Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ, ΑΚΟΜΗ ΔΗΛΑΔΗ, ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΛΑΛΗΣΩ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΑ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΝΑΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΣΑΝ. ΣΚΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ, ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ. ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ, ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΑΝΑΣΤΡΕΨΙΜΟ ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ. ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ ΔΗΛΑΔΗ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΑ. ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ. ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΜΕ. ΕΛΕΝΑ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ Μ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ. ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΘΑ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ. ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ.

ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΑΥΡΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βαρεθηκα με αυτο το μαμμυ δυο φορες με πεταξε. Λοιπον στα γρηγορα παλι εξω θα βγουμε εμεις εχουμε μπολικες δουλιτσες οταν με το καλο επιστρεψουμε θα σας ενημερωσουμε τι καναμε σημερα.

Δωστε μου τα φωτα σας θελω ιδεες για το τραπεζι μετα τη βαφτιση τι στολισμο να κανω.... Διαφωτιστε με!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαρεθηκα με αυτο το μαμμυ δυο φορες με πεταξε. Λοιπον στα γρηγορα παλι εξω θα βγουμε εμεις εχουμε μπολικες δουλιτσες οταν με το καλο επιστρεψουμε θα σας ενημερωσουμε τι καναμε σημερα.

Δωστε μου τα φωτα σας θελω ιδεες για το τραπεζι μετα τη βαφτιση τι στολισμο να κανω.... Διαφωτιστε με!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! ΡΕΝΑΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ, ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ! ΑΛΕΚΑ ΝΑΙ ΒΡΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ..ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΟΜΑΙ...ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗ ΣΤΟΛΗ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ. ΕΣΕΙΣ ΔΙΝΕΤΕ ΑΠ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ? ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ ΣΟΥΠΕΣ ΑΛΕΣΜΕΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ...ΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ ΜΑΣ. ΦΙΛΙΑ!!!! ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ! ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!

post-4110-13873936397761_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.............τι όμορφη πριγκίπισσα έχεις ΜΙΚΑ μου!!!!!!!!!!!!!!!!Να τη χαίρεσαι!!!!!!!!!!!!!!

Τελεια είναι..........

Πήγαμε που λέτε στο χορό!!!!!!!!!!!!!!!Πολύ ωραία ήτανε...........τέλειο φαγητό πολύ χορό!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Πάτρα ετοιμάζεται για το μεγάλο πανηγύρι αύριο ε?????????Και η Λεμεσός το ίδιο!!!!!!!!!!!!Αν και δε ξέρω αν θα πάμε ελπίζω να ναι καλή μέρα όπως σήμερα!!!!!!!!!!!!!

Το απόγευμα θα πάμε με τον Ορέστη σε μια φίλη για καφεδάκι για reunion πρωην συναδέλφων.............θα χει κι άλλα παιδάκια καλά θα περάσουμε!!!!!!!!!!!!!!

Ρενάτα μου αφού ταλαιπωρείται τόσο κι εσύ μαζί του και δεν υπάρχει θεραπεια ίσως καλύτερα να κάνει την εγχείρηση.............

Καλό καρναβάλλι και καλή Καθαρά Δευτέρα να έχετε όλες μαζί με τις οικογένειες σας!!!!!!!!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ ΠΟΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΣΟΥ !!! Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.

ΜΑΡΙΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΧΟΡΟ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ REUNION. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΓΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΖΟΜΑΣΤΕ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ. ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΟΛΓΟΘΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ

ΡΕΝΤΑ ΨΑΞΤΟ Κ ΑΛΛΟ!!!!! ΠΑΡΕ Κ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗΓΙΑΤΡΟΥ! ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΥΚΟΛΟ ΠΡΑΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕΤΕ!!!!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

ΜΙΚΑ ΚΟΥΚΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΝΕΡΑΙΔΑ!

ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΝΤΥΣΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΩΣΑΝΕ ΖΩΓΡΑΦΟ :lol::lol::lol::lol: ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ Ο ΠΙΚΑΣΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και εγω πουρνο πουρνο αφου η κυρια κοκοπικου δεν ηθελε να κοιμηθει, δε πειραζει ομως....

