Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

Λοιπόν κοριτσάρες καταρχήν Καλημέρα … καλησπέρα … τέτοια ώρα όπως το πάρει κανείς…..!!!

Τρέχω σαν το Βέγγο κ χτες κ σήμερα…. Αλλά… ούτε που τολμώ να μιλήσω…. Οι απολύσεις πέφτουν καταρρακτωδώς !!!!!!! Τσιμουδιά δεν βγάζω η γυναίκα…. Χοχοχοχοχοχο :lol:

Ηλιανάκι εύχομαι να μην κρατήσουν πολύ αυτές οι ανακατοσουρίτσες….. Πές ότι ήπιες μια μπυρίτσα παραπάνω κ μέθυσες…. Θα περάσει ….. σώπα … σώπα…. Υπομονούλα… όλα γίνονται για το καλό αυτου του μικρούλη / μικρούλας που είναι στη κοιλίτσα σου .... ;)

Mariaxar ευχαριστούμε κ σένα για τα καλά σου λόγια!!! Αντε περιμένουμε κι άλλες λοιπόν φωτό !!!!!!!!!! Έχω ξεχάσει να σου πω ότι σπούδασα στη Πάτρα κ την αγαπώ πολύ πολύ πολύ !!!!!!!! Σε ζηλεύω που μένεις εκεί…. !!! …..καλέ … θα σκάσω!!!!..... ποια είναι η ξυνή ???? (σορυ αλλα μάλλον έχω χάσει επεισόδια) … να φανταστώ ?????

Το αυγουλάκι της το δίνω (βρασμένο 5 λεπτά από την ώρα που το ρίχνω στο νερό το βρασμένο) λιωμένο με το πηρούνι. Βγαίνει νερουλός ο κρόκος κ ελαφρώς σφιχτό το ασπράδι. Μόνο έτσι το τρώει- παραπάνω βράσιμο δεν το θέλει η δικιά μου – αηδιάζει κ μου το φτύνει. Εχω κ φρέσκα αυγουλάκια ευτυχώς κ δεν φοβάμαι κ πολύ … !!!!

Alekagala είδες ?? μια χαρούλα ο παιδικός –σιγά μην είχε πρόβλημα – ίσα ίσα που περνάνε πολύ καλά εκεί που συνέχει ασχολούνται μαζί τους κ βλεπουν άλλα παιδάκια !Ετσι θέλω να πιστεύω δηλαδή ...

Ελενάκι δεν τα κάνουν αυτά τα λάθη…. Να σηκώνεσαι πρωι πρωι χωρίς να υπάρχει λόγος …εδώ ψάχνουμε πως κ πώς να βρούμε χρόνο να ξαπλώσουμε τη κορμάρα μας ….

Ρε συμπεθερούλα – θανούλα …. Έμαθα ότι ο «γαμπρός» λέει χορεύει…. Θελω να δω Ιάσονα χορευταρά !!!!! σου είπα δεν φοβάμαι εγώ !!!!! νομίζεις χάνω εγώ τέτοια συμπεθέρα τώρα που τη βρήκα ????? ασε που στο ύψος μια χαρά ταιριάζουν τα βλαστάρια μας , εμάς τον προηγούμενο μήνα ήταν 8,500κ. και 75 ποντάκια… !!! (μινιατουράκι …. Δεν δίνουμε ότι κι ότι!!!!!) … και που σαι….. περαστικούλια !!!!!! να γίνεις γρήγορα καλά σου ευχόμαστε μάνα κ κόρη !!!!!

Σημάδια δεν έχουμε !!! …..κι όσο για το τηλεκοντρόλ… να ταν μόνο αυτό καλά θα ήταν !!! Εμείς μασουλάμε οοοοοοοττττττιιιιιιιιιιι βρεθεί στο διάβα μας!!!!!!!!!! …μόνο εμένα δεν μασουλάει

Θαλίτσα φιλιά στο Νικολάκι (στο σβερκάκι από μένα) !!! Αντε… αντε ένας μηνάκος έμεινε να χρονίσει το αγόρι μας !!!!!

Ηλιανούλα ελενίτσα θαλίτσα θα τους κάνετε γελεθλιάκια ??? το πρώτο τους παρτάκι.????

