Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!!μολις πριν απο λιγες ωρες εμαθα πως ειμαι για τριτη φορα εγκυος!!!!!!!!!!!! η αληθεια ειναι πως δεν το περιμεναμε αλλα ουτε το ειχαμε σχεδιασει,μας ηρθε κεραμιδα!!!!οταν ειδα πως το τεστ βγηκε θετικο δεν πιστευα στα ματια μου :shock::shock::shock:

εβαλα αμεσως τα κλαματα κ δεν το κρυβω πως με επιασε μια μεγαλη απελπισια!!!!!!!μετα ομως που ηρεμησα ΚΑΠΩΣ κ με τη βοηθεια του αντρουλη μου ειδα πως τελικα δεν ειναι κ τοσο τραγικα τα πραγματα!!!!!!!!!!απλα το θεμα μου ηταν αν θα τα βγαλω περα κ με τα τρια παιδια μαζι!!!! :? ακομα δεν το εχω πιστεψει!!!!!! ο θεουλης ειναι μεγαλος κ το καθετι μας το δινει την καταλληλη στιγμη κ σιγουρα αυτος ξερει!!!!!!!...........αυτο πιστευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι μια ευκολη εγκυμοσυνη και να μην ανυσηχεις εχουμε δυναμεις που δεν το γνωριζουμε.

Με το καλο και το τριτο μελος. Δεν θα σε ρωτησω το φυλο που θα ηθελες, επειδη εχεις ηδη 1 και 1. Υγιεστατονα γεννηθει και μ'ενα πονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Ηλιαννάκι !!! με το καλό το νέο μέλος !!!

βρε ολα μια χαρά θα πανε !!! μην αμφιβάλλεις ΚΑΘΟΛΟΥ γι αυτό !

ετσι οπως τα λες ειναι ;) ξέρει ο Θεούλης ποτε μας δίνει καθετί ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε βρε με το καλο το τριτο μπεμπακι!!!!'νομιζω πως κατι ελεγες πως υποψιζοσουν και για το μηνα που μας περασε ε;;;ειδες το ενστικτο;;;

μη φοβασαι ολα θα πανε τελεια!ο Θεος παντα μας δινει οσα μπορουμε να αντεξουμε!!!!αυτες ειναι χαρμοσυνες εγνοιες!!!

ΜΠΡΑΒΟ και παλι!πολυ χαρηκα!

θα δεις και συ που οσο θα το συνειδητοποιεις τοσο πιο πολυ θα ενθουσιαζεσαι!!!!

φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεεεεεεεεε σε αφησα λιγες μερες κ τι διαβαζω???????????????????????

συγχαρητηρια!!!!!!!! με το καλο κ το τριτο νινι!!!!!!!!!!

ολα θα πανε τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo hlianna mouuuuuuuuuuuuu eides????????sou efera gouri kopela mou!!!!!!!!!o theoulis eipame xereis pote na to steilei to mwraki!!!!!!!hremhse kai ola tha pane teleia kai tha ta katafereis teleia!!!!!!!!!!!!!!me to kalo klh egymosynh na exeis!!!!!!!ax poso mou aresei na diavazw anakoinwseis egymosynhs!!!!!!!!!!!!me to kalo kai sta ypoloipa koritsia na mas anakoinwsoun ta eyxarista!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!

Είναι ευλογία τα παιδάκια! Μην το σκέφτεσαι καθόλου! Θα τα καταφέρεις πολύ καλά και θα έχεις τόση δύναμη και αγάπη που δεν θα ξέρεις ούτε εσυ η ίδια από που πηγάζουν όλα αυτά! Ο Θεούλης φροντίζει για τα πάντα!

Υ.Γ. Χωρίς παρεξήγηση... επ' ευκαιρίας δεν αλλάζεις και τα τρικεράκια των παιδιών σου; :oops: Νομίζω πως παραπέμπουν αλλού...

Φιλάκια και να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη με ενα υγιέστατο μωρούλι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!Με το καλό και να έχεις μία πολύ καλή εγκυμοσύνη και φυσικά να έχει σαν κατάληξη ένα υγιέστατο μωράκι! ;):D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι μου τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα?????

Συγχαρητηρια,ολα να πανε καλα και σε λιγουσ μηνεσ θα κρατας το 3ο παιδακι σου αγκαλια!

