Μετάβαση σε περιεχόμενο

Α-ΣΤΑ-ΜΑ-ΤΗ-ΤΑ μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7!!!!!


Recommended Posts

Ντινάκι συμβαίνουν αυτά και στις καλύτερες οικογένειες που λένε :roll: όλα τα αδέρφια τσακώνονται, απλά καμιά φορά το παρακάνουμε. είπες και συ πολλά, είπε και ο αδερφός σου άλλα τόσα στην κολλητή σου (τί το θελε και αυτός?) καταλαβαίνω πάντως την απογοήτευσή σου... είναι και το πήξιμο, όλα μαζί.

πάντως καλά κάνεις και δεν πας μόνη σου με δύο μικρά παιδάκια, ούτε να το σκέφτεσαι!

φιλιά, προσπάθησε να ξεχαστείς και να μην το σκέφτεσαι :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινακι... :D λες να χρειαζομαι κι εγω ενα τετοιο χαπι?

Σοφη η γιαγια!! ;););););););););););)

Ζαιρακι... :(:(:(:(:( ... ελα μη χαλιεσαι... τελειωσε..

Δε μ' αρεσει να ακουω για καυγαδες μεταξυ αδερφων.. :( ... εισαι φορτισμενη-κουρασμενη και εχεις δικιο να ζητας μια "χαρη" απο εναν δικο σου ανθρωπο.. και ποσο ακομη να θυμωνεις που δεν στην πραγματοποιει.. :(:(

Οσο για τις χαζομαρες που πηγε και ειπε στην κολλητη σου.. τι να πω.... :o:o:o:o

Την "πηγε μακρια την βαλιτσα"... Δεν επρεπε... Να του ζητησεις εξηγησεις.. :evil::evil::evil:

Κοριτσια μιλαμε για πολυ χαλια μερα σημερα...

Η μικρη με εβγαλε εκτος εαυτου...

Πηγα για καφε με εναν φιλο και ο Β μου την εφερε στο μισαωρο γιατι δεν "αντεχε" λεει την γκρινια...

Δε μπορω να ξεμυτισω.. Και οταν την εχω μαζι μου δεν καθομαι.. Μονο ΚΥΝΗΓΑΩ.... :o

Αν ειχα λεξοτανιλ θα επερνα σιγουρα 2-3 να στανιαρω.. Με τεντωσε.. Πρωτη φορα στα 2 χρονια τοοοοοοση μιρλα ολη μερα...

Κοντευει 2 η ωρα και μολις τελειωσα με απλωματα-ξεσκονισμα-μπανιο.... κτλ μαζεματα... :(

Αυριο ελπιζω να ειναι καλυτερη μερα..

Θα ερθει και η φιλεναδιτσα μου παλι..!! Τι καλα!!

Σας φιλω ολες!

Καλο βραδυ και καλο Σ/Κ να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες μου!!!

Κανω ενα διαλλειμα απο τις δουλειες κ θα παω να συνεχισω!

Η μικρη ειναι στη μαμα μου κ περναει θαυμα!!!Ειδε που εφτιαχνα το παρκοκρεβατο της για να κοιμηθει το βραδυ κ μου ελεγε "Α!!Νανι μαμα!!!Πιλα???"

Εδω ειναι κ η πιπιλα της λεω!"Θα κανεις νανι με τη γιαγιακα σημερα!"

"Μ-ι-άι???"(μαξιλαρι)

Εδω ειναι κ το μαξιλαρι λεω!Ε και αφου ειδε οτι ολα ειναι στη θεση τους κ ησυχασε, μου ελεγε μετα "Γεια μαμα!!!!!!Γειααα!!!!" :shock::roll::lol: ....

Ζαχαρη περναει κ εγω ειμαι χαρουμενη κ ησυχη!Κανω ηρεμα τις δουλειες μου σημερα κ θα την αφησω να μεινει κ αποψε για να βγουμε μια βολτα που την εχω αναγκη απελπισμενα...χθες δε βγηκαμε γιατι δεν ειχα ορεξη κ ειχα κ πονοκεφαλο...

Πηγα στη φιλεναδιτσα μου...δεν ειναι καθολου καλα...ξεκινησε νεα θεραπεια...να δουμε...

Φανουλα τωρα που το ανεφερες ξαναθυμηθηκα για το φιλο σου :(:(:(

Σκληρη ζωη....σκληροι κ οι ανθρωποι...

Τι να πω δε ξερω..δεν εχω εξηγησεις...ελπιζω καποια στιγμη να καταλαβω...

Αμαν με τα λεφτα X( !!!!Παλι η ιδια ιστορια!!!!Κοριτσακι μου αντε να τελειωσεις να κατσεις με το αστερακι σου να ηρεμησεις!!!!Δεν αξιζει τοοοοση ταλαιπωρια κ να μη βρισκεις κ δικιο ζητωντας τα αυτονοητα,ελεος!!!

Σημερα πως ειστε?Καλυτερα...??Δυσκολη μερα η χθεσινη!!Ισως κατι να την ενοχλουσε κ τη μικρη κ να μην ηταν καλα :roll:... ,εχει συνηθισει να εισαι κ το αυτοκολλητακι της,ειδικα κ οταν εχει αναγκη!!Μπορω να φανταστω ποσο εξαντλημενη ενιωθες..δες το σαν μια κακη μερα που παει περασε :) !!

Νινινααα μου!!!!Θελω κ εγω αυτο το χαπι της γιαγιακας σου!!!Ποσο δικιο ειχε :roll: !!!!

Α!!Ειδα και τις δικες σας φωτο στην ομαδα!!!Τελειες!!Τωρα τις εβαλες??

Καλε μπειτε στην ομαδα να μας καμαρωσετε :D:D !!!!!!!!

Χρυσα μου σε 4-5 μερες δλδ γεννας :o:o ????Πως τρεχει ο χρονος :roll: ???Εσυ ξερεις θα μου πεις βεβαια :P:P:P !!!

Να εισαι χαλαρη κ να μη σκεφτεσαι!!!Ολα θα κυλησουν οπως πρεπει να κυλησουν κ θα ειναι μια χαρα!!!Αααααααχχχχ με το καλο :):):) !!!

