Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AX PONEMENH MANA!!!!!!!!ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΕΣΕΙΣ!!!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΤΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!1 ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!!!! ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΡΕΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Η ΚΟΛΗΤΗ Μ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΤΗΣ!!!! 8 ΧΡΟΝΩΝ !!!! ΜΗΛΑΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΜΑΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ :lol::lol: ΕΙΧΕ ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ ΝΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙ Κ Ν ΚΑΝΕΙ ΕΠΗΔΙΞΗ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ !!!ΟΛΑ ΑΤ ΦΤΙΑΧΝΕ!!!!!! ΑΧΧ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ GREEC KAMAKI :o

ΠΕΣΤΕ ΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΙΑ!!!!!! ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ Κ ΠΟΙΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΠΟΑΘΑ ΣΟΚ!!!!!!!!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΕΩ!!!!!

ΑΑΑ ΚΑΙ ΨΑΡΙ ΤΡΩΜΕ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, να απαντήσω στα σημαντικά πρώτα!!! Έλενα με γεια το καρότσι σας!! Πολύ όμορφο!!! Άμα σου κάτσει κάτι..και εγώ έτσι παθαίνω..άμα μου αρέσει κάτι δύσκολα να αλλάξω γνώμη...

Γιαουρτάκι μου είπε ο γιατρός αντί της κρέμας και αυγό συμπληρώνω με φρούτο επειδή σίγουρα δε χορταίνει..

Εμείς έχουμε γάλα, αυγό και φρούτα, ύπνο, μεσημεριανό, γάλα, ύπνο, γιαουρτάκι ή κρέμα, γάλα και ύπνο..επειδή θηλάζει, μετά το μεσημεριανό του θέλει πάντα λίγο γάλα έτσι για να ηρεμήσει και να κοιμηθεί..

Τα άλλα τώρα....

Ε να ήσασταν από μια γωνιά να βλέπατε..θα λέγατε ότι όοοοολα αυτά που σας λέω τόσο καιρό είναι ασύστολα ψέματα,κακεντρέχιες και ζήλειες..ότι πιο αγαπημένοι άνθρωποι δεν υπάρχουν από μας τις δύο...

Μα σκίστηκε να μου φέρει καρέκλα,να με σερβίρει ποτό..είχε πίτσες νηστίσιμες και μη και επειδή την ώρα που σέρβιρε εγώ τάιζα και κοίμιζα τον Κωνσταντίνο,όταν βγήκα είχαν τελειώσει οι μη νηστίσιμες και έσκασε από τη στεναχώρια της που δεν το ξερε να μου φυλάξει δυο κομμάτια...σόου σας λέω..σόου...φυσικά ήταν το σόι μπροστά και ο άντρας μου..δεν της πήγαινε να πετάξει μπηχτή ή να κάνει τίποτα άλλο..στο σόι κάνει πως με λατρεύει (επειδή οι συγκεκριμένες θείες και ξαδέρφες που ήταν εκεί με πάνε με χίλια)..α και δε σας είπα να τρελλαθείτε..τα γενέθλια του παιδιού κανονικά ήταν τέλη Ιανουαρίου :shock::shock: εμείς της πήραμε ένα σετ φορμούλες γιατί η πεθερά μου είπε στον άντρα μου ότι ήθελε φόρμες για το παιδί η αδερφή του και δεν είχε λεφτά να πάρει.. ε και με την ευκαιρία των γενεθλίων της πήραμε εμείς..τότε ούτε τραπέζι έκανε ούτε τίποτα..τώρα θα ξαναπηγαίναμε δώρο :?:? εγώ έλεγα να πηγαίναμε στο παιδάκι μια κουκλίτσα απλή αφού της πήραμε τις φόρμες, και ένα απλό δωράκι στον αδερφό της και ένα στο παιδάκι του κουνιάδου αφού θα ήταν εκεί να μη ζηλέψει..ε πήγαμε στα τζάμπο και ο άντρας μου ήθελε να πάρουμε 2 κούκλες στη μικρή ακριβές, και από ένα στα άλλα..χαλάλι στο παιδάκι αλλά με τσάντισε ο άντρας μου..δεν του πα τίποτα για να μη με πει κακιά αλλά αφού δώρο πήραμε ακριβό τότε..δηλαδή επειδή της θυμήθηκε της αλληνής να κάνει πάρτι μετά από 2 μήνες ξεχνάμε εκείνα τα δώρα και φτου από την αρχή???

