Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

τι κανετε κοριτσια????εγω τους εβαλα ολους για υπνο κ ειπα να μπω λιγο!!!!!!!σε λιγο θα ετοιμαστω γιατι εχω να παω να κανω κουρεματα κ ανταυγιες!!!!!!!κ η αληθεια ειναι πως βαριεμαι λιγο!!!!!! :? αλλα μου αρεσει κ περναω καλα!!!!!!

βρε ελενακι μου κατι εχω ακουσει αλλα, δεν εχω ιδεα απο αυτα τι ισχυει κ τι οχι !!!!!!!απλα ειπα πως λουζονται κ τετοιες μερες δρεν καταλαβα καλα!!!! :roll::roll:

sorry βρε κοπελια μη μας δειρεις δεν καταλαβαμε καλα!!!!!! =))=))=)) θες θες να ριξουμε κανα μπουνιδι να περασει κ η ωρα???? [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif]:-bd=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol: αντε κορμαρα μου καλη ξεκουραση!!!!! :lol:

ντιμι μου τι να τον κανω αφου τον αλλαζω κ μετα στο καπακι παει κ τα κανει!!!!! :mrgreen: ελεος!!!!!!μα δεν με λυπαται???? :?: επειτα πρεπαι να του μαθω κ για την οικονομια πεντε πραγματα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οσο για το νινακι ................τοοοοοσα που εχει ακουσει......θα βγει κ θθα αρχισει να βριζει!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πως πηγε η δουλιτσα σημερα?????

ζετα μου ειδες εεεεεε ??? δεν μας λυπουνται καθολου τα σκατουλικα μας!!!! :mrgreen::lol::lol::lol::lol: αχ μωρε μακαρι να μην ειναι αλλο ετσι η μικρουλα κ να γινει καλα!!!!!!!δως της φιλακια!!!! :D:-*

βρε κοριτσια εγω να μην συμπεθερεψω με καμια?????????γιατι?????? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΛΕΝΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ.ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΚΤΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ...ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΤΟΙΜΟ.ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΔΩΣΩ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσουπρεσ κουτουλαω λεμε....

δεν σασ μηλαω δεν σασ διαβαζω λεω καληνυχτα κ αυριο πρωτα ο θεοσ θα σασ κανω την τιμη :D

(φιλια στη συμπεθερα κ ασ μασ κανουν τισ δυσκολεσ :mrgreen::mrgreen: )

:-*;;):-*;;):-*;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΑ ΟΠΑ!!! ΒΓΑΛΑΜΕ ΕΙΔΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!! ΒΡΕ ΜΑΡΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΠΙΣΩ...ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ???? ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕΣ ΔΕΙΞΕΙ???

ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΡΕ ΗΛΙΑΝΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΘΑ ΠΛΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΝΙΔΙΑ ΝΑ ΞΕΔΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙΡΟΥΜΕ :lol::lol::lol:

ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΙ ΑΛΛΟ!!!!ΚΑΛΕ ΠΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!! ΧΑΝΕΣΤΕ ΟΛΕΣ!!!! Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΘΑ ΧΑΘΩ Κ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΔΩΣΤΕ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΠΟΥΝΙΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΓΛΙΤΩΣΕ Η ΗΛΙΑΝΑ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΓΛΥΤΩΝΕΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΕΓΩ ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΞΕΦΤΙΛΙΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ :oops::oops::oops: Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΑΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΧΑΖΟΛΟΓΑΩ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ 50-50.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΑΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ 50-50!!!!

ΕΓΩ ΧΤΥΠΗΣΑ ΕΝΑ ΖΒΑΝ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ Κ ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΜΙΑ ΓΚΑΖΟΖΑ :D Κ ΧΑΖΕΥΩ ΕΔΩ ΓΥΡΩ!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΕ ΠΛΗΓΩΣΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΜΟΙΡΑΣΑΝ ΕΝΑ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟ Κ ΕΙΧΕ ΚΑΡΟΤΣΙΑ!! (ΘΑΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΟΡΓΗ ΗΤΑΝ) Κ ΕΧΕΙ ΤΟ Μ3 ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ???? 29 ΕΥΡΩ!!!!!!!! :shock::shock:

ΑΛΛΑ ΝΑ Σ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ???? ΑΥΤΗ Η ΜΑΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΝ ΠΑΜΠΕΡΣ ΒΓΑΙΝΕΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα!!!!!!!!!!!!!!! να'μαι κ εγω!!!!!!!!!! τι κανετε κουκλιτσες εγκυουλες μου????????πως ειναι τα μωρακια???????

