Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

Kardoula καλησπέρα!!!

Τι κάνεις? Πώς πάτε?

Μου έγραψες ότι είχες κάνει μια αγωγή πριν την εξωσωματική με κάτι φάρμακα ? χαπάκια? Τί είναι αυτά?

Θα περιμένω μπας και καταλάβω

τι μου γίνεται...

Αλήθεια ρε κορίτσια, γιατί χαλάει ο κύκλος μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ??????????????????

Γίνεται να ναι το άγχος και το στρες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

TA CYCLACUR EINAI OISTRADIOLH KAI EINAI GIA NA FTIAXEI O KUKLOS SOU!!!!!!!!! YPARXOUN POLLOI LOGOI GIA NA XALASEI O KUKLOS AFTO EINAI DIAFORETIKO GIA KATHE KOPELA!!! EMENA MOU EFTIAXE TON KUKLO KAI KATHARISE TA YGRA APO THN MHTRA KAI TIS SALPIGGES AFTH H THERAPEIA!! PSAXE TO STO INTERNET!!! CYCLACUR

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου πολύ πολύ καλησπέρα σε όλες!!!!!

Μόλις γύρισα από το γιατρό μου. Είμαι στην 6η μέρα του κύκλου και στην πρώτη μας εξωσωματική. Μέτρησε 16 ωοθηλάκια ( 8 από αριστερά και 8 από δεξιά) με διαστάσεις από 14 έως 8,5mm. Ενδομήτριο 7,4 και οιστραδιόλη 695. Τον είδα αρκετά αισιόδοξο και μου ζήτησε επανάληψη της εξέτασης και του υπερηχογραφήματος την Παρασκευή.

Πώς τα βλέπετε τα νέα μας;;;; Εσείς που έχετε μεγαλύτερη εμπειρία από μένα, σας παρακαλώ τη βοήθειά σας!!!!! Φιλάκια πολλά σε όλες και σας ευχαριστώ πολύ για όλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KON GLUKIA MOU EGW EIXA 18 WARIA THN 17 MERA POU EGINE H WOLIPSIA!!!!!!!!!!!!!!! THA SYNEXISEI H THERAPEIA ME AFTO TO RYTHMO??????????? POLLA DEN EINAI?????????? DEN XERW!! EMENA MOU PHRAN 18 KANAME 10EMVRIAKIA KAI VALAME 2!!!!!!!!!!!!!! RWTA LIGO KAI TIS PIO PALIES!!!!!!!!!! NOMIZW THELEI PROSOXH TO THEMA!!!!!!!!!!!! RWTA TON GIATROUDAKO TI NOMIZEI GIA THN POSOTHTA KAI AN THA SYNEXISEI ETSI..........

OI PALIES EDW THA XEROUN KALYTERA!!!!! TELEIA EINAI TWRA OLA ALLA NA TA PAREI TA AVGOULAKIA NOMIZW EGW GIATI MIA XARA MOU AKOUGETE O ARITHMOS KAI TA MEGETHH!!!!!!!!!! DEN XERW AN TA LEW KALA!! PANTWS ME MENA AFTO KANAME!! STA 10 AVGOULAKIA ME HREMISE LIGO ME TIS ENESEIS KAI MEXRI NA PAW APO TO SAVVATO THN TRITH EIXA 18!!!!!!!!! DEN XERW TINA PW??????????? AFTA :lol:

KALH TYXHHHHHHHHHHH! FOU FOU FOU PARE THETIKH ENERGEIA!!!!!!!!!!! META AP OLA AFTA POU EIPA XEXEXEXEEEXEXE !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kardoula μου τι να σου πω και εγώ;;;; δεν έχω ιδέα για την μετέπειτα διαδικασία. Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά, δε θέλω να τρελαίνομαι, να ψάχνω....Θέλω να έχω εμπιστοσύνη και στους 2 γιατρούς που με παρακολουθούν....Κατά βάθος βέβαια αγχώνομαι πολύ!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή σου, θα το εξετάσω το θέμα με ιδιαίτερη προσοχή την Παρασκευή!!!!

Εύχομαι καλό κουράγιο και υπομονή μέχρι τη Δευτέρα που θα ακούσεις καρδούλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας Γιώργο, Αννούλα , Σοφίτσα, Zephy, Βασούλα, Κατερινάκι,Καρδούλα, με το καλό να ακούσεις το μωράκι σου και όλα καλά στο εξής.

