Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

να με κ εγω ...ναι ναι ξερω θα με βαλετε τημορια που χθεσ δεν σασ πολυμηλισα αλλα δεν αντεχα οχι οτι σημερα αντεχω :oops::mrgreen: εχω κ τον πονο μου :twisted::twisted: ξανα αρχισε η τενοντιτιδα εκει που με ειχε αφισει 3 μηνεσ σημερα κ χθεσ με τεντοσε στο πονο ειναι κ το δεξι το χερι κ δεν μπορω να σασ πολυ γραφω :oops::oops: αληθεια ποναω ...οσο πηγαινα κ power plate σταματησε ο πονοσ τωρα που εχω κανα μηνα +να παω ξανα αρχισε τυχαιο να ειναι? :roll: αντε να μου φυγει κ η εγμοριτιδα μπασ κ ξανα παω ....τεσπα

πηγα χθεσ τον ιασονα γιατρο εχουμε τισ μυξεσ κ το βηχα πανω απο 20 μερεσ αλλα ακροαστικα δεν εχει μου ειπε αν θελω να του δοσω αντιβιοση αυτη την τριημερη που ειναι αν δω οτι χηροτερευει μεχρι στιγμησ δεν του την εδοσα οσο μπορω θα το παλευω με τον ορο. απο κιλα τα ιδια εδω κ 2,5 μηνεσ 10700 αλλα ολα μου τα παιδια ετσι ηταν δεν ανησυχω κ 77,5ποντουσ υψοσ αυτα .....τα αλλα μου καλα ειναι ευτυχωσ αν κ η Δαναη πειραζει το δαχτυλο στο ποδι τησ το εχει ξεπετσιασει κ την ποναει τωρα :evil: ...αυριο τελευτεια μερα σχολειο :cry::((:(( 2 βδομαδεσ με τουσ ταλιμπαν :shock::mrgreen: βοηθεια χριστιανοιιιιιιι :lol::lol::lol::lol:

εχω κ τον ιασονα με την περπατουρα μανια με τα τηλεκοντρολ παει κ μου τα πεταει απο δω κ απο κει κ μετα αντε να τα βρω :lol::lol::lol:

βρε κοπελεσ εσασ εχει κανενα μικρο κανα σημαδι εκ γεννετησ? εμενα εχουν τα αγορια ιδικα ο ιασονασ εχει μια φολα στο κεφαλι ειναι χωρισ μαλλια εκει κ σαν καμενη γη :lol::lol: ευτυχωσ ειναι στη κοριφη κ δεν πολυφαινεται κ κατω απο το ενα στιθοσ εχει ενα καραβακι καφε κ μια πιτσιλια πολυ μικρη στη πλατη ο Γιωργοσ εχει στο ενα κολομερι πιτσιλια αν κ απο πιτσιλια εχει γινει λιμνη τωρα που μεγαλωνει :lol::lol:

αυτα πολλα εγραψα κ ποναωωωω :twisted::twisted::twisted::twisted:

καληνυχτ

αλεκα ποδια τησ πηρεσ τησ κοπελασ μη λερωνει κ τα πριγκιπικα τησ ρουχα :lol::lol::lol: μπραβο στη σαντυ ;)

συμπεθερα ντιμι που εισαι με φοβηθηκεσ κ εφυγεσ :lol::lol: με το ζορι παντρια δεν θα κανουμε ελα ελα μυγδαλα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

α ρε ζετα οπωσ διαβαζα στο τελοσ τα ονοματα που σου αρεσουν νομιζα οτι σου αρεσαν κ το θενα κ ρενατα :lol::lol::lol::lol::lol:

μαρια84 εμενα μου αρεσει το ηλεκτρα λυδια αννα ολγα ναταλια κ γενικα οσα δεν μπορουν να κοπουν :D κοιτα κ εδω http://www.eortologio.net/?letter=1

