Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

ΚΑΛΕ Κ ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΙΚ ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ!!!!!

ΒΡΕ ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ????????????????????? ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΚΑΧΥΠΟΠΤΕΣ ΕΔΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΝΕΤ Κ Μ ΑΡΕΣΕ ΕΝΑ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΚΟΠΙΚΟΥ!!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΨΩΝΙΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ ΧΕΧΕ!

http://www.sam013.gr/details.jsp?prdId=110.838&extLang=

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσαρες μου απο τη Ροδο το νησι του πηδηματος (ιδου η Ροδος ιδου και το πηδημα). Σημερα θα παω με το μπαμπα της στη μητροπολη να βγαλουμε το χαρτι της βαφτισης να τελειωνω και μαυτο. Κοριτσια κοριτσια τελικα τα καταφερα με το παλιο μου ξενοδοχειο θα ειμαι 8:30- 14:30 και αμα θελω τη Κυριακη που ειναι κλειστος ο παιδικος ρεπο. Τωρα θα την παω σε αλλο παιδικο ο οποιος γνωριζω τη δασκαλα που θα εχει τη μικρη και θα εχω το κεφαλι μου ησυχο.

Ζετα μου εισαι κουκλαρα αλλα και η μπουμπου σου κουκλιτσα ζωγραφιστη!!!! Να σου ζησει!!! Εγω ειμαι η μανουλα της κυριας κοκοπικου αλλιως Σαντυ και ειμαστε ακομη στα 2 και μισο δοντια!!! Ειμαι απο Αγρινιο αλλα μενω μονιμα στη Ροδο.

Ελενα μου το βρηκα αλλα οχι στο συνδεσμο που μου εδωσες θα παω να το παρω αν και της εχω ηδη παρει φουστα μπλουζα πιστευω οτι μαυτο θα ειναι υπεροχη!!!! Θα το βαλω φωτο να το δουνε τα κοριτσια

Συμπεθερουλα μου υπομονη ειναι τα φαρμακα που τον μαστουρωνουν, μακαρι να ειναι ολα καλυτερα πλεον.

Μαριαχαρ και τσακισες με τα τρουφακια σου......

Θενα μου εγω δεν εχω φατσομπουκι βαλε εδω μια φωτο σου να σε δουμε.... Εφυγες τελικα απο τη δουλεια σου????

Μαρινα τη Ρουμπελιτσα να δωσουμε στο κουνιαδο σου μιας και ειναι ελευθερη τωρα.

Αυτα μεχρι στιγμης θα τα πουμε πιο μετα που θα περασω της φωτο της μικρης στο πισι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!! ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΗΜΕΡΑ!!!!! Κ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ! :D

ΚΑΛΕ ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ!!!! ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ????????? ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ Κ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ!!!! Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΜΑΡΑ Η ΚΟΚΟΠΙΚΟΥ!!!!!!!!!! ΑΧ ΝΑ ΕΙΧΕ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΑ!!!! :lol::lol:ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΧΑΖΕΨΩ ΜΕ ΤΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ!!!! ΟΛΑ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!!! :lol::lol::lol:

