Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια...

καλέ τί όμορφες κοιλίτσες είναι αυτές?????? Φτου φτου φτου!!!!!! Κι έβλεπα και την δικιά μου να είναι διαφορετική κι έλεγα ότι πάχυνα! Είναι δυνατόν από τόσο νωρίς να φουσκώνουν?

Βέβαια λένε ότι αν έχεις γεννήσει ήδη μια φορά μετά στην δεύτερη ή τρίτη κτλ φουσκώνει πιο γρήγορα, είναι αλήθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου νασια μου!!!!!!!!!!!!!!!τελικα ναι αληθεια ειναι!!!!!!!

τι κανει η κοιλιτσα σου με το σπορακι σου κοπελα μου??????????

ναι τιτινα μου κ εγω στην αρχη ειχα λιγη κοιλιτσα κ αναρωτιομουν!!!......τελικα ναι ειναι απο τα μωρακια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και που είσαι ακόμαααααα Τιτινάκι.....κάτσε να δείς πώς θα γίνει σε λίγο καιρό!!!!!!!

Εγώ κορίτσια γελούσα απίστευτα όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου που - όταν πια είχα φουσκώσει αρκετά - δεν μπορούσα να ξυρίσω τα πόδια μου και προσπαθούσα από το πλάι σαν τον κάβουρα :lol::lol:

Ηλιαννάκι μου γλυκό με τρόμαξε το σποράκι μου εχθές αλλά το παλεύει, ακούσαμε την καρδούλα του και ηρέμησα κάπως, βέβαια ακόμα έχω καφέ υγρά (όχι τόσα πολλά όπως εχθές), θα δούμε πώς θα πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρεμησε κοπελιτσα μου ολα καλα θα πανε νασια μου θα το δεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχα εγω ειχα χασει καθε οπτικη επαφη κ ξυριζα οτι επιανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χρησιμοποιουσα την αφη!!!!!!ειχα ξεχασει κ πως ειναι εκει κατω!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Πωπω τί μου θύμησες τώρα.....όντως κι εγώ ότι έπιανα ξύριζα..... :lol::lol::lol: Πάντως όταν πήγα να γεννήσω ήμουν του κουτιού!!!!! Ούτε που θυμάμαι πώς τα κατάφερα!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ εγω ετσι ημουν νασια μου!!!!!!!!!!!ειχα παει σενια!καινουρια!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αφου με ρωταγανε αν ξυριστηκα μονη μου κ απορουσανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxxaxaxaa pwpw ti exoume na traviksoume me to xyrisma koritsiaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

nasia mou kai egw peripou sti 8-9 evdomades eixa elaxista kafe pou kratise 1,5 mera peripou alla oxi me synexomenh roh mono sto skoupizma elaxista...alla o giatros mou edwse utrogestan kolpika kai kopike maxairi!!!!!!!!Ola tha pane teleia!!!!!!!!!!!akousate kai thn kardoulitsa tou ti teleia!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να ήταν μόνο το ξύρισμα.....εγώ πρός το τέλος και αφού είχα πάρει 21 κιλά η γουρούνα για να ανέβω 10 σκαλιά στο πατρικό μου έβαζα τον άντρα μου από πίσω να σπρώχνει =))=))=)) τί να σας λέω! Σαν βαρέλι ένιωθα!

Τιτινάκι μου παίρνω ήδη utrogestan (από το στόμα όμως) γιατί πριν 10 μέρες είχα πάλι καφέ υγρά που κράτησαν μισή μέρα όμως...τώρα είναι η δεύτερη μέρα με καφέ υγρά κι ενώ παίρνω ήδη τα χάπια εδώ και 10 μέρες γι'αυτό ανησυχώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νασια μου πολυ γελασα!!!!!!!!!!!!!!!!που σε εσπρωχνε ο αντρας σου!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

κανε αυτα που σου ειπε ο γιατρος σου κ ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω την τριτη θα παω στο γιατρο!!!μακαρι να ακουσουμε καρδουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ωραια τι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ανυπομωνωνα την ακουσω!!!!!!!!

α ωραια τιτινακι μου στη γερμανια!!!!!!!!!!!διακοπουλες θα πατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφυγα για λίγο να ταϊσω την ταλιμπανίτσα μου και μετά είδα ότι είχε χεστεί ως τον λαιμό...την κάναμε κι ένα μπανάκι...περιμένω μια φίλη για καφεδάκι! Θα τα πούμε αργότερα!

Φιλάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΚΟΥΣΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ Κ [ΠΑΙΡΝΕΙΣ Κ ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΑΝ ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΤΑ ΚΑΦΕ Κ ΟΛΑ ΟΚ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΕΣΤΩ Κ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ?ΗΛΙΑΝΑ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΡΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ Κ ΕΓΩ ΤΙΝ ΠΕΜΠΤΗ Κ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΙΙΣ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΙΟ ΣΥΓΚΙΝΙΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΙΣΤΕΥΩ....ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΤΙΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ...ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙΝΑ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΜΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΠΑΛΙ ΟΧΙ.ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟΝ 3 ΜΗΝΑ Κ ΚΑΤΙ Κ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΟΥΛςΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΛΠ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΝΩ Κ ΛΙΓΟ ΦΟΒΑΜΑΙ....ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙ[ΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ...ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΥΜΑΖΕΜΑ ΠΙΑΣΤΑΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΚΛΠ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai teleiaaaaaaaaa mas eixe kanei dwro ta eisitiria ena filiko zevgari kai tha pame stis 23!!!!!!!!!!!!!!!!o giatros mou epeidh exw poly kalh eggymosynh apo thn arxh mou to epetrepe......mou eipe oti einai to pio asfalh meso sthn diarkeia ths eggymosynhs!!!!!!!!!

ax koritsakia mou nomizw arxizw kai niothw to mwraki mou.....san na me gargalaei apo mesa ....exw trelathei!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GLUKEEEEEEEEEEESSS MOU LEIPSATE!!!!!!!! WRAIA KOUVENTOULA KANETE EDW E?????????????

TITINAKI APOLAFSE TO MWRAKI STHN KOILIA KAI TISKLWTDIE POU THA FAS TELEIA THA EINAI!!!! EINAI YPEROXO AISTHIMA!!!

LIANAKI MOU THA AKOUSEIS KARDOULAAAAAAAAAAAAAA SE DUO MEROULES!!!!!!!!!!!

MURIANM GLUKIA MOU EGW DEN KANW TIIIIIPOTA AN KAI EIMAI GYNAIKA POU DEN KATHOTAN OLH MERA KAI EKANE OOOOLOOOO TO SPITI KATHEEE MERA TWRA TA FHNW TOU ANTROULH KAI THS MAMAS PROS TO PARON!!!!!!!!!!!!!!!!!! KALYTERA LIGO NA AFHSOUME TIS DOULEIES KAI META THA GINOUN OLAAAA!! VRE KORITSAKIA MOU TO OTI VAZW 3 CYCLOGEST PROGESTERONH KOLPIKA KAI TWRA MOU EDWSE KAI PROGESTERONH DUPHASTON 3 THN MERA POLLA DEN EINAI??????????????? TI LETE??? ETSI GINETE META THN EXWSWMATIKH???????? TA DUPHASTON EGW TA EPINA NA ERTHEI H AKATANOMASTH!!!!!!!!!!

AAAAAAA EIDAME THN KARDOULA NA XTYPA THN PEMPTH KAI THA PAME ME TON ANTROULH NA THN AKOUSOUME MAZI THN TETARTH XANA!!!!!!!!!!!!! MEGALWSE TO GLUKO MOU!!!!!TELIKA VRE KORITSIA EINAI ENA THAVMATAKI!!!!!!!!!!!!

KIKITSA MOU BRAVO!!!!!!!!! TREIA KALE?????????? PANAGIA MOU BRAVOOOOO!! KAI GW NA FANTASTEIS FOVITHIKA OTAN MOU PE STHN ARXH EINAI DIDIMAKIA KAI TO SYZITOUSAME MEXRI NA TO SYNITHISOUME KAI OTAN TO SYNITHISAME TELIKA HTAN MONO SAKOS :lol: O THHEOULHS XEREI KOUKLA MOU KAI SENA SOU TA STEILE ME TRIPLH XARA :D:D:D:D NA TA XERESE KAI SYNTOMA STHN AGGALITSA SOU!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΑΚΙ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΠΑΤΕ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Η ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΕΝΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΕΓΩ ΘΕΣΝΙΚΗ.ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Κ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΛΠ.Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ....Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ Κ ΘΑ ΤΙΣ ΠΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΛΙΓΟ.ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ...ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ?Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσάκι καλωσήρθες και με το καλό να έρθει το μωράκι σου...Έκανες κιόλας τον προγεννητικό έλεγχο? Εγώ θα πάω την Τρίτη να μου γράψει ποιές εξετάσεις να κάνω, δεν θα χρειαστεί να ξανακάνω όλο το κατεβατό που μ'έβαλε κι έκανα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ευτυχώς γιατί είμαι και ολίγον φοβιτσιάρα (π.χ δεν χρειάζεται να ξανακάνω ηλεκτροφόρηση αιμοσφαιρίνης για το στίγμα).