Ζαιρακι πως εισαι σημερα???Ηρεμησαν τα πνευματα καθολου :roll: ...

Μωρε δικιο εχεις κ εγω θα συγχιζομουν :roll: ...αλλα κριμα ειναι να χαλιεστε τα δερφακια...βεβαια εδω υπαρχουν γονεις που δε μιλιουνται με τα παιδια τους :? ..αλλα τεσπα στο θεμα μας!!Αν με τον αδερφουλη σου δεν εχετε αλλα προβληματα καθιστε οταν θα βρεθειτε κ μιληστε ηρεμα κ καλα!Πες του τι σε ενοχλησε,πως νιωθεις,τις αναγκες σου...εξηγησε του...κ ρωτα τον τι παραπονα ειχε απο εσενα κ φερθηκε ετσι..?Εν βρασμω κανουμε πολλα και λεμε πολυυυ περισοοτερα δυστυχως....σημασια εχει ομως να αναγνωριζουμε τα λαθη κ να τα διορθωνουμε!!Καλη καρδια!!!ΑΑΑΑΑΑ!!!!!!Και πες πως αυτο που εκανε με την κολλητη σου ηταν απαραδεκτο :evil::evil: !!!!Δεν ανακατευουμε ποτε αλλους στα θεματα μας!!!!!!!!!!!!!!!

Βαλ΄τε νερο στα κρασι σας κ οι 2 για τα τοσα χρονια αδελφικης αγαπης ;):) ....

Κοριτσια παω να συνεχισω...θα μπω μετα αν προλαβω!!!Μακια πολλα σε ολες κ καλο Σ/Κ!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Το παρτυ συνεχιζεται μεχρι και σημερα με γκρινια κλαμα και τσιριδες...

Δεν ανοιξε το στομα να πιει ουτε γαλα... :(:(:(:(:(

Ξυπνησε με αιματα γυρω απ' το στομα της και στην πιπιλα.. :o:o

Ενας καινουργιος τραπεζιτης μας ειπε "καλημερα"....!! Ειναι το στομα της βομβαρδισμενο τοπιο.. :(

Μεσα σε 18 μερες εβγαλε 3 δοντια η καημενη... Τι τραβαει κι' αυτο κι εγω θυμωνω... :(:(

Στελλιτσα μου.... αχ.... μονο να ' ξερες τι καλο κανεις στη φιλη σου.. τι αδικο θεε μου..

Δεν εχω λογια... :(:(:( Μακαρι να πανε καλα οι θεραπειες και να μπορεσει να σταθει στα ποδια της η κοπελα... :(:(:(

Η Αφροδιτουλα μιααααααα χαρα στη γιαγια.. Να ξεκουραστεις κι εσυ λιγο...

Κι εγω δουλειες κανω με την μικρη παραμασχαλα... τι να σου πω.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρε Φανουλα μου :( ....!!Κ ηθελα να τα αναφερω τα παλιοδοντια κ το ξεχασα!Μα καλα αιματα :o:o:(:( ?????

Το κοριτσακι μου το γλυκο!!!!Αγαπη κρατα δυναμεις κ υπομονη κ καν΄την πολλες αγκαλιτσες!!!!

Γιατι ρε γαμωτο να υποφερει τοσο πολυ με τα δοντια..??Σκεψου οτι ειναι προσωρινο!!!!Σε λιγο καιρο θα ανηκει στο παρελθον αυτη η ιστορια ;) !!Δινε της λιγο ντεπονακι που κ που...δε ξερω τι αλλο βοηθαει :-?? ...τα παγωμενα μασητικα?

Αγκαλιτσα κ απο μενα :YMHUG::x !!

Για την φιλη μου τωρα ασ'τα..ξερω ποσο σημαντικο ειναι που πηγαινω αλλα δυστυχως τωρα πια σε αυτη τη φαση αμφιβαλλω αν θα το θυμαται μετα απο λιγες ωρες :( ...ο κοσμος τουμπα δε μπορει να ερθει για να γινει ΤΟ θαυμα...το ξερω πια...ελπιζω απλα να καλυτερευσει για μια καλυτερη ποιοτητα ζωης οσο αντεξει...

Εγω τελειωσα με τις δουλειες!Το σπιτι θα αστραφτει για ενα ολοκληρο 24ωρο :D:D !!!Δε ξαναγινε :lol::lol: !!!

Παω να κανω ντουζακι κ μποτέ :P !

Θελω βολτα το βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να συνελθω λιγο :roll: ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι Στελλιτσα... αιμα... :(:(:(:(

Αυτα επρεπε να τα περιμενω... αλλα που να φανταστω οτι θα φτασουμε σ' αυτο το σημειο...

Τελος παντων.. οπως λες κι εσυ θα ειναι κατι προσωρινο..

Κατα τυχη-κατα λαθος ησυχασε με την παγωμενη οδοντοβουρτσα (την ειχα βαλει στην καταψυξη) και την πηρε στον καναπε ο υπνος χωρις κλαμματα... :oops:

Να περασεις ενα τελειο Σαββατοβραδο κοριτσαρα μου!!!

Φιλια πολλα!!!!!!!!!!!

Οι υπολοιπες που ειναι σημερα???? :?:oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο σ/κ κοριτσαρες μου.....τι κανετε; εμεις απο χθες το απογευμα βολταρουμε.... :D εχουμε εδω στην περιοχη κατι σαν παζαρι,πανυγηρι,γινεται καθε καλοκαιρι κ ενοειτε πως παμε,ψωνιζουμε καλτσες,βρακια,αντε καμια παντοφλα τετοια....... :lol: ο μικρος λοιπον χθες το απογευμα περπατουσε μαζι μας ενα 2ωρο χαζευε τα πραγματα πηγενε κοντα στα παιχνιδια,ενοειτε πως πηρε κατι,κ μερικες φορες μας εφευγε απο τα χερια κ τον κηνηγουσαμε....ειχε πολυ γελιο :lol: αλλα μου εκανε εντυπωση η αντοχη του δε ζητησε αγκαλια κ δεν ειχαμε κλαματα.... ;) ξαναπηγαμε κ σημερα πιο πολυ να δουμε κ καποιους φιλους που χαθηκαμε τελευταια ;) αλλα σημερα στι 1 ωρα κ κατι κ ξυπνιος απο τις 7 τα χαραματα τον πηρε ο υπνος κ τον κουβαλουσε στο τελος ο μπαμπας του :)