:(:(:(:(:(:( ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ??????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τα καλά σας λόγια!!! τι καλά θα ήταν να ήμουν μια διασημότητα!!!!και για το κοριτσάκι μου σας ευχαριστώ!!! εγώ ως μαμά είμαι λίγο κουκουβάγια... καταλαβαίνετε... χαίρομαι που βρήκαμε γαμπρούλι!!!! πώς είναι ο μπομπιράκος μας? θέλω να τον δώ!!! βάλε μας μια φωτό!!!!όσο για τα δόντια καλύτερα...κι εμείς που έχουμε 7 δεν μασάμε ιδιαίτερα...βαριόμαστε... :( όσο για τα μάτια που με ρώτησε μια κοπέλα, δεν πήρε της μαμάς αλλά του μπαμπά τα οποία είναι καστανοπράσινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΟΚ ΤΕΡΙΑΞΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΡΙΖΟΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ(ΑΜΦΙΒΟΛΟΥ ΠΡΟΕΛΕΥΣΕΩΣ) ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ DNA KAI ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΛΛΙΑ :lol::lol::lol::lol: ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΥΚΛΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΧΡΩΣΤΑΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟΥ ΤΗΝ ΟΠ[ΟΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :lol::lol::lol::lol::lol: ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ!!!! ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ Κ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΝΥΦΗ!!!! ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!! :DIMGP0620MAM.jpg[/attachment:1kglrgls]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου φτου φτου!!! τι κουκλί είναι αυτό? και απ'ότι βλέπω τα καμάρια μας ταιριάζουνε και στις βλεφαρίδες!!! έχουν και τα δύο μεγάλες! :D:D η μικρή μου χαϊδεύει την οθόνη!!! μάλλον της αρέσει ο γαμπρός!!!! οπότε εντάξει, κατοχυρώθηκε το προξενιό!!!! την έντυσα κι εγώ τη μικρή, πριγκήπισσα της έφερε η νονά της τη στολή. Αν βρω λίγο χρόνο μόλις κοιμηθεί θα την περάσω... προς το παρόν τρέχω όλη μέρα γιατί η μικρή ανοίγει όλα τα ντουλάπια και μου τα αδειάζει :?:? έτσι εγώ όλη μέρα μαζεύω :x εσάς μανούλες τα μικράκια σας μπουσουλάνε? εμένα μπουσουλάει από 6,5 μηνών... τώρα στέκεται συνέχεια όρθια αλλά μόλις πάει να κάνει ένα βήμα χωρίς να κρατιέται φοβάται και κάθεται κάτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ μανεσ

εμεισ καλα την παλευω!

ναι ναι η δουλεια για μενα τελοσ...μπεικα ταμειο για να δουμε τι θα παρουμε τελοσ του μηνα ισωσ τα πρωτα λεφτα κ ειμαι 'γκαβη 'εδω κ μερεσ :cry::cry:

τελειο το φορεμα αλεκα :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

βρε ελενα πωσ μεγαλωσε ετσι αυτοσ αλλο παιδι ειναι η το δικο σου :shock::shock::D:D

κ εγω λιονταρι ειμαι γι αυτο εχουμε μια τρελα εμεισ :lol::lol::lol: λεσ να φαγοθουμε στο τελοσ :shock::mrgreen:

αλεκα βαζω φοτο μια που βρηκα απο το φθινοπωρο να σου φυγει η περιεργια βαλε κ εσυ μια

post-10439-13873936512862_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι ηρθα εφαγα στη μαμα μητερα πεθερα και τωρα κοιμησα την κοκοπικενα και ειπα να φτιαξω τις φωτο να της στολισω μεσα στη μαμμυδοπαρεα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena τώρα μόλις κατάλαβα γιατί μου είπες ότι μοιάζεις με 17χρονο!!! δε θα τολμήσω να ρωτήσω την ηλικία σου γιατί είμαι σίγουρη ότι θα πάθω σοκ και θ'αρχίσω να ψάχνω πλαστικό για μπότοξ!!!!! αλέκα πραγματικά είναι όμορφο το φόρεμα που πρότεινε η έλενα!!! αλήθεια εσύ πότε την βαφτίζεις την σάντυ? εμείς έχουμε τα βαφτίσια 21 μαϊου. άσχετο: είσαι πολύ τυχερή που μένεις στην ρόδο!!! εκεί κάναμε τις πρώτες μας διακοπές με τον αντρούλη μου πριν από 9 χρόνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετα μου ναι πραγματικα η ροδος ειναι ομορφο και ευλογημενο νησι (λοφω οτι βρισκεις δουλεια εστω και εποχιακη με τετοιους καιρους). Η βαφτιση μας ειναι 2 απριλιου και εχω τρελες προετοιμασιες. Το μονο που θα καθυστερησει απο οτι βλεπω ειναι οι μπομπονιερες που ερχονται απο κρητη.... Για να γνωρισεις και εσυ τη Σαντυ τη ξελογιαστρα!!!

