Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χρόνια πολλά στην ...Ελισσάβετ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

zouzou21 έγραψε:

mia dieukrynhsh!!!!to 8emataki gia ta xronia polla ths elisavetoulas

to anoi3e h filh mas h xionath prwta alla mallon den to prose3an oi files mas!!!apla 8ewrhsa swsto

na to anaferw mias k h antriana mas nomize pws anoi3e to 8ema prwta h sandy!:)

polu wraies oi foto tis kouklitsas sou...

na thn xaireste k pali k na einai panta gerh k kalotyxh!!!:cheer:

:kiss: :kiss:

http://mammyland.com/index.php?option=c ... 6195#36195

Να ζητήσω συγγνώμη από τη Χιονάτη γιατί άνοιξα νέο θέμα τότε, χωρίς να δω το δικό της που προυπήρξε απ'ότι βλέπω λίγη ώρα παραπάνω... :( Όπως και να 'χει, η Αντριάννα μας είδε όλες τις ευχές για την Ελισσαβετούλα της!!!

Αντριάννα, καταπληκτικό το παρτάκι σας φαίνεται!!! Και η τούρτα τέλεια... Άντε και στις ...δεύτερές μας!!! ;) Η δε Ελισσάβετ κούκλα σαν τη μανούλα της!!! Να είστε πάντα αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou21 έγραψε:

mia dieukrynhsh!!!!to 8emataki gia ta xronia polla ths elisavetoulas

to anoi3e h filh mas h xionath prwta alla mallon den to prose3an oi files mas!!!apla 8ewrhsa swsto

na to anaferw mias k h antriana mas nomize pws anoi3e to 8ema prwta h sandy!:)

polu wraies oi foto tis kouklitsas sou...

na thn xaireste k pali k na einai panta gerh k kalotyxh!!!:cheer:

:kiss: :kiss:

http://mammyland.com/index.php?option=c ... 6195#36195

Να ζητήσω συγγνώμη από τη Χιονάτη γιατί άνοιξα νέο θέμα τότε, χωρίς να δω το δικό της που προυπήρξε απ'ότι βλέπω λίγη ώρα παραπάνω... :( Όπως και να 'χει, η Αντριάννα μας είδε όλες τις ευχές για την Ελισσαβετούλα της!!!

Αντριάννα, καταπληκτικό το παρτάκι σας φαίνεται!!! Και η τούρτα τέλεια... Άντε και στις ...δεύτερές μας!!! ;) Η δε Ελισσάβετ κούκλα σαν τη μανούλα της!!! Να είστε πάντα αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax zouzou μου ευχαριστώ πολύ που μου το έγραψες γιατί ούτε που το πήρα χαμπάρι.:unsure:

Μπαίνω πολύ βιαστικά κ βλέπω μόνο τις τελευταίες δημοσιεύσεις.Ευχαριστώ πολύ κ τη Μαριλένα μας(χιονάτη)κ τη sandy μας κ όλα τα κορίτσια μας που έστειλαν τις ευχές τους στην κορούλα μου!!

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax zouzou μου ευχαριστώ πολύ που μου το έγραψες γιατί ούτε που το πήρα χαμπάρι.:unsure:

Μπαίνω πολύ βιαστικά κ βλέπω μόνο τις τελευταίες δημοσιεύσεις.Ευχαριστώ πολύ κ τη Μαριλένα μας(χιονάτη)κ τη sandy μας κ όλα τα κορίτσια μας που έστειλαν τις ευχές τους στην κορούλα μου!!

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou μου και σαντυ μου ευχαριστω αλλα δεν εγινε και τιποτα για να ζητας και συγνωμη!!

ενα κοινο σκοπο ειχαμε ολες...να ευχηθουμε στην φιλεναδα μας για την κορουλα της!και αυτο καναμε....

ουτε το σχολιασα καθολου γιατι καταλαβα αμεσως τι εγινε!!

φιλακια πολλα κοριτσουδια....:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou μου και σαντυ μου ευχαριστω αλλα δεν εγινε και τιποτα για να ζητας και συγνωμη!!

ενα κοινο σκοπο ειχαμε ολες...να ευχηθουμε στην φιλεναδα μας για την κορουλα της!και αυτο καναμε....

ουτε το σχολιασα καθολου γιατι καταλαβα αμεσως τι εγινε!!

φιλακια πολλα κοριτσουδια....:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριαννα μου αν και λιγο καθυστερημενα(λογω το οτι δεν μπαινω συχνα στο μαμμυ)οποτε δεν το ειδα νωριτερα σου ευχομαι να καμαρωσεις την Ελισσαβετ σου οπως επιθυμεις. να την χαιρεστε καλη μου γερη και καλοφωτισμενη.

ειναι μια κουκλα οπως και η μανουλα της.

φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριαννα μου αν και λιγο καθυστερημενα(λογω το οτι δεν μπαινω συχνα στο μαμμυ)οποτε δεν το ειδα νωριτερα σου ευχομαι να καμαρωσεις την Ελισσαβετ σου οπως επιθυμεις. να την χαιρεστε καλη μου γερη και καλοφωτισμενη.

ειναι μια κουκλα οπως και η μανουλα της.

φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...