Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω κοριτσια μου να ειστε καλαααααααααααααααααααααααααααααα

μαρθα μου οχι καλε χαχαχχαχαχχα σαββατο 1 το πρωι αρχισαν τα οργανα κ σαββατο 7.35 βγηκε η γκομεναρα μου χαχαχχαχαχα :D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κ η δικια μου υπεροχη εμπειρια τοκετου

σαββατο 12/2 1 το πρωι ξυπναω με κρυαδες κ κατι ελαφριαααααααααα πονακια περιοδου

παω τουαλετα κ βλεπω ισα ισα ροζ πολυυυυυυυυυυυυυ απαλο στο χαρτι

μπααααααα λεω ιδεα μου θα ειναι ελα ομως που δ με επερνε ο υπνος κ ανα 3 λεπτα πηγαινα

τουαλετα κ τα πονακια πονακια...κατα τις 3 περνω τον γιατρο μου γιατι οταν ξαναπηγα τουαλετα ειδα

λιγο αιμα κ μου λεει πηγαινε να κανεις καρδ/φο κ οτι ειναι με ενημερωνουν μου λεει ....

κ λεω κατσε λιγο ακομα μπας κ μου περασουν τα πονακια αλλα αυτα τπτ

ανα 5λεπτο οι πονοι παει 4.30 κ λεω του ανδρουλη μου ντυσου να παμε σιγα σιγα οπως κ εγινε

φτασαμε στο νοσοκομειο με πονακια ανα 5λεπτο με βαζει η κοπελα στο μηχανημα ολα καλα ειχα συσπασεις με εξεταζει....κ μου λεει εχεις πολυ ωρα ακομα εχεις διαστολη μισο

δ προλαβαινει να βγει απο το δωματιο κ μου σπανε τα νερα ο ανδρουλης μου διπλα μου σε ολα να μου κραταει το χερι (καρδουλα μου)

οι πονοι αρχιζουν να γινοντε ολα κ πιο εντονοι ολο κ πιο εντονοι κ εγω να μην αντεχω να νιωθω οτι χανω τις δυναμεις μου να ειμαι ορθια στην αγκαλια του ανδρουλη μου να ποναω τρελαααααααα

να φωναζω "καντε κατι"να τρεχουν τα νερα κ να κανω εμετους

ειχα στεγνωσει το καμαρι μου να μου δινει απο μια σταγονα νερακι να μην ξερει πως να με βοηθησει

να μου λεει χτυπαμε βρισε με δαγκωσε με :lol::lol::lol::lol: (καμαρι μου)

εγω να μην αντεχω αλλο να ζηταω επισκληριδιο κ να μην μου κανουν γιατι μεσα σε 2 ωρες περιπου η διαστολη πηγε 3,5,8,κ 10 η μαια ειχε τρελαθει επερνε τηλ τον γιατρο ηρθε γρηγορα ευτυχως

με βαζουν στο φορειο κ με πανε κατω εγω να ψαχνω τον ανδρουλη μου γιατι με βοηθουσε πολυ στις αναπνοες αλλα ηρθε μετα απο λιγο ......

η ωρα ειχε παει 7 το πρωι με βαζουν στο κρεββατι του τοκετου κ πριν ερθει ο γιατρος μου μου λεει η μαια να σπρωξω μολις αρχισουν οι πονοι ο ανδρουλης μου διπλα μου να μου κραταει το χερι κ να μου λεει κοιταμε στα ματια κ κανε τις αναπνοες (τις καναμε μαζι) στην 2η σπρωξια φαινετε το κεφαλακι της ζουζουνας μου κ του λεει ελα να δεις το κεφαλακι της ο ανδρουλης μου τρελαθηκε απο την χαρα του μολις το ειδε ....

