Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

ΜΑΡΙΑ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ 6ΜΗΝΟ ΟΥΤΕ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΕ ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΣΧΕΣΗ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ???? ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΟΥΤΕ 6ΜΗΝΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ!!!!!

ΕΓΩ ΠΕΡΥΣΙ ΔΟΥΛΕΨΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟ Κ ΜΑΡΤΙΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΑΔΕΙΑ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕΤΑ ΛΟΧΕΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ 6 ΜΗΝΟ!!!!

ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΣΧΕΣΗ!!! ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΣΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστούμε κορίτσια για τα καλά σας λόγια!!!!

Έλενά μου, ο άντρας μου εννοεί κυρίως χρόνο "ηρεμίας".... Όσο για την μηχανή είναι τόοοοοσο αφηρημένος που τον βλέπω να μην καταφέρει να πάρει το δίπλωμα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: χαχαχαχαχχαα

Ο γιατρός του είπε ότι πρέπει να βρει νέες ασχολίες (αφού μέχρι τώρα το μόνο που ήθελε και ήξερε να κάνει είναι να βγαίνει για...ποτάκι....) Οι νέες ασχολίες είναι το τέννις, πολεμικές τέχνες κλπ.....

Ας τα κάνει, ας κάνει ότι θέλει αρκεί να είναι εντάξει και να είναι "παρών" στο σπίτι, στη ζωή μου και στη ζωή του Γιωργάκη μας.... Όσο για τις γκόμενες, αυτό το έχω ξεκαθαρίσει από την αρχή (ακόμα και από την αρχή της σχέσης μας) Το να μου σηκώσει χέρι και γκόμενες δεν θα τα συγχωρούσα ΠΟΤΕ!!!! Και τώρα του το ξαναείπα (έτσι για να το θυμάται)... Εξάλλου είμαι τόοοοσο κτητικό άτομο (έχω και αυτογνωσία ανάθεμά με :) :) :) :) ) που αν μάθαινα ότι υπήρξε άλλη γυναίκα (έστω και για ξεπέτα - καταλαβαίνετε) ακόμα και αν (εικονικά) τον συγχωρούσα θα του έκανα (και θα μου έκανα) τη ζωή τόοοοοσο δύσκολη που δεν ξέρω αν αυτός θα είχε τις αντοχές για να το υπομείνει έως ότου "ξεκολλήσω", οπότε και πάλι στο τέλος θα χώριζα.... Σωστή?!?!?!?!?!?

Το θέμα του μπάνιου τώρα....

Πήρα από τα Jumbo νέο μπανάκι γιατί αυτό που είχα (της fischer Price) ήταν πολύ μικρό (μήνες τώρα χαχαχαχαχαχαχαχαχα). Είναι μεγαλούτσικο (ένα κιτρινωπό είναι) και μάλιστα έχω πάρει και καθισματάκι (που κλείνει μπροστά για να μην υπάρχει φόβος να πέσει ο μπόμπιρας) το οποίο χωράει κι αυτό μέσα! Τον βάζω που λέτε στο καθισματάκι με γεμάτο το μπανάκι νερό και πλατσουρίζει με τα ....ψαράκια και τα παπάκια του!!!! χαχαχαχαχαχαχαχ πολύ γέλιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΟΧΙΑΚΟΙ 6ΜΗΝΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΗΓΕΙ...ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΩΣ ΞΕΝΟΔΟΧΟΥΠΑΛΛΗΛΟΙ...ΑΝ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΙ 6ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ 750ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Σ ΛΕΩ ΜΑΡΙΑ!!!! ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΑΣ???? ΓΙΑΤΙ??

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!!!! Κ ΕΣΥ ΜΑΖΙ!!!! ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΥΠΕΝΘΙΜΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΕΑ ΑΣΧΟΛΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ Κ ΕΣΕΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙΑ!!!!! ;) ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!! ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΨΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΠΑΡΕΕΣ!!! ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΑΡΑΣΕΡΝΟΥΝ!

ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΞΑΠΛΩΤΟ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΘΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καθισματάκι που λες Γεωργία το είδα στα τζάμπο...Έλενα εσύ μας είχες βάλει φώτο του μπάνιου ή η Αλέκα? Το ίδιο είχατε νομίζω τώρα που το λες?