Γιώργο τη χρειάζομαι την προσευχή σου...και σε ευχαριστώ

Κορίτσια ανησυχώ πάρα πολύ για τη Ζαχαρένια μήπως ξέρει καμιά κάτι;είναι καλά;...

Zephy και εσένα σε ευχαριστώ ξέρεις εσύ...

Φιλιά πολλα σε όλα τα κοριτσάκια και στο αγοράκι μας. Καλή Σαρακοστή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kon μου μην ανησυχείς κι εγώ είχα σε όλες τις εξωσωματικές μου πολλά ωάρια 20-22 κάθε φορά.Φυσιολογικό είναι σε κάποιες κοπέλες να κάνουν τόσα ωάρια ανάλογα την ηλικία και πολλών άλλων συνθηκών.Είναι πολύ δυνατά τα φάρμακα που παίρνουμε....... :shock::shock::shock::shock:

Καρδούλα μου με το καλό να ακούσεις το μωράκι σου και να γυρίσεις στη δουλίτσα σου αλλά επειδή το θέλεις εσύ γιατί έτσι θα νοιώσεις καλύτερα και όχι γιατί η κάθε "αναίσθητη" θέλει να φτιάξει το μαλλί της....Να προσέχεις τον εαυτό σου και το μωράκι σου!!!!!! :P:P:P:P:P

Φιλάκια στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να' μαι κι εγώ και η δεύτερη χοριακή πήγε πολύ καλά Δόξα τω Θεώ...Έχει δίκιο ο Γιώργος βοηθάει απίστευτα η Αγία Ειρήνη μας Χρυσοβαλάντου, μεγάλη η χάρη της και ο Θεός...Εγώ πάντως σα μεταφυσικό το βιώνω μετά από 5,5 χρόνια γάμου...

Strumf κι εγώ είχα (και έχω) πόνους περιόδου κι έλεγα δεν πάω για μέτρηση κι έγινε το θαύμα...Ποτέ δεν ξέρεις...

Kardoula, καλή καρδούλα να ακούσετε με το καλό...Πάντως έχεις δίκιο σ' αυτά που λες, όποιος είναι έξω από το χορό πολλά τραγούδια ξέρει...

Γκαρούλι εγώ ευχαριστώ όχι μόνο εσένα αλλά και όλες/ους, είστε μοναδικοί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

pws pane ta kefia?:)ti mia egkimosini pisw ap tin alli akoume, e???:)poli xairomai!

bravo zephoula m!sigxaritiria!ola thetika tha nai tha to deis!kali sinexeia koritsaki m!

kardoula m s euxomai na akouseis ti deutera tin kardoula t mwrou sas san ton pio dinato ixo p akouses pote sti zwi sou:)

kon 21 min m anisixeis!exe pisti sto Theo, proseuxisou kai Autos tha kanei oti kalitero einai gia sena!tha to deis!twra prepei na sai iremi gia na mporeseis na sinexiseis tin prospatheia, e?kali sinexeia kopela m:)

re koritsia ontws i zaxarenia exei xathei!eyxomai na nai kala to koritsi mas kai na mas skeftetai ligaki!mas exei leipsei!

oi egkioules pws ta pane?nikol?katerinoula??sofitsa?barcelonita?vasso?olo k perissoteres na ginontai oi egkioules mas euxomai!!!!

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TA CYCLACUR EINAI OISTRADIOLH KAI EINAI GIA NA FTIAXEI O KUKLOS SOU!!!!!!!!! YPARXOUN POLLOI LOGOI GIA NA XALASEI O KUKLOS AFTO EINAI DIAFORETIKO GIA KATHE KOPELA!!! EMENA MOU EFTIAXE TON KUKLO KAI KATHARISE TA YGRA APO THN MHTRA KAI TIS SALPIGGES AFTH H THERAPEIA!! PSAXE TO STO INTERNET!!! CYCLACUR

Kαλημέρα Καρδούλα!!

Σ'ευχαριστώ που απάντησες. Τώρα θα ψάξω να διαβάσω, να δω τι είναι, από μια πρώτη ματιά είδα ότι τα παίρνουν γενικά κορίτσια που έχουν πρόβλημα με την περίοδο τους.

