Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χρόνια πολλά στην ...Ελισσάβετ!!!


Recommended Posts

Αντριάννα μου, σαν σήμερα γεννήθηκε το αστεράκι σου!!! Της εύχομαι να είναι πάντα γερή, τυχερή, χαρούμενη και ευλογημένη και σε σάς να είστε πάντα τόσο αγαπημένοι κι ερωτευμένοι και να χαίρεστε τη μικρή σας πριγκίπισσα!!

Πολλά φιλιά από την ...γειτόνισσα και φίλη της ...Μαρία!!!

1220debbiebirthday13.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ, ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΣΑΣ!ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ, ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!ΟΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΕΡΘΟΥΝ ΔΕΞΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ, ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΣΑΣ!ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ, ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!ΟΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΕΡΘΟΥΝ ΔΕΞΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριάνα μου, να μια ευχή που άκουσα και πολύ μου άρεσε:

Όσα λουλούδια έχει η άνοιξη και ο χειμώνας χιόνια, τόσα εύχομαι της Ελισσαβετούλας σας ευτυχισμένα χρόνια.

Χρόνια της πολλά και να την καμαρώσετε όπως η ίδια επιθυμεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριάνα μου, να μια ευχή που άκουσα και πολύ μου άρεσε:

Όσα λουλούδια έχει η άνοιξη και ο χειμώνας χιόνια, τόσα εύχομαι της Ελισσαβετούλας σας ευτυχισμένα χρόνια.

Χρόνια της πολλά και να την καμαρώσετε όπως η ίδια επιθυμεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριαννα μου,καλη μου φιλη ευχομαι στην μικρη μας Ελλησαβετ να ειναι παντα υγιεις,ευτυχισμενη και να γινει ενας καλος ανθρωπος...οπως λεει η γιαγια μου:(οσα ασπρα μαλλια εχω τοσες αγαθες και αρετες να εχεις.Ολα τα καλα του κοσμου να εχεις)Το ιδιο λοιπον λεω και στην πανεμορφη κορουλα σου.:woohoo: ΥΓ:(Δεν εχω εγω ασπρες τριχες αλλα η γιαγια μου:P )Της ανταποδηδω την ευχη της γιαγιας μου.:woohoo: Να την χαιρεστε!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριαννα μου,καλη μου φιλη ευχομαι στην μικρη μας Ελλησαβετ να ειναι παντα υγιεις,ευτυχισμενη και να γινει ενας καλος ανθρωπος...οπως λεει η γιαγια μου:(οσα ασπρα μαλλια εχω τοσες αγαθες και αρετες να εχεις.Ολα τα καλα του κοσμου να εχεις)Το ιδιο λοιπον λεω και στην πανεμορφη κορουλα σου.:woohoo: ΥΓ:(Δεν εχω εγω ασπρες τριχες αλλα η γιαγια μου:P )Της ανταποδηδω την ευχη της γιαγιας μου.:woohoo: Να την χαιρεστε!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...