Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 No 3... Βάλτε χρώμα στη ζωή σας!!!


Recommended Posts

Α μου ειπε πως ηταν κατι καινουρια που παρηγγειλε γι'αυτο τον σκοπο..και της Λεω κα Αγλαια πειραματοζωο θα με κανετε;;;;χαχαχα

αλλα οχι ηταν καλουτσικο..γλυκοοοο φυσικα δνε το συζητω αλλα οχι μπλιαχ αηδια

Αχ ανυπομονω να ερθει η παρασκευη να δω το καμαρι μου..δεν ξερω γιατια λλα το νιοθω πολυ παραμελλημενο.

Ολο με τον γιο μου ασχολουμαι και τον λατρευω..αραγε θα αγαπαω ετσι τρελα και το αλλο μου μωρακι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα μου εννοείται ότι θα το αγαπάς!!! Και τα δύο δικά σου παιδιά είναι...δεν νομίζω να μπορεί καμιά μάνα να αγαπάει το ένα παιδί λιγότερο απο το άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω και εγω βρε Γιελιζ...καπως νιοθω πολυ...περιεργα..

δενε ιναι το ιδιο..

ακομα και οτι θα σκεφτομαι να γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο- που το συγκεκριμενο το θεορω πολυ καλυτερο απο την κλινικη- καπως μου κανει...

και αν τελικα δεν καταφερω να γεννησω οπως το θελλω...θα με πειραξει παραπανω...

δεν ξερω..

τωρα κοιταζω τον μικρο ειναι εδω τον ακουμπαω τον λατρευω πραγματικα..δεν μπορω να φανταστω τη ζωη μου χωρις το χαμογελο του...ακομα και χωρις τη γκρινια του και τις ιστεριες του...ηταν αλλιως ...δεν ξερω...

Καλα εντελως μπερδεμενη μανα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντιοσακι τελεια τα νεα σας!Πολυ ομορφο το μπεμπακι!

Σημερα πηγα για γενικη ουρων-αιματος.Το απογευμα θα παρω τα αποτελεσματα οπως και τα αλλα της εξετασης αιματος που εκανα για το συνδομο Νταουν(δεν ξερω πως την λενε)και θα παω να τα δειξω στην γιατρο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ λες να τον εκθέτω???Πάντως σήμερα έχει πολλά κέφια!!! Μου αρέσει όμως!!Το απολαμβάνω!!

Εμένα δεν μου εχεί τίποτα για την καμπύλη..Μαλλον μετά την Β' επιπέδου θα την κάνουμε..Θα τον ρωτήσω την επόμενη φορά!

Μάχη μου καλή όρεξη και καλή ξεκούραση!

Χρυσα μου εισαι τέλεια μανούλα! Μην ανησυχείς...

Μπεμπουλινο καλά αποτελεσματα..περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα το ίδιο έλεγα στον άντρα μου εχτές.. μου φαίνεται πολύ περιέργο που θα έχω άλλο ένα.. και αναρωτιέμαι θα το αγαπάω κι αυτό τόσο?

Άσε που η μπέμπε θα μου κρατάει μούτρα.. δεν ασχολούμε σχεδόν καθόλου μαζί της όλο με τον Νικόλα έχω να κάνω!

Έχω και τρελή αδυναμία στον ζουζούνο μου, τον λατρεύω και δεν ξέρω πως θα γίνει!!Θα είμαι καλή μανούλα και για τα δύο?Άσε που με έχει πιάσει και άγχος για το πως θα φύγω και θα τον αφήσω να πάω να γεννήσω?... από όταν γεννήθηκε δεν έχει υπάρξει μέρα που να τον αποχωρηστώ ε΄κτος από τις 'ώρες που λείπω στη δουλειά! Τι θα κάνω δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι σ'ευχαριστω!Νοιωθεις κιολας το μωρακι; :roll:

Την μικρη καμπυλη την εκανα και εγω,δεν ενοιωσα καμια αηδια.Σαν ζαχαρονερο ηταν.Την μεγαλη μαλλον στον 6ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Είναι πολύ φυσιολογικό να τα σκέφτεσαι όλα αυτά... αλλά εγώ πιστεύω θα ξεμπερδευτείς μόλις πάρεις αγκαλιά το ζουζουνάκι σου!!

Ευχαριστώ πολύ beboulino! Να είσαι καλά!!

Με το καλό να πάρεις και εσύ τα αποτελέσματά σου και όλα να είναι τέλεια!!!

To PappA εννοείς μάλλον....

Μαράκι αφού σε κλωτσάει μόλις μιλάς για το πωπουδάκι του... μαλλον το παίρνει στραβά!!! :lol::lol::lol: Αντε τώρα που άρχισες εύχομαι να σε κλωτσάει συνέχεια!!

Ευγενία τα ίδια που είπα στην Χρύσα ισχύουν και για σένα... Μη μασάτε βρέ!! Θα γίνετε 2 φορές τέλειες μανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλινο καλα αποτεσματα..αν και ειμαι σηγουρη οτι ολα θα ειναι αψογα!!!

παιδια τελεια μανουλα δεν ειναι καμια...ολε ςκανουμε λαθη..

εχω μαθει καποια πραγματα απο τα λαθη που εκανα στον γιο μου τα οποια ελπιζω να μην επαναλαβω στο δευτερο

Αχ Ευγενια ξερεις πως το σκεφτομαι...πως θα λειψω τοσες μερες μακρια του...Θα μου λειπει τρομερα!!!!!

