Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

eggioules mou girisa...paraggeilame tin kounia, to stroma kai tin sifoniera telika...itan 1180 euro kai dosame 50% prokatavoli...se treis mines tha erthoun :)

gia to karotsaki tha to psaksoume kalitera mallon...eseis ti protinete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο Σοφίτσα μου έσκισες. Είναι μεγάλη η ικανοποίηση να ξέρεις ότι τα πήγες καλά στη σύνεντευξη.

Αέρινη μου χαίρομαι που βρήκες τα πράγματα που ήθελες. Σε βρίσκω πολύ οργανωμένη:-))

Οι υπόλοιπες τί κάνετε;; Απολαμβάνετε κανένα μεσημεριανό υπνάκο;;;

Εγώ πρέπει να προετοιμαστώ για το σχολείο και βαριέμαι απίστευτα. Διαβάζει και ο άνδρας μου και πλήττω να σας πω την αλήθεια. Ευτύχως που ο μικρός ταλιμπάν δίνει το παρόν του και έτσι με πιάνει το χαζοχαρούμενο μου και περνά η ώρα. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε;Που ειστε ολες;Βαριεμαι παρα πολυ...Δεν ξερω τι θελω.Απο την μια βαριεμαι να βγω αλλα βαριεμαι να κατσω και σπιτι. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!

ποσα γραψατε;;;

Σοφακι συγχαρητηρια..αυτο σημαινει πως μετα οταν αποφασισεις να βρεις δουλεια...θα τα πας περιφυμα!!!...

δεν πειραζει..καθε εμποδιο σε καλο!!

Αερινι μεγεια...

Εμεις πηγαμε σημερα και παραγγειλαμε τα επιπλα για τα δοματια του μεγαλου...ποσο μεγαλο δηλαδη μπορει να ειναι ενα μωρακι ουτε 2 ετων :lol::lol::lol:

Πεμπτη- Παρασκευη θα τα εχουμε..

κατα τα αλλα ειμαι εχμ..καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!

Τι κάνετε?

Σοφία μου μπράβο για την συνέντευξη!! Αλλά το ωράριο πολύ βάρβαρο βρε παιδί μου... Δεν επιράζει, κάθε εμπόδιο για καλό δεν λένε? Μπορεί αργότερα να παρουσιαστεί κάτι καλύτερο! ;)

αερινή μου με γειά τα πραγματάκια σας!!! Με το καλό να τα χαρείτε!!!

Χρύσα μου με γειά και τα δικά σας πραγματάκια!!! Με το καλό να τα χαρεί το ζουζούνι σου!!

Οι υπόλοιπες που χαθήκατε καλέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Γιελιζ!!!

κοιμουντα τα πουλακια μου :lol::lol::lol: ακομα!!!!

Σημερα εχω πολλες δουλιες

πρεπει να αδειασω το γραφειο που θα γινει το νεο δοματιο το γιου μου του μεγαλου πλεων... :lol::lol::lol:

και να δω που θα βαλλω τοσα πραγματα...

κυριωςτα βιβλια μου και οσα ρουχα και πραγματα εχω στην ντουλαπα,

και το μεσημερη πρεπει να παμε και για φαγητο με τον αδελφο μου και την κοπελα του..μπα ςκαι σπρωξουμε λιγο τα πραγματα :lol::lol::lol: και παρουν καμια πιο σοβαρη αποφαση τα δυο τους :lol::lol::lol:

οχι οχι δενε ιμαι προξενητρα... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα!!!!

Καλή ευκολία σήμερα με τις δουλειές!!!! Εγώ για σήμερα έχω μόνο σίδερο... και βαριέμαι! :lol::lol::lol::lol:

Και καλά να περάσατε με τον αδερφό και την κοπέλα του!! Καλά θα κάνεις που θα σπρώξεις λίγο γιατί ένα σπρώξιμο το θέλουν για να το πάρουν απόφαση... Το ξέρω απο τους 2 ανύπαντρους κουνιάδους μου.. ο μεγαλύτερος ειδικά... όσο πάει και πιο δύσκολος γίνεται... Άντε και εύχομαι να έχετε σύντομα χαρές!!

Οι άλλες κοιμούνται ακόμα λές ε? Άντε βρεε ξυπνάτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!!Σημερα παρακοιμηθηκα!!!!Οχι ομως μεχρι τωρα,επαιζα κατι παιχνιδακια στο facebook και ξεχαστηκα :D:D

Χρυσα μεγεια τα επιπλα του μεγαλου!!Να τα χαρειτε και με ηρεμια οι δουλιτσες!

Αερινη μεγεια και τα δικα σας,με το καλο να ερθουν κ να φτιαξετε το ζουζουνοδωματιακι!!

Γιεληζ εχεις δικιο,το ωραριο δεν παλευεται,οσο και να τα υπολογιζουμε κ να τα συζηταμε με τον αντρα μου,δε βγαινει με τιποτα να δουλευω πρωι απογευμα...οι ζουζουνες μου θα μεγαλωσουν χωρις τη μανουλα :):):):)

Τι κανατε εχθες το βραδυ?Εμεις τιποτα,σπιτι.. :(:( Ευελπιζτω σημερα να πεισω το μεγαλο μου μωρο να βγουμε εστω για ενα καφεδακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Σοφία μου!

