Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

καλημερα στις πολυλογούδεςςςςςςςςςςςςς :D βρε σε 2 μέρες 20 σελίδες............τι να πρωτοδιαβάσω μου λέτε? ουτε το ζώδιό μου δεν αντέχω...........καλημέρα απο μένα και το μπεμπέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι, από μία σελίδα που μας είχε προτείνει η Diosa νομίζω.

http://www.cafepress.co.uk/+funny+women ... ity?page=1

Και ενώ έγραφε ότι θα κάνει 15 μέρες να έρθει, ήρθε σε λιγότερο από μια εβδομάδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε??? Εγώ ήρθα σπιτάκι μου!!! Μου έφεραν και τον καινούριο καναπέ!!! Είναι σουπερ!!

Δεν διαβασα τα νέα σας...Πάω να διαβάσω και επιστρέφω!!! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera nikol kai maraki mou!!!!!!

maraki pws eisai simera?megeia o kanapes...kales ksaples!!!!!!!

aaaaa.....teleies einai elli mou....apo poiotita einai ok?ti sxediaki pires esi?

mou fainetai tha parageilw kai egw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρουλιτα ευχαριστω εσυ εχεις λιγο παραπανω καιρό απο μένα!!! Θα περασει!!!

Ευγενια ευχαριστώ!!!

ελισαβετ με γεια το μπλουζακι!!!!

Μαρακι καλοριζικος ο καναπες!!! Καλως να δεχτιες και τον αντρουλλη σου τωρα!!

Εμενα το στηθος μεγαλωσε (απο πλακα που ηταν) αλλά ακόμα βολευομαι με αυτα που εχω :?:?

Να σας ρωτησω μια και μιλαμε για εσωρουχα...σε σλιπακια τι φορατε? πηρατε ειδικα εγκυμοσυνης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα πάλι για λίγο... να κάνω ένα break απο τη δουλειά!! Εννοείται ότι δεν τα θυμάμαι όοοολα όσα γράψατε!!! ΑΓια το στήθος μου δεν σχολιάζω, τα έχουμε ξαναπεί.... :lol::lol::lol::lol: σουτιέν είχα και εγώ εγκυμοσύνης και φοράω αυτά... όπως επίσης και παντελόνια με λάστιχο!!

Ελισάβετ να σας ζήσει το μωράκι!! Πάντα γερό και τυχερό να είναι!!! Καλή λοχεία στην φίλη σου!! Και άντε και στα δικά μας με το καλό!!! Επίσης με γειά το μπλουζάκι!! Καλοφόρετο!! Το έστειλαν τόσο γρήγορα ε? Μπράαβο!! Εγώ δεν παρήγγειλα ακόμα.. περίμενα να γίνει η Β επιπέδου πρώτα... λογικά το ΣΚ θα κάνω και εγώ κάποιες αγορές Online!!!

Μαράκι μου με γειά ο καναπές!!! Και με το καλό να έρθει και ο αντρούλης σου για να τον εγκαινιάσετε!!

Νικολ μου τι κάνεις?? :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Δεν θυμάμαι τίποτα άλλο!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλίτα, από ποιότητα μια χαρά είναι. Εγώ πήρα το familiophobia είναι περίπου στη μέση της σελίδας. Το νουμερο να προσέξεις μόνο, το Μ που πήρα εγώ μου είναι μεγαλούτσικο αυτή τη στιγμή, αν και μέτρησα όπως έλεγε στις οδηγίες. Δεν με πειράζει όμως γιατί σε λίγο καιρό θα έχω φουσκώσει κι άλλο οπότε...

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, άντε σιγά σιγά και η σειρά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello diosa mou!!!!!!!!!!!!

maxi mou egw agorasa koilotakia tis sloggi apla me elaxisto lastixo kai polu malaka etsi wste na mh me enoxloune..!!!!!twra den kserw an exei eidka gia egumosini!!!!!logika paizei rolo to ti voleuei sthn kathe mia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι καλορίζικος ο καναπές καλές ξάπλες!!Όλη η οικογένεια!!! ;)

Μιχαέλα μου αγοράκι είναι :lol::lol: και ναι είναι μάγειρας και φτιάχνουμε κουλουράκια!!