ελενα το καροτσι ειναι πολυ τελειο κ μη το παιζεισ δυσκολη αντε παρτο γιατι καλυτερο δεν θα βρεισ...εγω ειχα παρει μια μ@λακια απο τα jumbo πρωτα για καλοκαιρινο που δεν επεφτε κ πλατι αλλα το κυριοτερο εγω ειμαι 1,57 υψοσ κ παρολ αυτα δεν μπορουσα να το τσουλισω ...πολυ κοντα χερουλια :shock: κ μετα πηρα το αλλο που σασ ειχα πει κ μια χαρα τη βολεψα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρια θα πασ στα γεννεθλια :o:o:o:o πο πο θα εχουμε εξελιξεισ με ξεπονεσε κ το χερι τωρα :lol::lol::lol::lol::lol:

καλε η γιωργιτσα τι να εγινε? η ρουμπη να βρηκε κανα γκομενο λετε γι αυτο να χαθηκε :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=)) ΡΕ ΘΕΝΑ Α Α Α ΘΑ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΛΕΜΕ!!!!! ΘΑ ΚΑΤΟΡΗΣΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!!!!!!!! :lol:

ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΣΗΜΑΔΑΚΙ ΣΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΛΑΚΙΑ Τ!!! ΚΑΦΕΤΙΟΥ ΧΡΩΜΜΑΤΟΣ!!!!!! ΡΕ ΜΠΑΣ Κ ΕΚΛΕΒΕΣ ΟΤΑΝ ΗΣΟΥΝ ΕΓΓΥΟΣ??? ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ!!! :roll:

ΧΜΜΜΜ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ Ε???????????????? ΠΑΝΑΓΙΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!

ΒΑΛΕ ΚΑΛΕ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΑΝΟΒΙΟ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΛΕΚΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ!!!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΩ Κ ΑΥΡΙΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΣ Κ ΔΩΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Θένα μας!!! Βρε μπας και έχεις κάνει σύμβαση με καμιά φαρμακευτική εταιρεία? ε δεν εξηγείται αλλιώς!! Βρε Θένα τί κάνεις για την ιγμορήτιδα? Τον έπιασε και τον άντρα μου και τον χτύπησε και στο αυτί..τώρα είναι κάπως καλύτερα αλλά με αντιβίωση..αλλά από ότι ξέρω δε φεύγει ε? Και εγώ έτσι νόμιζα όπως τα έγραψε η Ζέτα!! ότι της αρέσει και το Ρενάτα και το Θένα!!!

Και μένα ο μικρός μανία με το τηλεκοντρόλ έχει και τα κρύβω..οχι τίποτα άλλο αλλά το βάζει στο στόμα και το γλύφει :shock::shock:

Όσο για σημάδια έχει μια πιτσιλιά(όπως την είπε και η Θένα) στον πισινούλη του!!!!Είναι για δάγκωμα!!! :lol::lol:

Α! Και η Γεωργία τί κάνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΓΜΟΡΙΤΙΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΠΕΔΕΥΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!! ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΣΑ Κ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!

ΕΚΑΝΑ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ!!!!!! ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΕ!!!!

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΝΑ ΚΝΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΦΕ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν αυτοσ ο καφεσ ολο μπροστα μου τον βλεπω τι μανια να στον κοβουν αυτοι οι ομοιοπαθητικοι ακομα κ αν δεν πινεισ παλι στον κοβουν :shock::lol::lol::lol::lol:

τι αλλο σου εκοψε βρε λενιο για πεσ τι σου εδοσε εγω μεχρι στιγμησ με τον ορο την ιδα λιγο καλυτερα κ με το φισιομερ αλλα σαν να αλλαξε ο πονοσ κ απο δεξια πηγε κ αριστερα :shock::shock: θα τρελαθω σασ λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Θένα τώρα είδα το μην.σου!!! Σε ξεπόνεσε τώρα πουλάκι μου ε??? :lol::lol::lol:

'Ελενα πάρτο αυτό..μην κολλάς στο ύφασμα..δεν είναι άσχημο..και είναι και προστατευτικό!