Αλλά τι?? Να το πω εγώ στο γιατρό? ή να δω τι θα μου προτείνει? Και επίσης, θα θελα να ρωτήσω από την στιγμή που θα ξεκινήσω πάλι αγωγή για την περίοδο μου (ενώ πέρνω μισό χάπι για την προλακτίνη μου, μια φορά την εβδομάδα), θα μπορέσουμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική σε φυσικό κύκλο? :?::?::?:

Θα περιμένω να μου πείτε βρε κορίτσια, συγνώμη αν σας κουράζω αλλά με βοηθάτε και με στηρίζετε

!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να' μαι κι εγώ και η δεύτερη χοριακή πήγε πολύ καλά Δόξα τω Θεώ...Έχει δίκιο ο Γιώργος βοηθάει απίστευτα η Αγία Ειρήνη μας Χρυσοβαλάντου, μεγάλη η χάρη της και ο Θεός...Εγώ πάντως σα μεταφυσικό το βιώνω μετά από 5,5 χρόνια γάμου...

Strumf κι εγώ είχα (και έχω) πόνους περιόδου κι έλεγα δεν πάω για μέτρηση κι έγινε το θαύμα...Ποτέ δεν ξέρεις...

Kardoula, καλή καρδούλα να ακούσετε με το καλό...Πάντως έχεις δίκιο σ' αυτά που λες, όποιος είναι έξω από το χορό πολλά τραγούδια ξέρει...

Γκαρούλι εγώ ευχαριστώ όχι μόνο εσένα αλλά και όλες/ους, είστε μοναδικοί!

Zephy καλημέρα!!!!

Μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρράβο για την χοριακή σου όλα καλά και η Αγία Ειρήνη, είναι εδώ!!!!!

Όσο για τους πόνους, με πονάει αρκετά η κοιλιά μου και το στήθος μου είναι άστα να πάνε, καλέ με πονάει πολυ. Έχει τύχει ξανά, αλλά μου φαίνεται περίεργο γιατί ενώ πέρνω χάπι για την προλακτίνη όπως είπα και πριν, πάλι έχω θέμα με την περίοδο...

Λέτε να πάρω σήμερα το γιατρό ή να περιμένω να δω και αύριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STROUMFAAAAAKI EIDWPOIHSE TON GIATROUDAKO SOU GIA TO GEGONOS OTI DEN EXEI ERTHEI AKOMA H AKATANOMASTH GIATI POTE DEN XEREIS PAIDI MOU TI GINETE ;););););););)

OSO GIA TA XAPAKIA EMENA MOU TA DWSE KAI OTAN HRTHE O MHNAS THS EXWSWMATIKHS TA STAMATHSAME AMESWS :!::!::!::!::!::!::!::!: PREPEI NA MILISEIS MAZI TOU GIATI AP OTI THYMAMAI SEFYSIKO KUKLO PAS GIA EXWSWMATIKH ARA AFTOS THA SE KATHODIGEI ALLA KAI SY PREPEI NA TON ENHMERWNEIS :!::!::!: GI AFTO PLHRWNETE KORITSAKI MOU MHN NTREPESE :!::!::!:;)

LOLLIPOP GENNAME SHMERAAAAAAAAAAAAAAA THA DEIS TA MWRAKIA SOY KALEEEEEEEE :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: [smilie=occasion1.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif]

SAS EFXARISTW KORITSAKIA MOU GIA TIS EFXES SAS!!!!!!!!!!1 EXW POLLH AGWNIA KAI SIGOURA MOLIS THN AKOUSW GIA NA XALARWSW THA KLAIW MIA DYO WRES STA SIGOURAAAA :lol::lol::lol::lol:

FILAAAKIA KALHMEEERAA KAI SAS AGAPW

ZAXARWTO POU EISAI MARHHHHHHHH?????????????????????????? BARCELONITAAAAAAAAA ANHSYXOUME OLES VREEEEEEE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα παρειτσα!!Τι κανετε??Εμεις ειμαστε καλα κ μεγαλωνουμε!!!!!!

Ζεφυ μου τελεια η χοριακη σου με το καλο να ακουσετε την καρδουλα τωρα!!!!!!!

Λολλι κοριτσακι μου με το καλο να κρατησεις τις τσαχπινες σου αγκαλια!!!!!!Και να χεις καλη λοχεια!!!!!!!!

Οσο για τη Ζαχαρενια...κ γω ανησυχω..της ειχα στειλει κ μνμ στο facebook αλλα δεβ εχω παρει απαντηση...ελπιζω να ναι καλα!!!!!!!!

