Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

Σοφακι Καλη επιτυχια!!

Αερινη αυτο κανε παρε τα υπολοιπα και την κουνουπιερα αστην για μετα!!!

Αυτη η ροζ ωραια αλλα να ρωτησω κατι γιατι στην φωτογραφια δεν μπορω να το καταλαβω. Κρεμμετε απο το ταβανι ή εχει σιδερο που εφαρμοζει στο κρεββατακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοφακι Καλη επιτυχια!!

Αερινη αυτο κανε παρε τα υπολοιπα και την κουνουπιερα αστην για μετα!!!

Αυτη η ροζ ωραια αλλα να ρωτησω κατι γιατι στην φωτογραφια δεν μπορω να το καταλαβω. Κρεμμετε απο το ταβανι ή εχει σιδερο που εφαρμοζει στο κρεββατακι?

kremete apo to tavani n kounoupiera...kai meta mporei na mpei se kanoniko krevati..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αέρινη μου μένω Λευκωσία, Αγλαντζιά, εσύ από που είσαι; Το κατάστημα αυτό που βρίσκεται;;; Ωραία πράγματα έχει.

Καλημέρα και σε όσες έχουν ξυπνήσει τώρα. Έκανα και το ξεσκόνισμα, έμεινε το σφουγγάρισμα, δουλειά του άνδρα μου αυτό :lol::lol::lol: Άσε που του αρέσει κιόλας, φροντίζω βέβαια να του λέω ότι το κάνει τέλειο και καμαρώνει και έτσι πλέον λεει θα το κάνω εγώ αφού το κάνω καλύτερα από σένα. :lol::lol::lol: Το πλυντήριο ας περιμένει ακόμα λίγο.

φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aερινη καλα το καταλαβα. Κρεμεται απο το ταβανι. εμας αυτη που πηραμε ειχε σιδερο και εφαρμοζει στο κρεββατακι. Το καλο ειναι οτι θα το χρησιμοποιησεις και μετα!! και στο κανονικο κρεββατι. Απλά πρεπει να προσεξετε οταν την κρεμασετε στο ταβανι να μπει σωστα, να μην υπαρχει ο κινδυνος να πεσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τα δύο:-) Εγώ θα πάω να δω, δεν ξέρω για σήμερα αμαξούδες.

to lifetime einai sto dromo pou einai to bo concept, to mamatoto...

Nicosia:

Corner of 10 Skopa & 15 Michalakopoullou

Nicosia, Cyprus

Phone: [357] 22 761159

:):):):):)

gia karotsaki des to stokke sto mamatoto, einai teleio...

http://mamatoto.com.cy/tproducts.asp?ca ... 45&wid=600

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου καλή επιτυχία!! Ήρθε η μαμά μου για καφέ και δεν πρόλαβα να γράψω πρίν!

Ήπιαμε το καφεδάκι μας και τώρα θα πάω να πλύνω το μπαλκόνι γιατί με τον αέρα τόσες μέρες έγινε χάλια... ευτυχώς σήμερα σταμάτησε ο αέρας και έβγαλε και ήλιο... κατα τ'άλλα θα χιόνιζε και σήμερα!!

:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Τι κάνετε??

Χρύσα μου καλώς να δεχτείς και τον 2ο παίδαρο!!! Φαντάζομαι την πεθερά!!!!

Σοφάκι μου θα περιμένουμε νέα σου!

Αρας ελπίζω να μην είναι κάτι...ισως είναι από κούραση αλλά καλύτερα να μιλήσετε με το γιατρό σας.

Γιελιζ κάνεις δουλίτσες???Προσοχή με το μπαλκόνι! Βρε Γιελιζ εγώ γιατί δεν μπορώ να δω την λίστα μας που έχεις στην υπογραφή σου???Μου βγάζει ένα βάτραχο!!! :lol:

Μάχη μου με γεια η κούνια σας! Να το ευχαριστηθεί το μωράκι σας..

