Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

Εγώ πήρα το familiophobia είναι περίπου στα μέσα της 1ης σελίδας. Το συνολικό κόστος είναι 30 ευρώ.

Απλά ξαναλέω ότι μου βγήκε λίγο "ανετο" το νουμεράκι. Κατά τ΄άλλα πολύ καλό.

Diosa τέλειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειναι τελεια τα ζιπουνακια!!!! τα θελω ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ωχχχ ειδα και τα υπολοιπα ειναι φανταστικα!!!!!!!

κι εγω νομιζα οτι ειμαστε πολυ περιορισμενοι στα αγορακια αλλα εχει πολλες επιλογες.

Τα στελνουν Ελλαδα τα συγκεκριμενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!! κατά την παραγγελία σου δίνει την επιλογή της γρήγορης παράδοσης η οποία κοστίζει αρκετά (δεν θυμάμαι, νομίζω 15 ευρώ), εγώ επέλξα την "αργή" γιατί το κόστος της ήταν ελάχιστο, αλλά τελκά μου ήρθε σε μία εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φουσκοκοιλιτσες τι κανετε???

Δεν σας προλβαινω καλε..τι πολυλογια ειναι αυτη???

Γιελιζ τελεια τα ρουχαλακια!!!!!!!

Λοιπον πηγαμε στο γιατρο ..ολα μια χαρα!!!!!!Το μπουζουκακι μας ειναι 212 γρ!!!!!!!!Και σιγουρα αντρακι!!!!!!!!!!!!Εχουμε και φωτο αμεεεεεεε!!!!!Τα μπαλακια του!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Εδωσα και αιμα για την κυστικη ινωση και την Δευτερα θα κανουμε το καρδιογραφημα του μπεμπη μας!!!!!!!!!!!

Εν τω μεταξυ εφαγα ενα κρουασαν το πρωι και ειχε τρελαθει το μικρακι μας!!!!Κουνιοταν ολη την ωρα!!!!!!Μεχρι την σπονδυλικη του στηλη ειδαμε..τα ποδαρακι ολοκληρο,το πωπουδακι του τα παντα!!!!!!!!!

Επομενο ραντεβου σε 2-3 βδομαδες!!!!!!

Κατα τ αλλα ολα καλα και ηρεμα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Elis.Λες δλδ να παρω το small;Κανονικα φοραω Μ...

Μαξυμαμμυ καπου ειχα διαβασει πως δεν ειναι καλο να φοραμε στρινγκ στην εγκυμοσυνη.Μεταφερονται λεει τα μικροβια απο πισω προς τα μπροστα και δεν ειναι καλο γιατι μπορει να προκληθουν διαφορες μολυνσεις του κολπου.Επειδη ειμαστε γενικα πιο ευαισθητες στη εγκυμοσυνη.Δεν ξερω αν ισχυει,αλλα αποφευγω να φοραω.Εχω και τοσα πολλα υγρα,που δεν με βολευουν κιολας. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελήζ μου δεν παίζεσαι!!!! :))=))=))=))=)):))

είναι πάρα πολύ ωραίο το φορμάκι!!Φαντάσου το φρατζολάκι εκείμέσα!! Μιαμμμμ!!!Με έξω τα μπουτάκια,μπρατσάκια,πατουσάκια...αχχχ!!μου άνοιξε η όρεξη!Θέλω να τσιμπολογήσω τον μικρό!!Και δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά έχουμε μπόλικα για τσίμπημα!! :lol::lol:

Και όπως λέει κι εκείνος όταν τον ρωτάς τι θα φάει η μαμά από το μπουτάκι σου??? μεγιέ..μετάφραση=μεζέ!!!!!

Μιχαέλα μου δεν είσαι χαζή!!!Απλά είσαι κοριτσομάνα!! ;) κι εγώ όλα αγοράκια τα βλέπω προς το παρών! :lol::lol:

Κατερινάκι μου μπράβο!!!πολύ καλά τα νέα σας!!Αγόραρος εε?? άντε με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσα γράψατε καλέ??? Και τι να πρωτοθυμηθώ?????