αχ πλησιάζει και η γιορτή του γιου μας και τα γενέθλια του..να δω αν θα του φέρουν καν ένα σκατουλάκι...ουφ..φουντώνω... :o δεν πηγαίνεις δώρα ρε παιδί μου στα παιδάκια για να περιμένεις αντάλλαγμα..αλλά πώς να το κάνουμε..όπως του άντρα μου είναι ανηψάκια του και τα αγαπάει, έτσι και ο γιος μας είναι ανηψάκι τους και λένε κιόλας ότι του χουν και αδυναμία :^o:^o ε πώς γίνεται να μη φέρνουν μια κουδουνίστρα των 3 ευρώ έτσι για να δείξουνε κάτι..εδώ οι γειτόνισσες μας που δεν έχουμε και τις ιδιαίτερες σχέσεις και όποτε πάνε τζάμπο ένα πραματάκι θα το φέρουνε στον μικρό έτσι για να τον δούνε να κάνει χαρούλες...

Πάλι μυθιστόρημα έγραψα... :?:?

Ναι ήμασταν πολύ αγαπημένες απόψε..αυτή έδειχνε έτσι..εγώ ούτε πολύ της μίλαγα,ούτε σημασία της έδινα..μίλαγα με τις θείες και τις ξαδέρφες και πεταγόταν αυτή σαν την ..... μες τη μέση..!!!! :lol::lol:

Αυτάααααα τα νέα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα η μάνα μου με ζαλίζει να του δίνω πριν την κρέμα το γιαουρτάκι του αλλά αφού ρώτησα και το γιατρό και μου πε οτι το γιαουρτάκι αντικαθιστά την κρέμα.. αφού την κρέμα και πολλές φορές δεν την τρώει και όλη,πώς θα του δίνω γιαουρτάκι? Δίκαιο έχει η Θένα για την παχυσαρκία.. Εμένα η ξαδέρφη μου είχε πάει το γιο της 8 χρονών στο γιατρό γιατί δεν έτρωγε..υγιέστατος αλλά δεν έτρωγε πολύ φαί..και της λέει "άμα πεινάσει δεν τρώει?" "ναι" λέει αυτή.." ε άστο παιδί" της λέει, "έτσι κάνετε όλες και τα μπουκώνετε και μετά τρέχετε σε διαιτολόγους να τους κόψετε το φαί"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Α ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΤΑ ΚΑΝΕ ΤΩΡΑ???????? ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΙ ΓΙΟΡΤΑΣΕ ΠΧ ΤΑ 3 ΚΑΙ 1/4 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ????????

ΕΛΑ ΝΙΝΙ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ Κ ΕΣΥ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙ Α ΝΑ ΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!! ΜΑ Κ ΜΕΝΑ Μ ΦΕΝΟΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ!!!!! ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ, ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΑΚΟ ΣΟΥ!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΧΘΕΣ, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ!!!! ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΑΣ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! \:D/ \:D/ \:D/ ΤΟΣΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ... ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΡΟΤΣΙ :)):)):)) ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΤΡΑΒΑΝΕ ΟΛΑ ΟΙ ΝΥΦΕΣ :lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ? ΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΙ? ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΜΕΣΑ Ή ΑΡΓΟΤΕΡΑ? ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ. ΝΑ ΠΑΕΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...Α ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ. ΠΩΣ ΝΑ ΦΑΝΕ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΙ? ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ... ΘΕΝΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑ ΜΠΟΤΟΞ =))=))=))=))=))=)) ΠΛΗΡΩΝΩ ΟΣΟ ΟΣΟ!!!! ΜΑΡΙΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ, ΓΕΝΕΘΛΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟΦΥΓΑΤΕ ΤΟ ΑΙΜΑΤΟΚΥΛΙΣΜΑ :lol::lol::lol::lol: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΤΣΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕ ΣΟΥ ΦΥΛΑΞΕ, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε!!! εμεις ειχαμε δουλιτσες αυτες τι μερες και κοσμο ηρθαν επισκεψεις πηγαμε επισκεψεις καλε χαμος χαχαχαχααχαχ!!!!!

τι αλλα τι μου κανετε? ολες καλα? ολα τα παιδακια μας καλα?

ρενατα γεωργια ειστε καλα εχουμε καιρο να δουμε νεα σας??????

λοιπον ξεκιναω!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρακι μου μη χαλας την διαθεση σου με ξυνα πραγματα δεν λεει!!!!! ;););););)

μπραβο στον κωσταντινουλη που τρωει αυγουλακι!!!! εμεις τρωμε το αυγο σφιχτο πολυ το καθαριζω το κοβω κοματακια και το τρωμε κοματακι κοματακι με λιγο ψωμακι και λιγο φετα!!!

τρελενεται ο νικολης!!!!