Αερινη η stokke εχω ακούσει ότι ειναι βαριά και δεν χωρά σε όλα τα αυτοκίνητα γι'αυτο ψάξε το καλά.Α είναι και καρότσια που δεν πέφτουν εντελώς πίσω για να κοιμηθεί το μωρό.Με το καλό οι πρώτες σας αγορές.

Χρυσταλλένη μου κι εσύ στο ψάξιμο για καρότσι ε?

Με κάνετε και ζηλεύω!!! Κι εγώ θα ήθελα κάτω από άλλες συνθήκες να κλείσω από τώρα που έχει εκπτώσεις αλλά δεν τολμώ. Είπαμε μετά τον 6ο μηνα!!! Αύριο μπαίνω στον 5ο!!!

Ευγενία μου όπως τα λες..χουχούλιασα με τον αντρούλη μου στον καινούριο καναπέ..Μου γύρισε αρρωστούλης ομως και όλο το βράδυ δεν με αφησε να κοιμηθώ..γκρινιαζε!!! :lol::lol:

Εβαλα κι εγώ δύο πλυντήρια και χαλαρώνω.Θα έρθουν κάτι φίλοι για φαγητό σε λίγο αλλά ο καλός μου δεν ,με αφησε να φτιάξω κάτι και θα πάρουμε από έξω λέει..

Αυτά τα νέα τα δικά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου ούτε εγώ έχω πάρει τίποτα ακόμα και ας είμαι στην 24 εβδομάδα. Σιγά σιγά. Άρα μην αγχώνεσαι ολα καλά. Προς το παρόν ρωτώ φίλες και γνωστές και ακούω γνώμες και ψάχνω και στο διαδίκτυο.

Καλό μεσήμέρι να χετε

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι!!

Είχα μπεί στην σελίδα που μου δίνει τον κωδικό για να βάζω φωτό χωρίς να κάνω sign in.... μάλλον γιαυτό δεν την έβλεπες τη λίστα... τώρα την άλλαξα... πρέπει να την βλέπεις... αν πάλι όχι δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει... πές μου και άμα είναι θα πάω να την ανεβάσω απο άλλη σελίδα...

Περαστικά στον αντρούλη σου... όσο για την γκρίνια... άσε επί μία ώρα είχα την μαμά μου να παραπονιέται για τον μπαμπά μου που είναι άρρωστος (κρύωσε μάλλον) και γκρινιάζει λέει συνέχεια... :lol::lol::lol: όλοι οι άντρες τελικά το ίδιο είναι... Λόγω του μπαμπά ξαναακυρώθηκε το γλυκό που θα φτιάχναμε!! Άντε να δούμε πότε θα το κάνουμε!!! Στο τέλος θα χαλάσει η κολοκύθα!! :lol::lol::lol::lol:

Καλό μεσημέρι Chrystalleni μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι Χρυσταλλένη μου!!

Γιελιζ μου δεν το βλέπω και πάλι!!!! Μου λέει να κάνω αίτηση κάπου για να το δω. Δεν ξέρω τι φταίει!!

Ασε εμένα ο δικός μου αρρωστησε όταν ηταν Γερμανία αλλά εκεί δεν μπορούσε να γκρινιάξει και ήρθε εσώ να βγάλει τα απωθημενα...Δεν πειράζει χαρηκα τόσο που ήρθε που δεν είπα τίποτα..Του έδωσα σιροπάκι και ασπιρίνη και ελπίζω να του περάσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε;Μολις τελειωσα κατι δουλιτσες.Βρηκα ευκαιρια που ελειπε ο αντρας μου και η μαμα μου που φωναζουν να μην κανω τιποτα και βγηκα και επλυνα λιγο την βεραντα.Ηταν χαλια,μεσα στο χωμα...Σκουπισα,σφουγγαρισα την κρεβατοκαμαρα και τα μπανια.Ε,μετα κουραστηκα και καθισα στον καναπε. :lol:

