Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΚΩΜΩΤΗΡΙΟ ΜΙΝ ΣΕ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ Η ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΠΕΛΑΤΙΣΕΣ!!!!!ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΤΙΝ ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΙΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!!!!ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΗΓΕΝΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ.ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ Κ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΜΕΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσακια

ελπιζω να ειστε ολες καλα.

ηλιαννα μου ελπιζω να εισαι καλυτερα, με το γιατρο σου μιλησες???

απο οτι βλεπω ολες εχετε ακουσει τη καρδουλα, την αλλη εβδομαδα θα την ακουσω και εγω.

το περιμενω πως και πως.

σημερα και χτες εχω πολυ ανακατωσουρα, οτι και να τρωω το βγαζω.

με εχει εξαντλησει λιγακι αυτο.

εχω και τη μικρη μου που δεν ησυχαζει με τιποτα, με εχει πεθανει.

σημερα την αφησα στη μαμα μου. τι να κανω???εχω και το σπορακι να σκεφτω τωρα...

μετραω τις μερες να περασει το πασχα να νιωσω καλυτερα.

οσο για το μαλλι που αναφερατε, εχω και εγω ανταυγειες και εχει κατεβει λιγο η ριζα,

αλλα δε πειραζει το παιζω ελλη κοκκινου, ετσι δεν ειναι μοδα τωρα???

ε!!!και εγω ακολουθω τη μοδα.

σε κανα μηνα ομως αν δω οτι δε παει αλλο θα χτυπησω καναδυο στη κορυφη ισα ισα να μη φαινετε πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!!

nasia mu, eimai kathigitria gallikon,edaxei den skavo kai oli mera ,alla opos kai na xei einai ligi kurastiko stin katastasi mas???esi,me ti asxoleisai???

telika ego tha pao avrio sto giatro!!!!exo poli agxos mexri na diapistosume an einai kala to moraki mas!!!!

merentoula, boreis na me valeis k emena sti lista me tis egyoules???

kardoulaprepei na aisthanesai teleia tora pu akusate kardoula!!!!!muriam, pos eisai????

Hlianna mu, pos paei, aisthanesai kalitera???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες μου τι κανετε???????πως ειναι τα σπορακια σας??????

κατ'αρχην θελω να πω ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΤΕ Κ ΠΟΥ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ !!!!!!!!! πραγματικα σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου βρε κοριτσια μου για το ενδιαφερον σας!!!!!!με εχετε συγκινησει!!!!!!!!!!!

σημερα το πρωι ειδα κατι καφε ξερα κομματακια μικρα κ πηρα αμεσως τον γιατρο μου τηλεφωνο κ μου ειπε να μην συνεχεια ξαπλωμενη,να μην κανω τιποτα κ να μην σηκωνω βαρη!!!!!την τριτη να παω οπωςδηποτε να με δει,να δουμε πως ειναι η μικρη μου ψυχουλα (αν εχει κολλησει).ετσι μου ειπε!!!!!!!

εξακολουθω να ειμαι μεσα στο αγχος κ να φοβαμαι!!!!!!!! αχ το παρακαλαω να μεινει το μικρο μου κ να μην το χασω!!!!!!!!!!!!

νασια μου πολυ υπνηλια ε?????αχ υπομονη τι να κανουμε!!!χαλαλι ολα για τα μικρουλια μας!!!!!

οντως ετσι ειναι για τις ανταυγιες δεν πηραζουνε γιατι δεν ερχονται σε επαφη με το δερμα!!!!!

σε ευχαριστω πολυ για τα καθησυχαστικα σου λογια κοπελα μου!!!!!!!

καρδουλα μου πολυ ωραια που ακουσατε την καρδουλα!!!!!τωρα μπορεις να εισαι πιο ηρεμη!!!!!!

μυριακι μου πως εισαι εσυ κοριτσακι μου??????το σπορακι σου καλα ειναι?????

εφη μου υπομονη κοπελα μου κ εγω σημερα το απογευμα τα παιδια τα ειχα κατω στη μαμα μου για να κοιμηθει λιγο ο αντρουλης μου επειδη δουλευει νυχτα!!!!!!

τι να κανουμε πρεπει να σκεφτομαστε κ τα μικρουλια σπορακια μας!!!!!!

μερεντουλα μου σου ευχομαι απο δω κ περα να πανε ολα ΤΕΛΕΙΑ κ πολυ συντομα να μας ανακοινωσεις κ εσυ τα ευχαριστα κοριτσακι μου!!!!!!!!!ολα θα πανε καλα θα το δεις!!!

