Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Χρύσα θα φας ξύλο :o

τώρα που το θυμήθηκα εσύ κάνεις του κόσμου τις δουλειές στο σπίτι,

δουλέυεις, μαγειρέυεις έχεις και μωρό και μου θες να είσαι και ξεκούραστη??

Είσαι τρελή!

Τις δουλειές που κάνεις εσύ το Σάββατο εγώ μια φορά τις έκανα όταν

παντρευόμουν και άλλες 2 όταν θα παντρέψω τα κορίτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε δεν κανω δουλιες...μονο τα απαραιτητα..τα ταψια απο χτες τα εχωσα στο πλυντηριο..

δεν μπορω να μη πλυνω μπαλκονια..μπαινοβγαινουμε..ουτε τζαμια..ειναι χαλια και εχουν δαχτιλιες..ουτε κουζινα γιατι μαζευει μικροβια..ουτε μπανιο..για ευνωητους λογους..ε τι εμεινε ξεσκονησμα σφουγγαρισμα που αναγκαστηκα λογω ΦΟΦΟ γινετε τακτηκα..

τι να κανω η ερμη μανα...

Παιδια δεν ξερω..περιμενα να το ακουσω πιο νωρις αυτο το μωρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χρυσα αλλο πιο νωρις και αλλο απο την 16η εβδομαδα.Ηρεμησε.

Τωρα για τις δουλειες δε μπορω να σου πω και τπτ γιατι και εγω τα ιδια εκανα.Μονο αν σε βοηθησει καποιος.

Επισης σταματα να μαγειρευεις 300 φαγητα την ημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις δουλειές που κάνεις εσύ το Σάββατο εγώ μια φορά τις έκανα όταν

παντρευόμουν και άλλες 2 όταν θα παντρέψω τα κορίτσια μου

:lol::lol::lol::lol:

Στο λογο και στους αρραβωνες δε θα κανεις;;; τσ τσ τσ...ακαματρα :lol::lol::lol:

Πες της ρε Μαρια και εσυ τπτ .τσαμπα αγχωνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια δεν ξερω...

ας μη μιλαμε για δουλιες...ποτε δεν τελειωνουν εξαλλου./..

Ηθελα σημερα να παω στο Λενακη πολυ..λεω θα ξεσκασω..αλαλ ημουν τοσο κομματια που ουτε να οδιγησω σπιτι δενειχα κουραγιο.

εφαγα μια σουπιτσα οταν ηρθα..

αυριο θα αποτελειωσουμε τα γεμμυστα της μαμας και Τεταρτη θα βαλλω την πεθερα να κανει φασολακια..τουλαχιστων αν μην εχω μαγειρεμα να κανω αυτη την ευδομαδα, θα τη βγαλω στη λουφα...

τωρα που θα πλυθουν τα ταψια..θα χοσω μεσα και 3 κατσαρολες...εντελως τεμπελα μιλαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε μαμα??? Δεν το γιορτάζουμε σημερα με τον μπαμπά?

Εγώ μαγκούφα κανονική..

Μαγδα ο Θειος Πέτρος έχει μετρφαστεί σε 30 γλώσσες..! Εχει πάρει και βραβεία και τέτοια. Μα ειναι δυνατον να μην έχεις διαβάσει το logicomix? χαχα, ετοιμάσου να καταρεύσει ο κόσμος σου χαχα, αστειεύομαι ε!

Ηθελα να σου πω ότι γενικά στην ζωή μου περιστοιχίζομαι απο μαθηματικούς.. Εμείς εδώ στο Ελλάντα κάνουμε παρέα με 3 ζευγάρια. Και οι 6 μαθηματικοί... Και μαθηματικοί που αγαπάνε πραγματικά το αντικείμενο όχι τυχαίοι.. Τώρα που θα πάμε Τορόντο, ο Βαγγ έχει 3 καλύτερους φίλους.. guess what.. μαθηματικοί...! Ρε μηπως ήμασταν και εμείς στην προηγούμενη ζωή μας??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρυσα μου μην αγχωνεσαι βρε συ, πολύ νωρίς ειναι για να ακους το μωρό, θα δεις οτι όλα θ απάνε καλα! Μην δηλητηριάζεις το μυαλουδάκι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re sissi skepsou ligo pio thetika! ok eixes mia apoleia ...tragiko den leo ...ma i mikri thelei ti mama tis xaroumeni!!! o ponos tis apoleias sou einai gnorimos (apo to mpampa sou) gt pefteis toso?SUNELTHE!!!!

oi anthropoi zoun kai pethainoun,makari na min ginotan afto ma dustuxos afti einai i poreia mas!

xamogela gia to koritsi sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα Αααααααααααααααα!!!! [smilie=sex.gif]

Σισσιώ μου φυσιολογικό ειναι, θα στανιάρεις.. Σιγά σιγά... Ε οχι και κατάθλιψη ρε τρελοκόριτσο και bride to be!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο Γιωτάκι μου... Ευτυχώς είναι η πεθερά μου εδώ.

Όσο περνάει ο χρόνος δεν αντέχω τον εαυτό μου, όχι την απώλεια. Καλύτερα που πέθανε η γιαγιά. Ξεκουράστηκε.

Και όταν έχασα το θείο μου και τον μπαμπά μου το ίδιο είπα.

Μα να μην είμαι εκεί δε μπορώ να το χονέψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpizo na min pareksigeis ta legomena mou!! merikes fores oi antrhopoi theloun apla ena tarakounima!dustuxos den mporoume na eimaste pantaxou paron... :( tora oti egine egine koukla mou..o xronos piso den gurna..proxora mprosta kai na tin exeis panta stin kardia sou! etsi menoun zontanoi oi anthropoi mas!

pao gia upno ,i mikri tragoudaei!kalunixta kai xronia polla!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...