Γεωργία μου συμφωνώ με την Έλενα στο θέμα της παρέας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ!!!!!!! ΝΟΜΙΖΩ Κ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΞΑΠΛΤΩΤΟΣ Κ ΕΧΕΙ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΚΕΝΟ http://www.babyjunior.com/default.asp?p ... LangId=255

ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΕΝΝΟΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια? Θα πάω να του πάρω ένα μεγαλύτερο τελικά..αφού σε αυτό ζορίζομαι εγώ να τον κάνω μπάνιο και δε έχει χώρο αυτός να απλώσει την κορμάρα του!!!

Σας καληνυχτίζω κοριτσάρες! Φιλάκια στα μωράκια σας, όνειρα γλυκά και καλή ξεκούραση!!

Τα λέμε αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΗΠΙΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΗΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΟΠΟΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΕΣΑ...

ΡΟΥΜΠΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ???ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κουτσομπολες μου!!! Η μικρη φωναζει το μπαμπα της που τον ειδε να περναει εξω απο το δωματιο της και εγω εχω μια νυστα αλλο πραμα...

Ελενα μου μπραβο σας μπραβο σας. Εμεις δεν τρωμε ψαροσουπα στο χρονο πανω αλλα αυγο το τρωμε ολο και κροκο και ασπραδι πλεον.... Και εγω εγω ενα μπανακι αρκετα μεγαλο απο τη μια ξαπλα απο την αλλη καθιστο, καθεται μια χαρα ησυχη η κυρια και κοβει και τις βολτες της μεσα.

Συμπεθερουλα μου ξεκινα τον διαιτα το πασα μου, εμεις ειμαστε κοκκετες! Οσο για τον Αλεξ συγνωμη που θα στο πω θελει νεες ασχολιες και εναν μακακα να του πλενει, να του μαγειρευει και οποτε εχει ορεξη ο κυριος να κουτουπωνει...Κανε οτι εσυ νομιζεις καλυτερο για την οικογενεια σου αλλα και για σενα...

Ηλιαννα μου τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα. Μπραβο σου κοριτσαρα μου ειδες ολα καλα πανε!

Μαρια μου τι θα κανεις με τη μικρη θα τη βαλεις σε παιδικο??? Εμεις απριλη πρεπει να την βαλουμε ωστε να δουμε πως θα αντιδρασει και να μαθουνε και οι δασκαλες τις πως λειτουργει σαν μωρο.

Βρε μαρινακι που θυμασαι ποτε συνελαβες? εγω βοδι εντελως!!!

Σημερα σιγουρα θα παω για καφε ωστε να δωσω και τα προσκλητηρια και σε αλλες φιλες μου. Καλημερα Μαρια μου και εδω ηλιο αλλα η μικρη δεν θα βγει σημερα μονο εγω. Εμεις καθε μερα εχουμε σταθερο ωραριο ξυπνηματος 8 το πρωι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΣΚΕΦΤΗΚΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ, ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΝΥΧΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΞΕΝΑ ΧΕΡΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ;);) ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΛΕΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ!!! ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΔΕ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΣΟΥ...ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!! ΘΕΝΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΕΙΝΑΙ 450 ΕΥΡΩ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟ ΕΣΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ 50 ΕΥΡΩ. ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣ!!! ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΜΟΝΤΕΛΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol: ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΧΑ :(:( ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΝΩΜΕΝΗ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ.ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΝΤΙΟΛΗΣΘΙΤΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ, ΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΑΦΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΡΘΙΑ :(:( ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΟΣΟΥΝ? ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ, ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΑ ΑΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ'ΧΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ...ΤΙ ΑΛΛΟ? Α!! ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΨΑΡΙ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΩΝ.ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΘΙΣΕΙ, ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ,ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΑΠΟ 3,5 ΜΗΝΩΝ ΕΝΩ Η ΑΝΙΨΙΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ 6 ΜΗΝΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...............

Γεωργία μου πολύ δύσκολα βρίσκεις κοπέλλες σαν εσένα....Σε θαυμάζω για την υπομονή σου...........εγώ με τίποτα δε θα κατάφερνα.............θα τον έδιωχνα κακήν κακώς............Ελπίζω να τα καταφέρετε και να συνέλθει ο Αλεξ να είσαστε ευτυχισμένοι με τον πασά σας και να τα αφήσετε όλα πίσω σας...........σε σκέφτομαι πολλές φορές κάθε μέρα να το ξέρεις............Σου αξίζει το καλύτερο...............

Ελπίζω να βοηθάνε και λίγο τα πεθερικά με την κατάσταση του γιου τους.........ούτε στη δουλειά πάει ε?????????Θέλει το χρόνο του να συνέλθει και να συνειδητοποιήσει τι έκανε μέχρι τώρα....................