βανεσακι μου περιμενουμε αυριο τα νεα απο το σπορακι σου που θα πας στον γιατρο!!!!!

ειμαι καπως καλυτερα αλλα φοβαμαι για το μικρουλι μωρο μου!!!!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

την αγαπη μου!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΑ?ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΗΓΕΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΦΩΣ Κ ΠΗΓΑ ΤΙΝ ΙΔΙΑ ΜΕΥΓΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ...ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΦΕ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΛ.ΠΗΓΑ Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕ ΕΣΕΝΑ!!!!!!!ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!!!!!!ΕΦΗ ΜΟΥ ΒΑΦΗ Κ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤ ΤΙΝ 9Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια.....

Ηλιαννάκι μου μην φοβάσαι καλό μου θα δείς που όλα θα πάνε καλά και δεν έχει πάθει τίποτα το σποράκι σου. Τα καφέ που είχες είναι παλιό αίμα, πιθανόν από την αποκόλληση και βγαίνει τώρα, ίσως να έχεις κι άλλο μην τρομάξεις...Εγώ είχα πάρα πολλά καφέ ένα πρωί που σηκώθηκα, να φανταστείς όταν σκουπιζόμουν το χαρτί γέμιζε (sorry για την αηδιαστική περιγραφή), πήγα κατευθείαν κι έκανα υπέρηχο γιατί φοβήθηκα πάρα πολύ και το σποράκι μου ήταν μια χαρά! Μετά απ'αυτό ξαναπαρατήρησα μια μέρα μια μικρή ροζ βλέννα και πάλι πήγα για υπέρηχο και πάλι όλα ήταν ΟΚ. Ο γιατρός μου είπε ότι θα τα έχω αυτά πιθανότατα σε όλο το α' τρίμηνο...Θα σου έλεγα να πάς στον γιατρό σου να κάνεις έναν υπέρηχο περισσότερο για να σου φύγει η ιδέα και να ηρεμήσεις! Είμαι σίγουρη ότι το σποράκι σου θα είναι μια χαρούλα!

Βανεσάκι μου δυστυχώς τώρα πλέον δεν δουλεύω, μεγαλώνω την κόρη μου...Παλιότερα δούλευα σε τράπεζα αλλά ήμουν με πρόγραμμα που το ανανέωνα κάθε δύο μήνες και πρίν απ'αυτό ήμουν στην Νομαρχία Χαλκιδικής πάλι με πρόγραμμα για ένα χρόνο...Τσάμπα οι σπουδές, τσάμπα τα πτυχία, ξένες γλώσσες, Η/Υ και να παρακαλάς για δουλειά...πίκρα! Και στο τέλος τα παράτησα όλα και ήρθα στο χωριό να μεγαλώσω τα παιδιά μου μόνη μου... Σήμερα θα πας στον γιατρό? Θα περιμένουμε νέα σου λοιπόν.

efi21 άρχισαν οι ανακατωσούρες? Πωπω δεν αντέχονται ρε γμτ!!!!!!! Εγώ ήμουν χάλια στην κόρη μου, τώρα είμαι πολύ καλύτερα...λίγο με πιάνει το πρωί το στομάχι μου χωρίς εμετούς όμως και όλη τη μέρα έχω μια απαίσια γεύση στο στόμα αλλά κατά τ'άλλα είμαι καλά ευτυχώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIA MOUUUUUUU!!!!!!!! SXOLASA KAI SHMERA!!!!!!!!!!POLU XALARRA KAI KANW KAI DIALEIMATA KAI OTAN EXW VAFH KATHOMAI KAI PERIMENW ME THN PELATISSA DEN VAZW XTENISMA ALLA DEN PEIRAZEI!! TO MWRAKI NA NAI KALA!!!!!!!!!!!!!!!!

OLES KALA EISTE VLEPW KAI LIGO FOVISMENES ALLA NA SKEFTESTE THETIKA KAI OLA THA PANE KALA !!MHN FOVIZETE TA EMVRIAKIA EEE??????????????????? ;);););););););)

STIS 7 APRILIOU THA PAME GIA TON ELEGXO TWN 10 EVDOMADWN ALLA NIWTHW SIGOURH GIA TO MWRAKI MOU O GIATROUDAKOS MOU DIALEXE KALO MWRAKI OTAN EKANE THN EMVRIOMETAFORA!! THA NAI FRONIMO!!!! :lol::lol::lol: SYNITHOS STH MIKROGONIMOPOIHSH ELEGXOUN OLA TA PROVLHMATA STA EMVRIA KAI DEN PRPEI NA ANHSYXOUME LEEI O GIATROS!!!! ALLA MONO O THEOULHS XEREI KAI THA GINEI TO THELHMA TOU!!!!!!!!!!!