Φανουλα ναι βρε κοπελα μου,γιατι αιμα; κ εμενα ανεβασε πυρετο θυμαμαι κ λιγη γκρινια,αλλα οχι αιμα..πρωτη φορα το ακουω..ο γιατρος σας τι λεει; :|

Στελλα ναι τελικα το χαπι της γιαγιας κανει θαυματα,γιατι εγω πρωσοπικα δεν προλαβενω να σκεφτω με περνει ο υπνος αμεσως,αφηστε που ξεχναω πολλες φορες πραγματα.... :lol: τι καλο κ βολικο κοριτσακι η Αφροδιτουλα μας,μακαρι να ηταν κ ο δικος μου ετσι....καλα να περασετε σημερα :x

Ντινακι εχουν δικιο τα κοριτσια ξερεις ποσες φορες εχω τσακωθει με τ'αδερφια μου για βλακειες,κ αλλες τοσες τα χω ξαναβρει, ολα μεσα στη ζωη ειναι κοριτσι μου απλα στην πορεια σημασια εχει να καταλαβενουμε τα λαθη μας.. :|

Ιφι που εισαι; ελπιζω να ξεκουραζεσαι.... :x

Χρυσα τι νεα; αναμενουμε κ εμεις εδω μη μας ξεχασεις.... ;)

ααα ξεχασα να σας πω απο χθες το απογευμα φταρνιζομαι κ η μυτη μου τρεχει,τωρα πως τα καταφερα καλοκαιριατικα,μαλον το κρυο νερο,με τα παγωτακια που κατεβαζω,λιγο το αερακι....κ δε μπορω να παρω τιποτε γμτ..... :?

Στεφανια εσεις τι κανετε; καμια εξελιξη με το θεμα υπνος; μακια στη μπουμπουκα σου... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι μου κανετε?εμεις καλα ψιλοτρεχουμε ψιλοκαθομαστε αναλογα...ψιλοξενυχταμε...λιγο απο ολα...

φανη μου για την πεθερα μου γενικα δεν εχω τις καλυτερες σχεσεις γιατι σχεδον ποτε δεν μας θυμουνται η μονη βοηθεια που ειχα ηταν στη βαφτιση του κωνστνινου γιατι εβγαλα το ονομα τους.....αλλα γενικα στη κορη της εχει τρελλα...και τωρα που ηρθε να με βοηθησε...10 μερες δεν με ενοχλει στο σπιτι ουτε και μου λεει κατι δεν τολμαει...αλλα και απο δουλειες μου κανει τα παντα...μεχρι και πριν κανα μηνα εγναν διαφορα και ειπα τους εχω ξεγρψει αλλα δεν ειναι σωσωτο για τα εγγονια αλλα τσατιζομαι που κλανει διακρισεις στα παιδια της τοσο μεγαλες οκ εκεινη ειναι διπλα της αλλα εχει και ενα γιο που και που να τον σκεφτεται ελεγα πριν μηνες μηπως βγαλω το ονομα της αλλα μετα απο καποια που εγιναν δεν υπαρχει περιπτωση θελω να βγαλω τη μικρη γεωργια-αναστασια...τη μαμα μου αναστασια ηθιελα να τη βγαλω στη μαμα μου αλλ λογο που την εβγαλε ο αδερφος μου ειπα στο μπαμπα μου γιωργος αλλα εμενα μου αρεσουν πολυ και τα δυο ετσι μαζι φυσικα γεωργια θα την φωναζουμε απλα ο αντρας μου θελει μονο γεωργια να δουμε...

για τα δοντια της δεν βοηθαει ντεπον καθολου?

νινινα προσεχε καλη μου δεν ειναι για να κρυωνεις τωρα...

little-angel τυχερη θα μεινετε μοναχουλια τι θα κανετε για βραδυ?

ζαιρα μου τι να σου πω αδερφος σου ειναι και εσυ ξερες καλυτερα εγω ποτε δεν ειχα θεμα με τον αδερφο μου οτι χρειαστω δεν μου λλε ποτε οχι γενικα ειμαστε πολυ αγαπημενοι-δεμενοι και δεν αφηνουμε τιποτα και κανεναν να μας επηρεασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω η μικρη μου μπορει να εχει ελλεψη ενζυμου g6pd μου ειπαν σε 6 μηνες να κανω ελεγχο και στεναχωρεθηκα αν και δεν ειναι τιποτα καπως μου ηρθε βεβαια μου ειπε η πεθερα μου οτι και σε εκεινη και στον αντρα μου τους ειχε ερθει χαρτι και καναν εξετασεις μετσ απο μηνες και ολα καλα να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισαμε απ' εξω!!!!

Η μικρη αντεξε μεχρι τις 2:00.....!!! :D:D:D

Περασαμε τελειο Σαββατοβραδο, με την μικρη να κανει μεχρι και γυμναστικες επιδειξεις στη μεση του μαγαζιου που τρωγαμε.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εχω και φωτο (θολη βεβαια, αλλα θα σας την βαλω στην ομαδα.. :lol::lol: ).. Πηγαμε για καφε-φαγητο-μπυρα-λουκουμαδες...!!!

Το ευχαριστηθηκε η ψυχη μου!! Ηταν και η φιλεναδιτσα μου μαζι και θα μας μεινει η βραδια αξεχαστη... Μεχρι που χορεψαμε ποντιακα εξω απο "γαμιωτικο" γλεντι... :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινακι πηρα την παιδιατρο και της ειπα για το αιμα που ειδα στο στομα και την πιπιλα της, και μου ειπε οτι ειναι απο τα ουλα που ξινει ολη μερα.. μαλλον τα ερεθισε πολυ γιατι ειχε γινει πληγη πρωτα και μετα βγηκε η δονταρα.. Καλα τετοιο πραγμα να μη τυχει σε κανενα παιδακι... :(

Τοση ταλαιπωρια δεν αντεχει ουτε μεγαλος ανθρωπος... ποσο μαλλον ενα μωρο... :(:(:(

Ιφιγενεια.... καταλαβα με την πεθερα.... :o

Οι περισσοτερες στο ιδιο καζανι βραζουν... και αυτες που εχουν κορες... :o παναγια μου ο θεος να σε φιλαει... :oops::?:?:?