Μακάρι καμία μανούλα να μη χρειαζόταννα δουλεύει μέχρι να πάνε τουλάχιστον νήπιο τα παιδάκια της... αλλά δυστυχώς όπως γίναμε είναι απαραίτητο... Εγώ πιστέυω ότι θα βρείς κάτι καλύτερο... με πιο ανθρώπινο ωράριο...

Ούτε εμείς κάναμε κάτι χθές...

Εύχομαι να πειστεί εύκολα το μεγάλο σου μωρό και να βγείτε σήμερα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIA...EILIKRINA H YPOMONH MOU EXEI KSEPERASEI TA ORIA THS...AUTO POU ZW DEN ANTEXETAI..

HR8E H PE8ERA MOU GIA MIA EBDOMADA STO SPITI KAI MAS EXEI KANEI ANW KATW..

H GKRINIA EXEI KSEKINHSEI APO TOTE POU EMA8E OTI EIMAI EGKUOS..PRWTO THS EGGONH ANTI NA EINAI XAROUMENH...EPAIRNE THL TON ANTRA MOU TH ONOMA 8A BGALOUME TO MWRO...

TWRA STO SPITI..DEN KANEI TIPOTA!!PERIMENEI MEXRI KAI TO POTHRI THS NA THS TO PAW EGW!!OLH MERA GKRINIAZEI SAN MWRO STON ANTRA MOU DE ME PROSEXEI..PONAEI TO XERI MOU,8A TUFLW8W KAI 8A GELAS.X8ES ME EIXE PIASEI PONOS STH MESH KAI EKANE OLH THN WRA OTI TH PONAEI TO PODI KAI KOUTSAINE ME MENA!!!

SHMERA DEN ANTEKSA THS EIPA OTI EDW EINAI SAN TO SPITI THS AN BLEPEI KATI STRABW NA TO FTIAXNEI DEN EXW PROBLHMA KAI MOU APANTAEI EIMAI 66 XRONWN DE MPORW NA KANW TIPOTA,TO SPITI SAS EINAI KRUO(OLH MERA KAINE TA KALORIFER ENTOMETAKSY..)DE MPORW KAI AN TH DEITE OLH MERA ZHTAEI NA TH PAEI O ANTRAS MOU BOLTA KAI TREXEI!!!!!!MAS DOULEUEI.

"DEN EISAI ARRWSTH MOU LEEI EGGUOS EISAI ,EMENA DE ME BOH8HSE KANEIS..KAI TETOIA!!"

koritsia BOH8EIA TI NA KANW!!!!DE TH 8ELW EDW STO SPITI OLH MERA GKRINIAZEI KAI HRWNEYETAI!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Χαρα μου εσυ ζεις ενα δραμα κοριτσακι μου.. :(:( Τι να πω..Ποσο καιρο θα κατσει?Δε μπορεις να το συζητησεις με τον αντρα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera eggioules...

xara mou ipomoni glikia mou gia tin zooula pou exeis mesa sou....tha figei pou tha paei? ego tha milousa ston antra m pantos...an mporeis kanto...

koritsia lete gia to orario e? ego douleuo 8-1 kai 2.5-6 :(:(:(:(:(:(

poli diskola ta pragmata...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αερινη μου πολυ δυσκολο και το δικο σου,στην ουσια δουλευεις απο τις 8 μεχρι τις 6,γιατι απο 1 μεχρι 2:30 τι να προλαβεις να κανεις?Μονο να φας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σταματήσω 2 μήνες πρίν τη γέννα... μετά είναι 3 μήνες η άδεια λοχείας και 9 μήνες η άδεια ανατροφής..

nai?toso poli???

kai plironese olo auto to diastima?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως ετσι οπως μου ηρθαν τα πραγματα θα κατσω 1-2 μηνες μετα τη γεννα κ ευελπιστω να βρω μια δουλιτσα με ημιαπασχοληση ωστε ναι μεν να με βοηθαει η μητερα μου αλλα να μη τα κραταει ολη τη μερα.Βεβαια τα χρηματα θα ειναι λιγοτερα αλλα το προτιμω,για αρχη τουλαχιστον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!Τι κανετε;Εμεις φαγαμε πρωινο και σε καμια ωριτσα θα βγουμε εξω για φαγητο.Χθες καθισαμε σπιτι και ειδαμε ταινια.Ο αντρας μπου δλδ την ειδε,εγω κοιμηθηκα στα μισα. :lol:

Χαρα,τι πεθερα ειναι αυτη καλη μου;Ο αντρας σου δεν βλεπει αυτα που κανει να την πεταξει εξω;Στην θεση σου θα την ειχα ξαποστειλει! :evil:

Κοριτσια,η αδεια λοχειας για ενα χρονο ισχυει και στον ιδιωτικο τομεα.Για ενα 6μηνο μετα την γεννα μπορειτε να παρετε το επιδομα του ΟΑΕΔ που ειναι γυρω στα 700 ευρω τον μηνα!Πολυ καλο ποσο...

Εγω δεν δουλευω αλλα θα κανω καπου προσληψη εικονικη για να παρω αυτα τα λεφτα.Θα κολλησω μονη μου τα ενσημα που μου λειπουν.Δεν ξερω ποτε θα ξανακοιταξω για δουλεια.Να παει 2 χρονων το μωρο και μετα.Αν τα βγαζουμε περα,μπορει και αργοτερα,αναλογα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...