Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Αναστασία, εγώ βράζω το ζαχαρούχο γάλα κοντά 2,5 ώρες, αλλά βράζω 2-3 κουτιά και τα έχω έτοιμα στο ντουλάπι.

Τα τελευταία βράδια έρχεται η Δανάη στο κρεβάτι μας.. Κορίτσια δεν με ενοχλεί καθόλου, εκτός από τις κλωτσιές στο πρόσωπο που τρώω. Κοιμάμαι στην αγκαλιά του μικρού και ξυπνάω αγκαλιά με τη μικρή! Έτσι για να έχουμε ποικιλία!

14 Φεβρουαρίου σημερα! Μη ξεχασετε να κάνετε σεξ. Και ένα λουλουδάκι να τσιμπησουμε δεν μας χαλάει!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι το βραδυ θα ξυπναει και θα παει να τον πειραζει ?????

πιστευω οτι το κλαμμα το βαδυ μπορει η να μην το καταλαβενει η να το συνηθισει ....το να τον πιεσω να κοιμηθει στο δωματιο του ειναι νομιζω πιο ...δεν βρισκω την λεξη ....θα τον πονεσει τελος παντων ....

και διπλα μου να κοιματε παλυ το μωρο αν ειναι να το ακουσει θα το ακουσει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..καινουριο τρενακι...συγγνωμη δεν θα σχολιασω..ηθελα απλα να δωσω το παρον...

Δεν ειμαι καλα...εκανα κ εξετασεις, καποια λοιμωξη εχω, οχι την γριππη, αλλα δεν μπορουν να αποφασισουν πια..απλα αποκλεισαμε μερικες..

απο το πρωι τσακωνομαι με τον Κασπερ δια τηλεφωνου..πρεπει να μιλουσαμε 2 ωρες σημερα και να τσακωνομασταν...αχ..αχ..δεν αντεχω αλλο..

νιμιζω μου εχει κατσει στραβα η μετακομιση στην Ουγκαντα..με εριξε πολυ...δεν θελω να παω..δεν ξερω τι θελω..και που θελω να παω? και αν παω αλλου παλι μονη με τον Σεμπαστιαν? κ αυτο ποτε θα βλεπει τον πατερα του?

Μα ειναι χωρα τωρα η Ουγκαντα? τι ειναι αυτα τα πραγματα? εχω βαρεθει να μιλαω με ειδικους γιατρους κ να παιρνω συμβουλες..να διαβαζω, να σκεφτομαι ολες τις σπανιες τροπικες ασθενειες που μπορει να κολλησει...

Σημερα ειπα στον Κ οτι αν τολμησει να φερει μαγειρισα η καθαριστρια σπιτι αν παω κατω, θα την πεταξω εξω για να μη μου φεριε αρρωστιες, κ οτι ολοι εκει κατω εχουν αρρωστιες κ δεν τους θελω..

Κ του ξεκαθαρισα οτι δεν θελω να βλεπω τις συζηγους των φιλων του να κανω παρεα, γιατι τις θεωρω ηλιθιες κ αργοσχολες..κ οτι εγω δεν θα βγαινω απο το σπιτι για να μην αρρωστησει το μικρο εκει κατω...Κ θα καθομαι ολη μερα μεσα να απολυμαινω οποιον μπαινει κ να σκοτωνω κουνουπια...

νομιζω οτι το χανω λιγο??? :shock::shock:

Αργω να γινω καλα να φερω το μικρο σπιτι κ εχουν αναστατωθει ολοι..οι γονεις, αδερφη..εχουμε γινει μπαχαλο...

Συγγνωμη δεν σχολιαζω...δεν ειμαι καλα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτακη μου, μια μεγαλη αγκαλια απο μενα!!!!!

δε μπορω να σε συμβουλεψω στην περιπτοση σου..γιατι δεν ξερω....εσυ ξερεις καλυτερα τη χωρα αυτη...και φανταζομαι πως οσα λες δενε ιναι παραμηλητο της αρρωστιας σου..αλλα πραγματ απου ηθελες καιρο να πεις..

Γινε καλα..και μετα ξανασκεψου το ολο θεμα...

Κουραγιο και πολλα ππολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφροδιτη αν του μιλας κα του λες οτι αν κοιμηθεις στο κρεβατακι σου αυριο θα αμε στο παρκο?

σε εμας πιανει....

η αν το αφηνεις να κοιμηθει στο κρεβατι σας και μτα κοιμησμενο τν πατε?