Να τα χαίρεστε τα παιδάκια σας !!!!!!!!!!!

Εμείς έχουμε σήμερα βελονίτσα που σας έλεγα .... 7 το απόγευμα ... θα σας πω τα νέα μας από Δευτέρα πια!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας και εύχομαι καλό Σαβατοκύριακο χωρίς γκρίνιες με ξεκούραση και ηρεμία κ χαρά !!!!!

Ηλιανούλα ειδικά για σένα αφού έχετε αύριο Γενεθλιάκια να χαίρεσαι το "Αγγελάκι"σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά....άστο Θένα..σε καταλάβαμε...θα πρεπε να ντρέπεσαι που βγάζεις φώτο την κόρη σου και μας λες ότι είσαι εσύ... [-(

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ωραία η μαμά, κουκλί και ο ταλιμπάν σου!!! Ε ρε μαγκιές με τη μπαντάνα...Θένα πού είσαι για καφέ? ωραία περιοχή φαίνεται!!! Α! Και άστα τηλεγραφικά..πες μας κάτι να μας φτιάξεις τη διάθεση!!!!

Dimi μου ξυνή=κουνιάδα... :ymsick:

Ωραία η Πάτρα,και μένα μου αρέσει πολύ..

Μαρία μου θα το χει το όνομα!! Και εγώ τέτοια αγγουράκια ήθελα να τρώω!! Στην Κύπρο μόνο τέτοια έχουμε, και τα πεθυμούσα πολύυυυ...Κοίτα να δεις που υπάρχει και άλλη με τις ίδιες μούρλιες!!!!

Ηλιάννα μου να το χαίρεστε το αγοράκι σας!!! Ευχές προκαταβολικά σου δίνω!!

Μαρίνα κοίτα να βρεις καλή δικαιολογία γιατί αλλιώς αλοίμονο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσ να γραψ με τα ριστερο κ σαν χωριατσα να τα γραφω οπωστα λεω :lol::lol::lol:

εγω μαι κ μαλιστα χαλια αβαφη κ πρισμεν απ την πριοδο

φευγω ηρθ ο αντρασ μμμ

παω ψωνια :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

καλε που εξαφανηστηκατε ολες??????? η που δεν θα σας προλαβαινω η που θα λειπετε ολες!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε??????????πως ειναι τα μικρα μας ζουζουνακια??????????????

εμεις ειμαστε μια χαρα!!!!!!!!!!!!! βαφουμε το σπιτι (ο αντρας μου δηλαδη) κ γινεται ενας χαμος!!!!!!!!

καλε κοριτσια πηρε το ματι μου μια φωτο που κυκλοφορησε με μια πιτσιρικα λεγοντας μας πως ειναι η θενα!!!!!!!!βρε μπας κ εχει βαλει κανα ανηψακι της η κανα πιτσιρικι απ'τοο σχολειο του μικρου κ λεει πως ειναι αυτη????????? :lol::lol::lol::lol:

θενα δεβρω εξω να σε δουμε!!!!!!!μην κρυβεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

θενα δεν εχω λογια!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

μαρινα μου πως εισαι κοπελα μου??????

μαρακι μου εσυ τι κανεις??????καλε ναι το κασσανδρα μου φερνει κατι σε γεροντεξ η καλογριεξ!!!! :lol::lol: σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!!!να εισαι καλα κ να χαιρεσε το παιδακι σου!!!!!!!!!

ντιμι μου ευχαριστω πολυ κοπελα μου να εισαι καλα κ εσυ να χαιρεσε το κοριτσακι σου!!!!!ναι προσπαθω να το ξεχασω αυτη την ανακατωσουρα!!!!!!ε δεν πηραζει μωρε!!!να ναι καλα το μικρουλι.....!!!!!!!!!

