Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο11


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΚΟΜΑ!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΝΑΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΜΕ ΕΚΝΕΦΩΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΑΖΕΥΕΤΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΧΑΜΟΣ!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΦΟΥ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΠΑΡΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΚΑΝΕ ΠΥΩΔΗ ΡΙΝΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ 15-20 ΜΕΡΕΣ ΧΟΝΔΡΙΚΑ

ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΚΑΙ ΒΗΧΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ!!! ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ ΚΑΤΑ ΤΑΛΛΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΧΕΔΟΝ ΕΧΩ ΤΕΛΙΩΣΕΙ!!!

ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΗΔΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΡΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΒΡΟΧΗ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΧΑΘΩ!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ ΤΑ ΣΟΓΙΑ ΣΑΣ!!

ΝΤΙΜΗ ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑΤΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΤΑΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!! ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΑΔΙΑΚΑ!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΟ ΨΩΝΙΣΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΓΙΑ ΠΕΣ!!!!! ΕΙΧΕ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!! ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΠΕΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 884
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΑΘΕΚΤΗ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΑ ΣΒΗΣΕΙ ΠΑΛΙ!!!!!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΠΑΛΙ!!! ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ???? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙΣ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΣΟΥ ΕΓΩ ΕΠΑΣΧΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Κ Ο ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ!!!

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ 2 ΤΟΥ ΜΙΝΙΓΓΙΤΙΔΟΚΟΚΚΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΜΑΡΚΑ ΕΜΒΟΛΙΟ (MENJUGATE ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΙΠΟΤΑ) ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΤΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!! ΙΣΩΣ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ 8 ΜΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΙΨΣΟΥΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΑΝΧΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!

ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΜΑ ΛΟΥΣΤΕΙΣ ΜΑΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ ΠΑΣΧΑ!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΠΩ ΧΤΕΣ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ??? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΑΝΤΑΡΤΗΣ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ!!!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες μου ομορφες!!!!!!!!!!!πως ειστε?????εμεις ξαπλωσαμε το μεσσημερι αλλα δεν καταφεραμε να κοιμηθουμε ( εγω δηλαδη γιατι οι υπολοιποι ... ξεραθηκανε!!!).δεν πηραζει ομως,σημασια εχει οτι ξεκουραστηκαμε!!!!!! κ τωρα μπηκα να σας διαβασω !!!!!

κορμι μου εσυ θανατηφορο ξεκουραστηκες??????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θενα μου οχι απλα γελαω......ξεκαρδιζομαι =))=))=))=))=))=))=)) μ'αυτα που ομως , ετσι?????μην μπερδευομαστε!!! :lol::lol::lol:

ναι πηγα σε αλλον , οπου φυσικα κ του ειπα τι ειχε δει ο γελοιος κ μου ειπε ''μα καλα μ@λ@κ@ς ειναι??τι μ@λ@κιες ειναι αυτα που λεει??? δεν ξερει να κανει υπερηχο'' ετσι ακριβως μου ειπε ε κ γενικα επεσε θαψιματακι!!!!!! :lol::lol:

ζετα μου τι εγινε με την τουρτα???..... :lol::lol: ε δεν πηραζει εχεις ακομα μεχρι την βαπτιση, θα εισαι σενια!!!!!!!!!αντε μακαρι να σε παρουν κ στη δουλιτσα!!!!! ;);)

θαλια μου χαιρομαι που ειστε καλα τωρα!!!!!!!βρε τι περασατε κ εσεις.....???!!!!!! τωρα ομως περασανε παει!!!!!! :D:D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΙΩΣΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΝΕΙ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΡΚΕΤΟ, ΠΕΡΙΠΟΥ 600 ΜΛ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΞΑΝΑΚΥΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΡΡΟΙΑ...ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΦΥΔΑΤΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ :(:(:( ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΓΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΛΑΚΤΟΖΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΕ ΡΥΖΟΝΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 1 ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΚΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΛΕΙΠΟΥΝ. ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΡΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΑΧΟ ΚΡΕΑΤΑΚΙ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΑΥΡΙΟ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΒΡΩΜΙΣΑΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΦΙΚΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΜΑΡΑ .....IS BACK :lol::lol::lol::lol:

ΘΕΝΑ ΜΕΤΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΞΕΚΑΡΔΙΖΟΜΑΙ????? ΟΧΙ ΠΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol: :lol