σημερα κουραστηκα αρκετα που ειχα δουλεια κ ολη μερα εδω στο σπιτι...!!!!!! τωρα ομως εχει ξεκουραση!!!!

αχ κοριτσια ξεκινησανε οι εμετοι σε εμενα τωρα!!!!!!!!! :?:roll::?:roll: δεν προλαβα να φαω φαγητο κ αμεσως το εβγαλα!!!!!!! ωωωχχχχχχχχχχχ !!!!!!!!!!!

ελενα μου γι'αυτο μ'αρεσεις!!!!! :YMHUG::x δηλαδη τα γλιτωσαμε τα μπουνιδια ε???? ουουουουφφφφφφφφφφφφ !!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρια μου αλαξανε τα πλανα σου καλη μου??????πως κ εγινε αυτο?????

θενα μου κομματια εισαι ε????? αντε καλη ξεκουραση!!!!!

ζετα μου πως εισαι?? πεινασες κοριτσι μου ε????? αχ κ εγω πειναγα ομως με το που εφαγα.........!!!!!!

οντως πολλες απουσιες, πολλες!!!!για να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!!!!! :lol:

η μονη που ειναι πανταχου παρουσα ειναι........ταραταταν ταταν η ελενα!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Έμαθα ότι θα πέσει ξύλο και ήρθα!!!:-ss:-ss

Τί έγινε τσαμπουκαλούδες μου?? Σας λείψαμε? σας λείψαμε? χε χε χε!!!!

Τί να πρωτοσχολιάσω?

Ηλιάννα μου τέλεια τα νέα σου!! Μπράβο,και από δω και πέρα σου εύχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη χωρίς άγχη και ένα υγιέστατο νινί!! Οι γιατροί ακόμα δε μου απάντησαν γιαυτό και δε σου είπα τίποτα..αλλά τώρα δεν τους χρειαζόμαστε ε? ;)

Ντίμι σε ευχαριστούμε για τα σχόλια!! ;) Ετοιμάζω και τις φώτο τις βάφτισης να μας δείτε να μας καμαρώσετε!!!Και εσένα κούκλα η μπουμπού σου,είδα και τη νέα φώτο!!

Μαρία τί ονόματα σκέφτεσαι?

Αλέκα τί κάνετε?

Θάλεια? Μαρίνα? Μίκα? Ρενάτα?

Έλενα πώς είσαι? ο Χρηστάκος? Θένα άστα ψόφια και έλαααα!! Θέλουμε να γελάσουμε!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τί ξέχασα???

Ζέτα καταπληκτικό και το δικό σας φόρεμα!!! Και παπουτσάκια όντως με πέδιλα θα είναι δύσκολο για τη μικρή νεράιδα σου!!! Μπράβο!! Περιμένουμε, φώτο από το μοντέλο Δήμητρα!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσουδες μου.... Καθομαστε και παιζουμε μιας και σημερα θα ετοιμαστουμε να παμε στο παιδικο!!! Θα την παω απο τις 10:30 μεχρι οσο αυτη αντεξει!!! Ο μπαμπας δεν δουλευει σημερα θα παμε βολτουλα και το απογευμα εχει παιδιατρο και τσιζι τσιζι (θα της παρει αιμα)....

Ελενα βαλε μας λινκ το καροτσι που σου αρεσε να το δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΛΙΑ ΒΡΟΧΗ ΚΡΥΟ ΑΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΕΣΑ...

ΕΛΕΝΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ Ε ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΟΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ...ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ ΔΙΑΦΑΝΕΣ ΜΕ ΣΤΡΑΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΦΟΤΟ ΘΑ ΕΧΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ...ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,ΕΙΡΗΝΗ,ΚΑΤΕΡΙΝΑ...

ΗΛΙΑΝΝΑ ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΠΛΑΝΑ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΝ....ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΟΛΟΙ ΡΩΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΛΕΟΝ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!πως ειστε??????εμεις πριν καμια ωρα ξυπνησαμε κ σηκωθηκαμε πριν κανα μισαωρο!!!χουζουρευαμε στο κρεβατι με τα μικρα!!!!!!!! εχουμε κ εμεις σημερα παιδιατρο για εμβολιο!!!!!!

μαρακι χαρ μου σε ευχαριστω πολυ καλη μου!!!!!μακαρι κ εγω αυτο ελπιζω απο'δω κ περα!!!!!!

ναι τωωωρα τι τους θελουμε....???? :lol: περιμενουμε κ τις φωτο απο την βαπτιση!!!!

αλεκα μου κ εσεις παιδιατρο σημερα ε????ωραια να συνηθιζει η μικρη σιγα σιγα στον παιδικο!!!!!!καλη βολτα!!!!!

μαρακι μου καλα κανεις!!!!!! κανε αυτο που θες να κανεις κ μη δινεις αναφορα σε κανεναν !!!!!!!γραφτους ολους!!!!!!κ εγω αυτο κανω απο την γεννηση της κορης μου κ μετα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληυμερουδιαααααα!!!!!!!!!!!!!!

ΤΖΑΜΠΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΤΟ ΠΡΩΙ Η ΤΡΕΛΗ :twisted::twisted::twisted::twisted: ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΤΥΘΙΚΑ ΚΙΟΛΑΣ!!! ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΡΩΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!!!!!!! :roll:

ΜΑΡΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΤΙ ΕΙΧΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΕΝΤΕΛΕΙ!!!! ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!! ΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ/ΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ!!!!!! ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!! ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΓΚΑΛΟΠΟ ΓΙΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ;);) ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ Η ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ!!!!

ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ(ΨΩΝΑΡΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ) :oops::oops::oops::oops::oops: ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΡΕΣΕΙ ΕΝΑ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ!!! ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΧΟΝΤΡΟ ΥΦΑΣΜΑ!!! ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΛΥ ΒΑΡΥ!!!!!! ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΗΤΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΔΩ ΜΠΑΣ Κ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΤΗΣ ΖΕΤΑΣ Κ ΤΗΣ ΘΑΛΕΙΑΣ ΜΕ 29 ΕΥΡΩ Κ ΑΙ ΣΙΧΤΗΡ!!!!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ!!!!!! ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΟΥΠΕΡ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΚΟΠΙΚΟΥ ΟΥΠΣ :P ΣΑΝΤΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!!!!! ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΘΥΛΙΚΟ :lol::lol::lol::lol:

Κ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ ΑΕΡΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!!! Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΑΙ Κ ΣΙΔΕΡΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ!!!!!! :?:?

ΖΕΤΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟΒΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ....ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΜΗΛΑΜΕ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΦΕΝΕΤΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΗΝ ΣΚΑΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΡΙΧΤΕ ΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου πολυ ωραιαο το καροτσι αυτο!!!!μοιαζει με αυτο που εχω εγω της chicco!!

μαρια μου απο τα τρια ονοματα που ειπες μου αρεσει πιο πολυ το κωνσταντινα εμενα!!!!

που ειστε οι υπολοιπες βρε κοριτσια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Τί κάνετε? Πρωί πρωί με τσάντισε ο άντρας μου φυσικά για ποιόν άλλο? για τη ξυνή..του πέταξα όμως μια μπιχτή,την κατάλαβε και δεν είπε τίποτα άλλο..κατά τα άλλα κυρία εγώ,δεν ασχολήθηκα!!!

Ο Κωνσταντίνος κοιμάται και εγώ κάνω δουλειές!