Καλημερουδια σας κοριτσαρες μου και καλη αποκρια σημερα!!! Ευχομαι να εχετε καλο καιρο και να βγειτε στις παρελασεις. Εδω στη Ροδο δεν κανουν τιποτα μεσα στο κεντρο αλλα στα χωρια οργανωνουν τοπικες παρελασεις αλλα το καιρικο μας δελτιο ειναι νεφελωδης και παει για βροχη. Σημερα θα ανεβουμε στο χωριο στους δικους μου να φαμε αλλα το μπαμπα θα τον αφησουμε σπιτι να βαψει μπας και τελειωσει σημερα, πρεπει να το παραδεχτω ο αντρας μου κανει τρομερη δουλεια με τα κασωματα απο τις πορτες.

Τα νεα μας.... Εκλεισα κομμωτηριο τη προηγουμενη μερα θα παω για νυχια και βαψιμο μαλλιου και τη μερα της βαφτισης χτενισμα και βαψιμο και ετοιμη (οπως καταλαβαινετε δεν κανω τιποτα μονη μου οι αλλοι πρεπει να με στολισουν). Με πηρε τηλ η κοπελα για τα προσκλητηρια μου ειπε αρκετα πολλα λεφτα και μαλλον δεν θα τα κανω απογοητευτηκα πολυ. Αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικα μου μια κουκλιτσα η πριγκιπισσα σου να τη χαιρεσαι τι εγινε τελικα με τη βαπτιση εκλεισες ημερομηνια???

ρενατα μου πολυ πολυ ψαξιμο για το χειρουργειο και μην αγχωνεσαι θα γινει και αυτο. απο που προερχεται ο πονος ειναι κηλη ή σπονδυλος???εγω για τη πουλοσυζητηση επιλεγω κατω κατω!!!!

ελενα μου ΓΕΡΑ ΓΕΡΑ ΣΠΑΣΤΟΥΣ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!!

μαρινακι μου μια χαρα σας βρισκω εξοδους παρτυ τελεια!!!

μαριαχαρ σημερα στη πατρα θα γινεται χαμος θα σας δουμε στη τηλεοραση και αυτο το χρονο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ, ΡΕΝΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΕΚΑΚΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ! ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ. ΚΑΙ ΕΕΠΙΔΗ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΕΙΡΑΣ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΑΓΙΡΕΨΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΡΕΑΣ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΙΣ ΣΟΥΠΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ. ΤΡΩΜΕ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ, ΟΥΤΕ ΛΕΡΩΝΩ ΣΠΙΤΙ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΛΕΚΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΕ Κ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΗ... ΤΩΡΑ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΙΚΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΟΝΑ ΚΑΙ...ΜΕΝΕΙ ΚΡΗΤΗ. ΤΗΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΙΟΥΝΙΟ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ(ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ) Ο ΑΛΟΣ ΝΟΝΟΣ ΓΕΝΝΑΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΔΕΙΛΛΕΙΜΑ Η ΤΩΡΑ Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΩΝ...ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΝΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΙΚΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΒΛΕΨΩ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??????? ΓΝΩΜΕΣ....ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!ΑΛΕΚΑ ΕΣΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ????? ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΒΡΗΚΕΣ? ΑΝ ΘΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ... ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΝΩ ΑΠΟ ΙΟΥΝΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΠΟΛΥΘΕΛΩ ΓΙΑ ΑΠΡΙΛΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως Έλενα, τί να κάνει η Ρενάτα και η Ηλιάννα? Ρενάτα καλύτερα ο άνρτας σου?Ηλιάννα σε ρίξανε οι αναγούλες και οι ζαλάδες? Και η Θάλεια? Η Ρουμπέλα?

κοριτσακια εδω ειμαι και εγω!! δεν σας ξεχασα! περναω βεβαια μεγαλα ζορια! ειχαμε και το δικαστηριο την παρασκευη και που να σας τα λεω!! ξεφτιλα γινανε δεν ειχαν τι να πουν και πεταγαν ασχετα! ακομα και τιι αμαξι εχει ο μπαμπας μου και η μαμα μου και σε τι σπιτι μενουνε λεγανε προκειμενου να αποδειξουν την οικονομικη τουσ κατασταση για να μην μου δωσουν διατροφη για τον εαυτο μου!!!

