Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ


EYAGGELINA

Recommended Posts

Ειμαι καινουργια εδω.Δεν ειμαι ακομη μαμα αλλα το προσπαθω απο το καλοκαιρι.Θα χαρω πολυ να τα λεμε.Θελω πολυ την στηριξη κ την ζεστασια σας :x@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν προσπαθεις πολυ καιρο..μην αγχωνεσαι..ολα θα γινουν..καλη συνεχεια..και καλωσορισες

ελα σε κανενα ποστ που σου αρεσει να τα λεμε κι απο κει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα EYAGGELINA, καλώς ήρθες στην παρέα μας.... καθόλου να μη στεναχωριέσαι είναι πολύ λίγο το διάστημα που προσπαθείτε για το μωράκι...κι εμείς δύο χρόνια προσπαθούσαμε ώσπου ήρθε στη ζωή μας ο άγγελός μου................... έτσι κατάλαβα πόσο κακός σύμβουλος είναι το άγχος. βέβαια πολύ σημαντική είναι κ η επιλογή του γιατρού..εμάς μας βοήθησε πολύ ο δικός μου έστω κ με μικρές παρεμβάσεις.. θα χαρώ να τα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera eyaggelia kalos irthes stin parea mas.den eine poli kairos pou prospatheis min anxonese ola tha ginoun,kai sintoma tha eise kai esi egkioula :D .kai ego stin prospatheia eime 11 mines prospatho kai elpizo o fevrouarios na eine kai o tixeros mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι καινουργια εδω.Δεν ειμαι ακομη μαμα αλλα το προσπαθω απο το καλοκαιρι.Θα χαρω πολυ να τα λεμε.Θελω πολυ την στηριξη κ την ζεστασια σας :x@};-

καλώς ήρθες :YMHUG: είσαι στο κατάλληλο μέρος ;)

και σύντομα μανούλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ησθες στην παρεα ,μας!!!!μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα!!!!σου ευχομαι συντομα να αποκτησεις το μωρακι που τοσο θελεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλως ηρθες στην παρεα μας εγω ειμαι η Βασω και εχω εναν γιο 2χρ.

Σου ευχομαι συντομα και εσυ να αποκτησεις το δικο σου μωρακι......... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ!!!ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ!!!ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!!!Κ ΕΓΩ Κ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΕΠΙΑΣΑ!!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ Κ ΜΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΕ Κ ΘΑΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΦΥΤΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!ΝΑ ΕΡΧΕΣΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εyaggelina μου καλώς όρισες και εσύ στην παρέα μας.Οτι χρειαστείς ειμαστε δίπλα σου.Άντε και σύντομα να μας πεις ευχάριστα :D Θα χαρώ να τα λέμε!!!Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΒΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!!! :) Μολις γραφτηκα και ειπα να συστηθω,ειμαι η Ευα εχω μια κορουλα 10 μηνων και μαλλον περιμενω και 2ο μωρακι,δεν ειναι σιγουρο ακομα,το ελπιζω! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...