Ολα οι κορες τα κανουν σωστα, ειναι αξιες, νοικοκυρες, μονο αυτες κουραζονται και θελουν βοηθεια... κτλ κτλ κτλ.... κολοκυθια τουμπανα δλδ....

Οι ερμες οι νυφες ολα στραβα τα κανουν πια? Δε μπορω να καταλαβω! :evil::evil::evil::evil:

Καλε τρελη για την ελειψη ενζυμου καθεται και σκας τωρα? Ελα! Θα σε μαλωσω!! :P:P:P:P:P

Καλο ξημερωμα σε ολες! Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερρα!!!!!

Οχι δεν γενναω ακομα!!!! :lol::lol::lol:

Ζαιρακι μου εγω θα σου δοσω δικιο....εμενα ο αδελφοςμου εχει μετατραπει - ειδικα το τελευταιο διμηνο- σε κανονικοτατο ταξιτζι για μενα, και χωρις ποτε να μου ζητησει βενζινη. Δεν ξερω εμεις ειμαστε ετσι απο παντα, στιριζουμε και βοηθαμε ο ενας τον αλλον...

αδελφια ειστε...στην τελικη...πολυ στεναχωρηθηκα!!!

Αχ ειμαι να σκασω παιδια...

ειμαι σαν μπαλονι...πρισμενη...χολοσκασμενη...αυτο το παιδι θα αποφασισει να βγει επιτελους;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα! Πώς περάσατε ΣΚ? Εγώ χάλια, δεν το ευχαριστήθηκα καθόλου :cry:

καταρχήν τσακώθηκα με τον άντρα μου (βασικά αυτός τσακώθηκε, εγώ καθόμουν και άκουγα αποσβολωμένη να με κατηγορεί για γκρίνια την ώρα που με τρέλαινε στη γκρίνια! :shock: τελικά οι άντρες είναι χειρότεροι κ απ' τις γυναίκες έτσι και τ' αποφασίσουν να γκρινιάξουν ). Μετά τα πήρα με τη νύφη μου γιατί επέμενε σώνει και καλά να δώσει ψωμί στην μικρή την ώρα που ήμασταν στη θάλασσα ενώ εγώ της έλεγα όχι γιατί έχει παχύνει τελευταία . Εκεί αυτή, το δικό της, λες και μιλούσε ο τοίχος! Μπορεί να σας φανεί χαζός ο λόγος αλλά το αννάκι μου είναι γύρω στα 16500 κιλά :? (αλήθεια, τα δικά σας πόσα κιλά είναι?) και ακολουθούμε ειδική διατροφή σύμφωνα με τις οδηγίες παιδιάτρων. -το καημένο μου δεν τρώει πολύ και μάλιστα όχι γλυκά και λιπαρά και όμως παχαίνει. δυστυχώς...) Ε λοιπόν η νύφη μου δεν εννοεί να το καταλάβει αυτό. όπως δεν καταλάβαινε όταν κάποια στιγμή η κόρη μου είχε πρόβλημα με τη χοληστερίνη (ακόμα το παρακολουθούμε) και αυτή επέμενε να δώσει στο παιδί να δοκιμάσει παϊδάκια! Μερικοί άνθρωποι δεν καταλαβαίνουν από όχι! :evil:

τα πήρα και με το γαμπρό μου (άλλος που είναι στην κοσμάρα του) γιατί θεωρούσε λογικό να πάει με την οικογένειά του για διακοπές στο σπίτι που μοιραζόμαστε στην Κεφαλλονιά από 7 Αυγούστου και για δύο εβδομάδες (γιατί έχει μαγαζί και τότε τον βολεύει να κλείσει) και εμείς να πάμε αργότερα. Δηλαδή να φάμε όλο το καλοκαίρι στην Αθήνα και να πάμε διακοπές το Σεπτέμβρη σχεδόν :shock: . Ο άνθρωπος είναι εντελώς βολεψάκιας και δεν θέλω να λέω και πολλά στον άντρα μου για να μην τον στεναχωρώ. Αδέρφια σου λέει μετά...

Τώρα που λέω για αδέρφια, Ντινάκι τί έγινε, μίλησες με τον αδερφό σου? καλό είναι να μιλήσετε μωρέ και να τα βρείτε ήρεμα και ωραία.

Φανή μου αχ ζήλεψα, μπράβο που περάσατε ωραία το Σάββατο-αλί σε κάτι άλλους... :( ) Το καημένο σου το μικρό, τί ζόρι τραβάει με τα κωλο-δόντια!

Στελλίτσα βγήκατε τελικά με τον άντρα σου?

Κατερίνα μου περαστικά σου, είσαι καλύτερα? Με το θέμα ύπνου, που λες, ναι είχαμε εξελίξεις. την αφήνω να κοιμάται 1-1μιση ώρες το μεσημέρι, όταν θέλει, (που σημαίνει ότι εγώ προλαβαίνω να κοιμηθώ έλάχιστα) και το βράδυ πάμε για ύπνο κατά τις 11:00, οπότε κοιμάται σχεδόν αμέσως. Σκέφτηκα ότι καλύτερα να την αφήνω να πέφτει για ύπνο τόσο αργά αλλά να κοιμάται άμεσα, παρά να προσπαθώ σώνει και καλά να την κοιμήσω νωρίς και τελικά να τρώμε καμιά ώρα στο κρεβάτι. Όπως καταλαβαίνεις, αντί να τη στρώσω εγώ τη μικρή, μ' έστρωσε αυτή :lol:

Χρύσα λιγάααακι υπομονή ακόμα μωρέ, σε λίγες ημέρες θα αγκαλιάζεις το αγγελούδι σου!