τους ξεφτιλησε η προεδρος λεγοντας οτι δεν την απασχολει τι κανουν οι δικοι αλλα τι κανω εγω!! :lol::lol:

ΡΕΝΑΤΟΥΛΑ τι εχει ο αντρα σου?? σορρυ που δεν διαβασα αλλα ειναι τοσες πολλες οι σελιδες που δεν τα καταφερα! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΜΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ...ΜΙΚΑ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΕ :D ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΒΑΦΤΙΖΕΤΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ Η ΑΛΛΩΝ ΛΟΓΩΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΕ ΠΕΡΙΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ 5 ΕΤΩΝ :shock: ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΝΟΝΟΥ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑΝ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΜΑΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ(ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΣΩ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ) Κ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ Η ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ,ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΟΥ...ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΜΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ...ΜΙΚΑ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΕ :D ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΒΑΦΤΙΖΕΤΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ Η ΑΛΛΩΝ ΛΟΓΩΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΕ ΠΕΡΙΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ 5 ΕΤΩΝ :shock: ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΝΟΝΟΥ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑΝ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΜΑΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ(ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΣΩ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ) Κ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ Η ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ,ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΟΥ...ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ...ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΥΛΟΥΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα κοριτσια αντε του χρονου :D

εμεισ ολα καλα ο καιροσ χαλια αλλα δε μασαμε τσ... τσ ..

σημερα πηγαμε σε ενα παρτι σε κεντρο περασαμε ωραια τα παιδια πιο πολυ....το βραδυ εδω αναβουμε φωτιεσ σε πλατιεσ (τζαμαλεσ τισ λενε) ανα περιοχη κ χορευουν κ τρονε κ θα παμε καμια βολτα για κανα σουβλαξ :lol::lol: αν κ τωρα το μεσημερι ψησαμε παιδακια μπριζολεσ κ σουβλακια κ την καναμε ταρατσα :D επεσε κ ο ιασοονασ με τα μουτρα εφαγε μπριζολα σουβλακι παιδακι πατατεσ κ τελοσ λαχανοπιτα :shock::lol::lol: κ την επεσε για υπνο ο φουσκασ :lol::lol:

μικα κουκλα η κουκλα σου καμια χαντρα να τησ βαζεισ... ;) οσο για την νονα εγω το παιδι θα κοιταγα πιο πολυ να μην μαινει αβαφτιστο τοσο πολυ :roll::roll: πεστο στισ νονεσ για τα οικονομικα κ να κανουν το κουμαντο τουσ κ αυτεσ οποια θελει κ την βολευει απο τοτε μεχρι τοτε ασ μην ειναι κ οι δυο ...κανεισ κ αλλο παιδι βρε αδερφε.....παντοσ καλυτερα ητην εγκυο να μην την κανεισ εχει κ αυτη τωρα οικονομικεσ υποχρεωσεισ περα απο την γεννα......εμενα η κουμπαρα μου ειχε φυγει για λιμνο κ δεν μπορουσε να ερθει κ βρηκα αλλη δεν θα ρωταω ποτε μπορει ο καθενασ εγω ποτε θελω στο περηπου κ κανονιζει κ η νονα κ ετσι βρηκα αλλη ;) χωρισ να παρεξηγηθει η γαμοκουμπαρα ;)

ρουμπη παρτου κ τα σοβρακα :lol::lol::lol::lol:

ρενατα κουραγιο κ σε σενα κοριτσι μου εμενα ο μπατζανακησ μου βγηκε τελικα μαστουρομενοσ βεβαια μονο ετσι δεν ποναει αλλα για εγχειρηση ουτε λογοσ ειναι πολυ επικινδυνο του ειπαν κ εδω η ορθοπαιδικοι ειναι αστερια ερχοντε επωνυμοι για χειρουργιο απο αθηνα...μηπωσ να ερθεισ καμια βολτα να παρεισ κ καμια γνωμη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!!!!

Ρενάτα μου συμφωνώ κι εγώ με τα κορίτσια.... Πρώτα ψάξτε το πολύ καλά!!! Και αν όντως δεν υπάρχει άλλη επιλογή τότε εγχείρηση.... Δεν είναι και εύκολο πράγμα...

Ρουμπελίτσα μου συμφωνώ απόλυτα με την προλαλήσασα!!!! Πάρ'του και τα σώβρακα του κοπρίτη!!!