Θα πάω και δώρο..ενταξει το παιδάκι δε μου φταίει σε κάτι..και φυσικά άμα πω να μην πάμε δώρο θα σκοτωθούμε με τον άντρα μου..αλλά δεν έχω πρόβλημα εκεί.. αλλά της το χω τάξει..έτσι και ανοίξει το στόμα της και μου πει μπροστά στο σόι ότι δεν της πάω το παιδί να το δει..θα γίνει μάχη...έχει τρεις μέρες τώρα που έρχεται κέντρο, για βολτα,για δουλειές και δεν ανεβαίνει να δει το μωρό..και σήμερα πήρε σήμερα το χαζό το δικό μου ότι ήταν ένα δρόμο δίπλα από μας σε ένα προπατζίδικο και έπαιξε κινο και κέρδισε 300 ευρώ..και της είπε ο καλός μου να έρθει και του είπε ότι βιαζόταν,πνιγόταν στις δουλειές...αλλά άμα δει το μικρό,μπροστά στον άντρα μου και το σόι,κάνει σαν τρελλή..πόσο της λείπει,πόσο το πονάει και άλλα τέτοια υστερικά...αχ..τί τα θυμήθικα βραδιατικα και συγχύστηκα... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε? ολες καλα εμας ο νικολας μας κανει κολπα και μας τρεχει την μια δεν κοιματε την αλλη γκρινιαζει την αλλη θελει να περπαταει συνεχεια ολο στο τρεξιμο μας εχει!!!!!

αλεκακι δεν ξερω τι θα γινει με την δουλεια μαλον θα ξεκινησω το ψαξιμο δεν γινετε αλλιως και αν με παρουν αλλου το πολυ πολυ θα παραιτηθω!!!

με το καλο να ξεκινησετε και στο παιδικο σας σε ιδιωτικο την εβαλες τελικα?

ηλιαννα αυτο που λενε για υτην μεγαλη παρασκευη λενε οτι αν κανεις αλλη παρασκευη μπανιο απλα δεν πιανει και δεν φευγοθν οπι πονοκεφαλοι υποθετω οχι οτι παθαινεις και κατι απλα αυτα λενε οι παλιοι τωρα κατα ποσο ισχυουν αλλο θεμα ισως ειναι και ανθυποβολη!!!

ντιμι μου σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου η αληθεια ειναι οτι ταλαιπωρηθηκε και το μωρο και εμεισ αλλα να περνανε!!!

ελενα οσο για το παμπερς στο καροτσι μαλον δεν βγαινει αποτις φωτο που το ειχαμ εβγαλει και ειδα μαλον διπλωνει κατω απο το κολο του μωρου!!! :(:(:(:(

συνεχιζω το διαβασμα και επανερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΕΙΣ ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Σ ΚΟΒΟΥΝ ΚΑΦΕ ΚΑΚΑΚΛΟΛΑ ΜΕΝΤΑ ΤΣΑΙ........ Κ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ ΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ...ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΗΤΑΝ Κ ΕΠΙΝΑ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΑΣΠΡΑ ΜΠΙΛΑΚΙΑ!!! ΚΑΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΔΕΙ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΟΝΟΣ Σ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΝΟΗΤΕ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΠΕΡΔΙΚΙ!!!!

ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΝΝΟΗΤΕ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΠΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΩ ΚΑΦΕΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ....ΟΠΟΤΕ ΤΖΙΦΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΘΕΝΑ Μ!!!!!! ΘΕΛΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΕΙ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΕΙ Κ ΚΟΥΚΟΥΛΑ!!! ΕΚΕΙ Μ ΑΡΕΣΕ ΤΟ UNIKID ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!! ΘΑ ΔΩ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου καλα ειμαστε εδω με το βασανακι μας !!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εσεις πως ειστε???

αλεκακι καλη αρχη στο παιδικο!!!