post-12053-13873936513173_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι μια σκέτη γλύκα!!! πανέμορφη!!! να την χαίρεσαι και να την καμαρώνεις όπως και όλες οι μανούλες. όσο για τις δουλειές, μήπως να το σκεφτώ γιατί εγώ ψάχνω εδώ και 3 μήνες, έχω στείλει καμιά 100αριά βιογραφικά αλλά τίποτα... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΜΑΣ ΠΕΤΑΞΑΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΞΩ!!!!!! ΜΑΝΑ Κ ΚΟΡΗ ΜΕ ΤΑ ΜΙΝΙΑ ΣΑΣ!!!!! :lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ ΘΕΝΑ ΕΔΩ ΦΕΝΕΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΓΙΑ 17 ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΓΩ Κ ΗΣΟΥΝ Κ ΑΒΑΦΤΗ ....12 ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!!!! ΚΑΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙ Η ΘΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 32 ΣΟΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΟΟΟΟΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΤΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΡΗ ΣΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΧΕΡΙ!!!!!! ΑΚΟΥ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ :lol::lol::lol::lol:

ΡΧΩ ΤΡΕΛΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ! ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΝΑ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΙΔΕΡΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πω ομορφιές!!!!

Θένα λες και είσαι η μεγάλη αδελφή του μωρού!!!!

Αλέκα και εσένα αλλιώς σε είχα στο μυαλό μου από τις φώτο τις άλλες που είχες βάλει!!!

Τί κάνετε? Έλενα σου πέρασε ο πονοκέφαλος?

Εμείς καλά είμαστε..όλη μέρα σήμερα τρώω..δεν ξέρω τί έχω πάθει..ότι δω μπροστά μου το καταβροχθίζω,από φαγητό μέχρι γλυκό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Ξέχασα!! Έλενα κούκλος ο Πικάσο τζούνιορ!!Έχει πολύ εκφραστικά μάτια!!Φτου φτου!!

Αλέκα τέλειο και το φουστανάκι σας!Μπράβο! Τέλεια επιλογή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ 12.000ΚΙΛΑ ΑΣΥΚΩΤΕΣ ΔΗΛ... :lol: ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΛΕΟΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ :D ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΜΑΣ...ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΚΕΤ ΤΟ ΝΟΥΛΑΚ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΑΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ???ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΑ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ,ΦΑΚΕΣ ΚΑΙ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ???ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ??ΑΛΕΚΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ...ΘΕΝΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΦΑΙΝΕΣΕ ΑΔΕΛΦΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ :shock::shock: ΟΧΙ ΜΑΜΑ...ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΣ ΑΔΕΛΦΙΑ ΣΟΥ???? :lol::lol: ΕΓΩ ΑΝ ΣΕ ΕΒΛΕΠΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΑ :D:D

ΕΛΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΙΚΑΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...

ΖΕΤΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΑΥΓΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΧΕΙ...

ΣΑΝΤΥ ΓΟΡΓΟΝΙΤΣΑ ΣΚΕΤΗ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΗΔΗ ΓΑΛΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΝΟΥΛΑΚ Κ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΝΩ ΝΑ ΒΑΛΩ 100ΜΛ ΓΑΛΑ Κ 100ΜΛ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΝΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ Η ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ Η ΝΕΡΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ?ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Η ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΣΕΣΕ Ο ΠΙΚΑΣΟ ΜΑΣ!!!!! :D:D:D:D:D ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΠΙΝΕΛΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΕΤΕΡΟΛΕΠΤΑ!!!

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΓΑΛΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΑΓΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ!!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Κ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΣΕΙ!

ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΚΟΝΣΕΡΒΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΔΩΣΩ!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΝΑ ΠΙΩ ΕΒΑΠΟΡΕ !!!!! ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΑΠΑΟΣΙΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!!

ΕΠΕΙΤΑ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ FRISOGROW3 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 12 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΙ ΚΟΥΤΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 6 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΒΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΣΤΑ 200 ΓΡ ΝΕΡΟΥ!!!! ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ Κ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΕΝΟ!

ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.....ΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΣΚΟΝΗΣ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΜΑΣ ΠΕΡΝΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΙΠΕ!