ηρθε ο γιατρος μου βγαζουν τον ανδρουλη μου αλλα δ κλεινουν την πορτα οποτε εινα απενατη μου κ με βλεπει κ τον βλεπω (μεγαλη δυναμη)

μου λεει ο γιατρος σπρωξε κ στις 3η εξωθηση νιωθω το κεφαλακι της να βγαινει τι ανακουφηση

ειδα μονο το ποδαρακι της εκλαψε αμεσως κ την πηρε η μαια την δινει στον τρελαμενο μας μπαμπα

ο μπαμπακας μας να κλαιει σε ολη τη διαρκεια το τοκετου εγω να εχω στεγνωσει τοοοοσο πολυ που δ εβγαινε δακρυ

πηγε με την μαια ο ανδρουλης μου της εβαλαν το καρτελακι στο χερακι της μαζι κ ξαναγυρισε να κλαιει κ να μου λεει ποσο υπεροχη ειναι ......

μετα απο λιγο μου την φερνει κ την βαζει στο στηθος μου κ αρχιζει να πιπιλαει

κ μονο που τα γραφω εχω βουρκωσει παλι .... εχουν περασει τοσες μερες κ ακομα κλαιω

η μπεμπουλα μας βγηκε στις 7.35 το πρωι 3590 κ 50 εκ

οταν με πηγαν στο δωματιο ολες οι κοπελες ερχοντουσαν να μου δωσουν συχαρητηρια για τον ανδρουλη μου χαχαχχαχαχα ο καημενος ηταν με πρησμενα ματακια κ κουρασμενος

εμεινε ολη την μερα κ ολη την νυχτα μαζι μας κ την επομενη που πηγε σπιτι με πηρε τηλ κ μου λεει τριγυρναω μεσα στο σπιτι κ δ ξερω τι να κανω γυριστε πισω χαχαχχαχα(καρδουλα μου)

την κοιταμε κ δ το πιστευουμε οτι ειναι δικια μας ακομα κ τωρα

σας κουρασα το ξερω αλλα αυτη ηταν η ποιο ομορφη στιγμη της ζωης ΜΑΣ

ΑΧ ΧΡΗΣΤΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΓΚΙΝΙΤΗΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ??ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΠΛ ΕΥΚΟΛΑ!!!ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ...ΑΠ'ΤΗ ΜΙΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΑΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ...ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΘΕΛΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ...ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΑΧ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχα τζουλη μου σε ευχαριστω πολυ κ σου ευχομαι

με εναν πονο κοριτσαρα μου κ να μη φοβασαι τπτ

ειναι υπεροχη αυτη η στιγμη πιστεψε με

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουγατσακι μου να σου ευχηθω κ απο δω!!!να σας ζησει η κορακλα σας η ομορφη,να ειναι παντα γερη κ ευτυχισμενη!!ειναι μια κουκλιτσα!!!!

μελι εσταζε η περιγραφη σου!!ειμαι σιγουρη οτι εισαι αγαπησιαρα κ πολυ πολυ τρυφερη μανουλα!!!το δειχνεις κ γραπτως αλλωστε!!!!χιχι!!!!ετσι που τα διαβαζα χαμογελουσα αυθορμητα!ηταν σαν να σε εβλεπα!!!!πολυ σε χαιρομαι πωλινακι!!ο θεος να σας εχει παντα καλα κ να χαιρεστε το αστερακι σας!!!!φιλακια πολλα κ καλη λοχεια να εχεις!!! :x:x:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχη η περιγραφή σου! Ένοιωσα σα να ήμουν εκεί και να βίωνα από κοντά όλο αυτό..

Να σας ζήσει η μπεμπούλα να είναι πάντα γερή, ευτυχισμένη και καλότυχη και εσείς να την καμαρώνετε :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουγατσουλα μου γλυκια να σου ζησει κι απο δω το μπουγατσουλινι σας!!!

