Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλησπερα και απο εμενα


vanessaki

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!!!Διαβαζω εδω και πολυ καιρο το φορουμ αλλα ειναι η πρωτη φορα που γραφω!!!Μολισ ξεκινησα κ εγω να προσπαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βανεσακι!!! καλως ηρθες στο παρεακι μας!!! :):) εγω ειμαι η Κατερινα και εχω μια πριγκιπεσσα για κορη :lol::lol: εσυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κι απο μενα βανεσακι!καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας!!!!!!!εγω ειμαι η καλι κι εχω ενα κοριτσακι 5,5 ετων!ευχομαι πολυ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!!φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσακι καλως ηρθες στο παρεακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ζησετε κ σου ευχομαι πολυ πολυ σηντομα να αποκτησεις κ εσυ το δικο σου μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω ειμαι η ηλιανα,εχω δυο παιδακια,την κορη μου 3 χρονων κ τον γιο μου 10 μηνων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ ειμαι εγκυος κ στο τριτο μου παιδακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vanessaki mas kalws irthes!!!na zisete kai kalous k pollous apogonous :D

egw eimai i gianna k den exw apoktisei akoma paidaki!!!syntoma ksekinaw gia´triti ekswsomatiki k efxomai na pane ola kala!!!filakiaaa :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΕΣΣΕΡΩΝ ΧΡΩΝΩΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα ευχαριστω για την ευχη σου!!!!δε ξερω αν διαβασεσ το προηγουμενο μηνυμα μου!!!!ελπιζω οχι γιατι τα μπερδεψα λιγο!!!διαβασα βιαστικα και νομιζα οτι εχεις κοριτσακι!!!να χαιρεσαι λοιπον το αγορακι σου και συντομα με ενα αδελφακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...