Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήτω τα μωρά!


Recommended Posts

Τα παιδιά μου μεγαλώνουν και χάνω τα "προνόμια" της μωρομάνας. Και νιώθω μια νοσταλγία και ντρέπομαι κι από πάνω που ..."λυπάμαι" που τα παιδιά μεγαλώνουν! Δίνουν άλλες χαρές τώρα, είναι πιο εύκολη η επικοινωνία αλλά....εγώ νοσταλγώ το μωρουδιακό σύμπαν!

Εγραψα εδώ σχετικά:

http://newagemama.com/2011/02/10/z%ce%a ... %81%ce%ac/

Εσεις τι λετε κορίτσια, απολαμβάνετε αρκετα τις όμορφες στιγμές με τα μωρά μας. ΘΑ μεγαλώσουν πριν καλά καλά το παρετε χαμπάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το 1ο μωρο μου λογω αγχους και απειριας δεν το χαρηκα παρα πολυ και ελεγα αντε να μεγαλωσει λιγο να μην εχω τοσο αγχος οτι θα μου παθει κατι.

Τωρα με το δευτερο ομως...βγαζω τα σπασμένα. :x:x:x:x Το 'χω ερωτευτει αυτο το μωρο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΛΟΓΑΚΙΑ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ...

ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ 2 ΜΙΚΡΑ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙΣ...ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΛΕΣ ...ΝΑ ΓΥΡΙΖΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΔΑΚΤΥΛΑΚΙΑ Κ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ...ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera! :D sinfono mazi sou ala mporis na kanis akoma ena moro! :D etsiden ime? :D ego exo enan gio 10 xronon kai ime 24 ebdomades egios :lol::lol:

Nα σου ζήσει ο γιόκας και, τυχερούλα, θα γίνεις πάλι μωρομάνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

_Αχ τι ομορφαα λογια... Μπορω να το αντιγραψω στο φεισπουκ_?

Φυσικά, μπορείς να το ανεβάσεις απυθείας με το κουμπί του FB που υπάρχει στο τέλος του κειμένου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΛΟΓΑΚΙΑ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ...

ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ 2 ΜΙΚΡΑ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙΣ...ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΛΕΣ ...ΝΑ ΓΥΡΙΖΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΔΑΚΤΥΛΑΚΙΑ Κ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ...ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ.. ;)

Αχ έτσι είναι ακριβώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...