στο αλλο μας το μαρακι σου ευχομαι αυτην την φορα ολα να πανε κατευχην ματακια μου και να κανετε μια υπεροχη βαφτιση για το κοριτσακι σας!!!!

αχ μαρακι εμενα μαρεσει πολυ το κωσταντινα αλλα μαρεσει παρα πολυ το νεφελη!!! εχω κολημα μαυτο το ονομα!!!!

ζετακι τωρα το διαβασα καλα εχουμε ιδιο γουστο στα ονοματα φοβερο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

θενα μου τι κανεις εμα με ψοφησες στο γελιο τι πηγαιο χιουμορ ειναι αυτο!!!!!

και ο νικολας εχει ενα σημαδακι κοκκινο στο σβερκο ψηλα εκειπου εχει μαλακια μοιαζει με πεταλουδα νομιζω αλλα ειναι κληρονομικο εχει και η θεια μου και ο παππους μου δηλαδη ο προπαππους του νικολα τι να πεις !!!!!!

αρε μαρακι τι τραβας και εσυ με την ξυνη δωρακι να πας στο παιδακι καλα λες αυτο δεν φταει σε κατι!!!!

φιλακια πολυλογουδες μου!!!

μα δεν σας προλαβαινω απαπαπαπαπαπαπα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΝΑΙ ΤΟ ΧΕΛΙΔΟΝΑΚΙ!!!!!!!!!!! ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΟΓΕΝΝΕΘΛΙΑ@@@@@!!!!!!!!!!

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!ΧΡΟΝΙΖΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως περασε 1 χρονος ελενακι χαμπαρι δεν πηρα τι γρηγορα που μεγαλωσανε δεν μπορω να το πιστεψω ακομα!!!! οχι να φαει οχι μπανιο οχι το ενα οχι το αλλο περναγαν οι μερες και φτασαμε να χρονιζουμε σε λιγο απιστευτο μου φαινετε!!!!!

ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΡΕ ΕΣΥ!!!!!!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!! ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΤΩΡ Α ΠΟΙΑ!!!!! ΑΧ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΑΣ!!!!!!

ΕΧΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΛΑΜΑ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ :ymsigh::ymsigh:

ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!!!! ΦΙΛΙΑ (-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Έλενα..καλή ξεκούραση!! όντως θα ρίξουμε πολύ κλάμα στα γενέθλια...

Θάλεια μου να τον χαίρεστε!!!Πω πω..!! Πώς πέρασε έτσι ο καιρός..σαν χθες ήταν που περιμέναμε να γεννήσουμε και λέγαμε για τις εξετάσεις μας...και τώρα θα κάνουμε γενέθλια στα σκατουλάκια μας!!! :cry::cry: εγώ που δεν κλαίω και εύκολα... θα πλαντάξω όταν θα τον δω πάνω από το κεράκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κλείνω το μαγαζί,εγώ το ανοίγω???

Καλημέρααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πού είστε? όλες δουλεύετε? οι υπόλοιπες???

Επεισόδιο με ξυνή Νο 94856387458789732476667283648723647236409658945689798457843784647346784

Ναι, πήρε τηλ. στο σταθερό γιατί πάλι ήταν στη γειτονιά μας και ήθελε τον καλό μου και μου τον ζήτησε κατευθείαν..ούτε τί κάνεις δε μου είπε..ούτε καλημέρα..και φυσικά, του είπε ότι πάλι κάτι της έτυχε και δε θα μπορούσε να έρθει...ΤΥΧΑΙΟ? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩΩΩΩ... Ναι και κλαίω με μαύρο δάκρυ από το πρωί,που δεν την είδα ξημέρωμα να μου φτιάξει τη μέρα...ε ρε γλέντια το Σάββατο... παραμιλάω εγώ...ο καθένας με τον πόνο του...

