Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΓΑΜΗΛΙΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!ΟΙ ΦΩΤΟ ΜΑΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ μπραβο σας !!Το γοργον και χαριν εχει που λενε!!Ποτε το Φλεβαρη?Εγω τελος του μηνος αν και εχω ΠΗΤ 8/3/2009 μιας και γενναω με καισαρικη!!

ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο σας !!Το γοργον και χαριν εχει που λενε!!Ποτε το Φλεβαρη?Εγω τελος του μηνος αν και εχω ΠΗΤ 8/3/2009 μιας και γενναω με καισαρικη!!

ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy mammy να ζήσετε!!!!είστε πολύ πολύ όμορφο ζευγάρι,σας βλέπαμε με τον καλό μου και σας "φτύναμε",για τις Μαλβίδες τί να πώ...είμαι σίγουρη ότι ήταν...απλά τέλεια,όσο για το άγγελούδι σου με το καλό να το σφίξεις στην αγκαλιά σου,φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy mammy να ζήσετε!!!!είστε πολύ πολύ όμορφο ζευγάρι,σας βλέπαμε με τον καλό μου και σας "φτύναμε",για τις Μαλβίδες τί να πώ...είμαι σίγουρη ότι ήταν...απλά τέλεια,όσο για το άγγελούδι σου με το καλό να το σφίξεις στην αγκαλιά σου,φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ, ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!!!

ΠΗΤ ΕΧΩ 15/02/2009

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΛΔΙΒΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ, ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΓΑΛΑΖΙΑ ΛΙΜΝΗ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ!!!!B) B) B)

:huh: ΑΧ ΝΟΣΤΑΛΓΙΕΣ!!!!

ΟΡΙΣΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΚΟΜΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ, ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!!!

ΠΗΤ ΕΧΩ 15/02/2009

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΛΔΙΒΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ, ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΓΑΛΑΖΙΑ ΛΙΜΝΗ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ!!!!B) B) B)

:huh: ΑΧ ΝΟΣΤΑΛΓΙΕΣ!!!!

ΟΡΙΣΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΚΟΜΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ, ΠΕΘΑΙΝΩ ΤΩΡΑ!ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ.ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ. ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΟΥ-ΚΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΔΙΒΕΣ. ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΟΥΠΕΡ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ. Μ'ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ.ΣΕ ΦΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ, ΠΕΘΑΙΝΩ ΤΩΡΑ!ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ.ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ. ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΟΥ-ΚΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΔΙΒΕΣ. ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΟΥΠΕΡ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ. Μ'ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ.ΣΕ ΦΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ. ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΜΑΛΒΙΔΕΣ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ

ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΡΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΕ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΑΛΕΙ 5 ΦΙΛΜ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΙ Η ΧΑΖΗ ΕΙΧΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΕΜΦΑΝΗΣΟΥΜΕ ΤΡΑΒΑΓΑΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΦΙΛΜ ΑΔΕΙΑ. ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΜΑΛΛΙΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ. ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΜΑΛΒΙΔΕΣ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ

ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΡΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΕ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΑΛΕΙ 5 ΦΙΛΜ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΙ Η ΧΑΖΗ ΕΙΧΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΕΜΦΑΝΗΣΟΥΜΕ ΤΡΑΒΑΓΑΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΦΙΛΜ ΑΔΕΙΑ. ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΜΑΛΛΙΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε,να ειστε ευτυχισμενοι και αγαπημενοι...:)

φαντασστικες οι φωτο....φανταζομαι το μυαλο σου ειναι συνεχεια εκει:woohoo: ....εγω πηγα ΜΠΑΛΙ και εκει ηταν τελεια:P ...ακομα δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου...:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...