Βρε κορίτσια α σας πω τι κάνει ο Ορέστης και προβληματίζομαι??????????Χτυπάει το κεφάλι του πολύ δυνατά.........με το χέρι του..........τελευταίες 2-3 μέρες σήκωσε αυτό το σύστηνα............ψες χτυπιότανε και έκλαιγε.............είναι φυσιολογικό αυτό?????????

Κι εμείς γυρίσαμε μπρούμυτα πολύ νωρίς 3 μηνών αλλά να καθήσουμε ακόμα..........Ελενα μου τον βάζω να κάθεται...........Πολύ ωραία κορμιά είστε!!!!!!!!!!!!!!Εμείς ήμασταν 10,5 κιλά τον προηγούμενο μήνα............τώρα φαντάζομαι!!!!!!!!!!!!!!

Όσο για το μπάνιο Μαρία μου, εμείς από τότε που σταματήσαμε να χωράμε στο νυπτήρα κάνει μπάνιο με τον μπαμπά του..........τον κρατάει και εγώ τον λούζω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: έτσι βολευτήκαμε.............Το μπανάκι απλά το αγοράσαμε..........δεν το χρησιμοποιήσαμε ποτέ...........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!πω πω πω ποσα γραψατε παλι!!!!!τι κανετε??????πως ειναι τα μικρουλια μας!!!!!!!!εμεις ειμαστε ολοι μια χαρα αλλα συνεχιζουμε να ξεκουραζομαστε εγω με το μωρακι!!!!!! αχ βρε κοριτσια λεω να ξεκινησω παλι την δουλεια μου!!!!!τι λλετε???.....μηπως κανω κακο στο μωρο μου??????θα πηγαινω σε μια πελλατησσα στην ημερα.ομως ειναι κ που θα πρεπει να οδηγαω κιολας!!!!... :roll::roll::roll::roll:

θελω να πω ενα ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας κοριτσια μου σε καθε μια ξεχωριστα κ σε ολες!!!!!!!!

λοιπον για να δουμε τι θυμαμι απ'αυτα που διαβασα!!!!!!εχουμε κ λεμε.....

μαρακι μου θα πατε την μικρη παιδικο???εσεις ξερετε κοπελα μου!!!αν μπορει να τα καταφερει ο

μπαμπας σας με την μικρουλα σπιτι καλα θα ειναι!!!!!!α συγχαρητηρια που πηρες το διπλωμα κοριτσι μου,μπραβο σου!!!!!!ασε τους αλλους να σκασουν απ'τη ζηλια τους!!!!!!

γεωργια μου χαρας την υπομονη σου κοριτσι μου!!!!!

αλεκα μου φωναζε η μικρουλα μας πρωι πρωι ε??? :D:D α εισαστε πολυ πρωινες εσεις!!!!!!!!!εμεις δεν εχουμε σταθερη ωρα που ξυπναμε.σημερα πχ ξυπνησαν κ τα δυο 8.30 (ευτυχως σηκωθηκε ο ατρας μου),αλλες μερες μπορει κ 10 μπορει κ 11 !!!!!!

ναι κοριτσι μου ολα πανε καλα τελικα!!!!!!

ζετα μου κ εσυ διαβαζες ποση ωρα ε??? :lol::lol: η κορουλα σου καλα ειναι????ναι ολα πανε καλα με το μωρο μου, ευτυχως !!!!!αχ πρωτη φορα μου συναιβει αυτο κ γι'αυτο ημουν τοσο χαλια.δεν ειχα ιδεα,δεν ηξερα τιποτα!!!!!!

κ εγω στην μπανιερα με αντιολισθητικο πατακι απο κατω κανω τον αγγελο μπανιο!!!που να χωρεσει στη μπανιερα το θηριακι μου!!! :lol::lol::lol:

θενα μου ειστε καλυτερα κοπελα μου?????

μαρινακι μου αυτο που λες για τον ορεστη που χτιπιετε μου το κανει κ ο αγγελος.μου το εκανε κ η αννα μαρια μου οταν ηταν μωρο.τωρα τι να πω....δεν ξερω γιατι το κανουν λανουν αυτο.παντως θα ρωτησω την παιδιατρο κ γι'αυτο για να δουμε τι θα μου πει!!!!!

πιστευω να τα πηγα καλα απο θεμα μνημης!!!!! :oops::oops::oops::oops:

κουκλιτσες μου ζητω συγνωμη σε οσες ξεχασα!!!!!!!!!