Ιφιγένεια, εγώ μπορεί να μην έχω πείρα από πεθερά (πέθανε πριν γνωρίσω τον άντρα μου) είχα όμως από πεθερό (μας άφησε και αυτός) και πίστεψέ με, κάποιοι πεθεροί είναι χειρότεροι από δέκα πεθερές. (άσε, τράβηξα και γω αρκετά). και με το γαμπρό μου δεν έχω και τις τέλειες σχέσεις...οπότε, τί να πείς, είναι να είσαι τυχερός με το θέμα σόι....

Α, να μην ξεχάσω! έβαλα στην ομάδα δύο φωτος της αννούλας μου, άντε, ελάτε να μας γνωρίσετε! φιλάκια κούκλες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλξμερα καλημερα απο σημερα ξεκινησε η αδεια του αντρα μου και μεχρι 7 αυγουστου θα μαστε μαζι καθεμερα αχ τι καλα να μπουμε και σε καμια σειρα γιατι ο μεγαλος μου εχει ξεσαλωσει τελειως με τις γιαγιαδες ενα μηνα φυγαν και οι δυο και την τελευταια μερα λεγανε μας τρελλανε ο κωνσταντινος φαντστητε...

σουσου μου τι να πω με καλη συννενοηση ισως να ταιριαξει να πατε οποτε σας βολευει τουλαχιστον εχετε ενα σπιτι να πατε καποια στιγμη μεγαλη υποθεση..

εμεις απο κιλα ειμαστε στη κατηγορια φτερου εχει καλο μεταβολισμο και στο κωλο αγκαθια και δενκαθεται καθολου κατω και ετσι δυσκολα παχαινουμε ειμαστε 12 και γυρω στους 90 ποντους υψος ολα στο περιπου ειναι γιατι δεν καθεται να τον μετρησουμε ως συνηθως τρωμε δεν εχωπαραπονο πχ χθες απο το πρωι εφαγε 250γαλα μισο κκουλουρακι-ψωμι κανα 10 σαν κρακερακια 5 κολοκυθοκεφτεδες 2 μπανανες κανα 5-6 φετες παριζα και κανα 3 μπορεκακια και λιγο γαλα αφου εφαγε του σκασμου αλλα μπορει και να τυχει να φαει και το 1/3 απο αυτα...αλλα και με αυτα γραμμαριο δεν βαζουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iφιγένεια, δυστυχώς μ' αυτούς τους ανθρώπους σπάνια να υπάρχει καλή συνεννόηση, ότι πρόβλημα και να υπάρχει πάντα υποχωρούμε -κάνουμε τους μαλα...εμείς :evil: Και πιο πολύ μου τη δίνει γιατί δεν μπορώ να μιλήσω εγώ από τη στιγμή που δεν μιλάει ο άντρας μου.

τυχεροί είστε που έχει τόσο καλό μεταβολισμό ο μικρός. εμένα η δικιά μου αν φάει τόσα όσα περιέγραψες θα πάρει κιλά στο δευτερόλεπτο. :shock: (και γω από μεταβολισμό σκίζω, γι' αυτό μια ζωή ήμουν στη δίαιτα-διατροφή! :? ) πάντως και μένα από ύψος αρχές ιουλίου ήταν γύρω εκεί, 89-90 εκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααααααααααα!!!!!!Καλη βδομαδα να εχουμε :D:D:D:D !!!!!!

Τελεια περασαμε το ΣΚ :D:D:D:D !!!!!!!!!!!!!!!

Το Σαββατο το βραδυ βγηκαμε τα 2 μας κ ηταν τελεια!!!Πηγαμε βολτα προς πραλιακη μερια,φτασαμε μεχρι λιγο πριν το Σουνιο(θα παμε ενα απογευματακι με τη μικρη εκει!!)κ μετα πηγαμε κεντρο...Λυκαβητο :D ..τι τελεια θεα!!!!Πιατο η Αθηνα :ymdaydream::ymdaydream: !!!!!!Κ μετα καταληξαμε Μοναστηρακι,Πλακα...φαγαμε κ τα σουβλακια μας κ κατα τις 4 γυρισαμε σπιτι :D !!!

Αχ οι καλυτερες μου βολτες ειναι αυτες!!!!!!!!!!!!!!

Την Κυριακη το μεσημερι πηγαμε στη μαμα μου να παρουμε κ τη μικρη κ ηταν και ο αδερφος μου με τον ανηψιο μου κ κατσαμε κ φαγαμε ολοι μαζι,πολυ ωραια περασαμε!!!Κ η μικρη τελεια στη γιαγια!!!Σπαραξε στο κλαμμα οταν φευγαμε(νυσταζε κιολας)!

Φανουλα μου τι καλα που περασατε κ εσεις τοσο ομορφα :):):) !!!!Ειδικα μετα απο τετοια ταλαιπωρια....!!!!Μα μεχρι γυμναστικες επιδεξεις η ατιμη :lol: ???Θελω φωτο :D:D !!!!!!

Πως πατε με τα δοντια.???

Ιφ μου τελεια που αρχιζει η αδεια του αντρα σου κ θα ειστε μαζι!!!Μια χαρα!!!Θα ξεκουραζεσαι κ λιγο,θα βρειτε κ τους ρυθμους σας!!

Για την ελλειψη ενζυμου που ανεφερες δεν εχω ιδεα :roll: ....δεν ειναι κατι σοβαρο απ'οτι καταλαβα ε?

Χρυσαααααααααααααααααααααααα??????????Που εισαι :D:D ?????Εχουμε εξελιξεις???

Νινινα μου ωραια περασατε κ εσεις??Καλε πολυ φρονομος ο Παναγιωτης στη βολτα!!Μεγαλωνει :) !!!Εγω ακομα θα κυνηγαγα :?:lol: !!

Εσυ πως εισαι??Το λγιτωσες το κρυωμα??

Στεφανια μου καλη εσυ περασες ασχημο ΣΚ...ξεχνα το !!Σημερα ειναι καινουρια μερα κ νεα βδομαδα :D !!!

