Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΑΧΤΑΡΗΣΑΜΕ, ΑΛΛΆ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!


Edie1901

Recommended Posts

marikaki ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! εύχομαι με τη σειρά μου ό,τι καλύτερο και σ'εσένα κ σύντομα με ένα ή και περισσότερα σποράκια!

samantha ούτε βυθοσκόπηση πρόλαβα να κάνω, ούτε καν να ετοιμάσω τη βαλίτσα μαιευτηρίου :shock:

από το Ιασώ έμεινα γενικώς ευχαριστημένη, μόνο που το 3κλινο οικονομικό δεν είναι το καταλληλότερο, εάν θέλεις ησυχία. πιστεύω ούτε καν το 2κλινο! εμένα μου έτυχε να είναι κενό τις 2 μέρες το ένα κρεβάτι, οπότε ήταν σαν 2κλινο, αλλά κ πάλι οι επισκέψεις ρεουν άφθονες......... και θήλασα και άλλαξα πυτζαμούλες και έκανα πολλά κ διάφορα με άλλους μέσα στο δωματιο, αναγκαστικά.. Για εμένα δεν ήταν τόσο ενοχλητικό, ωστόσο αντικειμενικα δεν είναι κ ό,τι καλύτερο... πρωτίστως για τα μπεμπάκια, τα οποία τα φέρνουν πάρα πολύ συχνά πλέον!

όπως κ να'χει, αν μπορείς να πάρεις μονόκλινο, κάν'το. διαφορετικά, κάνε λίγη υπομονή και 4 μερούλες είναι! όλα θα πάνε καλά! φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει!!!!Σας επιασε απροετοιμαστους ο μικρος!Παντως παιδαρος για 35η εβδομαδα!!!!!!Η δικια μου 38+5 που γεννηθηκε ηταν 2700 και 49 ποντους.Φτου φτου.Καλη λοχεια σε εσενα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

σ'ευχαριστώ Elli! :)

Σάββατο πρωί έκανα την καισαρική κ για την υπόλοιπη μέρα δεν πονούσα γιατί σου έχουν ένα κουμπάκι που πατάς κ χορηγείται επισκληρίδιος. η "δύσκολη" μέρα ήταν η επόμενη, από τη στιγμή που μου έβγαλαν τον καθετήρα κ έπρεπε να πηγαίνω εγώ τουλέτα. :|

Από Δευτέρα καλύτερα τα πράγματα! Κ Τρίτη ακόμη καλύτερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου!να τον δεις και γαμπρο που λενε :lol::lol::lol::lol: να σου ζησει!καλα σαραντα και με το καλο να βρειτε τους ρυθμους σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις ομορφότερες ευχές μου για το αγγελούδι σου demie μου.......να είναι καλότυχο, υγιέστατο και να σας κάνει πολύ ευτυχισμένους...ότι καλύτερο μέσα από την ψυχή μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...