Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

kalimera koritsares m!

ti m kanete?

efaki m xerw pws pernas diskoles wres k ithela k gw me ti seira m na s pw na min xaneis tis elpides s!kai allwste oi giatroi den einai Theoi koritsi m!mono O THEOS apofasizei!ara afou se vlepei poso poli to potheis kai to thes tha sto dwsei koritsi m me opoio tropo einai dinato na ginei!min m stenaxwriesai!kathimerina akoume periptwseis p itan anefiktes alla. . . petixan!ase tis elpides s Sto Theo k frontise na eisai kala me ton antrouli s kai euxomai ola ma ola na pane kat euxin!eilikrina!kane upomoni osi emeine diladi kai tha rthei aspri mera kai gia sena!eimai sigouri!se filw kai s stelnw mia terastia agkalia ikani na se kathisixasei ligaki!filakia!

kardoula pate na akousete to dinato tiki tak pali e?ante to zouzouni sas na sas xaropoiisei oso to dinato pio poli!

Nikol m kai Zaxa euxomai oi meres p pernane na sas vriskoun olo kai kalitera!ta filia m koritsia!

oi upoloipes egkioules kala einai?sofitsa?annoula?katerinaki?

kikitsa80 sigxaritiria gia ta tridimakia!bravo kopela m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευακι τι εννοεις εχασες το τρενο?εισαι 50?γιατι μονο αν εισαι 50 αποκλειεται η πιθανοτητα να κανεις παιδακι με εξωσωματικη.τι ειναι αυτα που λες?θα θυμωσω ε!ακου εκει.κουβεντα απο νεο ανθρωπο στον 21ο αιωνα.μηπως να αλλαξεις γιατρο λεω εγω ?να ψαχτεις κ πουθενα αλλου?ξερεις ποσες φορες εχω ακουσει για περιπτωσεις σα τη δικη σου εδω στα γιαννενα?που πηγαιναν στα πρωτα ονοματα-γιατρους κ τις αρμεγαν κανονικοτατα σα τις γελαδες?υπαρχει λυση θα το δεις αρκει να ψαξεις να το βρεις.κ να σου θυμησω κ μια κουβεντα που σου ειχα πει οταν ειχαμε πρωτομιλησει?μανουλα δεν ειναι αυτη που το γενναει αλλα αυτη που το μεγαλωνει.ε!στην εσχατη θα κατευθυνθεις προς τα εκει.εγω στο χα πει οτι εχουμε υπαρξει μπροστα σε αυτο το διλλημα κ δε το σκεφτηκαμε ουτε στιγμη.θα καναμε οτι ηταν δυνατο για να γινουμε γονεις.ειτε αυτο σημαινε δανεικα ωαρια η σπερματοζωαρια η γονιμοποιημενα ωαρια η οτιδηποτε.για αυτο ξεκολλα το μυαλο σου απο την απαισιοδοξια κ συνερθε.γιατι οταν θα ρθει η ωρα να κανεις κ εσυ το μωρακι σου'(γιατι θα ρθει με τον ενα η αλλο τροπο)το μωρακι σου θα χρειαστει μια υγειη μαμακα που να το μεγαλωνει στη κοιλιτσα της κ αργοτερα στο κοσμο.οχι ενα ψυχολογικο ρακος.ΞΕΚΟΛΛΑ.πες φτου κ απ την αρχη.κανε ακομα αυτη τη προσπαθεια κ μετα αν θες ακουσε με πηγαινε κ σ ενα αλλο γιατρο να σε δει.φιλια πολλα.συγνωμη που σου μιλαω ετσι αλλα νομιζω οτι το μυαλο σου παιρνει τελειως λαθος στροφες σ αυτη τη περιπτωση.παρε τα πανω σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KALHMERA KALHMERA KALHMEEEERAAAAAAA TI MOU KANOUN TA KORITSAKIA MOU???????