ηλιανα να τον χαιρεσε τον αγγελινο σου να ειναι γερος καλοτυχος να τον καμαρωσετε πραγματικα οπως επιθυμειται και με το καλο να ερθει και το επομενο παιδακι ολα καλα να ειναι!!!

θενα θενα τοσο ομορφη μαμα γιαυτο μας κρυβοσουν????? =))=))=))=))=))=))=))=))=))

καλα θενα τι αβαφτη και βλακειες ειναι αυτα!!!!! μια κουκλα εισαι μη τρελαθουμε κιολλας!!!!

καλα ε ολες οι μανουλες και ολα τα παιδακια οχι να το παινευτουμε :oops::oops::oops::oops: αλλα ειμαστε κουκλες και κουκλακια αχαχαχαχαχαχχαχααχχααχχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ωπα ωπα κατακτησεις η σαντυ αλλα τι αλλο να περιμενει κανεις απο τι παιδι θαυμα παντα πρωτοπωρα!!! και ειναι μια κουκλα αλεκακι να σας ζησει και παλι καρδουλα μου ειναι μι αζωγραφια γερη και καλοτυχη να ειναι!!!!

κοριτσακια εμεις ψαρι δεν τρωμε ακομα μολις χρονισει μου ειπανε!!!!

αληθεια τι ψαρακια δινεται?

ΑΛΕΚΑ αν ψαχνετε για γαμπρο ειμαστε και εμεις διαθεσιμοι και κουκλοι ετσι ΜΗ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!!!! ειμασταν 11 κιλα και 75 ποντους πριν 1 μηνα που μας μετρησαν ετσι ολοκληροι αντρες (τωρα βεβαια εχουμε γινει 12 κιλο με την δικη μου ζυγαρια δεν ειναι ακριβιας σαν του γιατρου!!!!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελενακι μου καλοριζικο το καροτσι σας και καλες βολτες!!!!

και οτι θα σε ρωταγα αν κατεληξες τελικα σε καποιο και δεν εισαι καθολου ψωναρα αυτο σαρεσε αυτο πηρες εκτος απο τα μωρακια μας το θεμα ειναι το καροτσι να βολευει και μας!!!

ε ναι λοιπον τοτε ειμαστε ολες ψωναρες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπον εγω το γιαουρτι ελενακι το δινω το απογευμα αντι για κρεμα λιγο να αλλαζει του δινω γιαουρτι νουλακ με γευσεις φρουτων που εχει δεν λιγο 150 γρ ειναι!!!

δεν ειναι να σκασουνε και τα παιδια και οταν δινω αυγο του δινω καιλιγο φετα τυρι μα ψωμακι και δεν τρωμε φρουτα η φρουτοκρεμα εκεινη την ημερα!!!

μαρακι οτι ναναι η ξυνη τι να πω ετσι κανουν ολες το παιζουνε καλες μπροστα στο κοσμο και υστερα σου βγαζουν την ψυχη εσενα !!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

φιλακια κοριτσακια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι μου καλες δουλειες ευχομαι και χαιρομαι πολυ που εχετε δουλειες και ας τρεχεις εγω κοντευω να μεινεω ανεργη!!!! σε ταλαιπωρει ακομα ο ορεστουλης εγω πιστευα οτι ειχε στρωσει αν και μπορω να σου πω οτι χαλασε και ο νικολας μας κανει κατι νυχτερινα γυμνασια αλλο πραγμα αλλα θα ξαναστρωσει που θα παει!!!! να μας τον φιλησεις τον μπουμπουκο σου!!!

ζετουλα μου γιατι εχεις νευρα ποιος σε πειραξε? (αν μαζευτουμε ολες μαζι αλιμονο τους αυτους που μας ενοχλουν ολες κατα καιρους) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΠΙΣΗΣ. ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΙ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ. ΕΙΜΑΙ 10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΙΣΩ. ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΜΩΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΝΕΑ. ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΖΥΝΕΧΩΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΟΥΜΕ ΕΠΙΟΤΕΛΟΥΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΣ ΓΑΙΤΙ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ. ΤΕΛΙΩΣΑΜΕ ΚΑΙ Μ ΑΥΤΟ. ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΓΙΟΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΩΝ ΚΟΥΜΠΑΡΩΝ, ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ Σ ΑΥΤΑ. ΑΚΟΜΗ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ. ΧΘΕΣ ΗΡΘΕ Ο ΝΟΝΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΩ. ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΣΤΗΝ PIZZA HUT. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΟΚΙΜΑΖΕ ΤΥΡΙ ΛΙΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΟΥΛΑ ΨΗΜΕΝΗ.ΣΗΜΕΡΑ Θ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΟΚΑΙΡΟ. ΘΑ ΠΡΟΑΠΑΘΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΦΙΛΑΚΙ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOYKOY TZAAAAAAA!!!!! :D