Θένα μου μια χαρούλα!!!! Την κάνατε ταράτσα δε λες τίποτα!!! :lol::lol::lol::lol: καλέ ο Ιασονάκος πώς τα έφαγε όλα αυτά?!?!?!?!?! Δεν φοβάσαι μην πνιγεί? Αρε η μανούλα με την εμπειρία!!! Εγώ ....κωλώνω να του δώσω.... να φανταστείτε χθες του έδωσα ψωμάκι για πρώτη φορά!!! (Βέβαια δεν του έκοβε και πιο πριν να το πιάσει να το βάλει στο στόμα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

ΜΙΚΑ μου κούκλα η πριγκιποπούλα μας!!! Φτου φτου φτου!!!! Κι εγώ δεν θα περίμενα και πολύ για τη βάπτιση.... Να φανταστείτε ότι γι'αυτό το λόγο τον βάπτισα μέσα στο καταχείμωνο..... Δεν ήθελα να πάει....περπατώντας στην εκκλησία... Μου έκανε κάπως να είναι μεγάλος και αβάπτιστος..... Και ο δικός μας ο νονός είχε οικονομικές δυσκολίες αλλά εξηγήθηκα από την αρχή.... Στο κάτω κάτω ξέρουν ότι το να γίνεις νονός έχει κάποια χ ψ έξοδα και πολλές υποχρεώσεις!!!! Πρέπει να είσαι αποφασισμένος και συνειδητοποιημένος για να γίνεις ανάδοχος!!! Σωστά?

Συμπεθέρα κρίμα για τα προσκλητήρια..... Αλλά γιατί πολύ ακριβά? Η εκτύπωση? Είναι αυτή η άμαξα που ήθελες? Ψηφιακή εκτύπωση δεν θα γινόταν? (επειδή γνωρίζω λίγα πράγματα - στην εταιρεία ήμουν στη διαφήμιση και ετοίμαζα και υλικά προς εκτύπωση και ο κουνιάδος μου έχει τυπογραφείο μεγάλο, οπότε γνωρίζω αρκετά πράγματα - πες μου μήπως μπορεσω να σου προτείνω καμιά άλλη λύση....)

Έλενα γερά παρ'τους τα μυαλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπν κοριτσακια απο που να αρχισω?????????????????????? :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!! ΡΙΞΑΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΑΤΣ ΑΛΛΑ ΓΕΡΟ ΛΕΜΕ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΥΣΤΕΡΙΑ!!!!!! ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!!!!!!!

ΛΕΕΙ Ο ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟΣ ΜΟΥ... ΟΤΙ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΓΕΙ( Κ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΓΕΝΕΙ) ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΚ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!!!!!

ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΣΤΙΣ 10 Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ!!!!!! ΠΑΕΙ 1 ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ ΤΗΛ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!

ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΞΥΠΝΑΩ ΣΤΙΣ 6,10 ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΝΑΙ ....ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!!!!!!!ΤΟΝ ΞΑΝΑ ΠΕΡΝΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!

ΕΡΧΕΤΕ ΣΑΝ ΤΗΝ ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΤΟΝ ΛΕΩ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΩΣ ΤΩΡΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΩ!!!!!!!!!

ΨΑΧΝΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ Κ ΒΡΙΣΚΩ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΙΣΟΔΟΥ ΣΤΟ ΚΑΖΙΝΟ :twisted::twisted::twisted::twisted: Κ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΟΛΙΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΩ.....ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΑΡΕΣΥΡΑΝ ΟΙ 2 ΤΟΥ ΦΙΛΟΙ ΛΕΣ Κ ΗΤΑΝ ΚΑΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ(ΕΚΕΙΝΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΟΥΜΑΡΤΖΗΔΕΣ)!!!!!!!!!1 ΤΣΙΡΙΖΑ ΑΠΕΙΛΟΥΣΑ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΕΦΥΓΕ!!!!!

ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ!!!!! ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!!!!!!

ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΩΡΑ Κ ΤΟΥ ΠΕΤΑΩ ΕΝΑ ΣΑΚΟ ΤΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!!!!!!ΚΑΘΟΤΑΝ ΕΚΛΕΓΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ!!!! ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ Μ ΑΦΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΔΗΚΙΓΟΡΟ!!!!!!!!!!

ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...... ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΣΟΥΧΤΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΑΦΗΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ Κ ΧΑΝΕΙ 800 ΕΥΡΩ!!!!! Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΠΟΣΑ ΑΚΟΜΑ ΕΙΧΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!!!

ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ 100 ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΒΡΑΧΟΣ!!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ :cry::cry::cry::cry::cry::cry: ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΧΩΡΙΑ ΤΟΥ :cry::cry::cry: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΣΤΙΣ ΦΑΣΑΡΙΕΣ Κ ΟΥΤΕ ΝΑ Μ Ε ΒΛΕΠΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!! ΩΡΑΙΕΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενά μου τι λές τώρα?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Δεν το πιστεύω Χριστέ μου... Καλά, όλοι οι άντρες για σκότωμα είναι πια?!?!?!?!?!?!?!?!