Με τη νυφη σου μη σκας...αμα δε καταλαβαινει μετα απο τοσες φορες :evil: ...οταν δωσει στη μικρη το ψωμι παρ'το κ πετα το κ απασχολησε τη μικρη με κατι αλλο για να μη κλαιει εκεινη την ωρα!Εδε θα καταλαβει πια?!Κ εγω θα εκνευριζομουν!!

Με τον γαμπρο εχτε θεμα ή με τον κουνιαδο?Μπερδευτηκα :P !!Δε μπορειτε να βρειτε μια χρυση τομη?Να πανε 1 βδομαδα αυτοι κ μετα να πανε καπου αλλου για να πατε κ εσεις 1 βδομαδα Κεφαλλονια στον Αυγουστο?

Το σπιτι δε βολευει για 2 οικογενειες ?Θα παραειστε ολοι μαζι :roll: ?

Για τον αντρουλη σου τωρα...οι αντρες ειναι σα τα μωρα :P !!Δε ξερω πως κ τι...αλλα σημασια εχει να το προσπερασετε κ να ειστε καλα κ οχι "τσακωμενοι"!Μπορει να ειχε κ εκεινος μια δυσκολη μερα,ασχημη στιγμη κ το παρακανε με τη γκρινια κ τα σχετικα...

Οταν ειστε ηρεμοι κ καλα τοτε να τα συζητατε κ τα προηγουμενα που σας εχουν ενοχλησει ;)

Τη μικρη εχω καιρο να τη ζυγισω...πρεπει να ειναι γυρω στα 12-12 κ κατι...μοντελο :?:lol: !!!Πρεπει να παμε παιδιατρο μια απο αυτες τις μερες!Μηπως η μικρουλα σου εχει κανενα θεμα με το θυροειδη :roll: ??Η παιδικη χοληστερινη υποχωρει μετα απο καποια ηλικια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Στέλλα που ξεσκάσατε το Σ.Κ ! Καλέ, όλη την Αθήνα γυρίσατε!Παραλιακή έχω να κατέβω 300 χρόνια!Κάποιες άλλες κυρίες εδώ μέσα να παραδειγματίζονται και να βγαίνουν που και που ζευγαράκι με τους άντρες τους :D . \

Δυστυχώς Στέλλα μου, δεν καταλαβαίνουν οι άνθρωποι τί θα πει συνεννόηση :? απ' την άλλη εγώ σ' ένα πράγμα καταλήγω: αυτοί που είναι στην κοσμάρα τους και εκμεταλλεύονται τους άλλους και καλά χωρίς να το καταλαβαίνουν, την περνάνε καλύτερα απ' όλους. Άσε, τα σκέφτομαι και συγχίζομαι. :evil: εν τω μεταξύ 4ενήλικες και τρία παιδιά πως να βολευτούν σε ένα σπίτι με μία τουαλέτα? Άσε που διακοπές είναι, θέλω και γω να κυκλοφορώ όπως μου γουστάρει, γενικά να μην σκέφτομαι μήπως ενοχλήσω έναν τρίτο.

( ο αδερφός του άντρα μου καλέ γαμπρός δεν λέγεται? μάλλον σε έμπλεξα που είπα προηγουμένως νύφη μου. συνυφάδα ήθελα να πω. αντρόγυνο είναι τα πουλάκια μου :evil: ).

Με τα κιλά βλέπω και σεις μια χαρά, μοντελάκια τα χρυσά μου!

είχαμε ελέγξει για θυρεοειδή (που έχω εγώ), αλλά η Άννα δεν είχε. πρέπει να το ξανακοιτάξω πάντως.

Για τη χοληστερίνη που λες, η μικρή είχε πολύ ανεβασμένη και μας είχανε πει ότι θα έπρεπε να πάρει χάπι από τα 6 της χρόνια. (είχα ρίξει τρελό κλάμα τότε) :( Είχαμε κάνει εξετάσεις σε διάστημα 2 μηνών 2 φορές εκ των οποίων η μία στο παίδων και είχανε βγει τα ίδια, επομένως δεν υπήρχε περίπτωση λάθους.

Ξαναπήγαμε πριν από κανα μήνα, κάναμε εξέταση και ήταν μια χαρά, κανονικότατη. :shock: δεν ξέρω πώς έγινε αυτό, λάθος, σωστό, ούτως ή άλλως δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα, θα πρέπει να ξανακάνουμε εξέταση άλλες δύο φορές μέσα σ' αυτό το χρόνο, οπότε θα δούμε.

Τελοσπάντων, τώρα πρέπει να κάνουμε άλλες εξετάσεις για να δούμε τί φταίει με τα κιλά. Έχω κλείσει ραντεβού στο Παίδων αλλά δυστυχώς δεν είχε νωρίτερα από Νοέμβρη :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλη εβδομαδα.......απ'οτι διαβασα οι πιο πολλες περασατε ομορφα το σ/κ..με εξερεση τη Στεφανια ;) αχ τι να πω κοπελα μου; για την κουνιαδα σου αυτο αν μιλας σε τοιχο,αστο καλυτερα...για μενα ας εκανες πως δεν εβλεπες γιατι χαλασες τη μερα σου αφου αυτη συνεχιζε το δικο της...... :twisted: απο κιλα που ρωτας ειμαστε 12 κ 92 ποντους,οπως ξαναεγραψα περασαμε ασχημη ιωση μια εβδομαδα δεν ετργωγε σχεδον τιποτε,κ πρεπει να χασαμε λιγακι,να ειμασταν πιο πολυ δλδ....αλλα οπως ειπε κ η Ιφι δεν ξερουμε τι θα πει η λεξη καθομαι καπου....μια αντε δυο φορες να εκατσε για λιγο,ενοειτε πως τοτε το πανυγηριζουμε..... :D για τον υπνο ακριβως τα ιδια ο μικρος εστρωσε εμας κ οχι εμεις αυτον...... ;) παντως ειδες αν τα βαζουμε στο κρεβατι λιγο πιο αργα ειναι καλυτερα τα πραγματα.... :)

Ιφι μου τι καλα που θα ειναι κ ο αντρας σου στο σπιτι.......κ οσο για τον μικρο καταλαβενω εχουν ξεσαλωσει τελευταια.........εμενα μου ειπαν καποιοι χθες πως ειναι κακομαθημενος γι'αυτο κ δε μπορουμε να το βαλουμε να καθισει καπου,επρεπε να ειναι πιο ησυχος....... :evil:

Στελλα μου το απολαυσες κ γεμισες μπαταριες εεεεεε; καλα εκανες το χρειαζοσασταν νομιζω ;) το κρυωμα ευτηχως το ψιλογλιτωσα αλλα μ ενα παγωτακι,κ κρυο νερο μαλον θα επανερθει..... :|

Φανη θελουμε φωτο απο τις γυμναστικες επιδηξεις σας....ως τι ωρα εξω η ατατινα; 2 ειπες;......ααα καλε θα κακομαθει.... :lol:

Χρυσα μπραβο στην υπομονη σου,εγω δεν εχω απ'αυτο θα παω στην μερα που θα μου πουνε με μαλι κ νυχι φτιαγμενο κ θα γεννησω...... :lol:

σας αφηνω για την ωρα κ τα ξαναλεμε μακια πολλα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax κοριτσια τελεια περασα σας λεω :D !!Δεν εχω καλυτερη βολτα απο αυτη!!!!!Μ'αρεσει να μπαινουμε στο αμαξι κ να κανουμε βολτες κ οπου καταληξουμε!!!Δε μπορω κλαμπακια κ νταπαντουπα :? !!

Ελεγα του αντρα μου εδω και καιρο οτι θελω να παμε Σουνιο μια μερα που εχω χρονια,κ ενα βραδυ στο Λυκαβητο!!Ειπε να μου τα ικανοποιησει ολα χθες :lol: !

Στεφανια κουνιαδος ειναι καλε :lol: !!!Γαμπρος ειναι ο αντρας της αδερφης σου(αν εχεις) και ο μελλοντικος συζυγος της Αννουλας :P !!!

Σε καταλαβαινω...κ εμεις δε πολυσυνενοουμαστε αλλα δε χρειαζεται ιδιαιτερα κ ετσι δεν ασχολουμαι καθολου...μονο στο χωριο του αντρα μου εμεις ειμαστε σχεδον παντα μαζι αλλα ειναι το σπιτι 3οροφο με 3 τουαλετες,3 σπιτια ειναι ουσιαστικα, οποτε δεν ασχολουμαστε ;) !Εσεις ομως εχετε θεμα...

Τι να σου πω δε ξερω..αν δεν υπαρχει καμια συνενοηση δε παιζει να πατε εσεις πουθενα αλλου τον Αυγουστο για λιγες μερες κ να πατε Σεπτεμβρη Καφαλλονια?

Αχ μωρε εχετε λιγο ταλαιπωρια με τη μικρουλα ε??Παλι δεν εχω ιδεα για τετοια θεματα :roll: ...παντως απ'οτι εχω ακουσει δεν ειναι κατι τρομερο,ρυθμιζεται ευκολα με λιγη προσοχη!Τωρα για τις τελευταιες εξετασεις,ισως να εγινε καποιο λαθος :roll: ...αφου το παρακολουθειτε ομως μην αγχωνεσαι :):) !!!

Κατερινακι καλημερα!!Καλε γεμισα μπαταριες κ για εσας σου λεω :D:lol: !!!

Προσεχε οσο μπορεις τωρα με τα παγωτο κ το κρυο νερο...δε μπορεις να παρεις κ τιποτα γμτ αν χρειαστει!Μοντελο και ο Παναγιωτης ε :lol: ??Υπερκινητικα τα απιστευτα :lol: !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα..να μαι!!!

Σημερα- αυριο ειναι η μεγαλη μερα...

ενιωθα απο χτε ςκατι ψιλοενοχλησεις αλλα σημερα ειμαι...

πηρα τον γιατρο λεω ετσι και ετσι...και μου λεει ειναι θεμα ωρων..οποτε αυριο που θα εφημερευει το παπαγεωργιου θα παω καποια στιγμη απο εκει.

αντε να δουμε..

Τι κανετε οι υπολοιπες;;;

Ιφη μο τελεια..μη το συζητας..μια χαρα θα ξεκουραστεις με τον αντρουλι σου στο σπιτι..να ξεκουραστει και αυτος και να σας χαρει λιγακι...

μετα θα πας ειπαμε στη μαμα σου;;;;

Στελλιτσα τελεια περασατε..αχ να ηξερε ςποσο θελλω να κατευω Αθηνα για βολτα.....

να περπαρισω Μοναστηρακι, πλακα, να παω για φαγητο και καφε πασαλιμανι...αχ...

Στεφανια welcome to the club..τι να πεις..συνεννοηση μπουζουκι!!!!

Οσο γι ατη διατροφη...

ο δικο ςμου απο τα Χριστουγεννα κανει απεργιε ςπεινας...ειναι μερε ςπου δεν τρωει τιποτα...

αλλα η παιδιατρο ςμου ειπε να μην ανισυχω γιατι το βαρος του ειναι πολυ καλο..

αλλα εμεις απο πανα απο εκει που παιρναμε 5+ η 6..πεσαμε στο 5..μαζεψε η κοιλια του..και ο πισινος του..απλα εχει φαρδυ σκελετο και δεν του φαινετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρυσουλακι μου με το καλοοοοοοοοοοοο :):):):):) !!!!!

Εφτασε η μεγαλη ωρα :D:D:D:D:D:D:D !!!!!Ti kala!!!!Αχ ολα να κυλησουν τελεια κοριτσακι μου!!!Με το καλο να υποδεχτειτε το αγορακι σας!!!!

Θα περιμενουμε νεα με αγωνια!!!

Δε γυρισε ακομα το ατιμο?Για καισαρικη τελικα?

Αχ κ ξανα αχ :ymdaydream: !!Ειναι οι καλυτερες βολτες αυτες!!!Λατρευω Πλακα,Θησειο,Μοναστηρακι...εχουν κατι μαγικο :x !!!

Κ πασαλιμανι,μικρολιμανο ελεγα οτι θελω να παω αλλα ειπαμε αλλη φορα :lol::lol::lol: !!!Τα 3 "ακρα" της Αθηνας σε ενα βραδυ δε λεει :lol: !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπεεεεεερα!!