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!! :D:D:D:D

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΝΗ ΛΑΜΠΑΔΑ :D:D:D:D Κ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΙΘΑΝΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΜΕΧΧ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ Η ΝΟΝΑ Κ Ο ΝΟΝΟΣ ΜΑΣ!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ Κ ΚΑΤΑΣΥΓΚΗΝΗΘΙΚΑ!!!! ΤΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ Κ ΤΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΚΑΜΑΡΩΝΕ ΤΟ ΓΙΟΥΦΤΟΡΣΚΕΠΑΝΟ :lol::lol::lol: Η ΛΑΜΠΑΔΑ ΔΕ...ΕΙΝΑΙ ΑΣΟΡΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ ΜΑΣ,ΓΚΡΙ ΜΕ ΛΙΛΑ ΚΑΡΟ Κ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΞΥΛΙΝΟ ΛΑΓΟ!!!! ΑΠΛΗ Κ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Κ ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΧΑΖΟΠΑΙΧΝΙΔΑ!!!!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ ΟΛΑ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΑΣ :P:P

ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ!!! ΑΝΟΙΞΑΝ ΕΝΑ ΦΑΣΤΦΟΥΝΤΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ!!! Η ΑΝΙΨΙΑ ΕΙΝΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΑΓΡΙΜΗ!!!!! :shock: ΒΡΗΚΕ ΤΟΝ ΜΑΣΤΟΡΑ ΤΗΣ ΟΜΩΣ!!!! Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΟΥΣΕ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΤΗΝ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΤΑ ΜΑΛΙΑ Κ ΑΥΤΗ Ν ΚΟΛΟΣΕ Κ ΕΓΙΝΕ ΑΡΝΙ :lol::lol: ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.....ΠΗΓΑ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΧΕΡΙΑ!!!!!! :D ΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑ ΚΑΤΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...ΤΑ ΚΟΒΩ Κ ΕΓΩ!!!!!!!! :D:D

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΑ !!!ΚΑΤΣΑΜΕ Κ ΕΚΕΙ ΗΠΙΑΜΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ 20ΛΕΠΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΔΙΠΛΑ! :D ΕΚΕΙ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΑΚΙ ΚΟΥΝΗΘΙΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ!!!!!! ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΠΕΣΕ ΣΑΝ ΦΥΤΟ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ Κ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ!!!!! Ε ΠΕΣ ΜΑΣ Κ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕ Σ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ !!!! ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑΜΟΥ??????? ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ Κ ΕΣΕΙΣ :D ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΠΩΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΝΥΦΗ!!!!! ΚΑΛΕ ΒΑΛΤΟΝ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!!!! ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΦΑΤΣΑΡΑ ΤΟΥ!!!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ????? Κ ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ Ε????? ΚΑΛΕ ΕΣΥ ΤΙ ΤΟΝ ΘΕΣ ΤΟΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟ????? ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ!!!!ΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!!!

Ζέτα μου τί έπαθες και έχεις νεύρα?

Θάλεια μου εγώ του δίνω μπακαλιάρο..Καλά κάνατε και το ρίξατε στις βολτούλες,μπράβο σας!

Ρενάτα μου καλώς τα δέχτηκες!!Σε περιμένουμε όποτε αδειάσεις να ξαναμπείς..μην ανησυχείς εδώ είμαστε εμείς και σε σκεφτόμαστε!Κάνε τις δουλειές σου εσύ..

Έλενα με γεια τα ρουχαλάκια και η λαμπάδα σας!!!Βάλε μας φώτο να τον δούμε να τον καμαρώσουμε και εμείς το Χρηστάκο!

Ουφ... εγώ σπίτι την έβγαλα σήμερα και κοντεύει να με πιάσει μελαγχολία..έβρεχε κιόλας όοοοοολη μέρα, είχα και λίγο πονοκέφαλο, ο Κωσταντίνος δε με ήθελε καθόλου,ήθελε μόνο τον πατέρα του να τον κρατάει και λίγο τη μάνα μου..ε αυτάααα....τίποτα ιδιαίτερο...

Οι άλλες τί κάνετε? Αλέκα? Θένα? Μαρίνα? Ηλιάννα? Μίκα? Μαρία? Η Ντίμι θα μας πει τα νέα της αύριο..

