει ο καιρος μου γινεται ολο και πιο εμφανες οτι ο Ιασωνας χρειαζεται ενα αδερφακι. Περναει τοσο καλα με αλλα παιδακια... μικροτερα, μεγαλυτερα, δεν τον νοιαζει... θελει παρεα παιδικη και οχι μεγαλιστικη!

Για τις εργασιες του μεταπτυχιακου που λες... δικιο εχεις ειναι βαρετα καποια πραγματα... αλλα το αποτελεσμα? Εγω χαρηκα σαν μικρο παιδι που πηρα το πτυχιο μου και μαλιστα με καλη βαθμολογια! Εσυ που εχεις παρει το πρωτο πτυχιο τα ξερεις καλυτερα αυτα... Αληθεια πανω σε τι κανεις μεταπτυχιακο? Μπορει και να το εχεις ξαναγραψει, δε θυμαμαι ομως... Δεν εχει καθολου ενδιαφερον ή ειναι οι συγκεκριμενες εργασιες βαρετες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε Θυμαμαι ποσες ευδομαδες ακριβως ηταν..πανω απο 20 η εκει γυρω νομιζω...

παλη καλα που της εμεινε το ενα παιδακι και ευχομαι πραγματικα μεχρι το τελος ολα να πανε καλα..

ειναι οντως ενας πολυ θετικος ανθρωπος και ειναι κριμα.

Ρςε συ εφαγε ψαροκροκετες;;;..τελεια..οσες φορες δοκιμασ ανα του φοσω ψαρι πανε το εφτυσε..μεταξη μας σνωμπαρει εντελως τα ψαρια τελευταια...

αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα κουκλιτσες μετα απο αρκετες μερες που εχω να μπω....γραψατε τοσα μα τοσα πολλα που δν ποτε θα τα διαβασω ολα αυτα.......

Εμεις ειχαμε αδειουλα κ πηγαμε λιγες μερες στο σπιτακι μας κ οπως φανταζεστε δουλειες κ τρεξιματα ενα σωρο......Ενας πανικος αλλα να μην σας ζαλιζω με αυτα.....

Καναμε κ το εμβολιακι μας κ ειμαστε 13 κιλα και με 17 δοντακια...αντε τελειωνουν κ αυτα οπου να ναι....Α του πηρα κ στολη τσολια αν κ δεν περιμενα να την βαλει αλλα εχθες μονος του ζητουσε να την φορεσουμε....πολυ φαση μολις βγαλω καμια φωτο υης προκοπης θα σας βαλω....

Απο κουβεντες κ μεις δεν εχουμε σημαντικη προοδο , λεει 2 3 καινουργιες αλλα κυριως δικες του, ρωτησα κ τον παιδιατρο κ μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικα για την ηλικια του κ οτι καταλαβαινει κ αντιλαμβανετε τα παντα,οση ωρα τον εξεταζε συννενονουνταν πολυ καλα απ οτι μας ειπε κ οτι καθε παιδι ειναι διαφορετικο.Εγω παντως προβληματιζομαι γιατι τα περισσοτερα παιδακια κοντινης ηλικιας που συναντω λενε αρκετα περισσοτερες κουβεντες....

Αγγελικη πως εισαι;;Σε καταλαβαινω κ μενα τα νευρα μου εχουν σπασει με το θεμα της δουλειας κ πραγματικα δε ξερω τι θα γινει εχω απελπιστει...

Σας αφηνω γιατι ξυπνησε θα ξαναμπω να διαβασω τα νεα σας........ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Χρυσα εφαγε και μαλιστα πολλές... Σίγουρα πολυ περισοτερο ψαρι απο οτι του βαζω στην ψαροσουπα και χαρηκα πολυ γιατι οπως και να το κανουμε ευκολότερο ειναι να φτιαξεις ψαροσουπα και μενει και για την επομενη μερα. Η μυρωδια της ριγανης που έβαλα μεσα και της ψημένης φρυγανιας απ΄εξω πιστευω οτι εσπασαν την ψαριλα και εφεραν το καλο αποτελεσμα!

Δωρα μου τι κανεις εσυ? Πλάκα θα εχει το μουτρακι του με τη στολή του τσολια... να βαλεις φωτο οπωσδήποτε!!!

Για το θεμα της ομιλιας και ο δικος μας παιδιατρος τα ιδια λεει αλλα και στο κεντρο που εκανα την πρακτικη μου που πηγα προσφατα για τους απογραψω το κτηριο και ρωτησα τα ιδια μου ειπαν οτι ειναι πολυ μικρος ακομα και αφου επικοινωνει και συννενοηται και ειναι κοινωνικος και ζωηρος δεν υπαρχει λογος ανυσηχιας. Επειδη με ξερουν ομως τι επιμονη ειμαι μου ειπαν μετα τα γεννεθλια του ή λιγο πριν να τον παω για μια εκτίμηση στο λογο και αν θελω σωνει και καλα να τον σπρωξουμε λιγο με καμια λογοθεραπεια, σαν μαθημα ειναι ουτως ή αλλως και κακο δεν θα του κανει. Εχει και παιδακια και παιδικη χαρα εσωτερικη εκει μια χαρα θα τα περναει...

Για τις δουλειες στη συγκυρια που βρισκομαστε ας μη λεμε τιποτα καλυτερα ή μαλλον να δινουμε κουραγιο η μια στην αλλη... κατι θα γινει καποια στιγμη...