Για να ασχοληθούμε λίγο με ανθρώπους τώρα..(κακίαααα)..Ο Κωνσταντίνος μόλις έφαγε αυγό και φρούτα και παίζει στο καρεκλάκι του..ένα βουνό από παιχνιδάκια έχει μπροστά του και τα πετάει όλα κάτω και πάλι από την αρχή!!!!όπου να ναι θα του δώσω όλο το αυγό..για πεστε εσείς που το δίνετε όλο, το λιώνετε στο μπλέντερ με λίγο νεράκι?επειδή είναι σφιχτό..γιαυτό λέω με νεράκι..

Τα μπουμπούκια σας τί κάνουν? όσα ήταν άρρωστα είναι καλύτερα? τα φιλιά μου και ευχές για μια τέλεια μέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα γλυκουλες μανουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! καλε πολυλογουδες κουτσομπολιτσες ποσα γραψατε παλι??????? :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o εεεεε δεν ειναι κ κατι το πρωτοτυπο που δεν θυμαμαι κ πολλα , ε???? :oops::oops::roll: συγωρεστε με κοριτσακια μου please!!!!!!!!!!

πως ειστε?????? τα γλυκουλικα μωρακια μας πως ειναι??? τι κανουν???????

εμεις ειμαστε μια χαρα!!!!!!!!!δοξα το θεο!!!!!!!!!!

ΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Ο ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!! ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΕΝΟΣ!!!!!!!! :cry: !!!!!!!!!!!!

ειμαι πολυ συγκινημενη!!!!!!!! μεγαλωσε το παλικαρι μου!! ο αντρας της ζωης μου!!!!!! ποτε γεννηθηκε, ποτε ηταν μια σταλια μωρακι , κ τωρα περαπαταει σιγα σιγα κ εχει μεγαλωσει αρκετα!!!!!!!!!!

με επιασε παλι η μελαγχολια μου εγκυος γυναικα!!!!!!! ειναι κ οι ορμονες.......!!!!

αχ βρε θενα αχ βρε θενα!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

μαρακι μου ωρε αυριο τι εχει να γινει....!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα εκανες κοπελα μου κ πηρες δωρο για το παιδακι!!!!αυτο δεν φταιει σε τιποτα αν η μανα του ειναι για τα μπαζα!!!!!!!!!! :lol:

ελενα μου ,ζετα μου , αλεκα μου, ντιμι μου , μαρακι μου , θαλεια μου , μαρινα μου , γεωργια μου , μικι μου , :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*

κ οποιο αλλο κοριτσακι τυχον ξεχασα!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγχωρέστε με δεν προλαβαίνω........σας διάβασα επιτέλους, καλά είμαστε και θα επανέλθω το απόγευμα........

Ιδού η λίστα μας............

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

ZETA2010: 6 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Δήμητρα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ΗΛΙΑΝΝΑ: 16 Απρ. 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Νικόλαος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

loukitsa2: 7 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

mairybaggelhs: 16 Μαϊου 2010 / αγοράκι / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ: 02 Ιουνιου 2010 / αγορακι / Παναγιωτης-Ραφαηλ/ καισαρικη

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

MIKA: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ?????ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ.....

ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΛΟΓΡΙΑ ΑΠΑΠΑΠΑ :lol::lol::lol: ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟΥΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΣΑΝ ΦΑΓΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΓΟΥΡΑΚΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΑ ΤΡΥΦΕΡΑ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΑΓΓΟΥΡΑΚΙΑ :lol::lol::lol::lol: ΘΕΝΑ ΓΕΛΑΣΑ ΠΑΛΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΕ :lol::lol: ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΥΛ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΕΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ...

ΗΛΙΑΝΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΓΙΟΚΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.. [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] .

ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΓΡΑΦΤΗΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ...ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ 1 ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ 3 ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΜΙΑ ΜΕΝΕΙ ΕΔΩ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Η ΚΑΚΙΣΤΡΟ ΜΕΝΕΙ ΕΔΩ :oops::oops: ΣΥΓΧΥΣΤΗΚΑ ΠΑΛΙ...

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...