KIKIIIITSAAAAAA EMEIS TA EIPAME STIS MANOULES FEVROUARIOU ALLA THA STO PW KAI EDWWWW

POLUTEKNHHHHHHHHHHHHHH ME THN PRWTH RE TRELLO MOUUUUUUUU???????? XEXEEXXEE FWNOULES THA GEMISEI TO SPITAKI SAS SE LIGOUS MHNES :lol::lol::lol::lol: TELEIOOOOOOO!!!!! YPOMONH ME TIS ZALADES KAI TIS ANAGOULES KAI OOOOLAAA THA NAI KALA :D:D:D:D:D;););););)

EYEORE GLUKIA MOU MOLIS XYPNHSA EIDA STO STAR OTI H GWGW MASTROKWSTA THA KANEI MWRAKI ME PARENTHETH MHTERA GIATI PERASE AFTO TO PROVLHMA YGEIAS KAI SYGGINITHIKAME POLU ME TON ANTRA MOU!!!!! KAI MIA FILH MOU 52 ETWN EMEINE EGGYOS ME DANEIKA WARIA FYSIKA KAI TWRA APOLAMVANEI TO MWRAKI THS!!!! GLUKIA MOU OLES EMEIS EDW SE NIWTHOUME KAI SE KATALAMVAINOUME ALLA PREPEI KAI SY NA KATALAVEIS OTI GIA OLA YPARXEI LYSH SHMERA!!!!AN THES KORITSAKI MOU NA EISAI EGGYOULA KAI DEN MPOREIS NA EXEIS DIKA SOU WARIA YPARXOUN TOSES KOPELES POU DINOUN TA AVGOULAKIA TOUS KAI MPOROUN NA VOITHISOUN!! TO MWRAKI GLUKIA MOU ESY THA TO MEGALWSEIS STHN KOILITSA SOU KAI THA NAI KAI DIKO SOU KAI TOU ANTRA SOU KAI THA TO MEGALWSEIS!!!!!!!!!! ESENA THA LEEI KAI THA NIWSEI MANOULA TOU KAI ETSI THA EINAI!!!!!!!!!! DOKIMASE AKOMA KAI ALLOUS GIATROUS NA DEIS TI GINETE KAI AN DEN EINAIEFIKTO NA GINEI ME DIKO SOU WARIO PARE ENA DANIKO KAI VALE KAI AFTO POU EXEIS HDH TO EMVRIAKI SOU ETOIMO KAI O THEOS THA VOITHISEI NA SAI SIGOURH!!!!!!!!!!!!!! LYSEIS YPARXOUN GLUKIA MOU FTANEI NA TO THELEIS!!!!!!

GIRL AVRIOOOOOOOOOOOOOOO VGAZOUME TO SPIRAAAAAAAAALLLLL!!!!!!!! THA GINEIS MANOUUULAA ;)

EMEIS PAME APOPSE GIA KARDOULAAAAAAAAA!!!!!! THN PROIGOUMENH FORA THN EIDA NA ANAVOSVHNEI APOPSE THA THN AKOUSOUME :D:D:D:D:D PALI THA KLAIW ALLA DEN PEIRAZEI :D ELPIZW NA MOU PEI NA STAMATHSOUME KAI LIGA APO TA FARMAKA :roll: POLLA EINAI :roll:

KORITSIA MOU EIPE O GIATROUDAKOS MOU OTI MALLON THA STAMATHSOUME THN CLEXANE 0.2 KAI THA PERNW THN ASPIRINOULA OPWS PRIN!!!!!!! KALO AFTO????????? KAI THN PROGESTERONH KOLPIKA POTE THN STAMATHSATE?????? GIATI MOU DWSE DUPHASTON KAI DEN STAMATHSAME TA KOLPIKA :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσακια.

Κικιτσα υπεροχα τα 3δυμακια!!!

ΚΑρδουλα με το καλό να ακουσετε καρδουλα αποψε.

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες.