Στρουμφ πρεπει να χεις στενη επαφη με τον γιατρο σου,να τον ρωτας οτιδηποτε απορια εχεις για αυτο τον πληρωνεις εξαλλου κ εκτος αυτου αυτη ειναι κ η δουλεια του!!!Μην ντρεπεσαι να τον ενοχλεις...

Καλημερα Ευακι,Αννουλα,Γιωργο,Καρδουλα κοριτσακι!!!!

Καλε οι φρεσκογστρουλες που χαθηκαν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα!!!!

Lollipop με εναν πονο κοπελα μου σημερα!! Τωρα που γραφω μπορει ήδη να εχεις κρατησει στην αγκαλια σου τις κορουλες σου!!!!

Stroumfaki μου να παρεις τον γιατρο σου τηλεφωνο. Μην το σκεφτεσαι καν!!!

Γιωργο , Ευακι, Καρδουλα, Κατερινα φιλακια πολλα και σε εσας και σε ολα τα κοριτσια!

Αληθεια καμια δεν ειχε τυχει να μιλησει πιο προσωπικα με τη Ζαχα και να εχει το τηλεφωνο της???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάκια......!

Έχετε δίκιο.. Μίλησα με τις κοπέλες του γιατρού και το γιατρό και με κράξανε. Γιατί δεν έχω κάνει τεστ και γιατί δεν πήγα να κάνω και χοριακή..!!! Ρε κορίτσια αφού πονάω και έχω πρηστεί το στήθος μου είναι φουλ και πονάει και ειναι πέτρα. Άρα... Από την άλλη μου χει ξανατύχει, να χω καθυστέρηση αν και τους 3 τελευταίους μήνες τον είχαμε φτιάξει και συν οτι παίρνω και το χαπάκι της προλακτίνης.

ΑΑΑΑ ... ξέχασα να σας πω, πήγα και έκανα χοριακή αύριο στις 12. θα ξέρουμε!! Τί λέτε???????

ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΑΚΑΡΙΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ante stroumf m euxomai na sai egkioula koritsi m!to thes toso poli kai O THEOS KAI H PANAGITSA tha sto dwsoun kopela m!

lollipop logika simera tha xeis tis zouzounes s agkalia koritsi m!euxomai na pigane ola teleia kai perimenoume ta nea s!

vassoula m pws paei i egkimosini?ola kala koritsaki m?:)poli xarika gia sena kopela m!ixera poso poli to epithimeis kai ixera oti tha sto dwsei O THEOULIS KAI H PANAGITSA mas!

eixame kanena neo apo ti zaxa?mas evale se anisixia to paliokoritso :P euxomai opou k na nai na nai kala kai auti kai ta mpempe!

oi upoloipes ti m kanete?katerinaki,nikol, sofitsa,annoula,kardoula?

egw se mia vdomada tha paw gia na me dei o giatroudakos k an ola pane kala na m vgalei k to spiral!ante mpas k doume k meis aspri mera :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

TO GLUFINTZOURAKI STA SIGOURA KRATAEI TIS KORITSARES THS TWRA THA TREXEI KAI DEN THA FTANEI TO TRELLO MAS :lol::lol::lol::lol::lol::lol: KATHE EYTYXIA MWROO MOU EYXOMAI :!::!::!:

STROUMFAKIIIIII STA LEGA H AYSTHRH EGW ALLA DEN AKOUS :!::!::!::!::!: STHN THERAPEIA RWTAME TA PAAA\AAAANTAAAAA AKOMA KAI GIA THN PIO ASHMANTH LEPTOMEREIA GIA SENA GIA TON GIATRO EINAI SHMANTIKO :!::!::!::!::!: LEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSS :?::?::?::roll::roll: NA SAI EGGYOULA????????????????? MIA FILH MOU EMEINE EGGYOS M ENA XAPAKI PROLAKTINHS PANTWS :D;)

TO BARCELONITAKI ELPIZW NA NAI KALA KAI NA MHN MAS XEHASE :roll::roll::roll::roll:

KAI TO ZAXARWTOOOOOO :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

EGGYOULLESSSSSS TA FILIA MOUUUUU

GIRL84 EFTASE H WRA GIA S....X FILENADAAAAAAAA ANTE VOUUUUUUURRR GIA TO MWRAKIIII :lol::lol:

EMEIS EDW XEHASAME PWS GINETE :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κ αγορι.πως ειστε?οι εγκυουλες φουσκωνουν?τα υπολοιπα κοριτσια ετοιμαζονται?