ΜΑΡΙΑ 12 ΚΙΛΑ????????????????????????????? :o:o:o:o:o:o ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!! ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΖΥΜΑΡΙΚΑ ΦΙΔΕ ΑΣΤΡΑΚΙ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ. ΤΡΑΧΑΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!!! ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΝΑ ΡΥΖΙ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ(ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΑΡΑΚΑ) Κ ΕΝΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!! ΑΠΟ ΤΟΝ 10 ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ! ΟΣΠΡΙΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΦΑΕΙ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΥΛΑΚ ΠΑΕΙ ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ!!!! ΟΣΟ ΝΕΡΟ ΤΟΣΟ ΓΑΛΑ!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ 2 ΝΤΕΠΟΝΑΚΙΑ ΠΗΡΑ Κ ΑΚΟΜΑ Μ ΠΟΝΑΕΙ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΝΕΥΡΑ ΕΔΩ Κ 2 ΜΕΡΕΣ!!! Κ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!! ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΝΕΥΡΑ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι να πω ξερω παραδιχνω παιδι κ πολλεσ φορεσ με ενοχλουσε αλλα κακα τα ψεματα μετα τα τριαντα δεν με χαλουσε πολυ :lol::lol:

ελενα μηπωσ περημενεισ την κοκκινοσκουφιτσα? εγω πριν ερθει εχω κατι πονοκεφαλουσ αλλα ισωσ κ απο στρεσ ...βαλε τον αντρα σου να σου κανει ολονυχτιο μασαζ στο κεφαλι δεν νομιζω να εχει αντιριση :lol::lol::lol::lol:

ελενα δοντια ειναι ετσι κανει κ εμενα κ τα μπροστα διπλα απο τα δρακουλε φενοντε στον οριζοντα

αλεκα κ εσυ εισαι μικρη η μονο φενεσαι? τελικα ολεσ εχουμε μεγααααλη φαντασια ολεσ αλλιωσ μασ σκεφτομασταν :lol::lol::lol:

μαρια 84 εγω του δινω το νουλακ απο τον ογδοο μηνα κ απο φαι τρωει οτι κ εμεισ εδω κ καιρο εκτωσ απο ψαρι ολα τα εχει φαει κ σημερα εφαγε κ γυρο :lol::lol::lol:

τη σκονη την δινουν γιατι εχει περισοτερο σιδηρο απο τα αλλα γαλατα οπωσ κ θερμιδεσ εξου κ τα 12 κιλα σασ :shock::lol::lol: να δεισ ποσο θα ξεφουσκωσει απο δω κ περα η μπουμπου με την κονσερβα που λεει κ η ελενα :mrgreen:

ο αδερφοσ τησ κουμπαρασ μου ειναι διευθυντησ μακεδονιασ στη νουνου κ μου λεει οτι ειναι μια χαρα το γαλα κ χωρισ συντηριτικα εγω αυτο εδεινα κ στα αλλα αυτο δεινω κ στον ιασονα με το μπιμπερο ακομα.μετα τα 2 δινω φρεσκο light κ οσο μπορω κ σε αλλα οπωσ γιαουρτια δινω παντα light

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σας απο το κοκοπικοσπιτο!!!! Η μικρη παιζει στο πατωμα. Αν και κανει κρυο εδω στο νησι αλλα εχουμε νταλα ηλιο το χαλι της μικρης θα το σηκωσω και θα το πλυνω για κατω της εχω βαλει παρκε και ειναι καλυτερα. Τα δικα σας τωρα....