ΠΑΤΗΣΑ ΕΝΑΝ ΥΠΝΟ...ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ Κ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ....ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΙΚΑ!!!!! :D

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ..... ΜΕ ΜΑΤΙΑΞΕ Η ΘΕΝΑ :lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΔΕ ΣΟΥ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΕ ΜΑΤΙΑΞΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΑ ΚΑΗΚΑ :o:o

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΝΑ ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ 1,82.ΜΕ ΞΑΝΘΙΑ ΠΛΟΥΣΙΑ ΜΠΟΥΚΛΑ,ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ,ΘΕΙΚΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ..........ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΕΣ???????????????? Ε ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ !!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΝΥΦΗ Μ!!!! ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΔΙΑΛΕΞΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!!!!!!

ΑΛΕΚΑ ΑΠΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΑΔΙΚΕΟΛΟΓΗΤΩΣ!!!!

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ :-*:-*:-* ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΟΥΤΕ 10 ΜΛ ΔΕΝ ΗΠΙΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΑΛΑ. ΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ? ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΤΥΝΕ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ :twisted::twisted::twisted: ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΓΟΥΛΙΑ :(:(http://www.e-silver.gr/index.php?target ... t_id=34818 ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΛΕΥΚΟ ΜΕ ΡΟΖ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ. ΤΕΛΙΚΑ Η ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΚΟ ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΠΕΛΕΞΕ ΛΑΔΟΠΑΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΜΙΑ ΚΟΡΩΝΑ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΚΑΙ Η ΛΑΜΠΑΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΟΡΩΝΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΝΕΡΑΪΔΟΥΛΕΣ...ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΔΥΑΣΩ ΔΙΑΛΕΞΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΝΩ ΕΝΑ ΜΠΡΕΛΟΚ ΜΕ ΚΟΡΩΝΑ. ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΚΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ... ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΟΜΟΡΦΟ :D:D:D:D:D:D:D:D:Dhttp://studioflokas.gr/%CE%B2%CE%AC%CF% ... F%87%CE%B1 ΜΠΕΣ ΕΔΩ, ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ. ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ, ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ? ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΜΗΠΩΣ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Μ ΑΡΕΣΕ Τ ΤΕΤΑΡΤΟ ΠΕΔΙΛΑΚΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙ!!!!

ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟ ΝΟ 5 ΜΕ ΤΟ ΦΙΟΓΚΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟ 6 ΜΕ ΤΟ ΜΩΒ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!! Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΟΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΕΔΙΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ, ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ... ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ Μ'ΑΥΤΑ. ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΑΚΡΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΝΑ ΔΩ ΣΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΑΝΕΤΑ Κ ΜΑΛΑΚΑ!!!!! ΜΕ ΤΑ ΠΕΔΙΛΑ ΒΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ!!!!! ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΑΡΚΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ! :D ΑΝ ΔΕΝ ΤΕΡΙΑΖΑΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΖΑΜΕ

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετα μου ειναι υπεροχο το φορεματακι της μικρουλας!!!!!!κ εμενα ετσι μου αρεσουν τα απλα οχι τα στημενα τα πολυ κυριλε ωστε μετα να μπορει να τα φοραει το παιδια , να μην ειναι μονο για μια φορα!!!!!!

κυριλα ηταν της κορης μου που δεν το φορεσε καθολου παρα μονο στη βαφτιση του αγγελου κ εκει με το ζορι.

ενω του αγγελου ειναι πολυ απλα κ τα εχει κατα ευχαρηστηθει!!!!!

κ για πεδιλακια θα συμφωνησω με την ελενα κ επισης μου αρεσαν στη δευτερη σειρα τα πρωτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΙΚΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΑΠΛΟΥ. ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ, ΛΕΩ ΑΡΧΕΣ ΜΑΪΟΥ Ν'ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΨΑΧΝΩ. ΕΓΩ ΝΑΙ, ΕΧΩ FACEBOOK ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΟΛΤΕΣ ΨΩΝΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...

ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ...

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΕΡΟΜΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ...

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΛΥΤΟ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...

ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετακι τελειο το φορεματακι πολυ μαρεσε!!! για τα παπουτσακια συμφωνω με την ελενα ειναι πολυ ωραια και ευκολοφορετα!!! και εμεις τετοια μαρκα παπουτσακια ειχαμε παρει και μαλιστα 2 ζευγαρια ενα αγκαλιας και ενα κανονικο ειχε παρει ο νονος του το κανονικο θα το βαλουμε τωρα το πασχα!!!