Γεωργίααααα????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΑΛΛΟ ΝΤΥΣΙΜΟ!!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ ΑΛΑΖΑΜΕ Κ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ!!!! Ε ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΠΗΡΕ Κ ΤΑ ΠΕΤΟΥΣΕ!!!!! :roll:

Κ ΕΓΩ ΓΛΩΣΣΣΑ ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟ!!!! ΔΙΝΩ!!!!

ΤΖΑΜΠΑ ΡΩΤΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ!!!!! ΟΥΤΕ Ν ΑΤΟ ΜΥΡΙΣΕΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια? Εμένα το τρώει πολύ απλά τώρα που ήταν έτσι κρυωμένος του το έκοψα για να τρώει κρέμα που είναι κάπως πιο ζεστή..Παίρνω και εγώ το νουλάκ αλλά το σκέτο..είναι πολύ νόστιμο!!!! :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟ ADVANCE :cry::cry::cry: Κ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΣΦΡΑΓΙΣΕ ΣΤΟΜΑ!!!!!! Κ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΕΙ ΚΑΤΙ!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΑΓΑΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΑΠΟΡΗΣΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μη σκας κιόλας..Συνέχισε με κρεμούλα και πιστεύω τώρα που θα πιάσουν οι ζέστες θα το φάει που θα είναι και δροσερό δροσερό..Αλλιώς αν θες να του δώσεις τώρα,συνέχισε τις προσπάθειες..ο γιατρός μου μου είπε ότι χρειάζονται 8 προσπάθειες περίπου για να φάει κάτι καινούριο.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΙΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ!!1 ΑΜΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΤΣΑ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΟΠΟΤΕ ΜΟΛΙΣ ΤΙΣ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΣΩ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλεια τί φατσούλα είναι αυτή? Αχ..για δάγκωμα!!! Η φώτο που έχει πονηρό ύφος με το καπελάκι του ταζ είναι τέλεια!!! Να το χαίρεστε ξανά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερα γλυκες μου πολυλογουδες μανουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

τι κανετε??????πως ειστε????????

εγω κοριτσια μου δεν μπορεσα να μπω σημερα ολη μερα γιατι βαφανε το σπιτι ο αντρας μου με τον πατερα μου κ εγω ημουν κατω στη μαμα μου με τα παιδια κ δεν μπορουσα να μπω!!!!!!!!!!

ανεβηκα κατα τις 9 πανω κ ξεσκιστηκα να μαζευω κ να τακτοποιω τα πραγματα!!!!!!!!!!!

δεν μπορουσα να βλεπω αυτο τον πανικο που επικρατουσε εδω μεσα!!!ΧΑΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock:

κ τωρα μολις καθισα κ ειπα να μπω να δω τις φιλεναδιτσες μου τι κανουν!!!!!!!!! :x:-*:YMHUG:

θαλια μου σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου,να εισαι καλα κ να χαιρεσε το παιδακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειχες αρκετες μερες να μπεις, μας ελειψες!!!!!!!!!!!

βρε μαρακι μου μα τι καλη κουνιαδα που εχεις???????..................αγια ειναι..................... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ελεος δηλαδη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εσυ στο υψος σου καλα εκανες!!!!!!!!!!!!

ελενακι μου ο χρηστακος τελικα δεν το τρωει το γιαουρτι, ε?????να κ κατι που δεν τρωει το παιδι,που το ελεγες παμφαγο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μεγια για το καροτσι σας ειπα????δεν θυμαμαι αν σας ειπα, αλλα κ να σας ειπα ας το ξαναπω αλλη μια φορα, μεγια μεγια το καροτσακι κ καλο βολταρισμα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

ρενατα μου τι κανεις κοριτσακι μου??????αντε ετοιμαζεστε σιγα σιγα για την βαπτιση!!!!!!!!!!!!

με το καλο!!!!!!!!!!!!

αχ αυριο εχω να παω για την αυχενικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακαρι να ειναι ολα καλα κ να ειναι κ το μωρακι μου καλα!!!!!!!!!!! για να δουμε.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια μου συγχωρεστε με αν εχω ξεχασει καποια ,ε???????

πολλα φιλακια σε ολες!!!!!!καλο βραδυ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιανα μου σου ευχομαι ολα καλα να πανε κοριτσακι μου και θα περιμενουμε νεα σου !!! και μη κουραζεσαι βρε ματακια μου στην κατασταση σιγα σιγα μην κανεις χαζαμαριτσες!! κοριτσακια μου παω να ξαπλωσω ειμαι πτωμα φιλακια πολλα σε ολες σας καλο βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...