Μάχη μου δεν πήρα ούτε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη σλιπάκια ειδικά και τώρα που μου έφερε η πεθερά μου δεν με βόλεψε!Έχω αθλητικά σλιπάκια χωρίς λάστιχα γύρω γύρω για να μην κόβουνε,βαμβακερά της fila και τα έχω βολευτεί πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δείτε και εδώ (δεν πρόλαβα να σας την πώ την σελίδα πρίν)

http://oldnavy.gap.com/browse/division.do?cid=51375

Ευγενία κούκλος ο γιός!!! Φτου φτού!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελήζ μου ευχαριστώ πολύ!!

Τι τέλεια ρουχαλάκια!!!!! θέλω αυτό το ροζ φορεματάκι με το μπολερό-ζακετάκι!!!!θα δω και τα υπόλοιπα και επανέρχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elis mou tha perimenw kai egw ligo na anoiksei o kairos...kai tote mallon tha parw!!!!

alla mou aresan para polu!!!!!!!!!!!!!

aman vre diosa mou ti mas kaneis twra....exthes piga spiti kai elega ston antra mou mazeue lefta....kai simera ta idia tha lew...ti teleia pragmatakia thee mou!!!!zaladaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχη μου και ΄γω φοράω στρινγκ όταν το απαιτεί η περίσταση :oops:

Μαρουλίτα, αφού έρχονται τόσο γρήγορα, έχεις δίκιο καλύτερα να περιμάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elis mou tha perimenw kai egw ligo na anoiksei o kairos...kai tote mallon tha parw!!!!

alla mou aresan para polu!!!!!!!!!!!!!

aman vre diosa mou ti mas kaneis twra....exthes piga spiti kai elega ston antra mou mazeue lefta....kai simera ta idia tha lew...ti teleia pragmatakia thee mou!!!!zaladaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Ε μόνο εγώ θα ζαλίζομαι??? :lol::lol::lol::lol::lol: Τα βάζω να τα δείτε για να ζαλιστούμε παρέα!!!! Είναι πολύ όμορφα όλααα!!!

Ευγενία τέλειο το φορεματάκι... και οι τιμές τους βρε κορίτσια καλές δεν είναι???

Ελισάβετ εγώ αν βάλω στρινγκ θα χαθεί!!! :lol::lol::lol::lol: Ο κ@λ@ς μου δεν καταλαβαίνει απο περιστάσεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι βρε τι να πειράζει??εάν σε βολεύουν.. στον Νικόλα μέχρι και που πήγα να γεννήσω στριγκάκια φορούσα!!Τώρα φοράω και στριγκάκια αλλά και σλιπάκια!

Σε ευχαριστώ εκ μέρους του μικρού καιόπως λέει κι εκείνος είναι κουκί!!(κουκλί)Είμαι χαζομαμά!! :lol:

Γιελήζ έχει πάρα πολύ ωραία ρουχαλάκια τα θέλω όλα!!!!!Και για τα αγοράκια είναι φοβερά!Φαντάσου τα τυπάκια-αλητάκια να τα φορούν.. και για τα κοριτσάκια κουκλίστικα...αχχ!!Τι μου κάνεις κι έλεγα να μην ψωνίσω πολλά... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

diosa kai egwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!!!xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa oxi apla tha xathei makrovouti tha thelei gia na to vrei...xaxaxaxaxaxaxaxaxa

as sovareutoume omws.... :P:P:P:P:P:P

pragmati oi times kai emena mou fanikan polu kales....kai skeftomai na pw thn ksaderfh mou pou einai aglia to kalokairi na mou ferei...!!!!!!!!

genika apo oso exw milisei mazi ths ekei auta ta eidh einai pio oikonomika se sxesh me edw...den kserw gt alla etsi mou eipe!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία μου και εγώ έτσι έλεγα αλλά το πρωί και τώρα που κοίταξα κάποιες σελίδες έχω βάλει στο μάτι πάρα πολλά!!

Μαρουλίτα απο Αγγλία αν έχεις κάποιον δικό σου να στα φέρει όντως συμφέρει!!

Εγώ το στάδιο που θα μπορούσε να το βρεί με μακροβούτι το πέρασα... τώρα φτάνω σε επίπεδα ανασκαφών... ε μέχρι το τέλος θα χρειάζεται δυναμίτη!!!

Ελισάβετ μου τι να κάνω η γυναίκα?? Αφού έτσι έχουν τα πράγματα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...