Γερη,καλοτυχη,κι ευτυχισμενη να εναι στην ζωη της,να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε..τελευταια φορα που συναντηθηκαμε ηταν το ιουνιο στην αρχη της εγκυμοσυνης σου...περασε ο καιρος και τωρα εισαι πια μανουλα!!! Φιλακια πολλα σε σενα και στην κορουλα σου..καλη λοχεια να εχεις!!! :x:x:x:x:x@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ πολυ να ειστε καλα

γωγακι μου περασαν τοσοι μηνες??????? χαχχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η κοράκλα σου και καλή λοχεία να έχεις! Σου εύχομαι ολόψυχα να είστε πάντα έτσι ευτυχισμένοι, αγαπημένοι και δυνατοί δίπλα της! Είστε πραγματικά "πλούσιοι" που έχετε ο ένας τον άλλον........ ;)

Σε ευχαριστούμε που μοιράστηκες την εμπειρία του τοκετού σου μαζί μας, είναι πραγματικά συγκινητικό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ μελιτενια μου να εισαι καλα

κ με το καλο να ερθει το ζουζουνακι σας

υγ οντως ειμαστε πολυυυυυυυυυυυυ πλουσιοι γιατι εκτος του οτι εχουμε ο ενας τον αλλον εχουμε κ αυτο το υπεροχο πλασματακι κ ειναι ΔΙΜΟ ΜΑΣ η απολυτη ευτυχια :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axου μωρε,γεννησε κ η μπουγατσούλα μας????????

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου,οτι κ να περνάμε,τίποτα δεν αξίζει όσο το πλασματακι που

φέρνουμε στον κόσμο!

Να είστε πάντα γεροί κ τόσο δεμένοι κ ευτυχισμένοι σου εύχομαι ολόψυχα!

Τα πιο γλυκά φιλιά μου σε σενα κ στη μικρη μπουγατσούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ πολυ αγαπουλα να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την ζουζουνιτσα σου

οντως τπτ αλλο δ αξιζει οσο αυτο που ζουμε εκεινη την στιγμη τπτ αλλο πραγματικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει μπουγατσουλα μου!!!Καλοτυχη και ευτυχισμενη να ειναι παντα!!!Να χαιρεσαι και τον αντρουλη σου φυσικα που ειχε τοση ψυχραιμια και σου σταθηκε σε ολη την διαρκεια του τοκετου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω μπουγατσουλα τι ωραια που τα εγραψες!!!!!!!!!συγκλονιστικη εμπειρια...και ο αντρας σου...βραααχοοοςςς!!!!!να σου ζησει το κρεμομπουγατσινι σου ,γερο και καλοτυχο ναναι κ καλη λοχεια σε σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ συγκινητικη ιστορια :) να σας ζησει το κοριτσακι σας και καλη λοχεια :) οσο για τον αντρουλη σου αξιος :!::!: σκεψου ο δικος μου που ηταβ ηδη 3 βραδυα αγρυπνος και εμεινε και αλλα δυο μετα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ χαρουλιτα μου να εισαι καλα κ συνα χαιρεσαι την ομορφια σου

αχ μπραβο κ του ανδρουλι σου τι τελειος

εγω ειχα πει δ ηθελα ΚΑΝΕΝΑΝ διπλα μου εκτος απο την λατρεια μου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειά μου mpougatsoula24 είχα πολυ καιρό να μπω στο site και πραγματικά χάρηκα πολυ με τα νεα σου. Ώστε μανούλα ε? Να σας ζήσει! Εύχομαι πραγματικά να είναι γερό και καλότυχο στην ζωή του και να την καμαρώσετε όπως εσείς επιθυμείτε.

Καλά κουκλίτσα σκέτη είναι το μωράκι ΣΑΣ, το δικό σας μωράκι ........... πότε θα έρθει και η δική μου η σειρά να νιώσω αυτο το αίσθημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελαναλντα μου σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου να εισαι καλα κ να χαιρεσαι τα μαναρακια σου

λινακι μου να σαι καλα σε ευχαριστω πολυ

κ ευχομαι πολυ πολυ συντομα κ συ με μια κοιλιτσα φουσκωμενη μεσα απο την καρδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...