Ευακι ξερεις..... Δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι μου πολυ λυπηθηκα...ετσι οπως τα βλεπω εγω θα σου ελεγα να κανεις ενα διαλειμμα..ο οργανισμος σου και λογω της ψυχολογιας και της κουρασης που τραβας δεν ανταποκρινεται..ειλικρινα νομιζω οτι θα ηταν καλο να κανεις ενα διαλειμμα να πας ενα μικρο ταξιδι..να φροντισεις τη διατροφη και τη διαθεση σου,να μεινεις μακρια απο ενεσεις και φαρμακα και να ξαναμπεις στο παιχνιδι ανανεωμενη..γιατι ετσι φοβαμαι οτι σου κανεις κακο..φαντασου οτι εισαι σε μια μαχη παλευεις παλευεις και δεν αντεχεις αλλο...προχωρας μπροστα;η κανεις λιγο πισω να εφοδιαστεις με δυναμεις και εφοδια και να ξαναριχτεις στη μαχη;ξερω οτι η αγωνια και η αναγκη να γινει γρηγορα ειναι μεγαλη..αλλα ισως χρειαζεται λιγο χρονο για να σταθεις γερα στα ποδια σου..σε ακουω πολυ λυπημενη και σε καταλαβαινω..δεν ξερω κανε ενα διαλειμμα,κανε μασαζ, βελονισμο(βοηθαει πολυ να ισορροπησει η ενεργεια στο σωμα σου,οι ορμονεσ και ολα..)..ενα καθαρισμο του οργανισμου σου απο τοξινες και ξαναπεσε στη μαχη..μανουλα θα γινεις χιλια τα εκατο..ισως πρεπει να αλλαξεις και το λυπημενο γαιδουρακι..χιχιχ...θα γινεις μανουλα θα δεις..εδω θα μαστε ...α!!και παρε και καμια αλλη ιατρικη γνωμη..

καρδουλα ευχομαι να ακουσεις καρδουλιτσα γλυκια και να κλαψεις απο χαρα!!!...

κικιτσα τριδυμαααααααααααααα :shock::shock: ...συγχαρητηρια!!!αυτο κι αν ειναι νεο!!!να προσεχεις πολυ και καλη συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια στα λεω αυτα ευακι πολλες φορες ειναι απλα μια ανισσοροπια στο σωμα μας..μια ορμονικη ανισσοροπια...αν βρεις την ψυχικη σου ηρεμια και φροντισεις το σωμα σου με τη διατροφη σου και δυο τρια αλλα πραγματα θα δεις θαυματα στο υποσχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι μου προσπαθησε να μην στεναχωριεσαι....πες εγω θα τα καταφερω κ ολα θα πανε καλα...θετικη σκεψη κ πιστη...μην σκεφτεσαι αν δεν πετυχει απο τωρα..ξερω ο γιατρος σου ειπε ολες τις εκδοχες...κ μενα μου λεγαν το μωρο ειναι καλα, ο υπερηχος αψογος κ μια κουκλα, αλλα δεν ηταν καλα κ εγω επεσα απο τα συννεφα μετα......κανεις δεν ξερει....γινοντε κ θαυματα...προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα...οι γιατροι δεν ειναι θεοι....δωσε την ευκαιρια στον εαυτο σου κ ισως τα καταφερεις...αλλα να μην στεναχωριεσαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αυτο που σου λεει η χρυσανθη..μη παιρνεις τιποτα τοις μετρητοις..οι γιατροι μιλανε με πιθανοτητες και στατιστικες..αλλα ο ανθρωπινος οργανισμος δεν μιλαει αυτη τη γλωσσα..και πολλες φορες κανουν την εκπληξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε cuando μου ετσι ειναι...μα δεν ξερουν...ολα ειναι στατιστικα κ τιποτα σιγουρο...κ φυσικα κανεις δεν συμφωνει..εγω εχω παραδειγμα εμενα κ μου φτανει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μπουμπουκες!!! ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας...υγεια να χουμε ολοι και τα μωρακια τα μεσα στην κοιλια και τα μωρακια που ερχονται!!!!

Τι κανετε??? Ειδα βαλαμε και φωτο μερικες μερικες κουκλαρες!!!φτου σκορδα!!!! :D

Τι κανουν οι φρεσκοεγκυμονουσες??? Καρδουλα και Βασω μου σας ειπα συγχαρητηρια προχθες???

αν δεν ειπα ειμαι στον κοσμο μου, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και ομορφες εγκυμοσυνες

και γερα μωρακια!!! ποτε πατε για καρδουλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μπουμπουκες!!! ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας...υγεια να χουμε ολοι και τα μωρακια τα μεσα στην κοιλια και τα μωρακια που ερχονται!!!!

Τι κανετε??? Ειδα βαλαμε και φωτο μερικες μερικες κουκλαρες!!!φτου σκορδα!!!! :D

Τι κανουν οι φρεσκοεγκυμονουσες??? Καρδουλα και Βασω μου σας ειπα συγχαρητηρια προχθες???