Μαρια τη μπουμπου ειναι αυτη 12κιλα??? ΜΑΣΑΛΑ ΤΗΣ που λενε και εδω. Η δικια μου τρωει τα παντα εκτος απο τηγανιτα και ψαρι (φακες θα φαει απο αυτο το μηνα αλλα ετρωγε ανετα φασολαδα) και οτι περισσευε απο το φαι της της βραζω λιγο σιμιγδαλι ψιλο και της το ριχνω στο φαι της και το τρωει μια χαρα. Να της δινεις οτι τρωτε αρνι γιουβετσι, πατσιστιο, τραχανα, ρυζι γλυκοξινο, μακαρονια καρμποναρα με μπολικο τυρακι και φυσικα οτι ειναι στα καρβουνα μπριζολα, λαχανικα, παιδακια, κοντοσουβλι. Και εμεις το νουλακ πινουμε το πρωι της βαζω 200μλ αλλα το βραδυ σπανια να πιει 200 περιπου 180μλ (90νερο 90γαλα), το φτιαχνεις εσυ οπως θες. Αλλα να θυμασαι αν σταματησεις το θηλασμο και ξεκινησεις ξενο πρεπει πρωτα να ξεκινησεις με σκονη και μετα απο 2 μηνες εβαπορε για να συνηθισει ο οργανισμος να αφομοιωνει το ξενο.

Θενα μου ειναι 28χρονων μπουμπουκα, λουλουδι με πηρε ο αντρας μου και με καταντησε ετσι αλλα το μινι μινι!!!!

Ελενα μου μαλλον ο μικρος σου δεν θα ειναι πια αλλο φαφουτης. Οσο για το πονοκεφαλο σε ματιασαν αγαπη μου γιατι ειναι θεα και πιο θεος ειναι ο Χρηστακης μας ο ζωγραφος....

Βρε κοριτσια τι να εγινε με την Ρενατα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka χαρουμενα μηνογεννεθλια στη κοκοπικου σου :mrgreen:

καλημερα κ απο μενα ...εστειλα τα μεγαλα σχολειο κ σημερα θα παρω τον κυριο ιασονα κ θα παμε στο γιατρο να μασ δει...μετα ειπα να του παρω κανα παπουτσακι μαλακο εχω κατι στο μυαλο μου που επερνα κ στον Γιωργο κατι μαλακα klin ηταν τελεια αν τα βρω θα ειμαι τυχερη ;)

εχει ξυπνησει απο τισ 8 παρα κ δεν παω να τον σηκωσω κ μια κοιματε μια ξυπναει μια φωναζει μια σταματαει χιχι τωρα κοιματε παλι :D ειναι ωρα για καμια δουλεια εχω μια κουζινα βομβαρδισμενη :cry: κ ποσο τη βαριεμαι :evil:

αντε φιλακια κ καλημερουδια σασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!!!! τι κάνετε? η μικρή ακόμα κοιμάται κι έτσι βρήκα την ευκαιρία να μπω στο ιντερνετ!!! σήμερα έχουμε λιακάδα οπότε όταν ξυπνήσει θα φάει φρουτόκρεμα και θα την κάνουμε για βολτούλα γιατί με τον καιρό ήμασταν τόσες μέρες μέσα :( . εμένα η μικρή έχει ξεκινήσει και τρώει ότι τρώμε, με δυσκολία βέβαια, και ψάρι έχουμε ξεκινήσει από τον 9ο. όσο για το γάλα 8 μηνών της το άλλαξα και πίνει το neslac της nestle. είναι σε χάρτινο κουτί και δεν χρειάζεται νερό γιατί κι εγώ τα σιχαίνομαι τα εβαπορέ... ακούω κλάμα, ξύπνησε το τερατάκι μου!!! σας φιλώ!!! καλημέρα σε όλεςςςςςςςςςςς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΣΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΣΤΙΣ 8,30 :o:o:o

ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΩΤΑΚΙ :lol::lol::lol:

Μ ΑΛΑΞΑΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΣΗΜΕΡΑ!!! :(:( ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΠΡΩΙ!!!!!! ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΛΑΓΕΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΕΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ!!!!!

ΘΕΝΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!! :mrgreen:

ΖΕΤΑ ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!!!!! ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΗΛΙΑΡΙΔΕΣ :oops:

ΑΛΕΚΑΚΙ ΔΙΝΕΙΣ Κ ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙ???????? :o:o:o Ε ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΘΕΟ ΣΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΣΚΑΤΟΥ!!!!!!ΠΟΠΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ!!!!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!! ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟΟΟΟΟΣΟΣ ΚΑΙΡΟΣ!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ???????? ΜΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!! Κ ΟΥΤΕ ΒΑΖΕΙ ΚΑΝΑ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ :?

:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...