Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να γίνω μανούλα


mariap1

Recommended Posts

Γεια σας ειμαι καινούργια στη παρέα σας.Με λένε Μαρία και προσπάθω να γίνω μανούλα εδω και 5χρόνια.Έχω κάνει 7σπερματεγχύσεις και 4εξωσωματικές.Έμεινα έγκυος στην πρώτη εξωσωματική αλλά η χαρά δε κράτησε πολύ...Απο τότε εύχομαι να πετύχω σε κάθε προσπάθεια....Πείτε μου εσείς στη θέση μου δε θα σηκώνατε τα χέρια ψηλά κάποια στιγμή λέγοντας ως πότε θα τυρανιέμαι::::::Άραγε μόνο εγω πέφτω κάποιιες φορές συναισθηματικά και απογοητεύομαι ή ειναι γενικό κακό μετά απο τόση ταλαιπωρία.... :cry:Σε δύο μήνες θα κάνω την πέμπτη μου εξωσωματική και ελπίζω να είναι η τελευταία και τυχερή!!!! :PΦΙΛΑΚΙΑ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρια,ειμαι η Μαρια,δεν εισαι η μονη,ολες οσες προσπαθουμε καποια στιγμη ετσι αισθανομαστε.Το θεμα ξερεις ποιο ειναι να περνουμε φορα κ να συνεχιζουμε.

Σου ευχομαι την επομενη φορα να σταθεις τυχερη κ να μην ταλαιπωρηθεις αλλο.Φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ καλη μου Μαρια κ εγω θελω να γινω μανουλα κ σε καταλαβαινω.Πεφτω συχνα ψυχολογικα αλλα κανω κουραγιο .Ευχομαι αυτη η φορα να ειναι η τυχερη για σενα. [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΟΛΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΛΙΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.....ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou k apo mena maria!!!se katalabainw kai egw!prospathw sxedon 3 xronia k ton allon mina paw gia triti eksosomatiki!!!!!einai fysiologiko na aisthanesai etsi!!!k egw ti mia peismwnw k lew ola tha pane kala!thetikes skepseis sto foul k meta lew pws den tha erthei pote,de tha ginw manoula kai alla tetoia!klama,stenaxwria k apogoitefsi!!to kefali psila kai poly thetiki psychologia!efxomai se dio mines na ksekiniseis afto to glyko taksidi pou legetai egkymosini!!!

oti xreiasteis eimai sti diathesi sou!

filia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ που ειστε δίπλα μου γιατί έτσι σας αισθάνομαι αφού περνάμε τα ίδια αρα καταλαβαινόμαστε!Ενώ έχω φίλες που περνάνε τα ίδια και δίνουμε κουράγιο η μια στην άλλη και ειμαι καλά,κάποιιες φορές νιώθω οτι το βάρος είναι ασήκωτο.....Που θα πάει ομως θα τα καταφέρουμε και εμεις όπως τόσες γυναίκες που ήταν στη θέση μας και τα κατάφεραν!!!!Ελπίζω να ειμαι κι εγω μια απο αυτες τις τυχερές γυναίκες σε λίγο καιρό και να σας γράψω ευχάριστα νέα σύντομα!!!Κορίτσια υπομονή λοιπόν θα έρθει και η δική μας σειρά εεεεεεεε??? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...