Muriam μένεις στην Θεσ/νίκη? Πατριώτισσα είσαι? Εγώ είμαι από Χαλκιδική κοντά στον Άγιο Νικόλαο. Εγώ από δουλειές, παρόλο που δεν πρέπει, κάνω μερικά ψιλοπράγματα γιατί έχω μεγάλο κόλλημα με την καθαριότητα. Κατά τα άλλα η μαμά μου και η αδερφή μου με βοηθάνε στα περισσότερα ειδικά τώρα που πρέπει να είμαι ξάπλα (που δεν είμαι ποτέ αλλά λέμε τώρα). Θέλει προσοχή καλό μου ειδικά τώρα που είμαστε ακόμα στην αρχή, το πρώτο τρίμηνο είναι κρίσιμο. Κι εγώ βαριέμαι απίστευτα το καθισιό αλλά τί να κάνουμε? Ότι είναι καλύτερο για τα σποράκια μας!

Τιτινάκι μου τί καλά! Θα πάτε ταξιδάκι...έχω πάρα πολύ καιρό να πάω έστω και μέχρι την Θεσ/νίκη που την λατρεύω! Τέλεια θα περάσετε οι τρείς σας, ο αντρούλης σου, εσύ και το μπεμπάκι σας...όταν γεννηθεί με το καλό θα του/της λές ότι το πήγατε βολτίτσα ως την......Γερμανία!!!!!

Καρδούλα δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω σ'αυτό που ρωτάς για τα χάπια γιατί δεν γνωρίζω απ'αυτά αλλά για να σου τα δίνει ο γιατρός σου κάτι θα ξέρει. Τα duphaston εγώ τα πήρα όταν γέννησα την κόρη μου κι επειδή δεν είχα γάλα να θηλάσω παρά μόνο μερικές σταγόνες, πήρα αυτά τα χαπάκια για να το σταματήσω τελείως (επειδή έβγαζα και αίμα από το ζόρισμα στην προσπάθεια να θηλάσω.)

Ρε κορίτσια, να ρωτήσω κάτι, το στήθος σας πρήστηκε? Εμένα έχουν γίνει σαν τα κανόνια του Ναβαρόνε, τούμπανα...στην κόρη μου δεν θυμάμαι να ήταν έτσι, σίγουρα δεν ήταν έτσι γιατί το σχολίαζα κιόλας και τελικά δεν είχα ούτε γάλα!

Το απόγευμα ήρθε μια φίλη μου για καφεδάκι με το αγοράκι της που είναι δύο μήνες μικρότερο από την κόρη μου...η δικιά μου ζήλεψε και δεν τον άφηνε σε χλωρό κλαρί τον καημένο και είναι πάρα πολύ ήσυχος ο καλός μου! Του έπαιρνε τα παιχνίδια, τον χτύπησε, τον έσπρωχνε...ρεζίλι με έκανε το σπλάχνο μου! Μετά ήρθαν η μαμά και η αδερφή μου, ύστερα ήρθε και μια θεία του άντρα μου με την κόρη της...όλοι μαζί...κατακουράστηκα! Και τώρα που έκατσα λίγο να χαλαρώσω δεν έχει τίποτα στην τηλεόραση! Φτούυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam eixa teleftaia periodo 7/2 kai ekana xoriaki 8/3 (mono 28) .meta piga giatro kai to mono pu mu eipe itan na xanapao se 10 meres.diladi giro stis 20/3!!!!vevaia mu egrapse kles tis exetaseis kai tis ekana!!!alla fovamai akomi!!!!perimeno na kano iperixo!!!! esi pos ta pas???