Έλενα πολύ πολύ όμορφο το καρότσι αυτό..πάντως και να μη βγαίνει εκείνο το ύφασμα..σιγά..πάλι όμορφο είναι!Ο Χρηστάκος τί κάνει?

Μαρία μου μπράβο σου! Κουμάντο κάνεις εσύ και καλά έκανες που τους έδειξες να το καταλάβουν ΟΛΟΙ! Από ονόματα φυσικά μου αρέσει το Κωνσταντίνα αλλά να μην το κόψεις μετά αλλά μου αρέσει πολύ και το Κατερίνα! Το έχω συνδυάσει στο μυαλό μου με δύο πολύ καλά και αγαπημένα μου άτομα..Αν έχεις όρεξη γιατί δε διαβάζεις τις ιστορίες των ονομάτων για να δεις ποιό θα σου κάνει κλικ? από τη ζωή των Αγίων μέχρι τα χαρακτηριστικά του ονόματος?

Πρώτη μέρα της Σάντυ στον παιδικό! Ανυπομονούμε να μάθουμε αντιδράσεις..αν και νομίζω θα γίνει η ντίβα του σταθμού!!!

Οι υπόλοιπες τί κάνετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΦΥΤΡΩΝΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΗΛ..ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΓΙΟΥΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ...ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΙΤ???Η ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑ!!! ΝΑ'ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ? ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ? ΑΛΕΚΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΕ Η ΣΑΝΤΥ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ?ΑΝΤΕ, ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...29 ΕΥΡΩ Ε? ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΟΝ ΑΠΑΥΤΟ ΜΟΥ?! ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΑ 59 ΕΥΡΩ ΕΙΧΕ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΕΠΑΡΧΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΒΡΑΚΙ? ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΥΦΑΣΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΠΟΥ ΧΩΡΙΖΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ? ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ, ΑΝΟΙΓΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΟ...ΑΝ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ :o:o:lol::lol::lol::lol: ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΟΝ 3ο ΞΕΚΙΝΑΣ ΕΜΕΤΟΥΣ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!! ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΕΜΕΤΟ. ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑΧΑΡ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΟΧΙ ΤΥΠΟΥ ΝΤΙΝΑ.ΕΠΙΣΗΣ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΝΕΦΕΛΗ.ΡΕΝΑΤΑ, ΘΕΝΑ, ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον στα γρηγορα τα νεα μας γιατι πρεπει να ξυπνησω τη Σαντυ για γιατρουλη.

Στο παιδικο μια χαρα τα πηγε εκλαψε μονο για τον υπνο της (το κακο ειναι οτι κοιμηθηκε μονο 20λεπτα και οχι 2ωρες που κοιμαται σπιτι αλλα μου ειπαν οτι πρεπει να μαθει το καινουργιο περιβαλλον). Μετα μολις σηκωθηκε επαιζε με τα παιδακια και περπατησε μονη της 4 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΒΗΜΑΤΑ!!! (στο σπιτι κανει 2 και πεφτει). Φυσικα οταν πηγα να την παρω αρχισε να μουρμουραει και μολις ηταν να φυγουμε επαιζε ακομη με τα παιδακια και τους τεντονε το χερακι για να τα χαιρετησει. Και αυριο λοιπον το ιδιο προγραμμα και απο δευτερα πιο πολλες ωρες ωστε να καταφερουν και να την ταισουν....

Ελενα πολυ ωραιο αυτο το καροτσι και φαινεται ελαφρυ αρκετα!

Μαρια απο Κω αν δεν κανω λαθος ειχες επιλεξει και το Αλεξανδρα, αυτο τι απεγινε??? Παντως και εμενα το Κωνσταντινα μου αρεσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΖΕΥΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ...

ΑΛΕΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ 2 ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΕΙΠΑΜΕ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ...

