Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 No 3... Βάλτε χρώμα στη ζωή σας!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια! Τι κάνετε? Εμένα μου ήρθαν πάλι μάστορες στο σπίτι και εκνευρίζομαι!!!! Ο ένας ο βλάκας ήθελε να μετακινηθεί και ενώ είδε οτι είμαι εγκυος με έβαλε να το κάνω εγώ..Για να μην το σηκώσω όμως επειδή ήταν βαρή το έσπρωχνα με τα πόδια! Τα πήρα πολύ άσχημα :evil::x

τεσπα....

Σοφάκι μου πολύ καλά τα νέα σας..Καλή συνέχεια από εδώ και περα και με το καλό οι κοριτσάρες σας!

Μιχαέλα μου δεν έγινε η αυχενικη ε? Δεν πειράζει όπως έιπες και εσύ ευκαιρία να ξαναδεις το νινάκι σου!!

Γιελιζ πολύ ωραίες οι μπλούζες θα παραγγείλω κι εγώ!

Γιωργάκι τέλεια τα νέα σας...

Μαξιμάμμυ και Ελις καλημέρα...

Ξέχασα καμία?? Οι άλλες πού είστε?

Εδώ στην Κύπρο εχει λίγο κρύο και συννεφιά!! Και μόλις άρχισε να βρέχει!

Ζαχα μου καλημέρα!!

Χαρά μου θα φανεί η κοιλίτσα σου μην αγχώνεσαι..Εμένα μου φαίνεται αλλά περισσότερο το βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα sofitsa μου!!! Αυτή που ήταν πίσω απο τον πλακούντα πρέπει να ήταν η νύφη μου!! :lol::lol::lol::lol::lol: Και ο δικός μας την τελευταία φορά εκεί είχε χώσει την μούρη του και δεν μπορέσαμε να τον δούμε!!! Ταιριάζουν μωρέεε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να παραγγείλεις!!! Έχει πολύ ωραία με διδυμάκια!!!

Εμένα η κοιλιά μου φαίνεται αλλά όχι σε βαθμό που να μην μπορώ να το κρύψω... :lol::lol::lol: αφού μέχρι τώρα κανείς δεν το έχει καταλάβει!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα Ζαχαρένια μου!!!! πώς είσαι σήμερα? Τα τσουτσουνάκια τι κάνουν? Κλωτσάνε??? :lol::lol:

Καλημέρα Μαράκι!!!!!! Απαράδεκτος ο μάστορας!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Και εδώ έχει συννεφιά.... και πολύ κρύο!!! Στα βουνά μάλλον χιονίζει!!!

Καλημέρα Cesilia!!!!!

Sofitsaaaaa!!!! ΚΟΥΚΛΕΣΣΣΣΣ!!!!!! Καλά η απο πάνω έτσι όπως έχει βάλει το χεράκι είναι λές και ποζάρει για περιοδικό μόδας!!!! THE NEXT TOP MODEL!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το οτι εμενα φαινεται ΑΡΚΕΤΑ εδω και 2-3 βδομαδες σημαινει οτι θα κανω μεγαλη ΜΠΑΚΑ ε?

Καλα φοβερος ο υπερηχοςςςςςςςςςςςςςςςςς πω πω ανατριχιασα....μια χαρα Σοφιτσα οι πριγκεπισσες, θελετε δυο Βασιλιαδες??? ΕΧΩ εγωωωωω :lol: :lol:

Σεσιλιακι γιατι ΧΜ??? ειχαμε εξαγωγες το πρωι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σοφιτσα αυτες μοιαζουν παρα πολυ!ειναι στον ιδιο σακο?εμενα κοριτσια η κοιλια μου εχει αρχιζει κ ξεχωριζει ηδη.οχι τοσο η κοιλια οσο πανω απο αυτην.ακριβως κατω απο το στηθος εχω αρχισει κ στρογγυλευω,σαν βουναλακι που καταληγει στην κοιλια.αλλα μαρεσειιιιιιιιιι :D:D στην μικρη μου οταν παντρευτηκα ημουν 3,5 μηνων κ δεν φαινοταν τιποτα.μετα τον 4ο φουσκωσα.τωρα βεβαια οποιος δεν ξερει οτι ειμαι εγκυος δεν το καταλαβαινει γιατι με τα μακρυα μπουφαν που φοραω δεν φαινεται η κοιλια μου.οταν πιασουν οι ζεστες κ βγαλουμε μπουφαν θα εχουμε φουσκωσει για τα καλα...τοτε θα πρεπει να ειναι καποιος τυφλος για να μην βλεπει τις κοιλαρες μας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεληζ μιλησα με την κουνιαδα μου κ αυτη που την εκανε περυσι κοντα στο πασχα την β επιπεδου πληρωσε 150Ε.ε δεν νομιζω να ανεβηκε κ πολυ απο τοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεληζ μιλησα με την κουνιαδα μου κ αυτη που την εκανε περυσι κοντα στο πασχα την β επιπεδου πληρωσε 150Ε.ε δεν νομιζω να ανεβηκε κ πολυ απο τοτε.

Ε ναι δεν θα έχει ανέβει... Ευχαριστώ! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA μου καλυτερα λιγο ειμαι. Τα μικρα εκαναν χτυπηματακια χθες οταν ξαπλωσα. Δεν λες που τα καταλαβα πριν γεννησω? :lol: τοσο καιρο ψαχνομουν!!!! Η αχρηστη!!!!!!!

κατσε να πω στην προηγουμενη σελιδα κατι για ψωνια εχετε γραψει...χμ

εσυ καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα θα κλαψω, τι μπουμπουκες ειναι αυτές!!!! αχ ειναι θεες.

Μαρακι δεν του εχωσες κανενα διαστημικό μπινελικι του μαστορα.... :evil::evil: ποσο ηλιθιοι ειναι μερικοί, τιποτε αλλο δεν ηθελε να κανεις?? :evil::evil:

διοσα τελεια τα μπλουζακια. Θα τα ψαξω αργοτερα.

όσο για την κοιλιά εγώ με το που μπηκα στον 5ο φουσκωσε απότομα σε 2 μερες :?:? τωρα φαινετε και ειδικά με μερικά ρουχα τονιζετε ακομα περισοοτερο. καλά ο αντρας μου τρελλενετε με την κοιλιά του αρεσει παρα πολύ. εντωμεταξυ και ο αφαλός μου εχει πεταχτει εσας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαγωγες....και δεν μπορω να κανω καμια εισαγωγη...γκρρρ.

Σοφιτσα ειναι τελειες και οι δυο τους...πολυ φατσουλες!!!

αχου τα γλυκουλινια μου

Γιελιζ τελειες οι μπλουζες!!!

αχ πρεπει να παω να παρω κανενα παντελονι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA μου καλυτερα λιγο ειμαι. Τα μικρα εκαναν χτυπηματακια χθες οταν ξαπλωσα. Δεν λες που τα καταλαβα πριν γεννησω? :lol: τοσο καιρο ψαχνομουν!!!! Η αχρηστη!!!!!!!

κατσε να πω στην προηγουμενη σελιδα κατι για ψωνια εχετε γραψει...χμ

εσυ καλα?

Καλά και εγώ Ζάχα μου... Εσύ πάλι καλά τα κατάλαβες... εγώ που ακόμα δεν έχω νιώσει κάτι δυνατό... και τόσο καιρό που ένιωθα κάτι τελικά μάλλον δεν ήταν... :roll::roll::roll::roll: δεν ξέρω.... :?:?

Maximammy εμένα ακόμα είναι στην θέση του ο αφαλός.. και η κοιλιά δεν πετάχτηκε... δεν ξέρω, μάλλον είναι αναλόγως και το σώμα της καθεμιάς...

Cesilia μου υπομονή... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαζευα με τα μπλουζακια!!!Σας ευχαριστω κοριτσακια μου για τα καλα σας λογια!!Με συγκινησατε,αλήθεια σας λεω!Οχι Σισυ μου δεν ειναι στον ιδιο σακο,ειναι σε ξεχωριστους και διαφορετικα εμβρυα λογω εξωσωματικης αλλα ετσι φαινεται,οτι μοιαζουν!!