LIANAKI OXI VARH TO PIO SHMANTIKO KAI TA KAFE YGRA GIA KALO EINAI!! KOLLHSE O SAKOS KAI STAMATA TO AIMATAKI GLUKIA MOU!!!!!!!!!!!!!

FILAKIA SE OOOOOOLEEESS :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!!!!!ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ...ΝΑΣΟΙΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΠΤΥΧΙΑ Κ ΚΛΠ Κ ΑΝΕΡΓΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΚΑΡΔΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ...ΝΑ [ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula, boreis na me valeis k emena sti lista me tis egyoules???

kardoulaprepei na aisthanesai teleia tora pu akusate kardoula!!!!!muriam, pos eisai????

Hlianna mu, pos paei, aisthanesai kalitera???

θα το έκανα πολύ ευχαρίστως, αλλά...

αυτή η λίστα έχει καιρό τώρα,ούτε ξέρω πόοοοσο!! :-?:-?

πριν απο εμένα την είχαν δύο άλλες κοπέλες απο τις οποίες η μία κατάφερε να μείνει εγκυούλα, η Μαρικάκι που προσπαθεί ακόμα και απλά έχω αναλάβει τώρα εγώ...

Η λίστα αυτή είναι με κορίτσια σαν εμένα που προσπαθούν αρκετούς μήνες τώρα,

δόξα το Θεό εισαι εγκυούλα και δεν υπάρχει λόγος να μπεις στην λιστούλα αυτή.

καταλαβαίνεις τι εννοώ έτσι ; δεν υπάρχει λόγος να μπεις σε μια τέτοια λίστα... ;):YMHUG:

γιατί δεν κάνετε κορίτσια μια δικιά σας λίστα που να λέει

την πιθανή μέρα γέννας και δίπλα, όταν έρθει η ώρα, το φύλλο του μωρού ; [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

θα ήταν πολύ όμορφο... και φυσικά μια ευχάριστη λίστα !!

όχι σαν την δικιά μου που παρακαλάμε κάθε μέρα πότε θα κοκκινίσει το όνομά μας :-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΤΙΝ ΦΤΙΑΞΩ.ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΑΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΙΝ ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!!!!ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoula 2 perastika efxomai!!!skepsu thetika kai ola tha pane kala!!!

loritsia piga proxtes gia exetasi kai katatromaxa.stin arxi mu eipe oti imun 6 evdomada alla o sakos poli mikros kai eipe na exetasume ola ta endexomena!!!diladi diakopi kiisis, exomitrio ktl. To apogevma me xanakalese na pao, ekana xoriaki, 4331 kai to xanaeide k mu eipe telika oti einai ok!!!omos ego anisixo mexri na akusume kardula se 15 meres!!!!ti lete???giati einai toso mikros o sakos???exei simvei se kamia!!!!eseis ti kanete?????filakia koritsakia mu!!!to ti klama epese de to sizitoooo :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΣΑΚΟ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!!!!!ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΧΟΣ ΠΗΓΕΝΕ Κ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΝΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ....ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ Κ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΙΚ ΤΑΚ!!!!!!ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα μου περαστικα σου κοπελα μου!!!!!!

βανεσακι μου ολα καλα θα μανε κοριτσι μου!!!!!!!!

μιριαμ μου πως εισαι εσυ κοπελα μου?????

φιλακια πολλα σε ολες σας εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΗΛΙΑΝΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ....ΕΧΕΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙΡΟ ΘΕΛΩ ΗΛΙΟ Κ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΣΤΙΝ ΠΑΡΑΛΙΑ.....ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΚΑ Κ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ ΕΧΩ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ 37,8 Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΙΔΗΡΟ ΑΒΕΣΤΙΟ ΚΛΠ.ΕΣΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ?ΤΙ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΕΙΧΑΤΕ?Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ Κ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας, εγκυουλες!!! πως πανε τα σπορακια ??? ολα καλα απο οτι βλεπω.

βανεσακι ειμαι σιγουρη πως ολα ειναι καλα, μην ανησυχεις για τιποτα.