Απο τα πολλα e-mail και απο τις διορθωσεις και τροποποιησεις του Βιογραφικου μου, μου εμεινε ελαττωμα και τωρα το βλεπω... εχω βαλει και τόνους σε μερικές λέξεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο βραδυ κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχες κ ευχομαι κ εγω σ εσας οτι καλυτερο....στις οικογενοιες σας........ :x ειμαι λιγο κουρασμενη κ εριξα μια γρηγορη ματια στα νεα σας.... ;) Στελλα νομιζω διαβασα πως εκανες ολομληρο διαλογο με τη μικρη, κατι σαν τη Φανη με την Ατατινα .... :lol: μπραβο αν κ νομιζω πως τα κοριτσακια ξεκιναμε λενε πιο γρηγορα....εμεις ειμαστε ακομη στο μαμα, μπαμπα, αντε, λιγο, ατα....κ αυτα οταν θελει κατι ........ξεχασα να σας πω πως εχουμε το camy mper....κ μολις δει την διαφημηση τον κανει μια αγκαλια, κ τον θυμαται στην επομενη διαφημηση....χιχι :lol:

Αγγελικη θυμασαι που ρωτησα για το περιστατικο με το γυαλι; κονταψα να παθω κατι παρομοιο :( χθες το πρωι εσπασε ενα γυαλινο βαζο που αρπαξε απο τον καδο τον σκουπιδιων,αυτα που εχουν διαφορα μεσα, κ μετα εσπασε το μεγαλο βαζο με τα λουλουδια που ειχε στο ματι ολο το χειμωνα.....ευτηχως ειμασταν κ οι δυο εδω κ τον βαλαμε στο καρεκλακι φαγητου,δεμενο, αλλα ενα μικρο κοψιματακι σα γρατζουνια στο χερι την ειχαμε...... :( δεν ξερω εχει γινει πολυ ζωηρος κοριτσια, κ εγω ολη μερα φωναζω κ ο αντρας μου λεει αν συνεχισει ετσι δε θα μπορουμε να παμε καπου θα τα ρημαζει ολα..... :o

κατα τ αλλα εγω το αρπαξα παλι το συναχακι μου κ η μυτη μου τρεχει ξανα......μεσα εξω μ αυτο τον καιρο δεν ξερω κ τι να φορεσω παντα ετσι την παταω.....ουφφφ.....

σας αφηνω καλο βραδυ σε ολες σας κ πολλα φιλακια..... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ρε κοριτσια!!!!!!!!!!

Καλα,Στελλιτσα γλωσσοκοπανίτσα,είναι να μην πάρεις φόρα..χαχαχαχα... :))

Αντζι κ Δωρούλα μου ούτε η κόρη μου λέει τρελλά πράγματα..Συννενοούμαστε

βεβαια άψογα,αλλα δεν λέει πχ σαν μια συνομήλική της "φοράω ροζ παπούτσια"...

αλλα κ δεν εχει μείνει κ στο "μπαμπα" όπως ενα συνομήλικο αγοράκι...

Αλλα αν σας πω οτι δε με ανησυχει καθόλου θα φανώ αναίσθητη???Καλε σας λέω της

λέω πχ να μου φέρει απ την κρεβατοκάμαρά μου τη βούρτσα μου,τη λακ,το αποσμητικό μου

κ το αρωμά μου κ μου τα φερνει όλα,χωρις καμιά παράλειψη...

Της τραγουδάω τραγούδια κ μιμείται την κάθε μου λέξη!!!

Της λέω πού να τακτοποιήσει το καθε παιχνίδι της κ το κάνει σχολαστικότατα!!!

Εκτός αν εχει νεύρα...εεε,εκεί,στου κουφού την πόρτα...πάρε την πόρτα κ φύγε!!!

Αρνείται πεισματικά να επαναλάβει καθε τι που λέει..Σημερα μου είπε "μαμα εδω!"για

να πάω να "παλέψουμε" στο κρεβάτι μας κ επειδή με ξάφνιασε το εδώ,της ζητησα να

το ξαναπει,κ φυσικά με έδειρε!!! [smilie=violent1.gif]

Ας το πάρει απόφαση μόνη της λοιπόν!!!

Συμπεθερούλα μου,αλήθεια,σου κλέβουν το φαι???Χαχαχαχα...Ελεος δηλαδη...

Αλλα μάλλον της παραέδωσες θάρρος...Εκτος αν είναι απο τις περιπτώσεις που το θάρρος

το παίρνουν μόνες τους!!!!!

Ιφιγένεια μου μαλλον κ τα δικά σου νεύρα δεν ειναι καλα...Το βλέπω κ απο μένα..Οταν δεν

είμαι σε καλή φάση ότι κ αν κάνει το μωρό μου μου φαίνεται τραγικό κ τεράστιο..

Αντίθετα,όταν είμαι καλα,κ την μεγαλύτερη μ@@ακία να κάνει μου φαίνεται διασκεδαστική...

Βγες λίγο,κάνε κάτι για τον εαυτό σου να νιώσεις καλύτερα κ θα δεις πως κ ο

Κωνσταντίνος θα γινει άλλο παιδάκι!

Πάλι πεινάω η λιγούρα,τι θα γίνει μ αυτό το κακό πια? =p~=p~ Κ τι δεν θα δινα για μια

πίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Αντζι μου τι εννοεις συμφωνησανε???Δε θα πάρουν καν βιογραφικα

για το χαμόγελο του παιδιού?Γιατι ρε γμτ..Κ θα ταν πολύ καλή ευκαιρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...