μαρακι μου να μου φιλησεις την μπουμπουκα σου !!! καλα κανετε και κανετε βολτουλες τωρα που βοηθαει και ο καιρος μια χαρουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας αν και λιγο καθυστερημενα μεχρι να σας διαβασω ολες ΓΛΩΣΣΟΥΔΕΣ!!!

Πρωτα απο ολες σας θα ευχηθω στην Ηλιαννα μας μια ευκολη απο δω και περα και χωρις αλλα εμποδια στεναχωριες και μακακες εγκυμοσυνη... Ειδες ολα καλα πηγανε!!!!

Ζετα μου θελουμε φωτο στο καθε τι που αγοραζεις πληρης περιγραφη!!!! Πολυ ωραιο το φορεματακι σας (αν και με ξερεις εγω ειμαι των ακρων) μου αρεσει που ειναι απλο. Οσο για τα παπουτσακια θα συμφωνησω με τα κοριτσια....

Θαλιτσα μου δηλαδη τωρα τι θα κανεις με τη δουλεια???

Μικα μου αντε με το καλο επιτελους η μικρη σου να κοιμηθει μονη της. Μπες στο προφιλ μου εχω το δωματιο της φωτο που ειναι και ο υπολογιστης μεσα και δεν μας πειραζει καθολου. Θα βαλω κι'αλλες να δεις καλυτερα!

Ελενα μου αυτο το γιατροσοφι Μ.Παρασκευη δεν το ηξερα. Σου το ξαναπα γαμωβιβλιο δεν εχω γιατι βαριεμαι να ασχολουμαι και θελει ωρα και εγω ειμαι για εξω βολτες και καφεδακια!

Σημερα εχω να παω τη μικρη στο παιδικο για γνωριμια και να με ενημερωσουν ποτε θα ξεκινησουμε κανονικα. Μετα τραπεζα (θα ειμαι αγκαλια με τη κοκοπικου και θα περασω πρωτη) και μετα ξενοδοχειο να παρω τη στολη μου,μετα σπιτι να την ταισω και μολις κοιμηθει θαρθουν οι φιλες μου σπιτι να κουτσομπολευσουμε!!!!Φιλακια στα αγγελουδια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????πως ειστε λουλουδια μου???????

εμεις καλα ειμαστε ξυπνησαμε πριν κανα μισαωρο ταισα τον αγγελο , τον αλλαξα (αν κ τωρα ζοριζεται ο σκατιαρης,μαλλον τα κανει #-o#-o ), κ τωρα ειπα να μπω να σας καλημερισω!!!!!!!!!

αλεκακι μου ναι επιτελους τελειωσανε αυτα κ τωρα ελπιζω να ειναι ηρεμη η εγκυμοσυνη μου απο δω κ περα!!!!!

βρε κοριτσια αυτο που λετε για την Μ.Παρασκευη ισχυει οντως????δεν νομιζω!!!!!

στα κομμωτηρια που δουλευα ερχονταν πελλατισσες που λουζοντουσταν Μ.Παρασκευη κ μετα λουζοντουντουσταν κ αλλες μερες καθως κ παρασκευη!!!!!

πολλα φιλια σε ολες τις μανουλες κ ολα τα γλυκουλικα μωρακια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα !!!!!!

Ελενάκι τώρα με ησύχασες λιγάκι….. ! ….. δεν μου τα πες από την αρχή μήπως κ προλαβαίναμε το «εγκεφαλικάκι» που πέρασα…. #-o Χιχιιχιχι

Οσο για την Μ. Παρασκευή …. Νομίζω ότι αυτό το κόλπο δεν θα πιάσει στη κουμπάρα μου…. γιατί ούτως ή άλλως ….. έχει περάσει ήδη χρόνος που δεν έχει λουστεί τις Παρασκευές - Είναι λίγο τεμπελούλα ……………i-)i-) . Αχ και να μ΄ ακουγε από μια μεριά !!!!!!! χιχιχιιχιχιχι

Θενούλα είσαι απίστευτη!!!! Σκέτο τρελοκομείο !!!!!!!!! Πολύ μ αρέσεις για συμπεθέρα να σου πω την αλήθεια …. Αν … και…. Η Αννα Μαρία έχει τον τελευταίο λόγο!!! … Βέβαια αν μου τάξεις κ τίποτα… :geek::ymblushing:;;) μπορεί κ να την πείσω….για άρχισε να τάζεις εσύ κ βλέπουμε ….. χιχιχιχιχι

Ζετάκι περαστικούλια !!!!