Τι να πω βρε φιλενάδα!!! Καλά του έκανες!!! Κράτα γερά να βάλει μυαλό!!! Και καλά έκανες και έστειλες το μωρουλίνι σου στη μαμά σου... Θα ηρεμήσεις και θα ξεκουραστείς λιγάκι....

Δεν το πιστεύω.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Αλλά σε παραδεχουμαι όμως!!!! Μπράβο σου!!! Έτσι έπρεπε να είχα κάνει κι εγώ με τον....προκομμένο μου.... έπρεπε να τον είχα στείλει από καιρό... (συγγνώμη με πιάνουν κι εμένα τα παράπονα!)

Δεν έχω λόγια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ............. ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ Κ ΑΠΕΙΛΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!! ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΑ!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ 400 ΤΗΛ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΚΛΕΓΕΤΕ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΚΙ ΕΙΧΕ ΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΗΖΥΧΙΑ. ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 2 ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΞΕΝΥΧΤΗΔΕΣ.

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΜΕ ΦΡΙΧΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ. ΕΧΕΙ ΚΟΙΛΗ ΔΙΣΚΟΥ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΙ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΟ ΝΕΥΡΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΑΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΟΥ ΠΟΔΙ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ ΓΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

ΑΛΕΚΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ. ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΤΕΙ ΚΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ΓΑΙ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ ΓΑΙΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΠΟΝΟ. ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΕ ΗΤΡΕΜΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΣΤΡΙΨΕΙ. ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΑΦΟΥ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕ ΜΕΡΕΣ. 3 ΜΕΡΕΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΟΛΕΣ ΚΙ ΟΛΕΣ. ΩΡΑΙΕΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΛΕΝΑ.

ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΕΘΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !!! ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ. ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΗ. ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσαρες μου ξενυχτησμενες και τσαμποκαλουδες....Σημερα τελικα θα παμε με εξω ολοι μαζι στους γονεις μου να κανουμε κουλουμα. Ευτυχως ο καιρος ειναι καλος με λιακαδα και ετσι θα ειναι ωραια για τη μικρη να παιξει και να δει κοσμο.

Ελενα μου καλα τον εκανες δεν διαφωνω να παει στο καζινο αλλα οχι δεν συμφωνω να πεταει ενα καρο λεφτα, εκει στο χοτελι να στρωσει χαρακτηρα!

Ρενατα μου ας την κανει κοιλη δισκου και εδω στη Ροδο οι αχρηστοι γιατροι την κανουν και χωρις επιπλοκες. Ολα καλα θα πανε μη στεναχωριεσαι.

Ρουμπελιτσα μακαρι να ημουνα σε καμια γωνια να σας επερνα ματι στο σοου που εστησε ο αντρας σου. Αντε μωρε το μακακα......

Συμπεθερα μου τη πηρα τηλ και την ψιλοεχεσα και τελικα συνολο 120 ευρουλακια! Αρα ετσι θα κανω το εφε μου και θα σκασουν ολοι απο τη ζηλια τους γιατι ηδη εχουν ξεκινησει οι μουρμουρες απο το σοι του αντρα μου.Πειτε καμια ιδεα για το στολισμο του τραπεζιου εχω ξεμεινει απο ιδεες.......

Θενα μου και εγω της μικρης της δινω τσιτσι μπολικο αν και εχουμε μονο 2δοντακια μια χαρα τα κοβει και τα καταπινει. Αρα τελεια τα περασατε και εσεις!!!!

Μικα μου απλα ειναι τα πραγματα αμα τη θες διπλα σου τη φιλη σου θα περιμενεις. Αυτο με την ηλικια δε ψιλοστεκει γιατι παει και βασει οικονομικων. Αν θες για να μη περιμενεις μπορεις να κανεις μια ονοματοδοσια στο δημο ωστε η μικρη να εχει και επισημα ονομα και κανεις οποτε θες εσυ τη βαφτιση. Τι ονομα θα παρει η πριγκιπισσα σου?Καλε πες μου ποτε μπορεις να παρουμε τις κορακλες μας και να παμε σε κανενα παιδοτοπο να πιουμε ενα καφε.

Αυτα κοριτσια για νεωτερα και φωτο αυριο φιλακια στα μαγουλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...