εγω σεξ κανω....σαν σημερα πριν Χ χρονια εκανα πρωτη φορα...χαχχα τι θυμαμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ χρονια πολλα ρε συ :lol::lol::lol::lol:

Σεξ;;;τι ειναι αυτο;;;νομιζω οτι εχω σπασει ολα τα ρεκορ αγαμίας,ας μην πω καλυτερα. :oops:

φραν δε νομιζω οτι τωρα ειναι η πιο καταλληλη στιγμη να σκεφτεις για την Ουγκαντα.

Αφρο μου αυτο εννοω.δε φοβασαι μηπως τον πειραξει;;;κοιτα στην πραξη θα το δεις καλυτερα.τωρα εντελως θεωρητικα μιλαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν περαστικά σου κορίτσι μου, υπομονή να γίνεις καλά και μετά τα σκέφτεσαι όλα αυτά.

Πάω στοιχημα ότι δεν τρως τίποτα και γι αυτό τα νευρα σου είναι σμπαράλια.. Προσεξέ το αυτό, ο Σεμπ χρειάζεται εσένα να είσαι καλά…

Ετσι όπως σε διαβάζω το βρίσκω λογικό να μαλώνετε συνέχεια από το πρωί..

Ηρέμησε λίγο και ξανασκέψου το όλο θέμα θα συμφωνήσω απολύτως με την Χρυσα και την Παναγιώτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς είμαστε μαλωμένοι πάντως!!!! και αυτή την γιορτή δεν έχω γιορτάσει ποτέ, είτε θα είμαι μαλωμένη είτε θα είμαι μόνη μου!!!! :?

Αφρο εγώ θα έβαζα την κούνια του μωρού στο δωμάτιό μας (δεν ξέρω αν έχετε και χώρο!!) και τον Μ. σου στο δικό του δωμάτιο ..... πιστέυω ότι ο Μανωλάκης θα καταλάβει αν του εξηγήσεις!!! :roll::roll::roll: ....τα μωράκια στην αρχή χρειάζονται την μαμά τους και την μυρωδιά της!!!!......και μην είσαι σίγουρη ότι δεν θα σηκώνεται για το πειράζει!!! στάνταρ...εξαφάνισε και ότι σκληρό παιχνίδι έχει καλού κακού!!! :roll::roll::roll:

Φρανίτα τι να σου πω ρε συ?, όπως λέει και η Χρύσα εσύ ξέρεις καλύτερα τι συνθήκες επικρατούν εκεί......εγώ στη θέση σου (και χωρίς να ξέρω τις συνθήκες) θα διάλεγα την Δανία και θα έλεγα στον άντρα μου να κανόνιζε τα της δουλειάς του αν θέλει να βλέπει το παιδί του!!!! :!:

Περαστικά.... :x

Ο παιδίατρος μου έκλεισε ραντεβού για μετά τις 17.00, εν τω μεταξύ πάω μόνο για να ησυχάσει ο άντρας μου αλλιώς........ανεβάζει πυρετό κάθε 8ωρο και του πονάει ο λαιμός, με το που του πέφτει λίγο ο πυρετός παίζει και τριγυρνάει..... άρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα ήθελα να σε ρωτήσω απο καιρό, έχεις δώσει στον αντρα σου να διαβάσει Δοξιάδη το logicomix και τον Θείο Πέτρο και την εικασία του Γκολντμπαχ? Μαθηματικός ειναι και αυτός?

Ναι μαθηματικός κι αυτός.

Το logicomix δεν έχω αξιωθεί να το διαβάσω ακόμα... Κι όλο να το πάρω και φορά που πηγαίνω Ελλάδα αλλά το ξεχνάω. θα το παραγγείλω να ξεμπερδεύω.

Ο θείος Πέτρος είναι μεταφρασμένος και στα αγγλικά?

Φρανίτα είσαι άρρωστη, αδύναμη και κλεισμένη μες το σπίτι χωρίς να πολυβλέπεις το μικρό. Εννοείται ότι θα είναι χάλια τα νεύρα σου. Αφήστε τις συζητήσεις για μετά να μη σκοτωθείτε χωρίς λόγο. Θα τα σκεφτείς μετά ψύχραιμα, θα τα συζητήσετε ήρεμα κι ωραία και θα δείτε.

Αφροδίτη κάτσε να γεννήσεις και βλέπεις.....

Κι εγώ έλεγα θα τη βάλω στο δωματιάκι της από νωρίς, της είχα πάρει τέλεια επιπλάκια και μια πολυθρόνα για τους νυχτερινούς θηλασμούς και πρώτη φορά κοιμήθηκε εκεί πριν από κανα μήνα, που το πήρα απόφαση να μαζέψω την κούνια και να βάλω κάτω δυο στρώματα να κοιμόμαστε μαζί... :?