μαρακι μου ευχαριστω κουκλιτσα μου!!!!!!κ εσυ οτι επιθυμεις καιαιαιαιαιαιαι μακρυα απο την ξυνη!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ααα σημερα ειναι η συναντηση ε?????? ωχχχχχχχχχχχχ!!!!!!! :lol:

ελενα μου τα νευρα σου το βραδυ, ε???????? κ εγω το παθαινω αυτο κ μου ' ρχεται να σπασω τον υπολογιστη......!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

πολλα φιλακια σε ολες σας κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε ξυπνηστε βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;):D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου..........συγνωμη που χαθηκα έχει πέσει πολλή δουλειά (ευτυχώς δηλαδή) και δεν έχω καθόλου χρόνο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας διαβάζω όμως...........Θένα ούτε μία ρυτίδα???????????15 και πολλά σου είναι..........Τι γίνετε???????Μόνο εμείς έχουμε??????????

Ρε κορίτσια εκεί που στρώνουμε με τον ύπνο ξεστρώνουμε..........τι κακό είναι αυτό?????????Ψες εκλαιγε από τις 3 μέχρι τις 5 που του έκανα γάλα για να κοιμηθούμε λίγο.............Τα νευρα μου...............

Να σας ζήσουν όσες γιορτάζουν τα μωράκια σας.............Ηλιάννα μου είδες δεν ήταν τίποτα τελικά.........μαμακες γιατροί παιδί μου..............

Μαράκι δώστης να καταλάβει φτάνει να μην φανείς εσύ η κακιά............Η βλαμμένη.............

Εμείς τα ίδια............έίναι ανοιχτά τα μαγαζιά το Σαββατοκυρίακο και εγώ δεν ξέρω αν έχω το κουράγιο να μείνω σήμερα ως αργά........αύριο με τίποτα δεν ερχομαι................

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα από τη συννεφιασμένη,σαν τη διάθεση μου, και βροχερή Πάτρα!!! :lol:

Ηλιάννα μου :ymparty::ymparty: Χρόνια πολλά στον Αγγελάκο σου!! Να το χαίρεστε,όπως και τα άλλα σας μωράκια και να ναι πάντα γερά και δυνατά!!!

Μαρίνα μου, φτάνει που έχει δουλειά..χαλάλι που σε χάσαμε!!!Ο Ορέστης δες λέει να στρώσει ε? Ούτε ο δικός μου!!! :lol::lol: Αλλά το καλό με εμάς είναι ότι ξανακοιμάται αμέσως..Υπομονήηηηηη... :):)

Αλέκα πες μας τα νέα σου..Οι υπόλοιπες πού είστε? Βολτούλα,ψώνια ή δουλειές?

Θένα τί ψώνισες?Μή μου πεις καμιά κρέμα αντιγηραντική!!! :lol::lol::lol:=))=))=))

Κορίτσια προσπαθώ να βάλω στο προφίλ μου τις φώτο της βάφτισης και δεν τις παίρνει..έσβησα και τις παλιές μήπως δε χωράγανε αλλά τίποτα..δοκίμασα να ξαναβάλω τις παλιές αλλά ούτε αυτές τις ξαναπαίρνει.. :(:( όχ τίποτα άλλο αλλά θα χάσουμε και τις υποψήφιες νύφες!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και εγω! Εβαλα το καφε μου και ηρθα να σας σχολιασω!!!

Θενα μου ο φουσκας σου εκπληκτικος με τη μπαντανα του αλλα εσυ κλεβεις την παρασταση

Ηλιαννα μου υπομονη κοριτσι μου ολα θα περασουν. Να χαιρεσαι το Αγγελακο σου

Ελενα μου αντε παρε αποφαση για το καροτσι επιτελους!!!

Μαριαχαρ περιμενουμε τα νεα σου απο το ματς!!!

Μαρια απο Κω εμενα μου αρεσει πολυ και το Μαρκελλα (αν και εμεις στο Αγρινιο δεν το ξερουμε αυτο το ονομα γιατι ειναι χιωτικο).

Τα νεα μας λοιπον προχθες πηγαμε γιατρουλη ειμαστε 78ποντους και 9700 στα κιλα μας ΜΟΝΤΕΛΟ την λεει ο γιατρος. Μια χαρα ειναι υγιεστατη και οι εξετασεις της του θυροειδη μια χαρα αλλα την τριτη εχουμε ενδοκρινολογο για να την δει. Στο παιδικο χθες ηταν λιγο κλαψιαρα εβλεπε την πορτα και γκρινιαζε. Απο Δευτερα θα ξεκινησουν να την ταιζουν να δουμε πως θα τα παει. Εχουμε και κατακτησεις ο γιος της ιδιοκτητριας του παιδικου της κανει αγριο καμακι της δινει παιχνιδακια, παιζουνε μαζι, της εμαθε τα παλαμακια και η Σαντυ το παιζει δυσκολη του πεταει παιχνιδια και πηγαινει στην αλλη γωνια και παιζει μονη της και αυτος απο πισω την ακολουθει!!!