Λοιπόν καταρχήν ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας...Περιμένω πώς και πώς τον αντρούλη μου!!! Μεχρι τις 8 έχουμε ώρα ακόμα!

Ευγενία μου τέλεια τα νέα σας!!! Ο γιατρός πολύ περίεργος!!Ο μικρός σου είναι κουκλος..να τον χαίρεσαι!

Πατατούλα μου και τα δικά σας νέα τέλεια! Οσο για το ζάχαρο προσοχή στη διατροφή κι όλα μια χαρά θα είναι..

Σοφάκι καλές βολτούλες!

Ελισαβετ να χαίρεστε το μωράκι και με το καλο να έρθει το δικό σας!

Μαρία μου κι εμένα μου αρέσει το Αρτεμις πιο πολύ!! Με το καλό να δείτε το μωράκι σας..

Οσο για την κοιλίτσα εμένα φαίνεται αρκετά από την αρχή σχεδόν.Για το στήθος καλύτερα να μην μιλήσω..Ειχα πάντα μεγάλο και απλά τώρα είμαι τρομακτικό!!! :lol::lol::oops:

Τι άλλο είχα να γράψω??? Δεν θυμάμαι!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παιδιά... ανυπομονώ!! Να έρθει το καλοκαιράκι με το καλό.. να γεννήσουμε και να τα βλέπουμε όλα αυτά τα ρουχαλάκια φορεμένα!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Μάχη μου ναι τα στέλνουν Ελλάδα... (διαλέγεις την χώρα απο πάνω δεξιά της σελίδας)

Κατερίνα μου μπράβο!!!! Μιά χαρά το ζουζούνι σας!! Μεγάλωσε!!! Καλή επιτυχία και στη συνέχεια τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μπραβο με το καλο!!

Μπεμπουλινο βασικα δεν μπορουσα ποτε τα κανονικα εσωρουχα και τωρα αν χρειαστει να φοραω θα ζοριστω...

Τι τελεια που τα στελνουν και ελλαδα!!!!! μολις πλησιασει ο καιρος θα κανω μια παραγγελιουλλα γιατι και οι τιμες ειναι πολυ καλες!!!! Από 5 ευρω φορμακια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Elis.Λες δλδ να παρω το small;Κανονικα φοραω Μ...

Καλύτερα να μετρήσεις στήθος και κοιλιά και να παραγγείλεις το αντίστοιχο νούμερο κατά την παραγγελία.

Εγώ κανονικά επειδή έχω μικρό στήθος φοράω S αλλά στην κοιλιά οι μετρήσεις μου ήταν οριακές και παρείγγειλα Μ. Σε λίγο στην κοιλιά θα μου είναι τέλειο, στο στήθος όμως δεν νομίζω. Όχι οτι είναι άσχημο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina mou para polu kala ta nea sas...ante me to kalo to antraki sas na einai gero!!!!!!!!!!!!Kai egw anupomonw na erthei to kalokairi na gennisoume kai na exoume ta kouklakia mas agalitsa kai na ta forema ola auta ta teleia rouxalakia...!!!!!!!!!!!!!pwpwpwpwpw.....trelaaaa!!!!!!!!!!!!

koritsia mou egw sas afinw paw spitaki mou...kalo mesimeri se oles...kai se opoia den mpei aurio euxomai kalo savvato kuriako!!!!!

sas filw gluka kai esas kai ta stroumfakia sas!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλάκια Maroulita!!Καλή ξεκούραση!! :D

Μάχη κι εγώ δεν τα μπορώ καθόλου τα σλιπ... μόνο όταν ήμουν αδιάθετη φορούσα κι αυτό με το ζόρι!!Αυτά πάντως της FILA είναι πάρα πολύ απαλά και βολικά δεν τα νιώθω καθόλου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Μεσημερι Ελισαβετ και Μαρουλιτα!!