αν δεν ειπα ειμαι στον κοσμο μου, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και ομορφες εγκυμοσυνες

και γερα μωρακια!!! ποτε πατε για καρδουλες?

υγεια αγαπη μου υγεια...υγεια σε ολα τα παιδακια....κουκλιτσα μου εσυ....η χαρα του μαμυ....οι προσευχες μου μαζι σου ζουζουνα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!!!Τι κανετε κοριτσακια μου?

Ζαχα πολυ χαιρομαι που δεν χανεις το χιουμορ σου dear!!!

Κικιτσα τριδυμακια!!!Με το καλο γλυκια μου να τα κρατησεις στην αγκαλια σου!!!Κ να μη κουραζεσαι τωρα!!

Ευακι μου συμφωνω με ολα οσα σου ειπε η Αννα,παρε τα πανω σου!!Εχεις αφεθει πολυ και αυτη σου η ψυχολογια δε σε βοηθαει καθολου!!Κ επισης θα συμφωνησω κ με τη Κουαντο...μηπως να εκανες ενα διαλειμμα,ενα ταξιδακι με τον αντρα σου,κατι να ξεφυγεις απο ολα αυτα να γεμισεις τις μπαταριες σου κ να επιστρεψεις??Εχε πιστη και ολα θα γινουν αργα ή γρηγορα....

Καρδουλα με το καλο να ακουσετε την καρδουλα του μωρου σας το απογευμμα!Θα περιμενουμε νεα σου!

Πολλα φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

τι κάνετε πως πάνε οι εγκυμοσύνες??? Εγω σήμερα όλο σκέφτομαι .... Πότε θα ρθει το μωράκι, που το περιμένουμε τόσο πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε να περάσουν οι μέρες να πάω στο γιατρό να μου πει τί θα κάνουμεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre stroumf sto idio mikos kymmatos eimaste :lol::lol: k egw olo skeftomai k den antexw allo :twisted::twisted::twisted: ola tha ginoun otan thelisi o Theos opote.....ypomoni :?:?:?

kikitsa synxaritiriaaaaaa!!!!3dima??? :shock::shock: o theos na sas exei kala k tous tesseris :lol: ax k egw polla paidakia thelwwww.... :D

daddycool teleia i photo sou!!!!!!pragmatika!!!! :D:D:D:D

xairetw ola ta ypoloipa koritsia!!!!!!stis egkyoules mas efxomai na einai kala k aftes k ta sporakia tous!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια και Γιώργο μου με το υπέροχο δωματιάκι...........

Ευακι μου σου στέλνω πολλά φιλάκια...

Ζαχαρωτό μας wellcome... :ymparty:

Στέλνω φιλια σε όλα τα μανάρια με το καλο οι καρδούλες και με το καλό να έρθουν κ άλλα μωράκια.

Girl μου πέρασε ο καιρός εύχομαι τώρα τα καλύτερα .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, διάβασα όλα σας τα μηνύματα πολύ προσεκτικά.Σας ευχαριστώ κατ'αρχας πάρα πολύ για την συναισθηματική υποστήριξη,είστε σπουδαίες.

Άννουλα μην ανησυχείς, δεν παρεξηγούμε και όχι βέβαια δεν είμαι 50 χρονών θέλω πολλά χρόνια ακόμη για να φτάσω τα 50 πολλά σχετικό, πάντως παραπάνω από μια 10ετία. Το ξέρω πως υπάρχουν λύσεις και αν τα πράγματα δεν έρθουν όπως ακριβώς θα τα ήθελα , είναι βέβαιο πως θα την βρώ την άκρη μου.Θα κάνω την τελευταία μου προσπάθεια και ότι θέλει ο Θεός. Έτσι είναι αν δεν θέλει ο Μεγαλοδύναμος δεν γίνεται τίποτα.

Και εσύ Καρδούλα μου δίκιο έχεις, όλα γίνονται σήμερα, απλά εδώ είμαστε διαφορετικές προσωπικότητες και η καθεμιά μας βλέπει τα πράγματα με έναν ιδιαίτερο δικό της τρόπο, μοναδικό, όπως μοναδικός είναι και ο καθένας από εμας...και ο καθένας θέλει το χρόνο του για να αποδεχτεί κάποια πράγματα.