εμεις ενα βραδυ κοιμηθηκε κατω στην πεθερα..και κοιμηθηκαμε με το κλειδι στην πορτα και το φως αναμενο γιαυι περιμεναμε να μας ζητησει και να τον φερουν πανω..μεταξη μας γραμμενοςυ μας ειχε...ουτε μασ ζητησε..και το πρωη που κατεβηκαμε...ουτε να δειξει οτι του λειψαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μλις πάρετε τα μικρά αγκαλιά είμαι σιγουρη ότι δεν θα το πιστεύετε πόση αγάπη έχετε και για τα δύο.

Μπεμπουλίνο ναι το νιώθω ήδη!!! Οχι τόσο συχνά αλλά χθες και σήμερα είναι πιο έντονο! Πέρσι στην 18η αρχισα να νιωθω κάτι αλλά στην 20η ήταν πιο εντονο. Αυτο ειναι ζωηρούλικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα... είδες εγωισμό που έχουν??? αποκλείεται να μην του λείψατε! απλά δεν ήθελε να το δείξει! έτσι κάνει και ο δικός μου εάν λείψω πολλές ώρες.. βέβαια με ζητάει στη γιαγιά του και το βράδυ αργεί πολύ να κοιμηθεί εάν δεν του τραγουδήσω τα τραγουδάκια μας και δεν τον βάλω στο κρεβάτι του.. ο άντρας μου μου λεει.. τι θα κάνω εάν ξυπνάει τα βράδυα όσο θα λείπεις????Ξυπνάει και με ζητάει και ξανακοιμάται κουλουριασμένος στην αγκαλιά μου.. κι εγώ δηλαδή το έχω συνηθίσει αυτό!αφού σήμερα που δεν ξύπνησε μου έλειψε!!ουφ!μην τα σκέφτομαι καλύτερα γιατί με βλέπω να γεννάω στο σπίτι! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δειτε ενα ωραιο blog. Οι φωτος που βγαζει η κοπελα το μωρακι της ειναι φοβερες!Adele Enersen λεγεται,αν ψαξετε στο google θα βρειτε και αλλες.Ειναι καταπληκτικες!Σκεφτομαι να το κανω και εγω στο μωρακι μου! :D

http://milasdaydreams.blogspot.com/p/about-blog.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!Μπηκα να σας πω τα ευχαριστα νεακια μου!Η εξετασεις μου ειναι πολυ καλες.Και τι αιμα και τα ουρα και το κολπικο.Δεν εχω τιποτα.Το PappA ειναι επισης παρα πολυ καλο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Beboulino συγχαρτήρια!!Τέλεια τα νέα σας!! Με το καλό η συνέχεια!! :P Οι υπόλοιπες τι κάνετε??

Εγώ έβαλα τον μικρούλη μου για ύπνο και σε λίγο θα μπω για ένα μπανάκι! Πεινάω αλλά έχω τρομερή καούρα και πονάει πολύ το κεφάλι μου.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλινο τελεια τα νεα σας!!!

με το καλο ο Β επιπεδου τωρα!!!

τι κανετε;;

εγω πηγα γιατρο..ειπε οτι μαλλων ειναι η κρυωμα η ιωση και πηρε επιχρησμα για γρηπη

Μαγειρευω, φτιαχνω σπανακοριζο και κρεατοσουπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!! Κοιμάστε ακόμα?

Εγώ είμαι στη δουλιτσα!!Χτες το βραδυ δεν κοιμηθηκα και πολύ αλλά τουλαχιστον ενιωθα συνεχως το μωρακι μου!!!! ειχε καμια 10αρια μερες να κανει αισθητη την παρουσια του αρα χαλαλι το ξενυχτι.

Πηγα και στα jumbo χθες. Ειδα ενα σωρό που ειπα οτι θα τα παρουμε, απο πιπιλα μεχρι και γιογιο(που θα το χρειαστουμε σε καμια 2ετια) και βεβαια τρακτερακι, αυτοκινητακι (αυτα σε καμια 3ετια) :lol::lol::lol::lol:

Αντεξα ομως δεν ψωνισα ακομα....ψωνισα στην ανιψια για να διοχετευσω την ενεργεια γιατι ηθελα να τα παρω ολα. Αχ ηταν τελεια βολτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τί κάνετε? Εγώ χάθηκα τις προηγούμενες μέρες...είχα ξένους και τρέχαμε όλη μέρα για δουλειές.

Με μια ματιά που έριξα, είδα ότι τα νέα όλων είναι καλά και πολύ χαίρομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες!!!Πως ειστε?

Μπεμπουλινο τελεια τα νεα σου!!με το καλο και η β'επιπεδου τωρα!!Οσο για τις φωτογραφιες στο blog που μας εστειλες ειναι απλα καταπληκτικες!!Φοβερα δημιουργικη αυτη η μανουλα!

Χρυσα μου καλα εκανες κ πηγες γιατρο,τουλαχιστον αν ειναι απλο κρυωμα να μην ανησυχεις.Τσαγακι και ξαπλα τωρα!

Μαχη μου εγω αν και εχω ψωνισει σχεδον τα παντα(απο επιπλα κ προικα) στα jumbo δε πηγα ακομη αλλα θελω πολυ!Το αφηνω για αργοτερα,αλλα οπως λες,πιπιλες σαλιαρες,μπιμπερο κ.τ.λ. κι εγω ολα απο εκει θα τα παρω!

Καλε,που ειστε ολες οι υπολοιπες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...