Μα και βέβαια χρειαζόμαστε τα μαλλάκια σας !!!!! «Πεεεεθαίνωωωωωω» για ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ !!!!!! :-*;) Καααααλάαααααααα το φόρεμα είναι ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟΤΑΤΟ !!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif] Συμφωνώ κι εγώ ότι πρέπει να έχεις κ τη μικρή μαζί σου για τα παπούτσια ….. για να μπορέσει να τα φορέσει κ 2-3 φορές ακόμα μέσα στο καλοκαίρι !!!! Πρέπει ούτε να την πονάνε ….αλλά ουτε να είναι τεράστια!!!!

Θαλίτσα βλέπω ταλαιπωρηθήκατε αρκετά !!! Εύχομαι να τελειώσουν όλα εντελώς και να γίνετε εντελώς καλά γρήγορα- γρήγορα !!!!!!! Σ ευχαριστούμε πολύ για το «κουκλίτσα» …τώρα όσο για τα μαλλάκια … όχι … η αλήθεια είναι ότι δεν σκάω καθόλου … μόνο που νευριάζω όταν μας λένε «άρχοντες» η «κούκλους» γγγκκκρρρρρρ [smilie=color.gif] !!!!

Ηλιάνα μου …….. μη το "βρίζεις" το παιδάκι σου…. Το Ααααγγελάααακιιιιι σου….. άαακκκουυυ «σκατιάρης»…. Χοχοχοχοχο Ντροπή σου !!!!.... [smilie=color.gif]%-( ακούει κ το μωρό από την κοιλίτσα σου και μαθαίνει κακές λεξούλες …. !!!!

Φιλιά και καλή σας συνέχεια !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΛΙΓΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΑΜΕ...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΦΟΡΕΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΔΗΜΗΤΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΤΗΣ ΣΑΝΤΥΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΜΟΥ...ΜΑΛΙΣΤΑ Η ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΦΕΤΟΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ, ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΡΠΑΣΤΟ!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ. ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ FACEBOOK ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ 2007, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ :oops::oops::oops::oops: ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΑΝΑΝΕΩΣΩ ;););) Ε ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΓΡΙΑ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΣΠΡΗ ΤΡΙΧΑ, ΧΙ ΧΙ :P:P:P:P:P:P:P ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΓΕΜΑΤΗ, ΑΣ ΟΨΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ :@):@):@):@):@) ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΣΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΧΕΣΤΡΟΥΛΑ ΤΑ ΑΜΟΛΑΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ, ΑΜΑΝ ΠΙΑ...ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΠΙΕ ΜΟΝΟ 120 ΜΛ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ :(:(:( Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΕΜΕΙΝΕ ΘΕΟΝΗΣΤΙΚΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ - ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΑΣ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ!!!! ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΜΑΝΙΩΔΩΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ!!! ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΖΟΥΓΚΛΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΠΕΤΑΝΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΘΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΕΣ!!!! ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΛΙ!!!! ΦΙΛΙΑ [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ!!!!

ΜΟΛΙΣ ΣΧΟΛΑΣΑ Κ ΗΡΘΑ Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!!!!

ΒΡΕ ΗΛΙΑΝΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΟΥΖΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!!! ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΙΚ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ!!! ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΙΚΕΦΑΛΟ!!!! ΛΟΥΖΕΣΕ Μ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!!

ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! ΑΝΤΕ ΝΑΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ!!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΕΤΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ 2007 ΟΙ ΦΩΤΟ!!!! ΚΑΛΑ ΑΜΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΩΡΟ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ :lol::lol::lol::lol: ΤΩΡΑ ΜΕ ΓΕΡΑΣΑΝ!!!!! :lol:

ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ???? ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ?????

ΑΑΑΑ ΝΤΙΜΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΧΟΡΕΥΤΑΡΑ ΓΑΜΠΡΟ!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ Ο ΙΑΣΩΝΑΣ!!!! :lol::lol::lol: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΣ ...ΔΕΝ Σ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!! :lol::lol::lol: ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΑΜΠΕΡΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΤΕΜΠΕΛΟΥΛΑ????? Η ΒΡΩΜΙΑΡΟΥΛΑ?????? :lol::lol: ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΑΝ Κ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ...ΠΑΡΟΛΑΑΥΤΑ ΕΠΙΑΣΕ!!!! ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΦΕΤΟΣ!!!! ΓΙΑΤΙ Μ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΙ ΑΛΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ!!! :cry:

ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΟΥΜΕ :D:D:D:D ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΟΝΕΙΡΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...