Cuando μου και εσένα σε ευχαριστώ πολύ. Δόξα το Θεω, η φυσική μου κατάσταση γενικά είναι πολύ καλή, το ψυχολογικό μου είναι προβληματικό και έχεις δίκιο, κάτι πρέπει να κάνω για αυτό! Θα το παλέψω...Ταξίδι δεν παίζει να πάω γιατί το πρόγραμμα μου είναι Παναγία μου, άλλα ο γιατρός μου ανέξαρτητα από το γεγονός ότι είναι όνομα, έχει καταφέρει να είναι άνθρωπος και τον θαυμαζω, δεν φταίει εκείνος, κάνει ότι μπορεί τα γεγονότα δεν τον βοηθούν. Εχω δεί πολλους πριν καταλήξω σε αυτόν και είναι ο μοναδικός που κέρδισε την εμπιστόσυνη μου γιατί γενικά δεν τους πολυεμπιστεύομαι.

Girl μου και σένα σε ευχαριστώ και να προσέχεις τον εαυτό σου...

Χρυσάνθη μου ευχαριστώ κοπέλα μου , εύχομαι να με βοηθήσει ο μεγαλοδύναμος, και εσύ με το καλό να βρείς λύσεις.Μεθαύριο αν δεν κάνω λάθος.Θα περιμένω νέα σου.

Σοφίτσα μου γλυκιά ...να προσέχεις εσύ φατσούλα μου τον εαυτό σου και σου στέλνω μια αγκαλιά.

Βασούλα μου γλυκιά μου φιλενάδα με έχεις βοηθήσει πολύ.

Γιώργο χαίρομαι πολύ που είσαι τόσο ενθουσιασμένος. Τις φώτο δεν τις είδα ακόμη.

Ζαχαρωτούλι μου.... να είναι η τελευταία σου λύπη και έσενα Νικόλ μου σας σκέφτομαι και τις δύο πολύ.Λινάκι περιμένω με αγωνία τον υπέρηχο σου , όλα καλά θα είναι.

Στρουμφάκι μην έχεις αγωνία, όλα καλά θα πάνε.

Jannolino εσένα σε άφησα τελευταία, αισθάνομαι πως απέκτησα μια σπουδαία φίλη. Χίλια ευχαριστώ, ξέρεις εσύ , ο Θεός να σε έχει καλά και σου το ορκίζομαι έχεις τόσο καλή καρδιά που πολύ μα πολύ σύντομα θα μας πεις τα ευχάριστα. Να προσέχεις...

Σας στέλνω μια γλυκιά καληνύχτα και σας ευχαριστώ όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου ....Ονειρεμένο το δωμάτιο, με το καλό να υποδεχτείτε το πλασματάκι σας....Υπέροχο πραγματικά :P Τέλειος ο Winnie και ο Γκαρής που είναι ο αγαπημένος μου...

One of the most wonderful rooms I've seen, honestly , I love your cupcake baby changing table,so perfect!!!! plus your exquisite laundry.

May he be healthy and lucky, lots of love!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!

Εύχομαι σε όλες μας υπομονή και επιμονή!!! Ξέρω τα λέμε όλα αυτά αλλά πολλές φορές μας πέρνει από κάτω. Γιαυτό και εγώ πολλές φορές, εχω πίεση. Δεν αγχώνομαι τόσο τώρα, αλλά νιώθω ότι περνάει ο καιρός και δεν έχουμε το μωράκι που τόσο μα τόσο θέλουμε. Έγω πιο πολύ αγωνία για να μου πει ο γιατρός αν όλα είναι καλά και αν μπορούμε να ξεκινήσουμε εξωσωματική σε φυσικό. Νιώθω περίεργα γιατί συζητούσα και χθες με φίλες μου και εδω στο forum, και λέω μήπως είναι καλύτερα να πάμε για κανονική εξωσωματική. Από την άλλη σκέφτομαι ότι θα μου πει ο ίδιος, τι θα πρέπει να γίνει!

Δεν ξέρω,,, θέλουμε τόσο πολύ μωράκι που ρε κορίτσια με πιάνει απελπισία και στεναχωριέμαι.

