Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Όσο για το άλλο θέμα που σχολίασα, ποτέ δε διάβασα βιβλία σωστής συμπεριφοράς μάνας προς το παιδί κλπ....ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!Και ούτε θέλω να διαβάσω....Από τη μέρα που γέννησα λειτουργώ ενστικτωδώς...Κάνω και λάθη, αλλά νομίζω ότι τώρα που έχει μεγαλώσει η Ιω με εκμεταλλεύεται κανονικότατα....Δε θέλω να την πάιρνω να κοιμάται μαζί μας στο κρεβάτι όταν ξυπνάει τη νύχτα και με ζητάει, αλλά το κάνω....Και δεν το κόβω, επειδή δεν έχω αντοχές...Όχι επειδή, δε θέλω.....

Και δε θεωρώ ότι το να μην κάνεις τα χατήρια στο παιδι και να σε κάνει ότι θέλει, είναι δείγμα σωστής ψυχοπνευματικής ανάπτυξης....

Σέβομαι τις απόψεις του άλλου, αλλά δεν μπορώ να μην εκφράσω τις δικές μου...

Όπως εγώ μπορεί να ακούγομαι υπερβολική και ακραία, έτσι μου ακούγονται κι εμένα διαφορετικές απόψεις...

ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕ ΜΑΜΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΩΣΤΟ....

Ξαναέθιξα το θέμα επειδή τώρα είδα απαντήσεις στην ετεροχρονισμένη απάντηση που είχα δώσει για το επίμαχο θέμα μεσα στο τρενάκι....

Μην παρεξηγηθούμεεεεεεε....Δεν επιτίθεμαι σε καμία... :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συμπεθερα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κοριτσαρα μουυυυυυυυυυ

πλησιαζει κ η δικη σου η σειρα εεεε??? 8-)8-)

αντε να δουμε τι κοριτσαρο θα βγαλεις αυτη τη φορα!!!!

δεν καταλαβα απο που προεκυψε το θεμα μορφωμενες vs αμορφωτες :?

αλλα αν πηγε εκει το μυαλο σου ερη απο κατι που υποψιαζομαι, δε νομιζω να υπηρχε τετοια προθεση..

μαλλον καποια παρανοηση εγινε

και ναι η καθε μαμα κανει (στα φυσιολογικα πλαισια παντα) αυτο που θεωρει εκεινη σωστο για αυτην το παιδι της κ την οικογενεια της

παναγιωτααα ελπιζω να εχεις λιγο χρονο να μας λες ενα γεια!! φιλακια καλη μου!

κοριτσαρες σας φιλω!!!!

αυριο που θα ξαναμπω παρακαλω να δω το καινουριο τρενακι!!!!

καλη ξεκουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη τωρα σπάω τις χαρές και τα πανηγυρια ,εσπασα και την διαιτα μου βεβαίως 2 μερες τωρα, παιδιά ειλικρινα εκνευριζομαι τρελά απλά και μονο με την αναφορά της μορφωσης σε σχέση με το μεγάλωμα παιδιών, η μονη διαφορά που ξέρω να υπάρχει σε παιδι μορφωμένων γονιών με τους παραδοσιακούς γονείς , ειναι οτι τα παιδιά των μορφωμένων παρουσιάζουν ατοπική δερματίτιδα - ναι χαρείτε - δεν υπαρχει τιποτε αλλο, ξεκολλήστε επιτέλεους, πραγματικά πιστεύω οτι εμφανιζεται δειλα δειλά μια ρατσιστική συμπεριφορά η οποία πιστεύω οτι δεν έχει μέρος εδω μέσα να χωρεσει, ελεος!!!!

Έρη μου δεν καταλαβαίνω τί εννοείς;;;

Θα έχασα κάτι που ειπώθηκε μάλλον...

Θου είσαι θεά χρυσή μου!!!!!!

Πέθανα στα γέλια !!!!

Να σαι καλά!!!

Και συγνώμη....

Ξέρεις εσύ... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...