ΜΑΡΙΝΑ ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΒΓΑΛΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ!!!!!!! ΓΥΡΙΣΑ ΤΑΙΣΑ ΜΠΑΝΙΑΡΙΣΑ ΕΦΑΓΑ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΤΩΡΑ ΗΡΘΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ!!! :D

ΖΕΤΑ ΑΠΟΡΙΠΤΕΤΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΛΟΓΟ ΒΡΑΚΙΟΥ :lol::lol::lol::lol: ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ!!! ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Κ ΑΥΤΟ Κ Η ΜΠΑΡΑ!!! :cry:

ΟΧΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΚΑΛΑ Η ΚΟΚΟΠΙΚΕΝΑ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ!!! ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΧΕ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΘΑ ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΕΜΕΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ!!!! ΑΛΛΑ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΥ ΠΡΑΜΑ!!!30 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΝ!!!! :o:o:o ΟΡΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ!!!!! ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΟΥ ΞΕΡΝΟΥΣΑ!!!! ΜΟΝΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΓΙΑΤΡΟ!!!!

ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ!!!!! ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟ ΚΡΑΒΑΤΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ Κ Η ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙΝΟ ΚΕΣΕΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΕΜΕΤΟ!!!!!!

ΕΕΕΕ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΓΑΛΑΝΕ ΤΟ ΤΣΟΧΛΑΝΙ......ΠΩΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ.....ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ Κ ΧΑΘΗΚΕΣ???????????????? :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΡΕΝΑΤΑ Κ ΕΣΥ...ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ????? ΟΛΑ ΚΑΛΑ??????

ΜΑΡΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ!!!! ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΠΟΛΛΥ ΜΑΓΚΑΣ ΤΕΛΕΥΤΕΑ!!!!!! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΒΓΑΛΕ ΔΟΝΤΙΑ((ΣΑΣ ΕΙΠΑ???4)) ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΛΟ!!!!!!ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΚΟΛΟ ΚΑΤΩ!!!!! ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΟΥΜΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ....Ο ΚΕΦΑΛΑΣ!!!!!! ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΟΒΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ?????????????????????

ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΣΑΝΔΡΑ!!!! Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ!!!!

ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΣΗΣ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ!!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΕΥΤΙΚΟ!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΤΩΝ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΟΝΟΜΑΤΩΝ Κ ΘΑ ΜΕ ΓΙΟΥΧΑΡΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Που είστε καλέ??

Αλέκα μπράβο στη Σάντυ μας! Ήμουν σίγουρη ότι θα τα πήγαινε καλά!! Ο Πανμαιακός εκτός από κουκλιά βγάζει και κοινωνικά και ανεξάρτητα μωράκια!!!Όσο για τον ύπνο,αυτό νομίζω και εγώ,μην ανησυχεις,είναι μέχρι να συνηθίσει..το παν είναι να μην κλαίει μακριά σου!

Μαρία μου δεν ξέρω κάποιο site αλλά θα το ψάξω και θα σου πώ!!

Ζετούλα τί κάνει η Δημητρούλα μας? Είναι καλύτερα?

Οι υπόλοιπες κοκόνες τί κάνετε?

Έλα να μαζευόμαστε σιγά σιγά!!Πολύ αέρα πήρατε...!!!

Μαρίνα θα αρχίσουμε να ανησυχούμε με τόσες μέρες απουσίας...Δώσε σημεία ζωής καλέ...

Εμείς πήγαμε βολτουλα..να σας πω και τα ευχάριστα? το Σάββατο είμαστε καλεσμένοι στης ξυνής για τα γενεθλία της κορούλας της...Τέλεια θα περάσουμε πάλι..... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλά μιλάτε για εμετούς...και εγώ είχα από την αρχή μέχρι τον 7 μήνα περίπου..κάθε μέρα και συνέχεια..εγώ πήρα υπόθετα για να μπορέσω να φάω να σταθώ στα πόδια μου..τραυματκή εμπειρία..την έβγαζα στο κρεβάτι ή στον καναπέ και όταν ήθελα να πάω τουαλέτα έπρεπε κάποιος να με κρατάει γιατί είχα αδυναμια και ζαλάδες..(αφού δεν έτρωγα)..τέλοσπαντων..χαλάλι!!! άξιζε η ταλαιπωρία!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...