Εβαλα το φαι στο φουρνο κοτοπουλο με κριθαρακι για να φαει και αυτη. Σιδερωσα τα ρουχα της, απλωσα τα ρουχα της δουλειας μαυρα και ασπρα (μετα εχω ατελειωτο σιδερο με τα κωλοπουκαμισα) και το κακο ειναι οτι αδιαθετησα τωρα το πρωι και ειμαι σκατα ποναει η μεση μου το κεφαλι μου ερηπιο ειναι για αποσυρση. Ουτε στο ξενοδοχειο δεν πηγα σημερα γιατι βαριομουνα....Αυτα τα λιγα για σημερα. Φιλακια στα αγγελουδια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι προσπαθησε να τις μικρυνεις και μετα βαλτες

Οι δικιες μας φωτο Δευτερα απογευμα θα ειναι ετοιμες (τα δειγματα φυσικα για να διαλεξουμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πω στυλάκι!!!

Το Μαρκέλλα το χουμε και στην Κύπρο!! :D

Πού είσαι Γιωργάκη να δεις το γυναικάκι σου!!!!Αλλά εντάξει το παίζει δύσκολη γιατί είναι δεσμευμένη!!!

Εγώ σήμερα του έφτιαξα ψάρι,θέλω να βγω και για κάτι ψώνια έξω,του σπιτιού όχι δικά μου :!: , και να κάνω ασκήσεις ηρεμίας για το απόγευμα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τις μικραίνω αλλά πάλι τίποτα..αφού και τις παλιές που τις έπαιρνε μια χαρά, τώρα ούτε αυτές... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νευρα μου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: τρεισ ωρεσ εγραφααα εχω κ τον πονο μου το χερι γρρρρρρρρρρ

μαρινακι παρε κανα LSD για σημερα ριξε κ ενα στο ποτηρι τησ ξυνησ με τροπο ..ταρατσα θα περασετε :lol::lol::lol::lol:

στη φοτο φοραω καινουριο μπουφαν βρε κουτο αν κ φοραω αντιριτιδικεσ καθε μερα :lol::lol: πειτε κ αλλα πειτε κ αλλα με κακομαθαινετε :lol::lol::lol::lol:

ηλιαννα χρονια πολλα στον αγγελακο εκατοχρονοσ....οσο για το σπορακι σου σαν μωρα ειναι τα αγορακια γλυκουλικα θα συμφονισω αλλα μεχρι εναμιση χρονο μετα προτημο τα κοριτσια :lol::lol: τα αγορια γινοντε σκατοπαιδα :evil::mrgreen: ενο τα κοριτσια ειναι μελι :mrgreen:

αλεκακι η σαντυ ειναι μουρλια βαλε κανα ματακι στο παιδι!!!

καλο σ/κ σε ολεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Καλά λες Θένα!!! :lol::lol:

Αλέκα του δίνω 2 φορές την εβδομάδα..μου είπε ο γιατρός..και απλά τη μέρα που του δίνω ψάρι,δεν του δίνω αυγό το πρωί..εσύ της δίνεις και το ασπράδι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι ΤΕΛΕΙΑ μωράκια που έχουμε............

Θένα κούκλος ο Ιάσωνας........τι ύφος!!!!!!!!Και η Σάντυ δεν πάει πίσω.........Πριγκιπέσσα με τα όλα της!!!!!!!

Εγώ είμαι εδώ.........τελικά εσείς εξαφανιστήκατε............ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και φυσικά βαριέμαι.................

Καλό Σαββ/κ κορίτσια!!!!!!!!!!!!Και Μαράκι μου ηρεμα........μην τριχομαλλίσεις την ξυνή αν και πολύ θα το θέλαμε........... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν με κΞΑΝΑΠΕΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

ΠΡΩΤΟΝ Η ΣΑΝΤΥ ΘΕΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ(Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ :lol: Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΙ) :lol::lol::lol:

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΙΝΙ Ε???? ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ...ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!!! Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ!

