Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI EGGYOOOS PANAGIA MOU EFXARISTW


kardoula2

Recommended Posts

Συγχαρητήρια και μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Τόση διάφορα έχω και εγώ από την μικρή μου αδερφή, 11 χρόνια. Με το καλό και πάλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty: συγχαρητηρια κι απο δω!και φτιαξε το τικερακι σου που γραφει οτι γεννησες τον οκτωβρη! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπραβο καρδουλα μου μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαρηκα παρα πολυ για σενα κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!

πολυ ευχαριστο νεο!!!!!!!!!!!σου ευχομαι τα πανε ολα καλα να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με καταληξη τα/το μωρακια/μωρακι σου γερα κ καλοτυχα, στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ Κ ΣΥΓΧΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΠΑΛΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*αχ πολυ συγκινηθηκα καρδουλα μου!!!!ειδες τελικα ο θεος ειναι μεγαλος,αυτα που λεγαμε ε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo kardoula mou synxaritiria xarika para poly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pws mou aresei na akouw gia kainourgies eggymosynes :D:D:D:D:D na exeis mia teloiomhnh eggymosynh kai me to kalo na kratiseis ena ygiestato mwraki sthn aggalitsa sou!!!!!!!!!!!1 :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα μπραβο καρδουλα πολλα συγχαρητηριααααα.το ελεγα στο αλλο ποστ χθες οτι θα εισαι σημερα εσυ αυτη που θα κοκκινησει στην λιστα και μετα εγω :-p με το καλο με ενα η δυο γερα μωρακια ;;) φυσα με να μην ερθει η κακουργα αυτες τις μερες και να σε ακολουθησω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριααααααααααα με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά συγχαρητήρια και από εδώ, γλυκιά μου Καρδούλα!!!

Σου τα έγραψα αλλού, θα σου τα γράψω και εδώ: Να έχεις μια υπέροχη, ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Να γεννήσεις με ένα πόνο και να βγάλεις δύο υπέροχα μωράκια, λέω εγώ τώρα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Φύσσα και την Ρόουζ μας γιατί έχει σειρά...

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}[smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοο [smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif] Συγχαρητηρια.Ολα να γινουν με το καλο [smilie=blob7.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo koritsi mou!!!! :D na paris agalitsa to moraki sou!!!!!!! :D:D:x:x:ymapplause::ymapplause::YMHUG::YMHUG: ime kai ego egios stin 26 ebdomada kai exo ena gio 10 eton :D;) ides den ise i monadiki pou tha exoun pola xronia diafora ta pedakia sou :D;) !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωω τι ωραια νεα ειναι αυτα?

πραγματικα ενα θαυματακι, μετα απο 11 ολοκληρα χρονια θα ξανανιωσεις την απολυτη ευτυχια!

με το καλο να ερθει και το δευτερο παιδακι σου :) και να χαιρεσαι το καμαρι σου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA STE KALA OLES KAI SAS EFXARISTW GIA TIS EFXOULES SAS!!!!!! EISTE GLUKES :D:D:D:D

DEN ME PEIRAZEI H DIAFORA HLIKIAS KATHOLOU APLA ME TO MWRAKI MOU TO PRWTO MEGALWSAME MONOI MAS APO TA 19 MOU KAI THELAME KAI OI DUO MIA OIKOGENEIA KAI TWRA POU PANTREFTHKA PRIN DUO XRONIA DEN KANAME MWRAKI ME TON ANTROULH MOU KAI KANAME EXWSWMATIKH KAI NAAAAAAAAA POU EGINE TO THAVMA!!!! THA EXW PLEON MIA OIKOGENEIA POU PANTA ONEIREVOMOUN!!! ME POLLA MWRAKIA :lol:

O THEOULHS MAS AKOUSE!!! MEGALH XARA STO SPITAKI MAS!!!!!

FOU FOU FOU ROSE GLUKIA MOU KAI STIS DIKES SOU XARES KAI SE OSES THELOUNE MWRAKI H PANAGITSA MAZI SAS KORITSAKIA MOU!!! EGW THA SYNEXIZW NA SAS STHRIZW KAI NA MAI DIPLA SAS OPWS ESEIS ME STHRIXATE TOOOOOSOOOOO KAIRO!!!!

GEIA SAS MANOULES XARHKA POU SAS GNWRISA!!!! :D:D:D:D:D:D:D

PARAXENO TO ESTHIMA META APO 11 XRONIA E???????? DIAFORETIKO WRIMO KAI ENTONO :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoula sta eipa kai allou!

oti kalitero s euxomai psixi m!eilikrina exw enthousiastei!teleiaaaa!

me to kalo na upodexteis to/ta mwraki/a sou!

11 xronia e??theiko!

ante twra na xekourazesai kai na xaideueis tin koilitsa!

rose m eisai i epomeni!akoloutheis eimai sigouri!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...