Μου τη δίνει η γιορτή των ερωτευμένων :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα καμιά φορά όταν το σκέφτεσαι και το ξανασκέφτεσαι, απλά δεν το κάνεις. Όρμα και όλα θα πάνε καλά. Αρκεί να έχετε κέφι.... (και από το άλλο, αλλά δεν το λέω γιατί θα πέσετε να με φάτε! Μίλησα και εγω για σεξ σε ένα τρένο γεμάτο γκαστρωμένες και λεχώνες!!!!)

Αφροδίτη, τις πρώτες μέρες τα μεγαλύτερα παιδιά ξυπνάνε με το κλάμα, γιατί είναι κάτι καινούριο. Μετά από 2-3 μέρες συνεχίζουν κανονικότατα τον ύπνο τους, ΑΡΚΕΙ να είσαι εσύ χαλαρή και να μην εκνευρίζεσαι όταν ξυπνάει. Άσε τον ξύπνιο μαζί σου. Δεν θα πάθει τιποτα. Θα δει ότι δεν έχει κάτι ενδιαφέρον και θα μάθει να κοιμάται ακόμα και αν το μωρό ουρλιάζει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθαμεεεεε

ειχαμε παει βολτα στην θαλασσα και μετα στην παιδικη χαρα

δεν εχει κοιμηθει σημερα για μεσημερι και ειναι μεσα στην υπερενταση!!!

σημερα ειχαμε γεννητουρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: εγινα θεια!!!!!!!!!!!!

η μπεμπα ειναι πολυ καλα,δεν ταλαιπωρησε καθολου την μαμα της μιας και η νυφη μου εκανε αμεσως διαστολη και γεννησε σε 15 λεπτα

και λιγο μετα την γεννα πεινασε το κοριτσι και την εφεραν αρων αρων να θηλασει

επιασε αμεσως το στηθος και ολα ειναι τελεια!!!!!!!

αχχχχχ πρωτη φορα ειδα θηλασμο απο τοοοοοσο κοντα και εκλαιγα απο την χαρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου να σας ζησει!!!Πω πω Βαλεντινα ε;;;Φανταζομαι χαρα οι γονείς!!!!!

Μητσακι μου στις 21 θα μαθεις και το φύλο του μωρού;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργι πανω που θα σε ρωταγα τι εγινε με το γιατρό.Ελα ρε!!!Πάλι; :o:o Αντιβιωση σας εδωσε;;;

Για δειτε τι καναμε περυσι τετοια σημερα

http://www.mammyland.com/forum/36/11680?start=330 (6ο τραινακι)

(η Θουλη εφτιαχνε πορτοκαλοπιτα και η Αργυρουλα εβριζε τη γιορτη

:lol::lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι..με τον ευατο μου..

κουραστηκα ολο αυτο..νομιζα οτι η δευτερη εγκυτμοσυνη θα ηταν πιο.."βατη"..αλλα

Κουραστηκα τους εμετους...να τροω ολο βλακιες και οχι κανονικο φαγητο..ολα με ενοχλουν, ολα με πειραζουν.,,,

και το νινι δεν πολυκουνιετε και αυτο με νισυχει..δε α επρεπε να κουνιετε περισσοτερο;;;;;

αυτη τι στιγμη ειμαι πτομα..

Αργη αμαν ρε παιδι μου....

περαστηκα ρε...

απολυμανση στον παιδικο δε θα κανουν;;;;..ειχατ εκαι κρουσμα γρηπης αν θυμαμαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άργυρώ περαστικά σας ρε

πώς είναι τώρα ο μικρός??

έχει πυρετο???

Νατάσσα να χαίρεστε τη μπεμπούλα σας

Χρύσα γιατί έτσι ρε παιδί μου

άντε όλα καλά θα πάνε

να δεις έχεις κόρη και σε ταλαιπωρεί από τώρα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα το γραφω εδω για να συμφωνησουν και οι αλλες κοπελες.

Είσαι τρελη;;;;;;;;;; :-?:-?

16 εβδομαδων τι περιμενεις να κανει το μωρο;;;Βρε κοριτσαρα εγω το 2ο το ενοιωσα στις 19 εβδομαδες.

Και μη φανταστεις τπτ φοβερο. κατι χτυπηματακια.

Οσο για την κουραση τι να σου πω κοριτσακι .Υπομονη.κανε λιγο τα στραβα ματια με τις δουλειες.

Ο γιατρος τι λεει για τις αναγουλες;;;δε μπορει να σου δωσει κατι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...