Αερινη,πολυ ωραια η κουνια.Ντιοσα η δικη σου προβλεψη για το μωρο μου ποια ειναι;Θα ειναι αγορι ή κοριτσι;

Χρυσα με το καλο ο παιδαρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έπλυνα και εγώ το μπαλκόνι άπλωσα και τα ρούχα και ήρθα! Χάλια μαύρα ήταν το μπαλκόνι απο τα χώματα!!!

bebulino εγώ πιστεύω ότι έχεις αγοράκι! Σήμερα το πρωί το σκέφτηκα και έλεγα να στο πώ!

Μαράκι δεν ξέρω γιατί το κάνει αυτό.. θα το ψάξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia mou!!!!!!!!!!!!!ti kanete simera????vlepw pali koitame karotsia kai kounies e???teleia...tha mpw kai egw twra sto mamatoto na dw..!!!!!!!!!!!!

Beboulino kai emena gia agori mou kaneis.....eeeee....peite provlepseis kai gia emena....perimenw!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγορακι,ε; :roll: Ετσι πιστευω και εγω αν και κατα βαθος θα ηθελα κοριτσακι. :oops: Τι τρωτε σημερα;Πηρα λιγο σπανακι.Θα το κανω με μακαρονια και παρμεζανα.Γιαμμμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι την άλλαξα... όταν μπείς πές αν τη βλέπεις...

μαρουλίτα μόλις μου έρθει η έμπνευση θα σου πώ... :lol::lol::lol::lol: Αν και για κοριτσάκι μου κάνεις...

Εμείς θα φάμε μπριζόλες στα κάρβουνα, θα φτιάξω και πατάτες στον φούρνο...και σαλατούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ante na doume...otan sou erthei pio statherh empneush thelw na mou peis...ok????????

oti thelei mwre as einai...piga se mia filh mas pou auth olo vriskei to ti tha kaneis..alla se emena ta vrike skoura...:P

giati oute kserw pote egine h sullhpsh akrivws...oute eixa stathero kuklo... :lol::lol::lol::lol::lol:

eimaste diaforetikoi pws na to kanoume....xaxaxaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω να καθαρίσω τις πατάτες... Σιγά σιγά θα έρθει και ο καλός μου να κάνει τα υπόλοιπα! Τα λέμε αργότερα κοριτσάκια!

Καλή όρεξη σε όλες!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνες επεστρεψα!!!!και δεν θελω να περιαυτολογησω αλλα στη συνεντευξη εσκισα!!! :o:o:o:o:o

Πιστευω οτι αν δεν ημουν εγκυος η δουλεια θα ηταν δικη μου,μουτο ειπανε και οι ιδιοι οτι ειχα το πιο πλουσιο βιογραφικο απ'ολες τις υποψηφιες και μαλιστα το υποστηριζα,λεει,πολυ καλα.... Πολυ ωραιο περιβαλλον,ωραια γραφεια με μονο δυσαρεστο το ωραριο,9-2 το πρωι κ 6:30-9:30 το βραδυ.Ακομη και αν με επαιρναν πως να τα βγαλω περα με 2 μωρα και τοσες ωρες δουλεια?Αν ηταν συνεχομενο....

Μαρακι περαστικα του αντρουλη σου!!

Καλη ορεξη σε ολες σας!!Εμεις σημερα τρωμε σουτζουκακια με πουρε,μιαμ μιαμ...τρελαινομαι!!!Κι ελπιζω αργοτερα να βγουμε κ καμια βολτιτσα,ο καιρος ειναι τελειος!Τα λεμε αργοτερα!Φιλια :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις εφαγα τα μακαρονακια μου με το σπανακι!Τελεια!Εβαλα και φετουλα και παρμεζανα,γιαμμμ!Περιμενω τον αντρα μου να σχολασει.μαλλον θα τον βαλω να με παει βολτουλα,εχει τελειο καιρο!

Καλη ορεξη σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...