τα φιλια μου κ την αγαπη μου σε ολες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσια

εμεισ εδω τα ιδια εγω ποναω στη μπαλα κ ουτε τον υπολογιστη δεν μπορω να κοιταω με ενοχλει το φωσ :? σημερα πηγαινα τον ιασονα για το εμβολιο κ στο δρομο ξερασε οοοολο το γαλα που ειχε φαει κ εγινε ποτα..α :evil: τον γγηρισα πισω τον επλυνα κ φυσικα δεν πηγα για το εμβολιο κ κοιταξα να δω πιο εμβολιο ειχαμε κ τελικα διαπιστοσα οτι δεν ειχαμε :lol::lol::lol::lol::lol: αχ ενα μυαλο ειχα παει κ αυτο ευτυχωσ που εκανε εμετο θα πηγαινα κ θα γινομουν ρομπα :lol::lol::lol::lol:

πηγα να γραψω κ τα φαρμακα στην αγροτικη γιατρο η βλαμενη δεν μου τα εγραψε :evil::evil:

αλλα βρικα αλλο τροπο ;)

φιλια σε ολεσ παω γιατι πλακωνοντε δεν ξερω ποτε θα ξανα μπω ...ποναω λεμε :shock::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΠΕΡΥΣΙ ΔΟΥΛΕΥΑ 4ΩΡΟ ΛΟΓΟ ΕΝΣΥΜΩΝ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΑΝΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΑΠΟ 2ΜΗΝΩΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ...ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΖΟΡΙΖΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ 6ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΥΓΩ ΕΓΩ 7 ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΤΙΣ 3 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,τι κανετε??????εμεις εδω τα μικρα τα εχω βαλει για υπνο κ εγω περιμενω να δουμε ποτε θα μας φερουνε πετρελαιο!!!!! :twisted::twisted::twisted: κ εχω μια νυστα!!!!!!δουλευει ο αντρας μου απογευμα κ ειπαν πως θα το φερουν μεσσημεριατικα!!!!!!αντε να δουμε.......

να ερθει κ η μαμα μου απ'τη δουλεια μετα μπας κ ξεκουραστω λιγο!!!!!!

οσο σκεφτομαι την παρασκευη που εχω κ τη γιορτη του αντρα μου, θα πλακωσουν να ερχονται κ δεν εχω κανει τιποτα στο σπιτι!!!!!!!ειναι σκ@τ@!!!!!!!ουφ!!!!!!!

α ρε θενα μου τι τραβας κ εσυ!!!!!!δηλαδη παλι καλα που ξερασε ο ιασωνας κ δεν πηγες ε??? :lol::lol:

περαστικα σου κοριτσι μου!!!!!!

μαρακι μου μπραβο καλο ειναι αυτο κοπελα μου που βοηθαει κ ο αντρας σου!!!!ειναι καλο κ για σενα αλλα κ για το παιδι!!!!!!αυτο λεω κ εγω παλι καλα που ασχολουνται γιατι αλλιως......!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Ηλιάννα μου τί ακούω> Ξεθαρρέψαμε και θα ξεκινήσουμε δουλειά? Τί να πω ρε κοπέλα μου? καταλαβαίνω τη θέση σου αλλά γνώμη μου πάνω από όλα βάλε το μωρό σου..ο γιατρός σου τί είπε? ότι δεν κάνει να οδηγάς? ή μάλλον σου είπε ξάπλα? !!!

Αχ βρε Θένα..είδες? κάθε εμπόδιο για καλό!! Περαστικά σου!

Μαρίνα μου,το μωρό της κουμπάρας μου μέχρι τώρα που είναι 2 χρονών,άμα νευριάσει παίρνει φόρα και χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο,στο πάτωμα..και άμα τον πιάσουν τραβάει τα μαλλιά του!!!

Και του κουνιάδου μου ξυπνάει τη νύχτα και βαράει το κεφάλι του στο μαξιλάρι με δύναμη ή στην πλάτη του κρεβατιού..και ο γιατρός τους είπε ότι είναι φυσιολογικό και θα περάσει μεγαλώνοντας!!!

Αλέκα όχι που θα καθόσουν!! Αφορμή βοήθα με που λέμε και εμείς,για να μη χάσεις τον καφέ νομίζω!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαρακι μου μου ειπε προσοχη!!!!!να συνεχισω να προσεχω!!!!!αρα οχι οδηγηση ,οχι δουλεια!!!!!!

εχω κ τον αντρα μου να μου λεει ''αν θες να πας πηγαινε.... αν γινει κατι εσυ εισαι υπευθηνη,δολοφονος!!!! :shock: :shock: :shock::shock::shock: εγω δεν θελω να πας!!!''