εγω σημερα εχω ραντεβου με το γιατρο να ακουσουμε καρδουλα

θα του πω να μου γραψει και εξετασεις αιματος γιατι νιωθω πολυ κουρασμενη

και θελω να δω που βρισκομαι.

οι εμετοι με εχουν εξαντλησει, δε μπορω να φαω τιποτα, τα βγαζω ολα μεσα σε 5 λεπτα.

ουτε νερο δε πινω νε ανακατωνει χειροτερα.

το καλο ειναι οτι εχω χασει σχεδον 3 κιλα.

ελπιζω να ειναι ολα καλα με την αποκοληση που ειχα για να μου μειωσει τα utrogestan.

αυτα με εχουν διαλυσει.

τη πεμπτη πρωτα ο θεος γυρναω στη δουλεια.

να δουμε πως θα παει και εκει ... , δε με περνει να λειψω αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!!ti kanete???elpizo ola kala!!!

muriam ego eixa aimatokriti 39 alla ute emena mu edose tipota.mono fylliko oxi pairno pros to paron!!!

kardoula pos ta pas esi???ti kanei to sporaki su???

hlianna esi???

efi mu ipomoni ta pernas ola afta alla tha se apozimiosei to apotelesma!!!pados ego pu den exo ute emetus ute nafties, den aisthanomai egios ,an exaireseis vevaia to stithos pu d boro na to akubiso!!!ti na po, isos me episkefthun argotera ta sibtomata!!!

filakia egyoules!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

άργησα λίγο να δω το ποστ!!!

εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!

Είμαι στη 10η εβδομάδα και θα

γεννήσω πρώτα ο Θεός κατά τις

20 Οκτωβρίου στο μαιευτήριο ΡΕΑ.

Είδαμε το ζουζουνάκι μας στον υπέρηχο

και προς το παρόν όλα πάνε καλά!

Εγώ έκανα αιματολογικές, είχα αιματοκρίτη

39 και ο γιατρός μου έδωσε σίδηρο, ο οποίος

δυστυχώς μου προκαλαεί τρελή ανακατοσούρα.

Κατά τα άλλα παίρνω felicine, το χαπάκι μου

για το θυροειδή και αυτά..........προς το παρόν.

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!!!!!!!!!τι κανετε??????τα μωρακια μας πως ειναι????εμεις ειμαστε καλα κ συνεχιζουμε να ξεκουραζομαστε!!!!!!!αχ βρε κοριτσια λεω να ξεκινησω παλι την δουλεια μου!!!!!τι λλετε???.....μηπως κανω κακο στο μωρο μου??????θα πηγαινω σε μια πελλατησσα στην ημερα.ομως ειναι κ που θα πρεπει να οδηγαω κιολας!!!!... :roll::roll::roll::roll:

μυριαμ μου εγω δεν εχω κανει ακομα τις εξετασεις λογω της αποκολησης!!!!καθως χθες πηγα μονο κ μονο να δω αν ειναι ενταξει το μωροομου!!!!!!!την παραπανω βδομαδα που θα παω θα μου πει να τις κανω!!!!!

εφη μου εσυ κανεις εμμετους ε???αχ εγω εχω αναγουθλες ,φτανει μεχρι το λαιμο αλλα τιποτα!!!!

υπομονη κοριτσι μου που θα παει θα περασουνε!!!!!!!

βανεσσακι μου κ εσυ μονο φυλικο οξυ παιρνεις ε????αχ εισαι πολυ τυχερη που δεν εχεις τιποτα,πολυ χαιρομαι!!!!!!!κ εγω ημλουν ετσι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη,τωωωωωρα πανε αυτα!!!!!!!!

τρεντυ ντιον καλως ηρθες κοπελα μου κ με το καλο να αποκτησεις κ εσυ το μωρακι σου!!!!!!!σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!

α κ κατι αλλο βρε κοριτσια την αυχενικη σε ποια βδομαδα την κανουν????

πολλα φιλακια σε ολες κοριτσακια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!!!!!!!!!τι κανετε??????τα μωρακια μας πως ειναι????εμεις ειμαστε καλα κ συνεχιζουμε να ξεκουραζομαστε!!!!!!!αχ βρε κοριτσια λεω να ξεκινησω παλι την δουλεια μου!!!!!τι λλετε???.....μηπως κανω κακο στο μωρο μου??????θα πηγαινω σε μια πελλατησσα στην ημερα.ομως ειναι κ που θα πρεπει να οδηγαω κιολας!!!!... :roll::roll::roll::roll:

μυριαμ μου εγω δεν εχω κανει ακομα τις εξετασεις λογω της αποκολησης!!!!καθως χθες πηγα μονο κ μονο να δω αν ειναι ενταξει το μωροομου!!!!!!!την παραπανω βδομαδα που θα παω θα μου πει να τις κανω!!!!!