Παντως για την β'επιπεδου που λετε εγω εχθες πληρωσα 160 ευρω και μου ειπε μαλιστα οτι ειναι τοσο λογω διδυμων...Τελικα ισως να μην ειναι και τοσο ακριβος ο ντοκτορ οσο νομιζα!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς ο μάστορας που με εκνεύρισε έφυγε. Εμεινε ο άλλος τώρα...αυτός τα κάνει όλα μόνος του ευτυχώς!

Πείνασα πάλι...Το πρωί έφαγα ψωμάκι και αβγό...Τώρα να φάω κανένα φρουτάκι ε? Νυσταξα κιόλας...Ουφ σήμερα από το πρωί ανάποδα ξεκίνησε η μέρα..Και δεν μπορώ να κάνω και τίποτα στο σπίτι και εκνευρίζομαι..Πάλι καλά ο γιος μου ριχνει καμια κλωτσιά και ησυχάζω..Βασικά μόνο το πρωι οταν κάθομαι στον καναπε του αρέσει και κάνει την εμφάνιση του.. :lol:

Ζαχα κι εσυ έφαγες κλωτσιά ε??? Τι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχα εδωσαν το παρον οι παιδαροι!!Τελεια!!

Βρε Σεσιλιακι μου ακομη ''εξαγεις'' ?Τι να πω βρε κοριτσακι μου,ελπιζω να σταματησουν συντομα :( Οσο για το παντελονι που λες,πηρα εχθες κοριτσακια μου ενα τζιν απο τα premaman.....απλα τελειο.Νομιζω ειναι καλυτερο κι απο τα τζιν που φορουσα προ εγκυμοσυνης!!!Ειχε βεβαια 90ευρω αλλα τα ειχε ολα μιση τιμη κι επειδη ψωνισα αρκετα για τις μπουμπουκες μου μου το εδωσε μονο 30!!! Η αγορα του μηνα!!!

Μαρακι υπομονη με τους μαστορες!!Μερικοι δεν καταλαβαινουν στην κυριολεξια τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cesilia εγω προχθες πηρα δυο παντελονια(by κινεζο)ενα μαυρο κ ενα γκρι.με λαστιχο στην μεση,τσεπες κ στενα προς τα κατω οπως τα κανονικα παντελονια.πολυ ενθουσιαστηκα με την αγορα μου.κ μονο 26Ε κ τ δυο.θα τα φοραω εννοειται κ μετα.ξεθαψα κ ενα τζιν εγκυμοσυνης που ειχα απο την μικρη μου κ μεχρι να πιασουν οι ζεστες θα βολευτω μια χαρα.η αληθεια τα βαρεθηκα τα κολαν κ τα μπλουζοφορεματα καθε μερα.ενω τωρα μπορω να φοραω κ τις υπολοιπες μπλουζες μου.ερχεται κ μια ωρα καλη κ δεν εχεις κατι αλλο να βαλεις.μετα με τις ζεστες θα βγαλουμε τα μπουτια εξω κ θα αεριζομαστε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cesilia εγω προχθες πηρα δυο παντελονια(by κινεζο)ενα μαυρο κ ενα γκρι.με λαστιχο στην μεση,τσεπες κ στενα προς τα κατω οπως τα κανονικα παντελονια.πολυ ενθουσιαστηκα με την αγορα μου.κ μονο 26Ε κ τ δυο.θα τα φοραω εννοειται κ μετα.ξεθαψα κ ενα τζιν εγκυμοσυνης που ειχα απο την μικρη μου κ μεχρι να πιασουν οι ζεστες θα βολευτω μια χαρα.η αληθεια τα βαρεθηκα τα κολαν κ τα μπλουζοφορεματα καθε μερα.ενω τωρα μπορω να φοραω κ τις υπολοιπες μπλουζες μου.ερχεται κ μια ωρα καλη κ δεν εχεις κατι αλλο να βαλεις.μετα με τις ζεστες θα βγαλουμε τα μπουτια εξω κ θα αεριζομαστε :lol::lol:

Ε ρε και να βγάλουμε τα μπούτια έξωωω!!! Έχει να τρομάξει κόσμος!!!! (για μένα μιλάω!!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μετα τα βυζιά "τέρας"... το τελειωτικό χτύπημα θα είναι με τα μπούτια "δεν χωράς πουθενά!" Για την κοιλιά δεν μιλάω ακόμα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

sofitsa με γειά το παντελονάκι!!! Πολύ καλή τιμή όντως!!!