Σκέφτομαι, αυτές τις μέρες να πάω στην Αγία Ειρήνη, είναι πολύ κοντά μας, μπορεί να ηρεμήσω.

Εύχομαι και πάλι σε όλες μας υπομονή και επιμονή!! Να μας βοηθήσει ο Θεούλης και να ρθουν τα μωράκια μας.

αααααααααααααααα!!! Και στις εγκυούλες και το Γιώργο!! Με το καλό τα μωράκια!!!!!!!!!!! ;););)

Καλημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααααα!τι μου κανετε?ολα καλα?γιωργο τελειο το δωματιο του μωρου σας.αντε με το καλο να ερθει.

για ολες θα γινει το θαυμα.μη μου ανησυχειτε καθολου κουξλαρες μου

τα εγκυουλικα τι μου κανουν>

κικιτσα πως πηγε ο υπερηχος?

καρδουλα ακουσες τα πολυποθητα χτυπηματακια της καρδουλιτσας σας :D ?

σοφιτσα τι κανεις?νικολ μου καλυτερα λιγο?ζαχα ξερεις οτι μολις εισαι καλυτερα κ εχεις πραγματικα ορεξη περιμενουμε ενα ανεκδοτο σου ε ;) ?κατερινα τι κανεις?βασω ,χρυσανθη,σκορπινα ευακι φιλια πολλα

εγω σημερα τα χρειαστηκα παλι πρωι πρωι.ετοιμαζομουν για το γιατρο μου κ μ επιασε ξαφνικα μια τρεμουλα κ ζαλιζομουν κ μια ταχυπαλμια αστα να πανε.παραλιγο να πεσω ξερη.ευτυχως μενουν οι δικοι μου απο κατω γιατι ο αντρας μου ειχε φυγει για δουλεια.ευτυχως συνηρθα αμεσως κ ολα καλα τωρα.φιλαια πολλααααααααααααααα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ti m kanete?

etsi bravo efaki m!peisma kai pisti kai na deis pws se ligo kairo tha miloume gia tin egkimosini s!

kardoula m akousame kardoula xthes k isixasame koritsaki m?perimenw nea s koritsi m!

annoula m tromaxes kopela m!:(eytixws twra eisai kalitera!

zaxa m k nikol m euxomai kai seis na ste kalitera kopeles m!

giwrgo etoimazeste gia ton erxomo t mpempi e? teleio to dwmatio tou mwrou sas!oti kalitero euxomai!

oi upoloipes egkimonouses ola kala?katerinaki,sofitsa,barcelonitaki, kikitsa?

cuando m esi?pws pige o uperixos?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giorgo ti wraia pou ta les!!!!akous eyaki mas????????????????????????????etsi tha ginei!!!balto kala sto myalo sou k xwnepse to pws tha gineis k esy manoulaaaaaaa!!!!!tha eimaste oloi edw gia sena!!!pare mia k 2 k 3 agkalitses apo mena :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: min anxwnesai koritsaki mou!!!!ola tha ginoun!!!o Theoulis se blepei k tha sou dwsei k esena to plypothito mwraki!!!!!!

koritsia sas filw ooooles k bgainw na kanw kamia douleia ;):(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ti m kanete?

etsi bravo efaki m!peisma kai pisti kai na deis pws se ligo kairo tha miloume gia tin egkimosini s!

kardoula m akousame kardoula xthes k isixasame koritsaki m?perimenw nea s koritsi m!

annoula m tromaxes kopela m!:(eytixws twra eisai kalitera!

zaxa m k nikol m euxomai kai seis na ste kalitera kopeles m!

giwrgo etoimazeste gia ton erxomo t mpempi e? teleio to dwmatio tou mwrou sas!oti kalitero euxomai!

oi upoloipes egkimonouses ola kala?katerinaki,sofitsa,barcelonitaki, kikitsa?

cuando m esi?pws pige o uperixos?

:-?:-? δεν ξερω αν ρωτας εμενα..αλλα εγω δεν ειχα κανενα υπερηχο...μια σπερματεγχυση εκανα..και τωρα περιμενω...τρια αυγα..και 90%κινητικοτητα..κι ο θεος βοηθος..2η σπερματεγχυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...