Nasia, de xero giati mu eipe na kano tis exetaseis apo tora!!!pados tis ekana kai mu efige ligo agxos!!!oso gia sibtomata:to stithos exei pristei kai de boro ute kan na to akubiso, kati mikra ponakia stin koilia k ligo mesi!!!!esi???filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΝΑΣΕ ΒΑΛΩ?ΤΙ ΕΝΟΕΙΣ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ.....ΕΧΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ Η ΜΕΣΗ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ Κ ΝΙΩΘΩ ΚΟΥΡΑΣΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ Ε?ΤΙΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΙΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΙΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΚΑΝΑ 2 ΦΑΓΗΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΟΥΣ ΠΟΛΥ ΠΙΑΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΜΟΣ...ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ Κ ΞΑΠΛΩΣΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΜΕΛΑ Η ΡΩΓΕΣ ΜΕ ΤΣΟΥΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟΣΟ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Άντε καλέ που θα το βγάλεις έξω το σκύλο!!! Να βγουν αυτοί!
    • Κορίτσια σας παρακολουθώ αλλά δεν γράφω πλέον…μπήκα απλά να πω κι εγώ τη δικη μου εμπειρία π είμαι διαφορετική από των άλλων κοριτσιών.Εγω έχω είδε ουσίες θήκες κ δεν έπιανε το μωρό με τπτ..πως να μπορέσει άλλωστε;οι μαίες στο μαιευτήριο ήταν υπέρ των ψευδοθηλων η δικη μου κατά…χρησιμοποίησα θήλαστρο π με εσωσε…έβγαζα γάλα,ηξερα πόσο πίνει και παραδόξως επειδή με είχαν πιάσει κ τα ψυχολογικά μ τους πρώτους μήνες δεν μ άρεσε καθόλου η άμεση επαφή με το στήθος.Συνεπως συνέχισα έτσι..έκανα μεικτή διατροφή..κ τώρα σταμάτησα..έχω λίγο γάλα κατάψυξη θα πιει μέχρι και 8 μηνών..Προσωπική μου γνώμη είναι ότι υπάρχει μια κάποια ταλαιπωρία με τον αποκλειστικό θηλασμο στον ύπνο στο πρόγραμμα κλπ..εμένα έτρωγε από νεογέννητη κάθε 3,5-4 ώρες και από 34 ημερών κοιμαται όλη νύχτα..η μαία κ έλεγε αμ τρώει καλά κοιμαται και καλά..εμένα ετυχε να με βολέψει πολύ το θήλαστρο κ αν το είχα χειριστεί διαφορετικά τους πρώτους μήνες θα είχα περισσότερο γάλα αλλά δεν την πάλευα γενικότερα.Η καθεμία κάνει αυτό που της ταιριάζει να ξερεις,,,εμένα με ξένιζε πολύ η ερώτηση π μ έκαναν πάντα γτ ήταν το πρώτο πράγμα που ρωτουσαν:θηλάζεις;λες κ αν δεν θηλάζω τι έγινε δλδ;..κάνε ότι σε ευχαριστεί και σε βολεύει…τα φιλιά μου… @Elli13 δεν κατάλαβα εννοείς από 6 μηνών να της δίνω μόνη της το κουτάλι;μπράβο,σε όποιον το πετυχαίνει αλλά εννοείται εγώ τουλάχιστον την ταΐζω..μ φαίνεται αδύνατον να πιάσει το κουτάλι από 6 μηνών..μάλλον θα γίνεται αλλά εγώ δεν.τωρα θέλει να πιάσει το κουτάλι που  είμαστε 7,5 κ επειδή έχουμε τη βάπτιση την άλλη εβδομάδα δεν θελω να της κάνω κάποια αλλαγή..μετά από εκεί θα αρχισω  κομμάτια…
    • Τις βλέπω τις βλέπω!! Μα πόσο νωρίς έδειξε το τεστ απίστευτο. Να κάνεις και άλλα τις επόμενες μέρες και αναμένουμε τα νεότερα ευχάριστα!!
    • ναιι τον εχω μεσα είναι λαμπραντορ 8 μηνών! Αλλα ο άντρας μου, μου λέει μόλις γεννηθεί το μωρό να τον βγάλω εξω και εγω δεν θελω 😞
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...