ρε παιδια μπορει η ζαχα απλα να μην εχει προσβαση στο ιντερνετ.δε πιστευω να επαθε κατι.

:roll:

ευακι,κικιτσα,καρδουλα,νικολ,σοφιτσα,κατερινα,γιωργο, ειστε πολυ καλα απ οτι διαβαζω ;)

στρουμφ καλα αποτελεσματα σημερα :-bd

μερεντα τι κανεις?

εγω σημερα το απογευμα θα παω να κανω το αλφα τεστ :?

χτες εκανα εξετασεις αιματος βγηκαν πολυ καλες :)

προχτες πηγα στο γυναικολογο κ μου μετρησε κ το τραχηλο,γιατι ειχα κατι τραβηγματακια χαμηλα κ ο γιατρος φοβηθηκε για ανεπαρκεια τραχηλου.αλλα ολα καλα :)

σα να μου φαινεται οτι αρχισαν να μου κανουν τοκ τοκ τα μωρακια μου :D:D:D:D:D

φιλια καλες μου.προσπαθω να μπαινω καθημερινα κ να σας διαβαζω.αλλα οχι παντα γιατι πετυχαινω κατι πολυ δυσαρεστα θεματα που μου χαλανε τη διαθεση κ με αγχωνουν.δεν ειναι παντα καλο το ιντερνετ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφακι περιμενουμε χοριακη σημερα;απιστευτο!!!!!!!!!!!!ευχομαι να ναι θεορατη!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray: καλη αρχη σε οσες ξεκινουν και καλη συνεχεια στις εγκυουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!Δυο μερες τωρα φτιαχνω τον υπολογιστη κ δεν πολυεμπαινα και τελικα τιποτα δεν καταφερα!!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα και απο τα λιγα που διαβασα ειστε!!

Κοριτσακι μας γλυκο να πανε ολα καλα με τον γιατρουδακο σου κ να σου βγαλει το σπιραλ να ξεκινησετε προσπαθειες,κ θα δεις πως συντομα θα μας ανακοινωσεις κι εσυ τα ευχαριστα γλυκια μου!

Αννουλα καλα αποτελεσματα να εχεις αν κ ειναι δεδομενα ;);)

Στρουμφακι μια ωριτσα εμεινε!Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μας ανακοινωσεις μια θετικοτατη χοριακη!

Βασουλα ποτε πας γιατρο καλη μου?

Καρδουλα μεγαλωνει το ζουζουνακι σου?

Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσακια και στο αγορακι της παρεας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφιτσα τι κανεις?σου εστειλα και πμ αλλα μαλλον δε το ελαβες.να σε ρωτησω.αισθανομαι λιγα τραβηγματακια χαμηλα κ οταν σηκωνομαι νιωθω σα να χω κραμπες..............(απο κατω,κολπικα).ο γιατρος με το που του το πα με πηρε για κολπικο υπερηχο να δει το τραχηλο.μου πε οτι ολα ειναι μια χαρα άλλα μου δωσε utopar 1/2 πρωι,μεσημ,βραδυ.απ οτι καταλαβα φοβαται για συσπασεις.εσυ εχεις τιποτα?εχω παρει αδεια κ ευτυχως με βοηθαει η μανουλα κ ο αντρουλης μου σ ολες τις δουλειες.αλλα δε μπορω κ να μη κανω απολυτως τιποτα.αγχωνομαι ομως με ολα αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PHGA XAFNHKA STON GIATROUDAKO GIATI EIDA LIGO AIMATAKI STO SKOUPISMA KAI META TIPOTA :roll:

TELIKA AKOUSAME KARDOULA KAI DEN EIDAME KATI KAKO :!::!::D MOU EDWSE DUPHASTON NA PINW ME TA ALLA OLA THS PROGESTERONHS KAI OLA EINAI KALA LEEI KAI NA MEINW XAAAAAAPLAAAAAA :!::!:

AXWNOMAI GIA TO AGORAKI MOU GIA TIS DOULEIES STO SPITI GIA TA LEFTA THN DOULEIAAAA ALLA DEN PREPEI NA SHKWTHWWW :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

O THEOS NA MAS VOITHISEI NA TA KATAFEROUME OLOI :ympray::ympray::ympray::ympray::-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...