Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο μπεμπης ειναι υγειεστατος!!


Recommended Posts

Κοριτσια εχθες εκανα το β επιπεδου και μου εφυγε ενα βαρος!!Τωρα τελικη ευθεια με μικρους υπερηχους!Μαλιστα οταν κοιτουσαμε το προσωπακι του στο τρισδιαστατο εβαζε τα χερακια του μπροστα και μας χαιρετουσε!!!Χαχαχα!!

Πολλα φιλια σε ολες!!!

glitterfy070546677D38.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο mom!!! Με το καλό να αντικρύσεις και ...live τα ματάκια του μωρού σου!!! Είναι όντως συγκλονιστικός κάθε υπέρηχος που βλέπεις το παιδάκι σου!!!

Εύχομαι ο ερχομός του να σας δέσει ακόμη περισσότερο σαν οικογένεια κι εσύ να νιώσεις πραγματική ...βασίλισσα μέσα σε τόσους άντρες!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο mom!!! Με το καλό να αντικρύσεις και ...live τα ματάκια του μωρού σου!!! Είναι όντως συγκλονιστικός κάθε υπέρηχος που βλέπεις το παιδάκι σου!!!

Εύχομαι ο ερχομός του να σας δέσει ακόμη περισσότερο σαν οικογένεια κι εσύ να νιώσεις πραγματική ...βασίλισσα μέσα σε τόσους άντρες!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάρηκα πολύ με τα νέα σου...Σου εύχομαι μια πανεύκολη γέννα χωρίς κανέναν πόνο!!!Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωρό σου...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάρηκα πολύ με τα νέα σου...Σου εύχομαι μια πανεύκολη γέννα χωρίς κανέναν πόνο!!!Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωρό σου...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ.ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ.ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ.ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ..!!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ.ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ..!!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sygxarhthria ston zouzouno sou pou einai apo

twra paixnidiaris k eyxomai na einai panta ygiestatos!!

me to kalo na ton krathseis sthn agalitsa sou!:laugh: :P

EMENA H DIKIA MOU PIPILIZE TA DAXTYLAKIA THS,TELEIO K APISTEYTO SYNAIS8HMA!!!!!!!

filakia:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sygxarhthria ston zouzouno sou pou einai apo

twra paixnidiaris k eyxomai na einai panta ygiestatos!!

me to kalo na ton krathseis sthn agalitsa sou!:laugh: :P

EMENA H DIKIA MOU PIPILIZE TA DAXTYLAKIA THS,TELEIO K APISTEYTO SYNAIS8HMA!!!!!!!

filakia:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ χαίρομαι!!! Με το καλό να τον πάρεις και αγκαλίτσα!!!

Και εγώ το Β επιπέδου περίμενα για να ηρεμήσω οτι όλα είναι καλά!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ χαίρομαι!!! Με το καλό να τον πάρεις και αγκαλίτσα!!!

Και εγώ το Β επιπέδου περίμενα για να ηρεμήσω οτι όλα είναι καλά!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΜ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΑ. Μ'ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ,ΠΟΥ ΛΕΝΕ!ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΣΟΥ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΜ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΑ. Μ'ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ,ΠΟΥ ΛΕΝΕ!ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΣΟΥ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...