Μιχαέλα και εσύ μία χαρά πλήρωσες για 2 παντελόνια!! Οικονομικότατα!!! Με γειά σου και εσένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχ παλιααααααα μου τζινννν !!!! :lol:

Κι εγω μονο κολαν βαζω για να ειμαι ανετα αλλα και για να ην μπω στην διαδικασια να στεναχωρηθω

επειδη δεν μου κανουν τα παλια μου!!!! :lol:

Εχω την εντπυωση πως μονο το ενα νινι νοιωθω συχνα!!!!γιατιιιι???ολο κατι βρισκω να αγχωθω γμτ!!!!

Καλα το σαιτ με τις μπλουζες φοβερο!!!τι γελιο που εχουν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με γεια σας!!! κι εγώ ενα παντελονακι το χρειάζομαι τωρα. πρεπει να παω σε καταστημα με ρουχα εγκυμοσυνης. εχω βαρεθει να βλεπω τον εαυτό μου με κολάν. οταν ανοιξει ο καιρός θα εχουμε περισσοτερες επιλογες.

Θελω τωρα να παρω τηλεφωνο και στην μικροβιολογο για τα αποτελεσματα των εξετασεων και με επιασε αγχος. :(:( εβλεπα και κακο ονειρο χθες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ζάχα μην αγχώνεσαι... το άλλο απλά μπορεί να είναι λίγο πιο τεμπέλικο... Όπως μου είπε και ο γιατρός μου όταν τον ρώτησα γιατί δεν το νιώθω ακόμα και αν πρέπει να ανησυχώ... "Όταν θα αρχίσει να σε κλωτσάει κάθε μέρα συνέχεια τότε θα έρχεσαι και θα λές γιατρέ δώσε κάτι να ηρεμήσει δεν μπορώ άλλο!!! " :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Περιμένε να μεγαλώσουν λίγο ακόμα, να δυναμώσουν ... και μετά θα σε ταράξουν στις κλωτσιές!!! :lol::lol::lol:

maximammy μην επιρρεάζεσαι απο τα όνειρα που βλέπεις όσο είσαι έγκυος... είναι οι ορμόνες που τα προκαλούν και τίποτα άλλο.. μην αγχώνεσαι, όλα μια χαρά θα είναι!!! Σκεφτόμαστε θετικά για να έχουμε και θετικά αποτελέσματα ε? ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα λες Διοσακι? Ε σιγουρα θα μουρμουραω παλι .... :lol::lol:

ΕΡΩΤΗΣΗ κρισεως : μια μπαγετα μαυρη με γαλοπουλα -τυρι ντοματα σαν ποσες θερμιδες να χει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραψα..και με πεταξε...γκρρρρ...

Μεγεια τα παντελονακια κοριτσαρες...καλα κανατε..καο πολυ καλες τιμες..

εγω να δω ποτε θα αξιοθω..που ουτε ταυτοτητα ακομα δεν αλλαξα..

ληγει και το διαβατηριο τον Μαρτι..χαχαχα...και να δω αν θα με δεχτουν να γεννησω...μπουχαχαχαχα

Ζαχα γιατι νομιζει ςοτι ειναι συνεχεια το ιδιο...αυτα μετακινουνται ρε..ετσι σου φαινετε..

Μαχιμαμαι ολα καλα θα πανε θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πρέπει να έει πολλές θερμίδες... η γαλοπούλα και η ντομάτα δεν έχουν.. τώρα το τυρί είναι αναλόγως τι τυρί είναι :lol::lol: αλλά όπως και να έχει είναι ένα πολύ light σνακ! Καλή όρεξη!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...