Αχ τι ωραια πολυ χαρηκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έκπληξη ήταν αυτή βρε ΗΛΙΑΝΝΑ μου :?::?::?::?::?::?::?::?:

Μπράβο, κοπέλα μου!!! Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια πανεύκολη εγκυμοσύνη

Καταλαβαίνω τους φόβους σου, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε μια χαρά!!! Μην φοβάσαι τίποτα, θα βρείτε τη δύναμη να ξεπεράσετε όλα τα εμπόδια και τα παιδάκια σου θα ξετρελαθούν με το καινούργιο τους αδερφάκι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα πολλα συγχαρητηρια Ηλιανα.Ευχομαι με το καλο και το 3ο μωρακι σας, γερο και δυνατο.Κι εσυ βεβαια μια τελεια εγκυμοσυνη!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω πααααααρα πολυ ολες :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειστε ολες καλα,να χαιρεστε τα παιδακια σας!!!!!!ευχομαι με το καλο στις μελλουσες μανουλες να αποκτησουν τα μωρακια τους κ να ειναι γερα και σε οσες προσπαθουνε να αποκτησουνε μωρακια να τα καταφερουνε γρηγορα κ να μας ανακοινωσουνε τα ευχαριστα νεα πολυ πολυ συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και παλι ενα μεγαλο ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου σε ολες σας!!!!!!!!!

:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!!μολις πριν απο λιγες ωρες εμαθα πως ειμαι για τριτη φορα εγκυος!!!!!!!!!!!! η αληθεια ειναι πως δεν το περιμεναμε αλλα ουτε το ειχαμε σχεδιασει,μας ηρθε κεραμιδα!!!!οταν ειδα πως το τεστ βγηκε θετικο δεν πιστευα στα ματια μου :shock::shock::shock:

εβαλα αμεσως τα κλαματα κ δεν το κρυβω πως με επιασε μια μεγαλη απελπισια!!!!!!!μετα ομως που ηρεμησα ΚΑΠΩΣ κ με τη βοηθεια του αντρουλη μου ειδα πως τελικα δεν ειναι κ τοσο τραγικα τα πραγματα!!!!!!!!!!απλα το θεμα μου ηταν αν θα τα βγαλω περα κ με τα τρια παιδια μαζι!!!! :? ακομα δεν το εχω πιστεψει!!!!!! ο θεουλης ειναι μεγαλος κ το καθετι μας το δινει την καταλληλη στιγμη κ σιγουρα αυτος ξερει!!!!!!!...........αυτο πιστευω!!!!

Σαν να διαβάζω τον εαυτό μου πριν από ένα χρόνο!!!! Έμεινα έγκυος από μια απροσεξία. Ήταν 16 Φεβρουαριου όταν έκανα το τεστ και βγήκε θετικό. Έβαλα τα κλάματα. Άλλο ένα παιδί; Μα πως θα τα κατάφερνα μόνη μου με 3; Αμ το αυτοκίνητο; Καινούριο ήταν και θα έπρεπε να πάρουμε άλλο. Ο γάμος; Στο γάμο μου θα ήμουν με την κοιλιά στο στόμα; Πάλι; Το σπίτι πως θα μας χωρούσε; Πάνω που θα άρχιζα πάλι δουλειά....

Ο άντρας μου με έβαλε και έκανα 3 τεστ για να το πιστέψει. Αμέσως μετά το σοκ έβαλε τα γέλια και με αγκάλιασε. 9 μήνες αργότερα είχα στην αγκαλιά μου την Ιλιάνα μου. Είναι ένα όνειρο. Τίποτα άλλο δεν με νοιάζει. Χαζεύω τα παιδιά μου και παίρνω ζωή.

### Η αλήθεια είναι πως μέχρι να δω ότι έχω μόνο ένα παιδί είχα τρελό άγχος!!!!####

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ωραία!! Ξεκινάνε οι εγκυμοσύνες!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε βρε με το καλο το τριτο μπεμπακι!!!!'νομιζω πως κατι ελεγες πως υποψιζοσουν και για το μηνα που μας περασε ε;;;ειδες το ενστικτο;;;

μη φοβασαι ολα θα πανε τελεια!ο Θεος παντα μας δινει οσα μπορουμε να αντεξουμε!!!!αυτες ειναι χαρμοσυνες εγνοιες!!!

ΜΠΡΑΒΟ και παλι!πολυ χαρηκα!

θα δεις και συ που οσο θα το συνειδητοποιεις τοσο πιο πολυ θα ενθουσιαζεσαι!!!!

φιλακια πολλα!

σε ευχαριστω παρα πολυ πασχαλακι μου να εισαι καλα κ να χαιρεσαι το παιδακι σου κ συντομα με ενα δευτερο!!!! ;);) ειδες τελικα???.....δεν ημουν τον προηγουμενο μηνα που ειχα κατι υποψιες κ ειμαι τωρα που δεν το περιμενα καν,ημουν στην κοσμαρα μου!!!!! ε τι να πω.......σιγουρα ο καλος θεουλης ξερει καλυτερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω παρα πολυ ολες σας κοριτσακια μου για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!αληθεια με συγκινησατε πολυ!!!!!!!!!!!

σας ευχομαι μεσα απ'την καρδια μου οτι καλυτερο κ οτι μα οτι επιθυμειτε να το αποκτησετε το συντομοτερο!!!!!!

και παλι ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...