Εβαλα 3-4 φωτος στην ομαδα...!! Δειτε το σουργελο την κορη μου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχω δουλειες... δε σας διαβασα.... Θα μπω σε λιγακι! Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανη μολις ειδα το σουργελακι σου :P:P:P !!!!!

Καλα δεν υπαρχει!!!!!!

Τι να σχολιασω...???Τις γυμναστικες της επιδειξεις ή την ομορφια της :x ??!!!

Δειτε κ τις δικες μας που εβαλα!Στο φεις δε θελω να πολυβαζω :? ...

Παω να μαζεψω τιποτα γιατι οπου να'ναι θα σηκωθει!Μακια σε ολες!!!!!

Χρυσα κ παλι με το καλο :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή και λοιπές είδα τις φώτο σας, ένα και ένα τα μικρά μας, φτου φτου φτου! (τα κοριτσάκια της παρέας έχουν όλα ανοιχτόχρωμα μάτια? κ η δικιά μου γκριζοπράσινα έχει. αχ θα κάψουν καρδιές οι άτιμες οι κοπέλες, όχι ότι και τα αγοράκια μας πάνε πίσω! :D )

Χρύσα μου μ' ένα πόνο που λένε, με το καλό να υποδεχτείς το γιόκα σου, κούκλο και υγιέστατο! :x

Στέλλα καλά κάνεις και δεν βάζεις στο φεις, άσε με τον κάθε τρελάρα που κυκλοφορεί :? (αν και εγώ έχω φίλους μόνο γνωστούς, αλλά και πάλι δεν ξέρεις πώς λειτουργεί το σύστημα)

Φιλάκια, τα λέμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας ειπα? Δε σας ειπα..... :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Τι κανετε?

Εμεις καλα!!! :D:D:D:D:D:D

Αυριο εχω ρεπουδακι και θελω να κανω ολες τις δουλειες απο σημερα, για να εχω οοοοοοοολη την ημερα ελευθερη αυριο για βολτες με την μικρη!! :D:D:D

Σημερα ειναι πολυ καλο παιδι! Εφαγε παστιτσιο και τωρα κανει νανακια!!

Κοριτσια πλεον μπορω να σας πω με υπερηφανεια οτι εχουμε .... ταραμ-ταταμμμμμμ..... 8 δοντια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Χθες ειχε λιγοτερη μουρλα, κι εγω πιο καλη διαθεση! Βγηκαμε παλι, περασαμε καλα, ψωνισαμε ρουχαλακια οικογενειακως :D και καναμε σχεδια για Σ/Κ...!!

Ο Β τελειωνει 11 Αυγουστου με το θεατρο και μου ειπε απο κει και περα να αποφασισω εγω ποτε και που θα παμε!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Χρυσακι μουυυυυυυ.... Καλε γεννας!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o Αγχωθηκα!! :P:P:P:P

Ολα θα πανε τελεια! Ειμαι σιγουρη κοριτσαρα μου.. Και μια δευτερη καισαρικη δε νομιζω να ειναι πια και τοσο τραγικη υποθεση! Κοτσαμαν παιδαρο θα βγαλεις-και εβγαλες!!! :D:D:D:D

Θα περιμενουμε νεα σου! Ολα να πανε κατ' ευχην και να εχεις εναν γρηγορο τοκετο.

Ο Χριστοφορος εχει τυχει να μεινει με παπουδο-γιαγιαδες κανα βραδυ? Που θα τον αφησεις?

Στελλιτσα μου... αχ! δεν ξερεις τι γελιο εριξα με την μικρη! :lol::lol::lol::lol:

Αυτη που ειναι κοκετα με κολιεδες και βραχιολα και δε θελει ουτε σκουπδια να παταει, ξαφνικα λες και ξυπνησε μεσα της ο "βρωμιαρικος εαυτος :lol: " και σερνοταν κατω στα πλακακια σαν γουρουνι... :lol::lol::lol::lol:

Πιτσουνακια μου περαστε καλα ε........????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Αχουυυ και η μικρη εκλαιγε γιατι αποχωριστηκε την γιαγια? Το πουλακι μου...

Στεφανια... τι γλυκο πλασματακι ειναι η κορη σου.....!!! :D

Σε ποιον μοιαζει? :oops::oops::oops::oops::oops: Να ειναι παντα γερη! Φτου-φτου!

Για την μικρη σου που λες δεν εχω ιδεα... Μα να τρωει λιγο και να παχαινει? Αυτο ειναι αδικια!!

Να, ρωτα και τα κοριτσια... ετσι ειμαι κι' εγω.. Σαν πουλακι τρωω και ειμαι 200 κιλα.. :lol:

Περα απ' την πλακα τωρα.. καμια φορα ειναι και στο σκαρι. Αφου κανατε εξετασεις και ολα ειναι καλα, προσπαθησε να την ταιζεις με "καλες" και οχι "κουφιες' τροφες..

Να μου την φιλισεις!! ;)

Κατερινακι... :evil::evil: Αυτη την καραμελα "ειναι κακομαθημενο", πολλοι την εχουν βαλει στο στομα τους και τα περνω αγρια.. Ελα εσυ κυριε-α και βγαλτα περα αν μπορεις!

Δε μπορω να το καταλαβω ειλικρινα.. :evil:

Ειναι 2 χρονων παιδια που θελουν να παιξουν-να σκαλισουν-να κανουν ζημιες-να κανουν το δικο τους ρε αδερφε! Να ανακαλυψουν τον κοσμο! Ζωηραδα=υγεια.. ;) Ασχετο αν τα νευρα μας δεν αντεχουν ωρες-ωρες, τα παιδια δεν το καταλαβαινουν. ΘΕΛΟΥΝ να βγαλουν ενεργεια! Πως να το κανουμε?

Ιφιγενεια τι καλα! Τι καλα!! Ξεκουραση με τον αντρουλη σου και τα παιδακια σας!

Να περνατε τελεια!!! Θελω φωτο του μπεμπη!!! Μη το ξεχνας!! :P:P:P:P:P:P:P:P

Κοριτσαρες μου σας φιλω ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...