εφη μου εσυ κανεις εμμετους ε???αχ εγω εχω αναγουθλες ,φτανει μεχρι το λαιμο αλλα τιποτα!!!!

υπομονη κοριτσι μου που θα παει θα περασουνε!!!!!!!

βανεσσακι μου κ εσυ μονο φυλικο οξυ παιρνεις ε????αχ εισαι πολυ τυχερη που δεν εχεις τιποτα,πολυ χαιρομαι!!!!!!!κ εγω ημλουν ετσι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη,τωωωωωρα πανε αυτα!!!!!!!!

τρεντυ ντιον καλως ηρθες κοπελα μου κ με το καλο να αποκτησεις κ εσυ το μωρακι σου!!!!!!!σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!

α κ κατι αλλο βρε κοριτσια την αυχενικη σε ποια βδομαδα την κανουν????

πολλα φιλακια σε ολες κοριτσακια μου!!!!!!

Ηλιάννα μου,

σε ευχαριστώ για το καλοσόρισμα,

εύχομαι να μας πάνε όλα καλά!!!!

Την αυχενική μου είπε ο γιατρός μου

να την κάνω την 12η εβδομάδα.

Αν είσαι εντάξει από την αποκόλληση

νομίζω δεν έχεις πρόβλημα να ξεκινήσεις

τη δουλειά σου.

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!που χαθηκατε όλες βρε?εγω μπαινω, διαβαζω τα νεα σας αλλα οι ανακατοσουρες δεν μαφήνουν ησυχη.ειμαι σαν αρρωστη.αφου ο αιματοκρίτης μου έχει φτάσει 32,7 αλλα ο γιατρος μου δεν μου δίνει σιδηρο ακομη γιατι ετσι που ειναι το στομαχι μου θα αρχίσω να κανω συνεχεια εμετους και θα παθω αφυδατωση και δεν θελει λεει να με κανει εισαγωγη στο νοσοκομειο!κανω υπομονη.ειμαι στη δεκατη βδομαδα οπότε ελπίζω σε δυο τρεις βδομαδες μακαρι να μαι καλυτερα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!

εξαφανισμένες όλες ε?????? Ελπίζω να είστε καλά...εγώ δεν είμαι και στα καλύτερά μου, το στομάχι μου χάλια όλη μέρα, εμετό δεν κάνω (μόνο μία φορά μέχρι τώρα) αλλά οι αναγούλες μ'έχουν διαλύσει!!!!!

Σήμερα έδωσα αίμα και ούρα, η γενική αίματος και ούρων είναι ΟΚ, τα υπόλοιπα θα τα πάρω την Δευτέρα. Αιματοκρίτη έχω 39.6, δεν νομίζω να μου δώσει σίδηρο πρός το παρόν. Όταν πήγα να γεννήσω την κόρη μου είχα 26, ακόμα λίγο να έπεφτε θα χρειαζόμουν μετάγγιση! Κι εγώ μόνο felicine παίρνω και τα utrogestan που θα τα παίρνω μέχρι και την 13 εβδομάδα σίγουρα, μετά θα δούμε αλλά τί να σας πώ βρε κορίτσια...πολύ με χαλάνε τα utrogestan!

Κικίτσα μου κι εσύ χάλια ε? Κάνε υπομονή κοριτσάκι μου, και όσο μπορείς τρώγε φαγητά πλούσια σε σίδηρο...ακόμα κι αν τα βγάλεις κάτι θα μείνει!

Teddy Dion καλώς ήρθες στην παρεούλα μας και με το καλό να έρθει και το μωράκι σου!

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Προτείνω το θέμα να γίνει "Εγκυούλες Φεβρουαρίου-Μαρτίου 2011 ελάτε να τα λέμε!!!!!!!" για να περιλαμβάνει κι εμάς τις ξέμπαρκες του Μάρτη!

Νάσια, είσαι έγκυος; Τώρα το συνειδητοποίησα!! Χαχαχαχα!

Μια που λέτε για συμπτώματα, πότε σας άρχισαν; Εγώ είμαι περίπου πέντε εβδομάδων και δεν έχω τίποτα. Μόνο κάτι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και στο στήθος, λίγη ζαλαδίτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...