ε τωρα τι να κανω???μπορω να παω??? οχι δεν θα παω!!!!!!!

α κανονισα κ αυριο να παω για καφε με την αδερφη μου που θα ερθει απο αθηνα!!!!! αχ τρομαρα μου!!! :roll::roll::roll::oops::oops::oops::roll::roll::(

σα να πηρε πολυ αερα ο κ@λ@ς μου ε??? :?:lol::lol::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΕΡΙΖΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ!!!!! ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΜΑΡΙΑ!!!!! ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ!!!!!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ!!!!!!!

ΑΑΑΑΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΩΛΗΣΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 3ΜΗΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΜΗΝ ΤΟ ΖΟΡΙΖΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????? εχετε απολυτο δικιο βρε κοριτσια κ το γνωριζω πολυ καλα!!!

δεν εχω συνηθισει ποτε να ειμαι ετσι κ μου φαινεται καπως.... :roll::roll::roll::roll:

α εφαγα κ ενα κραξιμο κ απο την μανα μου κ ηρθα στα ισια μου!!!!!!

με εχει πιασει κ ενα αγχος για τις δουλειες που πρεπει να γινουν για την παρασκευηκ .... :twisted::twisted:

ελενα μου εχεις δικιο κοπελα μου να μαζευτω λιγο!!! :lol::lol::?:?

μαρακι μου ναι κοριτσι μου εχετε απολυτο δικιο!!!!!πανω απ'ολα σκεφτομαι το μωρακι μου!!!!!αλλα ειναι κ ολα τα υπολοιπα που.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα μου πάνω από όλα το μωράκι σου..να ζητήσεις βοήθεια και από τον άντρα σου και τη μαμά σου και δε νομίζω να σου την αρνηθούν..όσο για την Παρασκευή,να ενημερώσετε γνωστούς και φίλους ότι δε γιορτάζετε λόγω του γεγονότος...θα είναι γαιδούρια αν παρεξηγηθούν ή πουν κάτι κακό..του χρόνου,καλά να είστε να το κάψετε!!!

Έλενα σοβαρά???Ήταν γνωστή σου η κοπέλα? Σας είχαν πει για απολύσεις,σας προετοίμασαν ή της ήρθε κεραμίδα της κοπέλας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΠΑΝΗΛΘΑ :D:D

ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΨΑΡΙ :shock: ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΜΟΝΟ ΚΡΟΚΟ ΑΥΓΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ Κ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΑΣΠΡΑΔΙ!!!! ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΛΕΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΦΡΑΟΥΛΑ Κ ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ!!!!!!!!!!!!! :shock::shock: ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟΥΣ 12 ΜΗΝΕΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΑΠΕΛΥΣΑΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΓΥΟΣ Κ ΓΥΡΙΣΕ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ!!!! ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ!! ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΟ ΚΡΕΩΠΟΛΕΙΟ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ!!! ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕ ΛΟΙΠΟΝ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤΟ ΤΗΣ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΨΥΓΕΙΑ ΛΟΓΟ ΚΡΥΟΥ!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟ ΡΑΦΙΩΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΗΝΗΤΗ(ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΧΟΝΤΡΗ)

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΣΤΟ ΜΑΝΑΒΙΚΟ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ

ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ!!!!!!!!!!!!

ΤΗΝ ΠΗΓΑΝΕ ΣΤΑ ΤΑΜΕΙΑ!!!!!

Ε ΚΑΙ ΕΚΙΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Κ ΧΩΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣΕ ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!!! ΜΑΛΩΝΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ!!! Κ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΝ ΑΑΤΟΜΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ!!!!

ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!! ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ Κ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΑΠΕΛΥΣΑΝ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ Κ ΠΟΛΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ!!!!! :cry::cry::cry:

ΗΛΙΑΝΑΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙΣ!!!!! Ε ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!!!! :o:o

ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΠΑΝΤΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΑΣΑΚΙ!!!! Κ ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ!!!! Κ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ τί πληγή μου έξυσες Έλενα τώρα με το αυγό..εμάς μας είπε να τρώμε ότι κρέας θέλουμε (χοιρινό στο χρόνο),κρόκο αυγού και ψάρι τώρα απλά όχι την ίδια μέρα,και ασπράδι σε ένα μήνα..τέλοσπάντων, του δίνω τον κρόκο κάθε πρωί και κάνουμε πόλεμο να φάει δύο κουταλιές....άμα βάλετε μια κάμερα να με βλέπετε τί καραγκιοζιλίκια του κάνω..θα γελάτε μια βδομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...