ΗΛΙΑΝΝΑ :ymparty::ymparty: [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ;!!!! ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Κ ΤΥΧΕΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!!!!!!!

ΘΕΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΑ Κ ΧΤΕΣ ΠΡΙΝ Μ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙ!!!! ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΑΚΑΚΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΑΝΗΨΟΥΛΑΣ ΣΟΥ....Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΟΥ!!!!!! :lol:

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΔΗΛΑΔΗ Κ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΣ!!! ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΕΣ ...ΧΟΡΤΑΣΕΣ ΥΠΝΟ!!!! :?

ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ ΤΩΝ ΠΡΟΤΩΝ ΜΑΣ ΓΕΝΝΕΘΛΙΩΝ!!!!!!!!!ΚΤΛ ΚΛ! :D:D:D:D:D

ΜΑΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ Η ΤΟΥΡΤΑ ΣΤΟ ΛΕΜΟ ΤΗΣ ΞΥΝΗΣ :twisted: ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΝΑ ΔΟΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ :twisted: ΝΑ ΓΛΙΣΤΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ Κ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΝΑ ΠΟΔΙ ΧΕΡΙ :twisted: ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΑΛΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕ :twisted: ΚΤΛ ΚΤΛ!!!! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΧΕΡΕΣΕ ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ ΣΟΥ

ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΗΡΑ!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D ΤΟ ΓΡΑΨΑ ΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ!!!! ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ...ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΜΙΑ 40ΑΡΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ Κ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑ!!!!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΒΓΕΝΕ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΒΓΕΝΕ Κ Η ΜΠΑΡΑ Κ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ!!!!

ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ Η ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΠΡΙΖΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΤΗΣ BRITAX!!!ΗΤΑΝ Κ ΠΡΟΣΦΟΡΑ Κ ΕΒΓΕΝΕ 70 ΕΥΡΩ!!!!!!!! ΤΟ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!!!!!! ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΤΣΙΓΑΡΟ....ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΕ Κ ΛΕΜΕ Κ ΟΙ 2 ΣΥΝΧΡΟΝΟΣ!!!!!!!!!! ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΟ!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΟ ΠΑΩ ΠΙΣΩ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Η ΠΡΩΤΗ Μ ΕΠΙΛΟΓΗ!!!!! ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΟΥ ΕΡΙΞΑ!!!!! Κ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ 7 ΚΙΛΑ!!ΟΠΟΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΠΟΡΙΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΠΟΙΟ ΕΛΑΦΡΥ!!!!!

ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΑΠΟΚΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΛΑΧΑΝΙ

:D:D:D

http://chicco.skroutzstore.gr/p.CHICCO- ... 49087.html

100 ΕΥΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!!! Κ ΝΑΙ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ !!! ΕΙΜΑΙ ΨΩΝΑΡΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΒΡΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΡΕΝΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ!!!!!! :o

ΘΑΛΕΙΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ???? Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ???? ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ!!! ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ Σ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

ΝΤΙΜΗ ΤΑ ΠΗΓΑΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΣΑΣ/?????

ΜΑΡΙΑΚΩ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ Μ Ε ΤΟ ΟΝΟΜΑ????? ΚΛΗΝΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΠΟΥ???????? Η ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΑΛΛΑ??????

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ!!!!! ΦΑΙΔΡΑ!!!!!ΕΒΕΛΙΝΑ!!!!!!ΟΥΡΑΝΙΑ!!!!!!ΜΕΛΙΝΑ!!!!! ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ ΑΝΤΙ ΚΑΠΟΙΟΥ ΓΕΥΜΑΤΟΣ ΠΧ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟΥ????? Η ΕΙΝΑΙ ΕΧΤΡΑΔΑΚΙ??????? ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΓΟΥΣΤΑΡΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΠΟΛ ΚΡΕΜΑ :?:?:? ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΝΩ ΑΝΤΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟΥ ΚΑΠΙΟΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!! Κ ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ 2 ΦΙΛΕΣ Μ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΧΤΡΑ ΣΝΑΚ Κ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙΟ Κ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ :shock::shock::shock:

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΕΡΩΤΩ!!!!!!! :?:?:?:? ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΙΣ 6 Κ ΣΤΙΣ 6,30 ΤΡΩΕΙ ΚΡΕΜΑ.....ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 9 Κ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΓΑΛΑ!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ Κ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ????? :shock::shock::shock: ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ Η ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΖΩ ΠΟΙΟ ΑΡΓΑ :shock::shock::shock::shock::shock: ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?????????? Κ ΝΤΡΕΠΟΜΕΙ ΝΑ ΤΗΕΦΩΝΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!!

ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΜΩΡΕ!!!

ΓΑΛΑ

ΦΡΟΥΤΟ

ΑΥΓΟ

ΦΑΓΗΤΟ

ΚΡΕΜΑ

ΓΙΑΟΥΡΤΙ

ΓΑΛΑ

ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ

:?:?:?:?:?:?:?:?:?:? ΘΑ ΤΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιγα λογια κ σταρατα

ελενακι καλο το πατινι σασ με γεια κ καλοφορετο ...μη σκασ τοσα παιδια θα μεγαλωσει θα την κανεισ την αποσβεση μια μερα :lol::lol:

οσο για το φαγοποτι ασε τισ αλλεσ να τα κανουν τουμπανο τα παιδια τουσ κ μετα λενε για την παιδικη παχυσαρκια...ελεοσ ποσα θα φανε ειπαμε ολα χριαζοντε αλλα αυτεσ τι καταλαβαν ..ολα μαζι? :shock:

εγω του δινω πρωι γαλα μετα φρουτο μετα μεσημεριανο αν φαι δλδ κοιματε ξυπναει οταν θελει τρωει κατα τισ 5,30 -6 κρεμα η αυγο η γιαουρτι κ βραδυ γαλα ενδιαμεσα κανα μπισκοτακι η οτι αλλο θα εχω σημερα ασ πουμε ειχα τυροπιτακια τσακισε 3 κ μετα το γαλα δεν το ηθελε με το ζορι 100ml. αλλα its ok τον εβαλα για υπνο ..με πιανεισσσσ B-)B-)

η ρενατα κ η ρουμπελα ειπαμε εξαφανιζολ λετε ναπαρουμε τη νικολουλη ?οσο για την γιωργια εγω λεω τον εδειρε κ την κλεισαν στην ψυρου :lol::lol::lol::lol: αλλεσ ιδεεσ δεν εχω :idea: παει εσασ αλλου το μυαλο σασ?

κ κλεινοντασ θα πω ενα 'ποναω' ετσι για να μην ξεχνιωμαστε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια !!τι κανετε????????

εγω ειμαι κομματια!!!!!!!νιωθω πολυ εξαντληση,ισα που κραταω τα ματια μου ανοιχτα!!!!!!

σας καληνυχτιζω κ παω να την πεσω!!!!!!!!

απο το αποευμα κ μετα δεν ειχα δυκτιο, :twisted::twisted::twisted:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελενα μου ευχαριστω πολυ κοπελα μου για τις ευχες σου!!!!!!!!!!να εισαι καλα κ οτι επιθυμεις!!!!!!!!!!!!να χαιρεσε τον χρηστακο σου!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω κ στα δυο παιδια τους εδινα μια γιαουρτι κ μια κρεμα!!!!οχι κ τα δυο μαζι!!!!θα σκασουνε,θα τα κανουμε μπουλντοζιτσες!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το καροτσι πολυ μ'αρεσει!!!!!μεγιες μιεγιες!!!!!!!!κ καλο βολταρισμα!!!!!!!!! :lol::lol:

οντως μαρακι μου τι ηταν αυτο το αααχχχχχχχχχχχχ , οοοεεεεεεεεεοοοοοοοοοοοοοο???????????? :?::?:

κοριτσακια σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας για το παλικαρακι μου!!!!!!!!!!!!!

να ειστε ολες καλα κ σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!

σας αφηνω τωρα παω για νανι , να ξεραθω δηλαδη!!!!!!!!!!!!!!

θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια!!!!!!

καληνυχτα κ ονειρα γλυκα μανουλες θεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...