Ευγενία και εγω μια απο τα ιδια, στην περιοδο με χιλια ζορια. Αφου εισαι ευχαριστημενη με αυτα της φιλα θα τα δοκιμασω κι εγω.

Εντωμεταξυ σημερα εχω φαγουρα στην κοιλιά :roll::roll::roll: μεγαλωνει λετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου τέλεια τα νέα σας! Μεγάλωσε το μικρούλη σας...Αντε να δουμε κι εμείς τη Δευτέρα!

Μάχη μου κι εμένα καποιες φορές με φαγουρίζει η κοιλιά και φοβάμαι μήπως είναι ραγάδες!!! Βάζω κρεμούλα και θα δείξει...Φταίει όμως και το ότι μεγαλώνει η κοιλίτσα μας.

Καλό μεσημέρι στα κορίτσια που εφυγαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη Ναι!!!μεγαλώνει η κοιλίτσααααα!!!Βάζε λαδάκι ή κρεμούλα!!Δοκίμασε τα κι ελπίζω να σε βολέψουν γιατί η αλήθεια είναι ότι είναι πιο υγειηνα!!!Είναι σε πακέτα των δύο..αλλά δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς κάνουν γιατί μου τα αγόρασε η πεθερά μου!

Ελισάβετ καλό μεσημέρι και καλή ξεκούραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για την κοιλιά πολύ καλό είναι και το αμυγδαλέλαιο.. Εγώ μόνο αυτό βάζω... κάνει και για το πρόσωπο και για τα μαλλιά!! Με λίγα λόγια το βάζεις παντού!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια κρεμα βαζω εδω και 1μιση μηνα, δεν εχω παντα φαγουρα μια στο τοσο με πιανει. Αλλα η κοιλιά μου ειναι ενυδατωμενη επι μονιμου βασεως, δηλαδη δεν προλαβαινει να ειναι καθολου ξηρη. Δεν θελω να κανω ραγαδες.

Το αμυγδαλελαιο απο που το παιρνετε, απο φαρμακειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάζω και μία τελευταία σελίδα που έχει όλα τα Online stores που στέλνουν παντού (νομίζω, δεν πρόλβα να το ψάξω πολύ)

Μάχη μου εγώ απο μαγαζί με βιολογικά το παίρνω..

Ήρθε η ώρα να φύγω και εγώ!!! Καλό μεσημέρι και καλή όρεξη σε όλες! Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμυγδαλέλαιο..κι εγώ θέλω να πάρω αλλά πρέπει να πάω εγώ γιατί ο αντρούλης μου δεν θα βγάλει άκρη με τέτοια...Αντε να ερθει με το καλό και μου έταξε να με πάρει μια βολτούλα αύριο!!!

καλό μεσημέρι Γιελίζ!! Καλή ξεούραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη μου ο καιρός είναι χάλια!!!! Αλλά δεν πτοούμαι!!Μην φανταστεις..για καφεδάκι μάλλον θα πάμε ή άντε να τσιμπησουμε και κάτι!!

Εμένα παρήγγειλε η μαμά μου κινέζικο και φάγαμε...Περισσότερο νουντολς φάγαμε...

Το βράδυ δεν ξέρω τι θα φτιάξω για τον αντρούλη μου!

Εσείς τι κάλό φτιάξατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελήζ κι εγώ από εσάς έμαθα για το αμυγδαλελαιο και το χρησιμοποιώ και είναι πάρα πολύ καλό!!!όντως είναι για παντού.. το βάζω και στον μικρό!

Μάχη,Μαρία από το φαρμακείο μπορείτε να το πάρετε!!

Καλό μεσημέρι Γιελήζ!!!!!Που είναι η σελίδα??οεο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...